О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 14 мая 2015 года № 2/290 "Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций"
Постановление акимата города Алматы от 25 сентября 2020 года № 3/392. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 сентября 2020 года № 1640
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 14 мая 2015 года № 2/290 "Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1167, опубликовано 6 июня 2015 года в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Туякбаева С.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев

Алматы қаласы әкімдігінің "Сақтаушы, сақтандырушы, агент және өзара сақтандыру қоғамының бақылау қызметтерін жүзеге асыру үшін берілетін қажетті ақпарат және құжаттардың нысандары мен мерзімдерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 14 мамырдағы № 2/290 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 3/392 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қыркүйекте № 1640 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Сақтаушы, сақтандырушы, агент және өзара сақтандыру қоғамының бақылау қызметтерін жүзеге асыру үшін берілетін қажетті ақпарат және құжаттардың нысандары мен мерзімдерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 14 мамырдағы қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1167 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын және интернет-ресурста орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Қ. Тұяқбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев