О внесении изменений в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 19 октября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 1652 октября 2020 года № 1652
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции города Алматы за № 1545 от 12 апреля 2019 года, опубликованный в газетах "Алматы ақшамы" от 16 апреля 2019 года № 45-46 и "Вечерний Алматы" от 16 апреля 2019 года № 44-45) следующие изменения:
1) в приложении к указанному решению наименование центров избирательных участков № 237, 238, 245, 268, 300, 301, 309, 493, 558 изложить в новой редакции, согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 229, 233, 242, 243, 246, 249, 250, 251, 252, 274, 301, 489, 558, 559 согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Государственно-правовому отделу аппарата акима Бостандыкского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, и на официальном интернет-ресурсе акима Бостандыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района Б. Алиярову.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования.
Аким Бостандыкского района
города Алматы
А.Рахимбетов
Приложение № 1
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 19 октября 2020 года № 4
Избирательный участок № 237
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита - 4, дом 25Б, Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 89" Управления образования города Алматы, телефон: 254-73-07
Избирательный участок № 238
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита - 3, дом 15, Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 85" Управления образования города Алматы, телефон: 249-90-52
Избирательный участок № 245

Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 4 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қазанда № 1652 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне (Алматы қаласы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1545 болып 2019 жылғы 12 сәуірде тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 45-46 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2019 жылдың 16 сәуіріндегі № 44-45 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасында № 237, 238, 245, 268, 300, 301, 309, 493, 558 сайлау учаскелері орталығының атауы, осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакциясында жазылсын;
2) көрсетілген шешімнің № 229, 233, 242, 243, 246, 249, 250, 251, 252, 274, 301, 489, 558, 559 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда және Бостандық ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Алияроваға жүктелсін.
4. Осы шешім, ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласы Бостандық
ауданының әкімі
А. Рахимбетов
Алматы қаласы
Бостанық ауданы әкімінің
2020 жылғы 19 қазаны
№ 4 шешіміне
№ 1 қосымша
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-4 шағынауданы, 25Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 89 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефоны: 254-73-07
№ 238 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 шағынауданы, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 85 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефоны: 249-90-52
№ 245 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Вахтангова, дом 2-2А, Коммунальное государственное учреждение "Дом школьника № 3" Управления образования города Алматы", телефон: 274-38-92
Избирательный участок № 268
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 69, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 22" Управления образования города Алматы, телефон: 392-05-72
Избирательный участок № 300
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 125" Управления образования города Алматы, телефон: 396-47-48
Избирательный участок № 301
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 125" Управления образования города Алматы, телефон: 396-47-70
Избирательный участок № 309
Центр: город Алматы, микрорайон Нур Алатау (бывший микрорайон Алатау) квартал Каргалы, дом 1/5, Филиал Акционерного общества "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес" "Алматы", телефоны: 300-34-00
Избирательный участок № 493
Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица Жәңгір хан (бывшая улица Желтоқсан), дом 18, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 183" Управления образования города Алматы, телефон: 380-93-85
Избирательный участок № 558
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 125" Управления образования города Алматы, телефон: 396-47-71
Приложение № 2
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 19 октября 2020 года № 4
Избирательный участок № 229
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 60" Управления образования города Алматы, телефон: 265-43-88
В границах: микрорайона Орбита-1 дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 233
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 60" Управления образования города Алматы, телефон: 265-48-87
В границах: микрорайона Орбита-1 дома 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 242
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, дом 135А, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 94" Управления образования города Алматы, телефон: 392-05-50
В границах: от проспекта Абая по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до улицы Джандосова исключая дом 169 по улице Жарокова, по улице Джандосова (северная сторона) в западном направлении до улицы Айманова, по улице Айманова (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая исключая дома 54, 56А, 56 по улице Сатпаева и включая дом 63 по улице Сатпаева, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 243

Орталығы: Алматы қаласы, Вахтангов көшесі, 2-2А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 3 оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 274-38-92
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 392-05-72
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 396-47-48
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі телефоны: 396-47-70
№ 309 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұр Алатау (бұрынғы Алатау шағынауданы) шағынауданы, Қарғалы кварталы, 1/5 үй, "Оқ-Жетпес" "Алматы" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамының филиалы , телефоны: 300-34-00
№ 493 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай шағынауданы, Жәңгір хан (бұрынғы Желтоқсан көшесі) көшесі, 18 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 380-93-85
№ 558 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 396-47-71
Алматы қаласы
Бостанық ауданы әкімінің
2020 жылғы 19 қазаны
№ 4 шешіміне
№ 2 қосымша
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 265-43-88
Шекаралары: Орбита-1 шағынауданындағы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 265-48-87
Шекаралары: Орбита-1 шағынауданындағы 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 94 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 392-05-50
Шекаралары: Абай даңғылынан бастап Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Жароков көшесінің бойындағы 169 үйді қоспай Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіндегі 54, 56А, 56 үйлерді қоспай және Сәтбаев көшесіндегі 63 үйді қоса Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Жароков көшесіне дейін.
№ 243 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 69, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 22" Управления образования города Алматы, телефон: 392-05-72
В границах: от проспекта Абая по улице Айманова (западная сторона) в южном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) в западном направлении до улицы Розыбакиева включая дома 64Б, 64В, 64Г по улице Сатпаева и исключая дом 63 по улице Сатпаева, по улице Розыбакиева (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая исключая дома 136, 138, 140 по улице Розыбакиева, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Айманова.
Избирательный участок № 246
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 101, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" Управления образования города Алматы, телефон: 392-87-47
В границах: от улицы Егизбаева по улице Катаева (западная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева включая дома 21, 23 по улице Солодовникова, по улице Сатпаева (обе стороны) в северном направлении до улицы Линия-20 включая дома 136, 138, 140 по улице Розыбакиева и дом 98 по улице Мынбаева, по улице Линия-20 (восточная сторона) в южном направлении до улицы Солодовникова исключая дома 42, 44, 46 по улице Линия-20, по улице Солодовникова (северная сторона) в южном направлении до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (восточная сторона) в южном направлении до улицы Егизбаева, по улице Егизбаева в восточном направлении до улицы Катаева.
Избирательный участок № 249
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, дом 257, Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский электромеханический колледж", телефон: 376-62-70
В границах: от речки Большая Алматинка по улице Сатпаева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Егизбаева, по улице Егизбаева (западная сторона) в южном направлении исключая дома 7/1, 7/2, 7/3, 7/7, 7/10 по улице Егизбаева и далее (южная сторона) в восточном направлении до улицы Тажибаевой Патшайым, по улице Тажибаевой Патшайым (западная сторона) в южном направлении до дома 97А по улице Тажибаевой Патшайым исключая этот дом, по проулку от дома 97А (северная сторона) в западном направлении до дома 70 по улице Лебедева исключая этот дом и далее вдоль дома 324 по улице Тургут Озала и дома 261 по улице Туркебаева (северная сторона) в западном направлении вдоль домов 236, 277 по улице Брусиловского и домов 166, 173 по улице Айвазовского в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева.
Избирательный участок № 250

Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 392-05-72
Шекаралары: Абай даңғылынан бастап Айманов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Сәтбаев көшесіндегі 64Б, 64В, 64Г үйлерді қоса және Сәтбаев көшесіндегі 63 үйді қоспай Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Розыбакиев көшесіндегі 136, 138, 140 үйлерді қоспай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Айманов көшесіне дейін.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 392-87-47
Шекаралары: Егізбаев көшесінен бастап Катаев көшесінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Солодовников көшесіндегі 21, 23 үйлерді қоса Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Розыбакиев көшесіндегі 136, 138, 140 үйлерді және Мыңбаев көшесіндегі 98 үйді қоса Линия-20 көшесіне дейін, Линия-20 көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Линия-20 көшесіндегі 42, 44, 46 үйлерді қоспай Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (солтүстік жағы) оңтүстікке қарай Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен шығысқа қарай Катаев көшесіне дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй, "Алматы электромеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны, телефоны: 376-62-70
Шекаралары: Үлкен Алматы өзенінен бастап Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Егізбаев көшесіндегі 7/1, 7/2, 7/3, 7/7, 7/10 үйлерді қоспай, одан әрі шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тәжібаева Патшайым көшесіне дейін, Тәжібаева Патшайым көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тәжібаева Патшайым көшесіндегі 97А үйді қоспай, осы үйге дейін, 97А үйдің қиылысынан бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Лебедев көшесіндегі 70 үйді қоспай, осы үйге дейін және одан әрі Тұрғыт Өзал көшесіндегі 324 үйдің және Түркебаев көшесіндегі 261 үйдің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Брусиловский көшесіндегі 236, 277 және Айвазовский көшесіндегі 166, 173 үйлердің бойымен батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін.
№ 250 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Панфилова, дом 205, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей имени М. Ганди № 92" Управления образования города Алматы, телефон: 393-35-02
В границах: от проспекта Назарбаева по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Каратаева, по улице Каратаева (восточная сторона) в северном направлении до пересечения с проспектом Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до площади Республики, по границе площади Республики (юго-восточная сторона) в южном направлении до проспекта Назарбаева, по проспекту Назарбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 251
Центр: город Алматы, улица Байтурсынулы, дом 150, "Специальная (коррекционная) школа-интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития" Управления образования города Алматы, телефон: 292-13-09
В границах: от улицы Тимирязева по проспекту Сейфуллина (западная сторона) в южном направлении до пересечения с улицей Каратаева, по улице Каратаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Бальзака, по улице Бальзака (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тимирязева исключая дома 2, 2А, 8, 8Б, 8В, 12А, 14, 14А, 16 по улице Бальзака и дома 15, 17 по улице Попова, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Сейфуллина, исключая дома 30А, 32А, 32Б по улице Тимирязева и дом 47А по улице Маркова.
Избирательный участок № 252
Центр: город Алматы, улица Шашкина, дом 14, Алматинский университет энергетики и связи (общежитие), телефон: 262-08-24
В границах: от улицы Бальзака по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до речки Есентай, по речке Есентай (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тимирязева исключая дома 9, 9А, 9Б, 9В, 13 по улице Шашкина, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бальзака, по улице Бальзака (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, включая дома 2, 8, 8Б, 8В, 12А, 14, 14А, 16 по улице Бальзака и дома 15, 17 по улице Попова.
Избирательный участок № 274
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, дом 101, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" Управления образования города Алматы, телефон: 392-87-47
В границах: от улицы Сатпаева по улице Егизбаева (восточная сторона) в южном направлении включая дома 7/1, 7/2, 7/3, 7/7, 7/10 по улице Егизбаева и далее (северная сторона) в восточном направлении до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) в северном направлении до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (южная сторона) в западном направлении до улицы Линия-20, по улице Линия-20 (обе стороны) в северном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) в западном направлении до улицы Егизбаева.
Избирательный участок № 301

Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 205 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "М. Ганди атындағы № 92 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 393-35-02
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан бастап, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Қаратаев көшесіне дейін, Қаратаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Сейфуллин даңғылының қиылысына дейін, Сейфуллин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Республика алаңына дейін, Республика алаңы шекарасының бойымен (оңтүстік-шығыс жағы) оңтүстікке қарай Назарбаев даңғылына дейін, Назарбаев даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 150 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Интеллектуалдық дамуы бұзылған балаларға арналған № 7 арнайы (түзету) мектеп-интернаты", телефоны: 292-13-09
Шекаралары: Тимирязев көшесінен бастап Сейфуллин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Қаратаев көшесінің қиылысына дейін, Қаратаев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Бальзак көшесіне дейін, Бальзак көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Бальзак көшесіндегі 2, 2А, 8, 8Б, 8В, 12А, 14, 14А, 16 және Попов көшесіндегі 15, 17 үйлерді қоспай Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Тимирязев көшесіндегі 30А, 32А, 32Б және Марков көшесіндегі 47А үйлерді қоспай Сейфуллин даңғылына дейін.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 14 үй, Алматы Энергетика және байланыс университеті (жатақхана), телефоны: 262-08-24
Шекаралары: Бальзак көшесінен бастап әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Шашкин көшесіндегі 9, 9А, 9Б, 9В, 13 үйлерді қоспай Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Бальзак көшесіне дейін, Бальзак көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бальзак көшесіндегі 2, 8, 8Б, 8В, 12А, 14, 14А, 16 және Попов көшесіндегі 15, 17 үйлерді қоса әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 392-87-47
Шекаралары: Сәтбаев көшесінен бастап Егізбаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Егізбаев көшесіндегі 7/1, 7/2, 7/3, 7/7, 7/10 үйлерді қоса, одан әрі (солтүстік жағы) шығысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Линия-20 көшесіне дейін, Линия-20 көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Егізбаев көшесіне дейін.
№ 301 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 125" Управления образования города Алматы, телефоны: 396-47-70
В границах: от улицы Жарокова по улице Си Синхая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Экспериментальная база включая дом 6 по улице Си Синхая и дома 1А, 1Б по улице Экспериментальная база, по улице Экспериментальная база в юго-восточном направлении до границы территории Ботанического сада и далее вдоль границы территории Ботанического сада (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Ходжанова, по улице Ходжанова (восточная сторона) в северном направлении до пересечения с улицей Экспериментальная база исключая дома 5Б, 5В, 5Г, 57, 57/3, 57/9, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/9, 61, 63, 65А, 65, 67, 69Д, 75, 77, 79, 81 по улице Ходжанова, далее по улице Ходжанова (северная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова, по улице Жарокова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Си Синхая.
Избирательный участок № 489
Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица Жәңгір хан (бывшая улица Желтоқсан), дом 18, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 183" Управления образования города Алматы, телефон: 386-72-15
В границах: по западной границе садоводческих товариществ: Мамыр, Достык в северном направлении до садоводческого товарищества Тан, включая его и далее вдоль границы садоводческого товарищества Тан в юго-восточном направлении до садоводческого товарищества Ремизовка, по западной границе садоводческого товарищества Ремизовка в южном направлении до южной границы территории Бостандыкского района, по границе территории Бостандыкского района в юго-западном направлении до улицы Жулдыз микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау), включая садоводческое товарищество Алатау, по улице Жулдыз микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау) исключая еҰ в северном направлении вдоль западных границ садоводческих товариществ: Машиностроитель, Труд 2, Труд-1 до микрорайона Ерменсай, вдоль западной границы микрорайона Ерменсай в северном направлении до садоводческого товарищества Алма, по южной границе садоводческого товарищества Алма в западном направлении до садоводческого товарищества Мамыр.
Избирательный участок № 558
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, дом 42, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 125" Управления образования города Алматы, телефон: 396-47-71

Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 396-47-70
Шекаралары: Жароков көшесінен бастап Си Синхай көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Си Синхай көшесіндегі 6 үйді және Экспериментальная база көшесіндегі 1А, 1Б үйлерді қоса Экспериментальная база көшесіне дейін, Экспериментальная база көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Ботаникалық бақ аумағының шекарасына дейін, әрі қарай Ботаникалық бақ аумағы шекарасының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Қожанов көшесіне дейін, Қожанов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Қожанов көшесіндегі 5Б, 5В, 5Г, 57, 57/3, 57/9, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/9, 61, 63, 65А, 65, 67, 69Д, 75, 77, 79, 81 үйлерді қоспай Экспериментальная база көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Қожанов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Си Синхай көшесіне дейін.
№ 489 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай шағынауданы, Жәңгір хан (бұрынғы Желтоқсан көшесі) көшесі, 18 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 386-72-15
Шекаралары: Мамыр, Достық бау-бақша серіктестіктері батыс шекарасының бойымен солтүстікке қарай Таң бау-бақша серіктестігін қоса осы бау-бақша серіктестігіне дейін және одан әрі Таң бау-бақша серіткестігі шекарасының бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Ремизовка бау-бақша серіктестігіне дейін, Ремизовка бау-бақша серіктестігінің батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай Бостандық ауданының оңтүстік шекарасы аумағына дейін, Бостандық ауданы шекарасы аумағының бойымен оңтүстік-батысқа қарай Алатау бау-бақша серіктестігін қоса Нұр Алатау (бұрынғы Алатау шағынауданы) шағынауданындағы Жұлдыз көшесіне дейін, Нұр Алатау (бұрынғы Алатау шағынауданы) шағынауданындағы Жұлдыз көшесінің бойымен, оны қоспай солтүстікке қарай Машиностроитель, Труд-2, Труд-1 бау-бақша серіктестіктерінің батыс шекарасының бойымен Ерменсай шағынауданына дейін, Ерменсай шағынауданы батыс шекарасының бойымен солтүстікке қарай Алма бау-бақша серіктестігіне дейін, Алма бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасы бойымен Мамыр бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 558 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 396-47-71

В границах: от улицы Жарокова по улице Ходжанова (южная сторона) в восточном направлении до пересечения с улицей Экспериментальная база, далее по улице Ходжанова (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби включая дома 5Б, 5В, 5Г, 57, 57/3, 57/9, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/9, 61, 63, 65А, 65, 67, 69Д, 75, 77, 79, 81 по улице Ходжанова и исключая дом 17 по улице Ходжанова, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова, по улице Жарокова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Ходжанова.
Избирательный участок № 559
Центр: город Алматы, микрорайон Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау), улица Қазыбек Тауасарұлы (бывшая улица Тәуелсіздік), дом 33, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 189" Управления образования города Алматы, телефон: 298-78-70
В границах: от улицы Темірбек Қожакеев (бывшая улица Самал) микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау), по улице Балбобек микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау) (обе стороны) в восточном направлении до улицы Еркеғали Рахмадиев (бывшая улица Ақиық) микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау), по улице Еркеғали Рахмадиев (бывшая улица Ақиық) микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау) (обе стороны) в северном направлении до микрорайона Баганашыл, по южной границе микрорайона Баганашыл в восточном направлении до садоводческого товарищества Алма 3, далее в южном направлении по западной границе микрорайна Ерменсай в южном направлении до садоводческого товарищества Энергетик, по восточной границе садоводческого товарищества Энергетик в южном направлении до садоводческого товарищества Труд-1, по северо-западной границе садоводческого товарищества Труд-1 в северном направлении до садоводческого товарищества имени Дзержинского, по южной границе садоводческого товарищества имени Дзержинского в западном направлении до микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау), по восточной границе микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау) до улицы Балжан Бөлтірікова (бывшая улица Қарасай батыра) микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау), по улице Балжан Бөлтірікова (бывшая улица Қарасай батыра) микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау) (обе стороны) в западном направлении до улицы Темірбек Қожакеев (бывшая улица Самал) микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау), по улице Темірбек Қожакеев (бывшая улица Самал) микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау) (восточная сторона) в северном направлении до улицы Булбул микрорайона Нұр Алатау (бывший микрорайон Алатау).

Шекаралары: Жароков көшесінен бастап Қожанов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Экспериментальная база көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Қожанов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Қожанов көшесіндегі 5Б, 5В, 5Г, 57, 57/3, 57/9, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/9, 61, 63, 65А, 65, 67, 69Д, 75, 77, 79, 81 үйлерді қоса және Қожанов көшесіндегі 17 үйді қоспай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Қожанов көшесіне дейін.
№ 559 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұр Алатау шағынауданы (бұрынғы Алатау шағынауданы), Қазыбек Тауасарұлы (бұрынғы Тәуелсіздік көшесі) көшесі, 33 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефоны: 298-78-70
Шекаралары: Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Темірбек Қожакеев көшесінен (бұрынғы Самал көшесі) бастап Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Балбөбек көшесінің бойымен (екі жағы) шығысқа қарай Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Еркеғали Рахмадиев көшесіне (бұрынғы Ақиық көшесі) дейін, Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Еркеғали Рахмадиев көшесінің (бұрынғы Ақиық көшесі) бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Бағанашыл шағынауданына дейін, Бағанашыл шағынауданының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай Алма 3 бау-бақша серіктестігіне дейін, бұдан әрі оңтүстікке қарай Ерменсай шағынауданының батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай Энергетик бау-бақша серіктестігіне дейін, Энергетик бау-бақша серіктестінің шығыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай Труд-1 бау-бақша серіктестігіне дейін, Труд-1 бау-бақша серіктестігінің солтүстік-батыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай Дзержинский атындағы бау-бақша серіктестігіне дейін, Дзержинский атындағы бау-бақша серіктестігінің оңтүстің шекарасы бойымен батысқа қарай Нұр Алатау шағынауданына (бұрынғы Алатау шағынауданы) дейін, Нұр Алатау шағынауданының (бұрынғы Алатау шағынауданы) шығыс шекарасы бойымен Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Балжан Бөлтірікова көшесіне (бұрынғы Қарасай батыр көшесі) дейін, Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Балжан Бөлтірікова көшесінің (бұрынғы Қарасай батыр көшесі) бойымен (екі жағы) Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Темірбек Қожакеев көшесіне (бұрынғы Самал көшесі) дейін, Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Темірбек Қожакеев көшесінің (бұрынғы Самал көшесі) бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Нұр Алатау шағынауданындағы (бұрынғы Алатау шағынауданы) Бұлбұл көшесіне дейін.