О внесении изменений и дополнений в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 9 октября 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 октября 2020 года № 1645
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алатауского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1591, опубликованный в газетах "Алматы ақшамы" от 22 октября 2019 года № 125 (5788) и "Вечерний Алматы" от 22 октября 2019 года № 126-127 (13602-13603) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 8, 11, 12, 13, 14, 27, 28, 29, 33, 486, 487, 488, 525, 527, 528, 529, 530, 533, 534, 548, 550, 571, 573, 574, согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) приложение к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками № 587, 588, 589, 590, согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Государственно-правовому отделу аппарата акима Алатауского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы Б. Карсакбаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Калдыбеков
Приложение № 1
к решению акима Алатауского
района города Алматы от 9
октября 2020 года № 2
Избирательный участок № 8 Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица
Кокорай, 66. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 41", телефон:278-89-78
Границы: от габиона по улице Жылысай микрорайона Шанырак-2 в восточном направлении (южная сторона) до угла дома № 39 улицы Аулиеагаш микрорайона Шанырак-1; по восточной стороне дома № 39 улицы Аулиеагаш микрорайона Шанырак-1 в южном направлении (западная сторона) до дома № 35 улицы Аулиеагаш микрорайона Шанырак-1; от дома № 35 улицы Аулиеагаш микрорайона Шанырак-1 в восточном направлении (южная сторона) до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; по улице Алпамыс микрорайона Шанырак-1 в северном направлении (восточная сторона) до дома № 2/5 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; вдоль дома № 2/5 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 в восточном направлении (южная сторона) до улицы Ашекеева; по улице Ашекеева в южном направлении (западная сторона) до дома № 8 улицы Ашекеева микрорайона Шанырак-1; от дома № 8 улицы Ашекеева микрорайона Шанырак-1 в восточном направлении (южная сторона) до русла реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка в южном направлении (западная сторона) до угла дома № 11А улицы Утемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 11А улицы Утемисулы микрорайона Шанырак-1 в северном направлении (восточная сторона) до улицы Кокорай микрорайона Самгау; по улице Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении (северная сторона), до улицы Бирлик микрорайона Шанырак-1; по улице Бирлик микрорайона Шанырак-1 в северном направлении (восточная сторона) до озера; вдоль озера, далее вдоль габиона в северном направлении (восточная сторона) до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 11 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Касыма Шарипова, 38. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 154", телефон: 247-44-85

Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2020 жылғы 9 қазандағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қазанда № 1645 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Алатау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 37 бабына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1591 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2019 жылғы 22 қазандағы № 125 (5788) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2019 жылғы 22 қазандағы № 126-127 (13602-13603) санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасында № 8, 11, 12, 13, 14, 27, 28, 29, 33, 486, 487, 488, 525, 527, 528, 529, 530, 533, 534, 548, 550, 571, 573, 574 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) көрсетілген шешімнің қосымшасына осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған № 587, 588, 589, 590 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарда, сондай-ақ Алматы қаласы Алатау ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Қарсақбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Калдыбеков
Алатау ауданы әкімінің
2020 жылғы 9 қазандағы
№ 2 шешіміне
№ 1 қосымша
№ 8 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағын ауданы,
Көкорай көшесі, 66. "№ 41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 278-89-78
Шекарасы: габионнан Шаңырақ-2 шағын ауданындағы Жылысай көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулиеағаш көшесіндегі № 39 үйдің бұрышына дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулиеағаш көшесіндегі № 39 үйдің шығыс жағымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулиеағаш көшесіндегі № 35 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулиеағаш көшесіндегі № 35 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 2/5 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 2/5 үйді жағалай шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Әшекеев көшесіне дейін; Әшекеев көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданының Әшекеев көшесіндегі № 8 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Әшекеев көшесіндегі № 8 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Үлкен Алматы өзенінің арнасына дейін; Үлкен Алматы өзеніні арнасымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйдің бұрышына дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйден солтүстік бағытта (шығыс жағы) Самғау шағын ауданындағы Көкорай көшесіне дейін; Самғау шағын ауданындағы Көкорай көшесінен батыс бағытта (солтүстік жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданының Бірлік көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Бірлік көшесінен солтүстік бағытта (шығыс жағы) көлге дейін; Көлді жағалай, әрі қарай габион бойымен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданының Жылысай көшесіне дейін.
№ 11 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын
ауданы, Қасым Шәріпов көшесі, 38. "№ 154 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-44-85

Границы: от улицы Мукаева микрорайона Акбулак по проспекту Рыскулова в восточном направлении (южная сторона), до улицы Даулетгалиевой микрорайона Акбулак; по улице Даулетгалиевой микрорайона Акбулак в северном направлении (восточная сторона) до дома № 4 улицы Даулетгалиевой микрорайона Акбулак; от дома № 4 улицы Даулетгалиевой микрорайона Акбулак в западном направлении (северная сторона) до улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; по улице Сулейменова микрорайона Акбулак в северном направлении (восточная сторона) до дома № 24 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; от дома № 24 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак в восточном направлении (южная сторона) до улицы Томанова микрорайона Акбулак; по улице Томанова микрорайона Акбулак в южном направлении (западная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова в южном направлении (западная сторона) до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до улицы Момышулы; по улице Момышулы в северном направлении (восточная сторона) до дома №34 улицы Чуланова микрорайона Акбулак, от дома № 34 в восточном направлении (южная сторона) до дома № 12Б улицы Мукаева микрорайона Акбулак; по улице Мукаева микрорайона Акбулак в северном направлении (восточная сторона) до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 12 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица
Ауэзова, 48. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 156", телефон: 298-16-88
Границы: от улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет по улице Шаган микрорайона Ожет в восточном направлении (южная сторона) до улицы Шарын микрорайона Ожет; по улице Шарын микрорайона Ожет в северном направлении (восточная сторона) до дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет; от дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет в восточном направлении (южная сторона) до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет; по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет; по улице Кожаберген жырау микрорайона Ожет в юго-восточном направлении (юго-западная сторона), до дома № 56 улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет; от дома № 56 улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Балпык би микрорайона Ожет; по улице Балпык би микрорайона Ожет в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до западной границы микрорайона Карасу; вдоль западной границы микрорайона Карасу в южном направлении (западная сторона) до шоссе Северное кольцо; по шоссе Северное Кольцо в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до дома № 34В шоссе Северное кольцо; от дома 34В шоссе Северное кольцо в западном направлении (северная сторона) до дома № 53 улицы Тауасарова микрорайона Ожет; по улице Тауасарова микрорайона Ожет в южном направлении (западная сторона) до улицы Токатаева микрорайона Ожет; по улице Токатаева микрорайона Ожет в западном направлении (северная сторона) до улицы Новая микрорайона Ожет; по улице Новая микрорайона Ожет в южном направлении (западная сторона) до дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет: от дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет в западном направлении (северная сторона) до дома № 24 улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет; по улице Хасен Оралтай микрорайона Ожет в северном направлении (восточная сторона) до улицы Шаган микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 13 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет,
улица Ауэзова, 48. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 156", телефон: 298-10-10

Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданы Мұқаев көшесінен Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесінен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесіндегі № 4 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесіндегі № 4 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесінен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіндегі № 24 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіндегі № 24 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданындағы Томанов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданындағы Томанов көшесінен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Шуланов көшесіндегі № 34 үйге дейін, осы № 34 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Мұқаев көшесіндегі № 12Б үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Мұқаев көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 12 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы,
Әуезов көшесі, 48. "№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 298-16-88
Шекарасы: Өжет шағын ауданы Хасен Оралтай көшесінен Өжет шағын ауданы Шаған көшесімен шығыс бағытта ( оңтүстік жағы) Өжет шағын ауданы Шарын көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Шарын көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Өжет шағын ауданы Шарын көшесіндегі № 44 үйге дейін; Өжет шағын ауданы Шарын көшесіндегі № 44 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Өжет шағын ауданы Қошқарбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Қошқарбаев көшесінен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Өжет шағын ауданы Қожаберген жырау көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Қожаберген жырау көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы), Өжет шағын ауданы Қожаберген жырау көшесіндегі № 56 үйге дейін; Өжет шағын ауданы Қожаберген жырау көшесіндегі № 56 үйден солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Өжет шағын ауданы Балпық би көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Балпық би көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Қарасу шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Қарасу шағын ауданының батыс шекарасын бойлай оңтүстік бағытта (батыс жағы) Солтүстік айналым тасжолына дейін; Солтүстік айналым тасжолымен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Солтүстік айналым тасжолына № 34В үйге дейін; Солтүстік айналым тасжолына № 34В үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Өжет шағын ауданы Тауасаров көшесіндегі № 53 үйге дейін; Өжет шағын ауданы Тауасаров көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданы Тоқатаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Тоқатаев көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Өжет шағын ауданы Новая көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Новая көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Өжет шағын ауданы Новая көшесіндегі № 19 үйге дейін; Өжет шағын ауданы Новая көшесіндегі № 19 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Өжет шағын ауданы Хасен Оралтай көшесіндегі № 24 үйге дейін; Өжет шағын ауданы Хасен Оралтай көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Өжет шағын ауданы Шаған көшесіне дейін.
№ 13 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы,
Әуезов көшесі, 48. "№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон:298-10-10

Границы: от дома № 107 улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет в западном направлении (северная сторона) до улицы Жанайдар Садуакасова микрорайона Ожет; по улице Жанайдар Садуакасова микрорайона Ожет в северном направлении (восточная сторона) до дома № 76 улицы Жанайдар Садуакасова микрорайона Ожет; от дома № 76 улицы Жанайдар Садуакасова микрорайона Ожет в западном направлении (северная сторона) до реки Ащыбулак; по руслу реки Ащыбулак в северном направлении (восточная сторона), до границы города, вдоль границы города в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до южной границы садоводческого товарищества Птицевод; по южной границе садоводческого товарищества Птицевод в восточном направлении (южная сторона) до габиона; по габиону в южном направлении (западная сторона ) до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет; по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Сумбиле микрорайона Ожет; по улице Сумбиле микрорайона Ожет в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет; по улице Кожаберген жырау микрорайона Ожет в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет; по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до дома № 114 улицы Кожыковтар микрорайона Ожет; от дома № 114 улицы Кожыковтар микрорайона Ожет в западном направлении (северная сторона) до улицы Шарын микрорайона Ожет; по улице Шарын микрорайона Ожет в южном направлении (западная сторона) до улицы Шаган микрорайона Ожет; по улице Шаган микрорайона Ожет в западном направлении (северная сторона) до улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет, по улице Хасен Оралтай микрорайона Ожет в северном направлении (восточная сторона) до дома № 107 улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 14 Центр: город Алматы, микрорайон Томирис,
улица Центральная, 12. Коммунальное государственное учреждение
"Филиал общеобразовательной школы № 156", телефон: 226-87-11
Границы: от реки Большая Алматинка по границе города в западном направлении (южная сторона), далее в южном направлении (восточная сторона) до южной границы поселка Боралдай Алматинской области; по южной границе поселка Боралдай Алматинской области и по границе города в западном направлении (южная сторона); до угла северной границы микрорайона Томирис; по северной границе микрорайона Томирис в западном направлении (южная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в южном направлении (восточная сторона), далее в восточном направлении (северная сторона) до русла реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка в северном направлении (западная сторона) до границы города.
Избирательный участок № 27 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Касыма Шарипова, 38. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 154", телефон: 247-44-87

Шекарасы: Өжет шағын ауданы Хасен Оралтай көшесіндегі № 107 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Өжет шағын ауданы Жанайдар Сәдуақасов көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Жанайдар Сәдуақасов көшесінен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Өжет шағын ауданы Жанайдар Сәдуақасов көшесіндегі № 76 үйге дейін; Өжет шағын ауданы Жанайдар Сәдуақасов көшесіндегі № 76 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені арнасымен солтүстік бағытта (шығыс жағы) қала шекарасына дейін, қала шекарасы бойымен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Птицевод бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасына дейін; Птицевод бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасынан шығыс бағытта (оңтүстік жағы) габионға дейін; габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Өжет шағын ауданындағы Үкілі Ыбырай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданындағы Үкілі Ыбырай көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Өжет шағын ауданындағы Сүмбіле көшесіне дейін; Өжет шағын ауданындағы Сүмбіле көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Өжет шағын ауданындағы Қожаберген жырау көшесіне дейін; Өжет шағын ауданындағы Қожаберген жырау көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Өжет шағын ауданындағы Қошқарбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданындағы Қошқарбаев көшесімен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Өжет шағын ауданындағы Қожықовтар көшесіндегі № 114 үйге дейін; Өжет шағын ауданындағы Қожықовтар көшесіндегі № 114 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Өжет шағын ауданы Шарын көшесіне дейін; Өжет шағын ауданы Шарын көшесінен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Өжет шағын ауданындағы Шаған көшесіне дейін; Өжет шағын ауданындағы Шаған көшесінен батыс бағытта (солтүстік жағы) Өжет шағын ауданындағы Хасен Оралтай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданындағы Хасен Оралтай көшесінен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Өжет шағын ауданындағы Хасен Оралтай көшесіндегі № 107 үйге дейін.
№ 14 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын
ауданы, Центральная көшесі, 12. "№ 156 Жалпы білім беру мектебінің
филиалы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,телефон:226-87-11
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен қала шекарасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы), әрі қарай оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алматы облысы Боралдай елді мекеннің оңтүстік шекарасына дейін; Алматы облысы Боралдай елді мекеннің оңтүстік шекарасымен және қала шекарасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы) Томирис шағын ауданының солтүстік шекарасының бұрышына дейін, Томирис шағын ауданының солтүстік шекарасынан батыс бағытта (оңтүстік жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік бағытта (шығыс жағы), әрі қарай шығыс бағытта (солтүстік жағы) Үлкен Алматы өзенінің арнасына дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта (батыс жағы) қала шекарасына дейін.
№ 27 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы,
Қасым Шәріпов көшесі, 38. "№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 247-44-87

Границы: от проспекта Рыскулова по улице Момышулы в северном направлении (восточная сторона) до 2-ой улицы микрорайона Акбулак; по 2-ой улице микрорайона Акбулак в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома № 105Б улицы Касыма Шарипова микрорайона Акбулак; по улице Касыма Шарипова микрорайона Акбулак в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома № 55 улицы Сарытогай микрорайона Акбулак, от дома № 55 улицы Сарытогай микрорайона Акбулак в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Абдрашулы микрорайона Акбулак; по улице Абдрашулы микрорайона Акбулак в южном направлении (западная сторона) до дома № 5 улицы Томанова микрорайона Акбулак; от дома № 5 улицы Томанова микрорайона Акбулак в западном направлении (северная сторона) до улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; по улице Сулейменова микрорайона Акбулак в южном направлении (западная сторона) до дома № 1 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; от дома № 1 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак в восточном направлении (южная сторона) до улицы Даулетгалиевой микрорайона Акбулак; по улице Даулетгалиевой микрорайона Акбулак в южном направлении (западная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова в западном направлении (северная сторона) до улицы Момышулы.
Избирательный участок № 28 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели,
65. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 182", телефон: 254-78-93
Границы: многоэтажные жилые дома №1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 микрорайона Зердели.
Избирательный участок № 29 Центр: город Алматы, микрорайон Кок-Кайнар,
улица Мамбетова, 213. Центр досуга "Атамура", телефон: 385-73-70
Границы: от дома № 152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в восточном направлении (южная сторона) до габиона; по габиону в южном направлении (западная сторона) до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2; по улице Жылысай микрорайона Шанырак-2 в западном направлении (северная сторона) до улицы Мамбетова микрорайона Кок-Койнар; по улице Мамбетова микрорайона Кок-Койнар в южном направлении (западная сторона) до улицы Монке би; по улице Монке би в западном направлении (северная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома № 84 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар, по улице Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; по улице Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома №152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар.

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданындағы 2-ші көшеге дейін; Ақбұлақ шағын ауданындағы 2-ші көшемен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Қасым Шәріпов көшесіндегі № 105Б үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Қасым Шәріпов көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Сарытоғай көшесіндегі № 55 үйге дейін, Ақбұлақ шағын ауданы Сарытоғай көшесіндегі № 55 үйден солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Әбдірәшұлы көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Әбдірәшұлы көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесіндегі № 5 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесіндегі № 5 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіндегі № 1 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіндегі № 1 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Дәулеткалиева көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Дәулеткалиева көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта (солтүстік жағы) Момышұлы көшесіне дейін.
№ 28 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы каласы, Зерделі шағын ауданы, 65.
"№ 182 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 254-78-93
Шекарасы: Зерделі шағын ауданындағы № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 29 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Көкқайнар шағын
ауданы, Мәмбетов көшесі, 213. "Атамұра" демалыс орталығы,
телефон: 385-73-70
Шекарасы: Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) габионға дейін; габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданындағы Жылысай көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданындағы Жылысай көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Мөңке би көшесіне дейін; Мөңке би көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Боралдай өзеніне дейін, Боралдай өзені бойымен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесіндегі № 84 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесімен, әрі қарай Мәмбетов көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйге дейін.

Избирательный участок № 33 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2,
улица Жанкожа батыра, 202. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 26", телефон: 271-89-87
Границы: от габиона по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 в восточном направлении (южная сторона) до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 в северном направлении (восточная сторона) до улицы Алтын Сака микрорайона Шанырак-2; по улице Алтын Сака микрорайона Шанырак-2 в восточном направлении (южная сторона) до улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Жидели микрорайона Шанырак-2 в северном направлении (восточная сторона) до улицы Гулстан микрорайона Шанырак-2; по улице Гулстан микрорайона Шанырак-2 в восточном направлении (южная сторона) до габиона между микрорайонами Шанырак-1 и Шанырак-2; по габиону в южном направлении (западная сторона) до дома № 17 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2; от дома № 17 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 в северном направлении (восточная сторона) до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 в западном направлении (северная сторона) до габиона; по габиону в северном направлении (восточная сторона) до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 486 Центр: город Алматы, микрорайон Теректи,
улица Мектеп, 6Б. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 184", телефон: 388-40-91
Границы: от улицы Орталык микрорайона Теректи по улице Айналмалы микрорайона Теректи в юго-восточном направлении (юго-западная сторона), далее в западном направлении (северная сторона) до границы города Алматы; по границе города Алматы до дома № 60 улицы Таусогар микрорайона Теректи; по улице Таусогар микрорайона Теректи в южном направлении (западная сторона) до улицы Жагалтай микрорайона Теректи; по улице Жагалтай микрорайона Теректи в восточном направлении (южная сторона) до улицы Самен батыра микрорайона Алгабас; по улице Самен батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас; по улице Бойтумар микрорайона Алгабас в западном направлении (северная сторона) до улицы Таусогар микрорайона Теректи; по улице Таусогар микрорайона Теректи в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Шарайна микрорайона Теректи; по улице Шарайна микрорайона Теректи в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Айналмалы микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 487 Центр: город Алматы, микрорайон Рахат,
улица Байжанова, 1. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 196", телефон: 393-60-57
Границы: от границы города Алматы по Большому Алматинскому каналу в восточном направлении (северная сторона) до улицы Саина; по улице Саина в северном направлении (западная сторона) до границы города Алматы; по границе города Алматы в западном направлении (южная сторона) до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 488 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай,
улица Саттаровой, 56. Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 39", телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саттаровой микрорайона Боралдай по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до границы города Алматы; по границе города Алматы в южном направлении (западная сторона) до северной границы микрорайона Томирис; по северной границе микрорайона Томирис в западном направлении (северная сторона) до русла Большого Алматинского Канала; по руслу Большого Алматинского Канала, далее по улице Кольсай микрорайона Томирис в северном направлении (восточная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай; по улице Меруерт микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Асановой микрорайона Боралдай; по улице Асановой микрорайона Боралдай в северном направлении (восточная сторона), далее по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.

№ 33 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағын
ауданы, Жаңқожа батыр көшесі, 202. "№ 26 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 271-89-87
Шекарасы: габионнан Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Алтын Сақа көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Алтын Сақа көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 шағын аудандарының арасындағы габионға дейін; габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі № 17 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі № 17 үйден оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахимов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахимов көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) габионға дейін; габионмен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін.
№ 486 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы,
Мектеп көшесі, 6Б. "№ 184 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 388-40-91
Шекарасы: Теректі шағын ауданы Орталық көшесінен Теректі шағын ауданы Айналмалы көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы ),әрі қарай батыс бағытта (солтүстік жағы) Алматы қаласы шекарасына дейін; Алматы қаласы шекарасымен Теректі шағын ауданы Таусоғар көшесіндегі № 60 үйге дейін; Теректі шағын ауданы Таусоғар көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Теректі шағын ауданының Жағалтай көшесіне дейін;Теректі шағын ауданының Жағалтай көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Сәмен батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Сәмен батыр көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Бойтұмар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Бойтұмар көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Теректі шағын ауданы Таусоғар көшесіне дейін; Теректі шағын ауданы Таусоғар көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Теректі шағын ауданы Шарайна көшесіне дейін; Теректі шағын ауданы Шарайна көшесімен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Теректі шағын ауданы Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданы Орталық көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Теректі шағын ауданы Айналмалы көшесіне дейін.
№ 487 Сайлау учаскесі Орталығы:Алматы қаласы, Рахат шағын ауданы,
Байжанов көшесі, 1. "№ 196 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 393-60-57
Шекарасы: Алматы қаласы шекарасынан Үлкен Алматы каналымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Алматы қаласы шекарасына дейін; Алматы қаласы шекарасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы) Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 488 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын
ауданы, Саттарова көшесі, 56, "№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 360-70-50
Шекарасы: Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесінен Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алматы қаласы шекарасына дейін; Алматы қаласы шекарасымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасына дейін; Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасынан батыс бағытта (солтүстік жағы)Үлкен Алматы каналының арнасына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен,әрі қарай Томирис шағын ауданы Көлсай көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы), әрі қарай Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесіне дейін.

Избирательный участок № 525 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1,
улица Бенберина, 52. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 171", телефон: 297-61-14
Границы: от улицы Байтенова Нояна микрорайона Айгерим-2 по улице Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 в западном направлении (южная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в южном направлении (восточная сторона), включая дом № 50 улицы Шугыла микрорайона Айгерим-2 до улицы Шарипова микрорайона Акбулак; от улицы Шарипова микрорайона Акбулак в западном направлении (южная сторона) до улицы Момышулы; по улице Момышулы в южном направлении (восточная сторона) до северной границы микрорайона Дарабоз; вдоль северной границы микрорайона Дарабоз в восточном направлении (северная сторона), далее вдоль восточной границы микрорайона Дарабоз в южном направлении (восточная сторона) до южной границы микрорайона Дарабоз; от южной границы микрорайона Дарабоз в восточном направлении (северная сторона) до габиона; по габиону в южном направлении (восточная сторона) до дома № 132 улицы Байтенова Нояна микрорайона Айгерим-2; далее по улице Байтенова Нояна микрорайона Айгерим-2 в северном направлении (западная сторона) до улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 527 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 185", телефон: 307-07-39
Границы: от границы города по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Беласар микрорайона Алгабас; по улице Беласар микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Аксенгир микрорайона Алгабас; по улице Аксенгир микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона) до дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; вдоль дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; по улице Кара жорга микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас; по улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до русла реки Каргалы; по руслу реки Каргалы в южном направлении (восточная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова в восточном направлении (северная сторона) до западной границы микрорайона Нуркент; по западной границе микрорайона Нуркент в северном направлении (западная сторона) до северной границы микрорайона Нуркент; по северной границе микрорайона Нуркент в восточном направлении (северная сторона) до улицы Момышулы; по улице Момышулы в северном направлении (западная сторона) до улицы Монке би микрорайона Алгабас; от угла улицы Монке би микрорайона Алгабас (исключая территорию 13 микрорайона) и улицы Момышулы в северном направлении (западная сторона) до южной границы микрорайона Мадениет; по южной границе микрорайона Мадениет в западном направлении (южная сторона) до границы города; по границе города до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас, включая садоводческие товарищества "Энергостроитель" и "Теплоэнергетик".
Избирательный участок № 528 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 185", телефон: 306-07-39

№ 525 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім-1 шағын
ауданы, Бенберин көшесі, 52. "№ 171 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 297-61-14
Шекарасы: Айгерім-2 шағын ауданы Байтенов Ноян көшесінен Айгерім-2 шағын ауданы Жаңа Ғасыр көшесімен батыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Айгерім-2 шағын ауданы Шұғыла көшесіндегі № 50 үйді қосқанда Ақбұлақ шағын ауданындағы Шәріпов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесінен батыс бағытта (оңтүстік жағы) Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Дарабоз шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Дарабоз шағын ауданының солтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта (солтүстік жағы), әрі қарай Дарабоз шағын ауданының шығыс шекарасымен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Дарабоз шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Дарабоз шағын ауданының оңтүстік шекарасынан шығыс бағытта (солтүстік жағы) габионға дейін; габионмен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Айгерім-2 шағын ауданы Байтенов Ноян көшесіндегі № 132 үйге дейін; әрі қарай Айгерім-2 шағын ауданы Байтенов Ноян көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Айгерім-2 шағын ауданының Жаңа Ғасыр көшесіне дейін.
№ 527 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі, 16. "№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 307-07-39
Шекарасы: Қала шекарасынан Алғабас шағын ауданы Мұхитдинов көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Беласар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Беласар көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданының Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Инабат көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Тұран көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Ақсеңгір көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Ақсеңгір көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіндегі № 10 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіндегі № 10 үйден оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесімен шығыс бағытта(солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Оңғарсынова көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Оңғарсынова көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Қарғалы өзенінің арнасына дейін; Қарғалы өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта(шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Нұркент шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Нұркент шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстік бағытта(батыс жағы) Нұркент шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Нұркент шағын ауданының солтүстік шекарасымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесінің бұрышынан (13-ші шағын ауданды қоспай) және Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Мәдениет шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Мәдениет шағын ауданының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен Алғабас шағын ауданының Мұхитдинов көшесіне дейін, сайлау учаскесіне "Энергостроитель" және "Теплоэнергетик" бау-бақша серіктестіктері кіреді.
№ 528 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі, 16. "№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 306-07-39

Границы: от русла реки Каргалы по улице Зулпыкар микрорайона Алгабас в западном направлении (северная сторона) до дома № 38 улицы Зулпыкар микрорайона Алгабас; от дома № 38 улицы Зулпыкар микрорайона Алгабас в северном направлении (восточная сторона) до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас; по улице Бойтумар микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Самен батыра микрорайона Алгабас; по улице Самен батыра микрорайона Алгабас в северном направлении (восточная сторона) до улицы Жагалтай микрорайона Теректи; по улице Жагалтай микрорайона Теректи в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до улицы Таусогар микрорайона Теректи; по улице Таусогар микрорайона Теректи в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до границы города Алматы; по границе города Алматы в северном направлении (восточная сторона) до улицы Кетбуга жырау микрорайона Алгабас; по улице Кетбуга жырау микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до дома № 25А улицы Кетбуга жырау микрорайона Алгабас: от дома № 25А улицы Кетбуга жырау микрорайона Алгабас в северном направлении (восточная сторона) до улицы Акниет микрорайона Алгабас; по улице Акниет микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в северном направлении (восточная сторона) до дома № 27 улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; от дома № 27 улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до русла реки Каргалы; по руслу реки Каргалы в южном направлении (западная сторона) до улицы Зулпыкар микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 529 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Чуланова, 159. Государственное коммунальное предприятие
"Центральный государственный архив города Алматы", телефон: 398-87-65
Границы: от улицы Момышулы по 2-ой улице микрорайона Акбулак в восточном направлении (северная сторона) до дома № 52 2-ой улицы микрорайона Акбулак, от дома № 52 2-ой улицы в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона), далее в восточном направлении (северная сторона) в направлении габиона до улицы Шарипова микрорайона Акбулак; по улице Шарипова микрорайона Акбулак в северо-восточном направлении (северо-западная сторона), до дома № 55 улицы Сарытогай микрорайона Акбулак; вдоль дома № 55 улицы Сарытогай микрорайона Акбулак в северо-восточном направлении (северо-западная сторона) до улицы Томанова микрорайона Акбулак; по улице Томанова микрорайона Акбулак в северном направлении (западная сторона), включая все нечетные дома улицы Томанова микрорайона Акбулак до габиона: по габиону в северо-западном направлении (юго-западная сторона) до дома № 87 улицы Самади микрорайона Акбулак; от дома № 87 улицы Самади микрорайона Акбулак в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до дома №19 микрорайона Дарабоз; от дома №19 микрорайона Дарабоз в южном направлении (восточная сторона) до дома № 117 1-ой улицы микрорайона Акбулак; от дома № 117 1-ой улицы микрорайона Акбулак до улицы Момышулы; по улице Момышулы в южном направлении (восточная сторона) до 2-ой улицы микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 530 Центр: город Алматы, микрорайон Зерделі,

Шекарасы: Қарғалы өзенінің арнасынан Алғабас шағын ауданы Зұлпықар көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Зұлпықар көшесіндегі № 38 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Зұлпықар көшесіндегі № 38 үйден солтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Бойтұмар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Бойтұмар көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Сәмен батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Сәмен батыр көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Теректі шағын ауданы Жағалтай көшесіне дейін; Теректі шағын ауданы Жағалтай көшесімен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Теректі шағын ауданы Таусоғар көшесіне дейін; Теректі шағын ауданы Таусоғар көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін;әрі қарай Алматы қаласы шекарасымен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесіндегі № 25А үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесіндегі № 25А үйден солтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Ақниет көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақниет көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесіндегі № 27 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесіндегі № 27 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Қарғалы өзеніне дейін; Қарғалы өзені арнасымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Зұлпықар көшесіне дейін.
№ 529 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы,
Шуланов көшесі, 159. "Алматы қаласының орталық мемлекеттік
мұрағаты"мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 398-87-65
Шекарасы: Момышұлы көшесінен Ақбұлақ шағын ауданындағы 2-ші көшемен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданындағы 2-ші көшесіндегі № 52 үйге дейін, Ақбұлақ шағын ауданындағы 2-ші көшесіндегі № 52 үйден оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы), әрі қарай шығыс бағытта (солтүстік жағы) габионға қарай Ақбұлақ шағын ауданындағы Шәріпов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданындағы Шәріпов көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданындағы Сарытоғай көшесіндегі № 55 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданындағы Шәріпов көшесіндегі № 55 үйден солтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданындағы Томанов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданындағы Томанов көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы), Ақбұлақ шағын ауданындағы Томанов көшесіндегі тақ үйлерді қосып габионға дейін; габионмен солтүстік-батыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданындағы Самади көшесіндегі № 87 үйге дейін, Ақбұлақ шағын ауданындағы Самади көшесіндегі № 87 үйден оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Дарабоз шағын ауданы № 19 үйге дейін; Дарабоз шағын ауданы №19 үйден оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы 1-ші көшедегі № 117 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы 1-ші көшедегі № 117 үйден Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы 2-ші көшеге дейін.
№ 530 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы,

65. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 182", телефон: 254-78-82
Границы: многоэтажные жилые дома № 35, 40, 41, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 117, 130, 131,133, 135, 136, 138, 139, 141, 142 микрорайона Зердели.
Избирательный участок № 533 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы,
улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 180", телефон: 338-39-07
Границы: от улицы Саина по Большому Алматинскому каналу в восточном направлении (южная сторона), далее в южном направлении (западная сторона) до южной границы садоводческого товарищества "Радуга"; вдоль южной границы садоводческого товарищества "Радуга" в западном направлении (северная сторона) до улицы Саина; по улице Саина в южном направлении (западная сторона) до южной границы дома № 120 микрорайона Саялы; от дома № 120 микрорайона Саялы в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до улицы Монке би; по улице Монке би в западном направлении (северная сторона) до улицы Момышулы; по улице Момышулы в северном направлении (восточная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Саина.
Избирательный участок № 534 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2,
улица Жанкожа батыра, 202. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 26", телефон: 371-88-09
Границы: от габиона между микрорайонами Кок-Кайнар и Шанырак-2 по улице Сырым батыра микрорайона Шанырак-2 в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до улицы Каркара микрорайона Шанырак-1; по улице Каркара микрорайона Шанырак-1 в восточном направлении (южная сторона) до габиона между микрорайоном Шанырак-2 и микрорайоном Шанырак-1; по габиону между микрорайоном Шанырак-2 и микрорайоном Шанырак-1 в южном направлении (западная сторона) до улицы Гулстан микрорайона Шанырак-1; по улице Гулстан микрорайона Шанырак-2 в западном направлении (северная сторона) до улицы Жидели микрорайона Шанырак-1; по улице Жидели микрорайона Шанырак-1 в южном направлении (западная сторона) до улицы Алтын Сака микрорайона Шанырак-2; по улице Алтын Сака микрорайона Шанырак-2 в западном направлении (северная сторона) до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 в южном направлении (западная сторона) до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2; по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 в западном направлении (северная сторона) до габиона между микрорайонами Кок-Кайнар и Шанырак-2; по габиону между микрорайонами Кок-Кайнар и Шанырак-2 в северном направлении (восточная сторона) до улицы Сырым батыра микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 548 Центр: город Алматы, микрорайон Самгау,
улица Кокорай, 66. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа №41", телефон: 245-55-66
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Кокорай микрорайона Самгау в северо-западном направлении (юго-западная сторона), исключая все дома улицы Кокорай микрорайона Самгау, до улицы Тумар микрорайона Самгау; по улице Тумар микрорайона Самгау в северном направлении (западная сторона) до дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау; далее по улице Кокорай микрорайона Самгау в восточном направлении (северная сторона) до улицы Бирлик микрорайона Шанырак-1; по улице Бирлик микрорайона Шанырак-1 в северном направлении (западная сторона) до озера; вдоль озера в северном направлении (западная сторона) до дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак-1; от дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак-1 в западном направлении (южная сторона) до улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-1; по улице МТФ-1 микрорайона Айгерим-1 в южном направлении (восточная сторона) до улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1; по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 в южном направлении (южная сторона), далее в южном направлении (восточная сторона) до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1; по улице Набережная микрорайона Айгерим-1 в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Ырысты микрорайона Самгау; по улице Ырысты микрорайона Самгау в южном направлении (восточная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова в восточном направлении (северная сторона) улицы Кокорай микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 550 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы,
улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 180", телефон: 338-38-04
Границы: от дома № 22 микрорайона Саялы в восточном направлении (южная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в северном направлении (восточная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в восточном направлении (южная сторона) до озера; по восточной стороне озера, далее по габиону в южном направлении (западная сторона) до дома № 152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в западном направлении (северная сторона) до улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; по улице Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в южном направлении (западная сторона) до дома № 211 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; вдоль южной границы дома № 211 Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в западном направлении (северная сторона) до улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар; по улице Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар в южном направлении (западная сторона) до дома № 45 Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар; отсюда в западном направлении (северная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в северном направлении (восточная сторона) до дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар в северном направлении (восточная сторона) до юго-западной границы микрорайона Саялы; по юго-западной границе микрорайона Саялы в северо-западном направлении (северо-восточная сторона)до дома № 121 микрорайона Саялы; от этого дома в северо-восточном направлении до восточной границы микрорайона Саялы; по восточной границе микрорайона Саялы в северном направлении (восточная сторона) до дома № 22 микрорайона Саялы.
Избирательный участок № 571 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы,
улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 180", телефон: 338-39-07

65. "№ 182 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық
мекемесі, телефон: 254-78-82
Шекарасы: Зерделі шағын ауданындағы № 35, 40, 41, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 117, 130, 131, 133, 135, 136, 138, 139, 141, 142 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 533 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы,
Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон:338-39-07
Шекарасы: Саин көшесінен Үлкен Алматы каналы арнасымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы), әрі қарай оңтүстік бағытта (батыс жағы) "Радуга" саяжай серіктестігінің оңтүстік шекарасына дейін; "Радуга" саяжай серіктестігінің оңтүстік шекарасынан батыс бағытта (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен бойымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Саялы шағын ауданындағы № 120 үйге дейін; Саялы шағын ауданындағы № 120 үйден оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенімен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Мөңке би көшесіне дейін; Мөңке би көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Саин көшесіне дейін.
№ 534 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағын
ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202. "№26 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 371-88-09
Шекарасы: Шаңырақ-2 және Көкқайнар шағын аудандарының арасындағы габионнан Шаңырақ-2 шағын ауданы Сырым батыр көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахимов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахимов көшесімен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 шағын аудандар арасындағы габионға дейін; Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 шағын аудандар арасындағы габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданы Гүлістан көшесіне дейін; Гүлістан көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Жиделі көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Алтын Сақа көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Алтын Сақа көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Шаңырақ-2 және Көкқайнар шағын аудандарының арасындағы габионға дейін; Шаңырақ-2 және Көкқайнар шағын аудандарының арасындағы габионмен солтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданы Сырым батыр көшесіне дейін.
№ 548 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағын ауданы,
Көкорай көшесі, 66. "№ 41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон:245-55-66
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Самғау шағын ауданы Көкорай көшесімен солтүстік-батыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы), Самғау шағын ауданы Көкорай көшесіндегі барлық үйлерді қоспағанда, Самғау шағын ауданы Тұмар көшесіне дейін; Самғау шағын ауданы Тұмар көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Самғау шағын ауданы Көкорай көшесіндегі № 57 үйге дейін; әрі қарай Самғау шағын ауданы Көкорай көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданы Бірлік көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Бірлік көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) көлге дейін; көл бойымен солтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-1 шағын ауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 үйден батыс бағытта (оңтүстік жағы) Айгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесіне дейін; көшесіне дейін; Айгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Айгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесіне дейін; Азаттық көшесімен батыс бағытта (оңтүстік жағы), әрі қарай оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Айгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесіне дейін; Айгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Самғау шағын ауданы Ырысты көшесіне дейін; Самғау шағын ауданы Ырысты көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Самғау шағын ауданы Көкорай көшесіне дейін.
№ 550 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы,
Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 338-38-04
Шекарасы: Саялы шағын ауданындағы № 22 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) көлге дейін; көлдің шығыс жағымен, әрі қарай габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 211 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 211 үйдің оңтүстік шекарасын жағалай батыс бағытта (солтүстік жағы) Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданы Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйден солтүстік бағытта (шығыс жағы) Саялы шағын ауданының оңтүстік-батыс шекарасына дейін; Саялы шағын ауданының оңтүстік-батыс шекарасынан солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Саялы шағын ауданындағы № 121 үйге дейін; Саялы шағын ауданындағы № 121 үйден солтүстік-шығыс бағытта Саялы шағын ауданының шығыс шекарасына дейін; Саялы шағын ауданының шығыс шекарасынан солтүстік бағытта (шығыс жағы) Саялы шағын ауданындағы № 22 үйге дейін.
№ 571 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы,Саялы шағын ауданы,
Аққайнар көшесі,7. "№ 180 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 338-39-07

Границы: многоэтажные жилые дома № 22, 24, 25, 26, 27, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 67, 68, 69, 70, 71 микрорайона Саялы.
Избирательный участок № 573 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 185", телефон: 306-07-39
Границы: от границы города Алматы по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Беласар микрорайона Алгабас; по улице Беласар микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Аксенгир микрорайона Алгабас; по улице Аксенгир микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; вдоль дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; по улице Кара жорга микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Акниет микрорайона Алгабас; по улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении (северная сторона) до улицы Кетбуга жырау микрорайона Алгабас; по улице Кетбуга жырау микрорайона Алгабас в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до границы города; по границе города в восточном направлении (южная сторона) до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 574 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели,
65. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 182", телефон: 248-59-62
Границы: многоэтажные жилые дома № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 дома 1-ой улицы микрорайона Акбулак.
Приложение № 2
к решению акима Алатауского
района города Алматы от 9
октября 2020 года № 2
Избирательный участок №587 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 180", телефон: 338-38-04
Границы: от русла реки Боралдай по руслу Большого Алматинского канала в западном направлении (южная сторона) до улицы Саина; по улице Саина в южном направлении (восточная сторона) до южной границы дома № 120 микрорайона Саялы; вдоль южной границы дома № 120 микрорайона Саялы в восточном направлении (северная сторона) до восточной границы дома № 109 микрорайона Саялы; вдоль восточной границы дома № 109 микрорайона Саялы в северном направлении (западная сторона) до северной границы дома № 71 микрорайона Саялы; вдоль северной границы дома № 71 микрорайона Саялы в восточном направлении (северная сторона) до восточной границы дома № 66 микрорайона Саялы; по восточной границе дома № 66 микрорайона Саялы в северном направлении (западная сторона), далее в северо-восточном направлении (северо-западная сторона) до южной границы дома № 20 микрорайона Саялы; вдоль южной границы дома № 20 микрорайона Саялы в восточном направлении (северная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в северном направлении (западная сторона) до Большого Алматинского канала.

Шекарасы: Саялы шағын ауданындағы № 22, 24, 25,26, 27, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56 , 67, 68, 69, 70, 71 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 573 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі,16. "№ 185 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 306-07-39
Шекарасы: Алматы қаласы шекарасынан Алғабас шағын ауданы Мұхитдинов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Беласар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Беласар көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Инабат көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Тұран көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі №10 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі №10 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Ақниет көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Мұхитдинов көшесіне дейін.
№ 574 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы,
65. "№ 182 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 248-59-62
Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданындағы 1-ші көшесіндегі № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 көпқабатты тұрғын үйлер.
Алатау ауданы әкімінің
2020 жылғы 9 қазандағы
№ 2 шешіміне
№ 2 қосымша
№ 587 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар
көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 338-38-04
Шекарасы: Боралдай өзенінің арнасынан Үлкен Алматы каналы арнасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы) Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Саялы шағын ауданы № 120 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Саялы шағын ауданы № 120 үйдің оңтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Саялы шағын ауданы № 109 үйдің шығыс шекарасына дейін; Саялы шағын ауданы № 109 үйдің шығыс шекарасы бойымен солтүстік бағытта (батыс жағы) Саялы шағын ауданы № 71 үйдің солтүстік шекарасына дейін; Саялы шағын ауданы № 71 үйдің солтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Саялы шағын ауданы № 66 үйдің шығыс шекарасына дейін; Саялы шағын ауданы № 66 үйдің шығыс шекарасымен солтүстік бағытта (батыс жағы),әрі қарай солтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Саялы шағын ауданы № 20 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Саялы шағын ауданы № 20 үйдің оңтүстік шекарасы бойымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта (батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін.

Избирательный участок № 588 Центр город Алматы, микрорайон Зердели, 65.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 182", телефон: 248-59-62
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона № 13: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 589 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай, улица Саттаровой, 56.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 39",
телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саина по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома №53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; от дома №53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома №1Б улицы Асановой микрорайона Боралдай, по улице Асановой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай, по улице Меруерт микрорайона Боралдай в западном направлении (северная сторона) до улицы Кольсай микрорайона Томирис; по улице Кольсай микрорайона Томирис в южном направлении (западная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в западном направлении (северная сторона) до улицы Саина, по улице Саина в северном направлении (восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 590 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 65.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 182", телефон: 248-59-62
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Дарабоз № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 45, 47, 49. Многоэтажные жилые дома микрорайона Акбулак 3-я улица № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.

№ 588 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 65.
"№ 182 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық
мекемесі, телефон: 248-59-62
Шекарасы: №13 шағын ауданындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 589 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын ауданы, Саттарова көшесі, 56,
"№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 360-70-50
Шекарасы: Саин көшесінен Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі №53 үйге дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі №53 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіндегі №1Б үйге дейін, Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Томирис шағын ауданының Көлсай көшесіне дейін; Томирис шағын ауданының Көлсай көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданындағы Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 590 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 65. "№ 182 Жалпы
білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 248-59-62
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданындағы № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 45, 47, 49 көпқабатты тұрғын үйлер. Ақбұлақ шағын ауданы 3-ші көшедегі № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көпқабатты тұрғын үйлер.