Об упразднении избирательного участка и внесении изменений и дополнений в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 12 октября 2020 года № 06-01/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 октября 2020 года № 1648
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Упразднить на территории Медеуского района города Алматы избирательный участок № 392.
2. Внести в решение акима Медеуского района города Алматы от 24 декабря 2019 года № 06-01/05 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2019 года № 1602, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" 07 января 2020 года № 1 (5820) и "Вечерний Алматы" от 07 января 2020 года № 1 (13634)) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении к указанному решению исключить текст "Избирательный участок № 392. Центр: город Алматы, проспект Достык, 117/6. Государственное учреждение "Воинская часть 0111 "Президентский полк "Батыр" сил особого назначения Службы Государственной охраны Республики Казахстан". Границы: территория Государственного учреждения "Воинская часть 0111 "Президентский полк "Батыр" сил особого назначения Службы Государственной охраны Республики Казахстан";
2) в приложении к указанному решению изменить наименование центров избирательных участков № 358, 369, 370, 398, 402, 403, 407, 413, 418, 499 согласно приложению 1 к настоящему решению;
3) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 360, 366, 376, 377, 381, 382,384,385,387, 391,395, 396, 404, 406, 412, 414, 416, 417, 419, 420, 537, 575 согласно приложению 2 к настоящему решению;
4) образовать на территории Медеуского района города Алматы избирательный участок № 591;
5) приложение к указанному решению дополнить текстом следующего содержания:
"Избирательный участок № 591. Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172". Границы: от Талгарского тракта, вдоль западной границы территории дома № 15 микрорайона Думан-2 на юг (восточная сторона) до улицы Қарқаралы микрорайона Думан; по улице Қарқаралы микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан; по улице 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (северная сторона) до границы города; по границе города на север (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до западной границы территории дома № 15 микрорайона Думан-2".

Сайлау учаскесін тарату және Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 06-01/04 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 1648 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қырқүйегіндегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы аумағында № 392 сайлау учаскесі таратылсын.
2. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 06-01/05 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 1602 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2020 жылғы 07 қаңтардағы № 1 (5820) және "Вечерний Алматы" газетінің 2020 жылғы 07 қаңтардағы № 1 (13634) санында жарияланған) келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) аталған шешiмнiң қосымшасындағы "№ 392 сайлау учаскесі. Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 117/6. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі айрықша мақсаттағы күштердің "Батыр" Президенттік полкі" 0111 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі. Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі айрықша мақсаттағы күштердің "Батыр" Президенттік полкі" 0111 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесінің аумағы" мәтіні алынып тасталсын;
2) аталған шешімнің қосымшасындағы № 358, 369, 370, 398, 402, 403, 407, 413, 418, 499 сайлау учаскелері орталығының атаулары осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
3) аталған шешімнің қосымшасындағы № 360, 366, 376, 377, 381, 382, 384, 385, 387, 391, 395, 396, 404, 406, 412, 414, 416, 417, 419, 420, 537, 575 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
4) Алматы қаласы Медеу ауданы аумағында № 591 сайлау учаскесі құрылсын;
5) аталған шешiмнiң қосымшасы келесідей мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"№ 591 сайлау учаскесі. Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15. "№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Шекарасы: Талғар даңғыл жолынан, Думан-2 шағын ауданындағы №15 үй аумағының батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар даңғыл жолына дейін; Талғар даңғыл жолымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-2 шағын ауданындағы №15 үй аумағының батыс шекарасына дейін".

3. Аппарату акима Медеуского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района А. Жадаева.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Масабаев
Приложение 1
к решению акима
Медеуского района города
Алматы № 06-01/04 от
12 октября 2020 года
Избирательный участок № 358
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 102.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 28 имени М. Маметовой".
Избирательный участок № 369
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 53.
Министерство науки и образования Республики Казахстан Алматинская областная школа-интернат имени И. Нусипбаева.
Избирательный участок № 370
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 2.
Административное здание в микрорайоне Алатау.
Избирательный участок № 398
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 40
Коммунальное государственное учреждение "Лицей №161 имени Ж.Жабаева".
Избирательный участок № 402
Центр: город Алматы, улица Янушкевича, 58.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №4 имени А.С. Пушкина".
Избирательный участок № 403
Центр: город Алматы, улица Оренбургская, 17, корпус 1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников".
Избирательный участок № 407
Центр: город Алматы, улица Кабилова, 50.
Филиал акционерного общества "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" "Институт повышения квалификации педагогических работников по Алматинской области".
Избирательный участок № 413
Центр: город Алматы, улица З. Шашкина, 32А.
Учреждение "Частная школа "Сенiм" с непрерывным циклом обучения".
Избирательный участок № 418
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева 26/1.
Кафе "Достар".
Избирательный участок № 499
Центр: город Алматы, улица Өмірзақ Сұлтанғазин, 7А.
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 194".
Приложение 2
к решению акима
Медеуского района города
Алматы № 06-01/04 от 12
октября 2020 года
Избирательный участок № 360
Центр: город Алматы, улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 6/1.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Филиал национального института интеллектуальной собственности".
Границы: от улицы Ришата и Муслима Абдуллиных по улице Макатаева на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Каирбекова Гафу; по улице Каирбекова Гафу на север (восточная сторона) до проспекта Жибек Жолы; по проспекту Жибек Жолы на запад (северная сторона) до улицы Ришата и Муслима Абдуллиных; по улице Ришата и Муслима Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Макатаева, исключая границы территории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья (наркологическая служба)".
Избирательный участок № 366
Центр: город Алматы, улица Оренбургская 17.

3. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда жариялануын, сондай-ақ Медеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ә. Жадаевқа жүктелсін.
5. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Масабаев
Алматы қаласы Медеу
ауданы әкімінің 2020 жылғы
12 қазандағы № 06-01/04
шешіміне 1-қосымша
№ 358 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102.
"М. Мәметова атындағы № 28 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 369 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 53.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Алматы облыстық И.Нүсіпбаев атындағы мектеп-интернат.
№ 370 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағын ауданы, Жетбаев көшесі, 2.
Алатау шағын ауданындағы әкімшілік ғимарат.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40.
"Ж. Жабаев атындағы № 161 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 402 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58.
"А.С. Пушкин атындағы № 4 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17, 1 корпус.
"Оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Кабилов көшесі, 50.
"Өрлеу" "Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамының филиалы "Алматы облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты".
№ 413 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, З. Шашкин көшесі, 32А.
"Сенім" үзіліссіз білім беру" жеке меншік мектеп" мекемесі.
№ 418 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағын ауданы, Жетбаев көшесі, 26/1.
Кафе "Достар".
№ 499 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өмірзақ Сұлтанғазин көшесі, 7А.
"№ 194 негізгі орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
Алматы қаласы Медеу
ауданы әкімінің 2020 жылғы
12 қазандағы № 06-01/04
шешіміне 2-қосымша
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесі, 6/1.
"Ұлттық зияткерлік меншік институтының филиалы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесінен Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Ғафу Қайырбеков көшесіне дейін; Ғафу Қайырбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жібек Жолы даңғылына дейін; Жібек Жолы даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Ришат және Мүслім Абдуллиндер көшесіне дейін; Ришат және Муслим Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, "Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны аумағының шекарасын қоспағанда.
№ 366 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17.

Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 64 имени 73 Гвардейской Краснознаменной Сталинградско-Дунайской стрелковой дивизии".
Границы: от русла реки Жарбулак по улице Халиуллина на северо-восток (юго-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороге на юг (западная сторона) до улицы Айдын; по улице Айдын на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на север (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Халиуллина.
Избирательный участок № 376
Центр: город Алматы, улица Бегалина, 82.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный комплекс "Жануя".
Границы: от русла реки Малая Алматинка по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до Дачного переулка, включая границы территории домов № 50 улицы Кастеева, территорию дома № 19 улицы Ватутина и территории домов № 27, 29 улицы Бекхожина; по Дачному переулку на запад (северная сторона) до улицы Бегалина; по улице Бегалина на север (восточная сторона) до улицы Байтасова Багадурбека; по улице Байтасова Багадурбека на запад (северная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (восточная сторона) до улицы Кармысова; по улице Кармысова на север (восточная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 377
Центр: город Алматы, проспект Достык, 124.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец школьников".
Границы: от проспекта Достык по проезду южнее Дворца Республики на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на юг (западная сторона) до улицы Байтасова Багадурбека; по улице Байтасова Багадурбека на восток (южная сторона) до улицы Бегалина; по улице Бегалина на юг (западная сторона) до Дачного переулка; по Дачному переулку на восток (южная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до линии створа границы территории дома №5 переулка Горного, включая границы территории домов №34, 18, 18/1 переулка Дачного; по линии створа границы территории дома №5 переулка Горного на запад (северная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на запад (северная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на юг (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Ньютона; по улице Ньютона на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проезда южнее Дворца Республики.
Избирательный участок № 381

"73 Гвардиялық Қызыл тулы Сталинград Дунай атқыштар дивизиясы атындағы №64 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінің арнасынан Халиуллин көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Айдын көшесіне дейін; Айдын көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82.
"Жанұя" мамандандырылған кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің арнасынан Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Дачный тұйық көшесіне дейін, Бекхожин көшесіндегі № 27, 29 үйлер аумағын және Ватутин көшесіндегі № 19 және Қастеев көшесіндегі № 50 үйлер аумағының шекарасын қоса; Дачный тұйық көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бегалин көшесіне дейін; Бегалин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бағадурбек Байтасов көшесіне дейін; Бағадурбек Байтасов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қармысов көшесіне дейін; Қармысов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124.
"Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Достық даңғылынан Республика Сарайының оңтүстігіне өтетін жолымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бағадурбек Байтасов көшесіне дейін; Бағадурбек Байтасов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бегалин көшесіне дейін; Бегалин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Дачный тұйық көшесіне дейін; Дачный тұйық көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горный тұйық көшесіндегі № 5 үй аумағының шекарасы тұсының сызығына дейін, Дачный тұйық көшесіндегі № 34, 18, 18/1 үйлер аумағының шекарасын қоса; Горный тұйық көшесіндегі № 5 үй аумағының шекарасы тұсының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін; Горновосточная көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Коккинаки көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ньютон көшесіне дейін; Ньютон көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Республика Сарайының оңтүстігіне қарай өтетін жолына дейін.
№ 381 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Самал-2, 22.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №131 имени Б.Момышулы".
Границы: от улицы Жолдасбекова по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фараби на запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до улицы Жолдасбекова, исключая территории домов №84, 85, 86, 87, 88 микрорайона Самал-2; по улице Жолдасбекова на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 382
Центр: город Алматы, микрорайон Самал–1, 9А.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Айсер".
Границы: от бульвара Мендикулова по улице Жолдасбекова на восток (северная сторона) до створа западной границы территории дома № 9 микрорайона Самал–1; по створу западной границы территории дома № 9 микрорайона Самал–1 на север (западная сторона) до северной границы территории дома № 9/2 микрорайона Самал–1; вдоль северной границы территории дома № 9/2 микрорайона Самал–1 на запад (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (восточная сторона) до южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева; вдоль южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева на восток (северная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (западная сторона) до улицы Жолдасбекова, включая территории домов № 84, 85, 86, 87, 88 микрорайона Самал-2.
Избирательный участок № 384
Центр: город Алматы, проспект Назарбаева, 289.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 163".
Границы: от юго–западной границы территории дома № 36 проспекта Аль–Фараби по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева; вдоль южной границы территории дома № 240 проспекта Назарбаева на восток (южная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 99/1 проспекта Достык; по южной границе территории дома № 99/1 проспекта Достык на запад (северная сторона), далее по южной границе территории домов №1, 10, 9 микрорайона Самал–3, до бульвара Мендикулова, включая дома № 21, 21В, 22 микрорайона Самал–3; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юго-восток (юго-западная сторона) до северной границы Государственное учреждение "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"; по северной и западной границе Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на запад, далее на юг (северо–западная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант; по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Затаевича микрорайона Горный Гигант; по улице Затаевича микрорайона Горный Гигант на запад (северная сторона) до улицы 8–ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант; по улице 8–ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант на северо–запад (северо–восточная сторона) вдоль юго–западной границы территории дома № 36 проспекта Аль–Фараби до проспекта Аль–Фараби.
Избирательный участок № 385

Орталығы: Алматы қаласы, Самал-2 шағын ауданы, 22.
"Б. Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жолдасбеков көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 84, 85, 86, 87, 88 үйлер аумағын қоспағанда Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самал–1 шағын ауданы, 9А.
"Айсер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Меңдіқұлов бульварынан Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9 үй аумағының батыс шекарасының тұсына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9 үй аумағының батыс шекарасының тұсымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 84, 85, 86, 87, 88 үйлер аумағын қоса Жолдасбеков көшесіне дейін;
№ 384 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289.
"№ 163 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әл–Фараби даңғылы № 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы № 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін; Әл-Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылындағы №99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай Самал–3 шағын ауданындағы № 1, 10, 9 үйлер аумағының оңтүстік шекарасымен, Самал–3 шағын ауданындағы № 21, 21В, 22 үйлерді қоса Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің солтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің солтүстік және батыс шекарасымен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстікке қарай (солтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданының Тайманов көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы 8–гвардиялық дивизия көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы 8–гвардиялық дивизия көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы № 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасының бойымен Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 385 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Сапар Байжанова, 100/10.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Пансионат "Самал".
Границы: от проспекта Достык по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Сапар Байжанова; по улице Сапар Байжанова на юг (западная сторона) до южной границы территории Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы"; вдоль южной границы территории Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы" на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 22 микрорайона Самал–3; по южной границе территории дома № 22 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона) до восточной границы территории дома №21 микрорайона Самал–3; по восточной границе территории дома № 21 микрорайона Самал–3 на север (восточная сторона) до створа северной границы территории домов № 34, 35, 36 микрорайона Самал–3; вдоль северной границы территории домов № 34, 35, 36 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая территорию Государственного учреждения "Региональный военный госпиталь с поликлиникой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан города Алматы" в границах.
Избирательный участок № 387
Центр: город Алматы, проспект Достык, 266А.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 17".
Границы: от улицы Омаровой по проспекту Достык на юг (восточная сторона) до южной границы Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"; по границе Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на запад (южная сторона), далее на юг (восточная сторона), далее по створу южной границы Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на восток (северная сторона) до пересечения проспекта Достык и улицы Чайкиной; по улице Чайкиной на восток (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (восточная сторона) до пересечения с руслом реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (западная сторона) до западной границы микрорайона Көктөбе; по западной границе микрорайона Көктөбе на север (западная сторона) до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 391
Центр: город Алматы, проспект Достык, 103.
Государственное учреждение "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Границы: территория Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Избирательный участок № 395
Центр: город Алматы, проспект Достык, 220.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 5".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница №5"
Избирательный участок № 396
Центр: город Алматы, улица Макатаева, 10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья (наркологическая служба)".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья (наркологическая служба)".
Избирательный участок № 404
Центр: город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 99".

Орталығы: Алматы қаласы, Сапар Байжанов көшесі, 100/10.
"Самал" Пансионаты" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Достық даңғылынан Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сапар Байжанов көшесіне дейін; Сапар Байжанов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының оңтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов бульварына дейін; Меңдіқұлов бульварымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 21 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 21 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданындағы № 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасының тұсына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы № 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласында емханасы бар өңірлік әскери госпиталі" мемлекеттік мекемесі аумағының шекарасын қоспағанда.
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266А.
"№ 17 мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Омарова көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы" мемлекеттік мекемесінің шекарасымен батысқа қарай (оңтүстік жағы), әрі қарай оңтүстікке қарай (шығыс жағы), одан әрі "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасы тұсымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылы мен Чайкина көшесінің қиылысына дейін; Чайкина көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасымен қиылысына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 391 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің аумағы.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
"№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10.
"Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: "Психикалық сауықтыру орталығы (наркологиялық қызмет)" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының аумағы.
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53.
"№ 99 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Украинская по Восточной объездной автомобильной дороге на север (восточная сторона) до улицы Шарипова Сабыра; по улице Шарипова Сабыра на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на юг (западная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на восток (южная сторона) до улицы Каримбаева 2–ая микрорайона Думан; по улице Каримбаева 2-ая микрорайона Думан на юг (западная сторона) до русла реки Тиксай; по руслу реки Тиксай на юго-восток (юго-западная сторона) включая границы территории домов № 52,53,67 улицы Аманжолова Касыма, далее включая границы территории домов по улицам Иштван Коныра и Шарипова Сабыра до северной границы закрытого мусульманского кладбища Кенсай-1; по северной границе территории закрытого мусульманского кладбища Кенсай-1 на запад (северная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на юг (западная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги.
Избирательный участок № 406
Центр: город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 99".
Границы: от улицы Халиуллина по улице Карашаш микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Шарипова Сабыра; по улице Шарипова Сабыра на северо-запад (северо-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороги на север (восточная сторона) до улицы Халиуллина.
Избирательный участок № 412
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172".
Границы: от улицы Карашаш микрорайона Думан по Талгарскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Хантенгри микрорайона Думан; по улице Хантенгри микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан; по улице 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на юг (западная сторона) до створа южной границы территории дома № 26А улицы Алатау микрорайона Думан; по южной границе территории дома № 26А улицы Алатау микрорайона Думан на юго-запад (северо-западная сторона) до пересечения русла реки Тиксай и улицы Каримбаева 2-ая микрорайона Думан, исключая границы территории домов № 67, 53, 52 улицы Аманжолова Касыма; по улице Каримбаева 2-ая микрорайона Думан на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на запад (северная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на север (восточная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на восток (южная сторона) до улицы Карашаш микрорайона Думан; по улице Карашаш микрорайона Думан на север (восточная сторона) до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 414
Центр: город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М. Жукова, 140.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 77".

Шекарасы: Украинская көшесінен Шығыс айналмалы автокөлік жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сабыр Шәріпов көшесіне дейін; Сабыр Шәріпов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тіксай өзенінің арнасы дейін; Тіксай өзені арнасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Қасым Аманжолов көшесіндегі № 52, 53, 67 үйлер аумағының шекарасын қоса, әрі қарай Иштван Қоңыр және Сабыр Шәріпов көшелеріндегі үйлер аумағының шекараларын қоса Кеңсай-1 жабық мұсылман зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай-1 жабық мұсылман зираты аумағының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Иштван Қоңыр көшесі, 53.
"№ 99 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Халиуллин көшесінен Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сабыр Шәріпов көшесіне дейін; Сабыр Шәріпов көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
"№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесінен Талғар даңғыл жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіндегі № 26А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсына дейін; Думан шағын ауданының Алатау көшесіндегі № 26А үй аумағының оңтүстік шекарасымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Тіксай өзені арнасы мен Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесінің қиылысына дейін, Қасым Аманжолов көшесіндегі № 67, 53, 52 үйлер аумағының шекарасын қоспағанда; Думан шағын ауданындағы 2-ші Каримбаев көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарашаш көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Талғар даңғыл жолына дейін.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, М. Жуков көшесі, 140.
"№ 77 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до южной границы Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"; по южной границе Государственного учреждения "Пограничная академия Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" на северо–восток (юго–восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юго–восток (юго–западная сторона) до юго-восточной границы территории дома № 300/141 проспекта Достык; между домами № 300/141 и № 291/1 проспекта Достык на юго–запад (северо–западная сторона) до северо-восточной границы территории садоводческого товарищества Дружба; по границе территории садоводческого товарищества Дружба на северо–запад (северо–восточная сторона) до створа северо–западной границы территории дома № 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; вдоль створа северо–западной границы территории дома № 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до створа улицы Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Искендерова микрорайона Горный Гигант; по улице Искендерова микрорайона Горный Гигант на юг (западная сторона) до улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант; по улице Азербаева микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант, исключая территорию Акционерного общества "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии" в границах.
Избирательный участок № 416
Центр: город Алматы, микрорайон Көктөбе, улица Сағадат Нұрмағамбетов, 69.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 168 имени К. Катыкбаевой".
Границы: от пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак по северо–западной стороне горы Кок Тобе на северо–восток вдоль улицы Розы Баглановой микрорайона Көктөбе (юго–восточная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на северо–восток (юго-восточная сторона) до створа северной границы дома № 61В улицы Апорт; по северной границе дома № 61В улицы Апорт на северо–восток (юго-восточная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги; по Восточной объездной автомобильной дороге на юго–запад (северо–западная сторона) далее на юг (западная сторона) до развязки улицы Толе би; от развязки улицы Толе би на юго–восток (юго–западная сторона) включая садоводческое товарищество Кок-Тобе-1 до северной границы территории садоводческого товарищества Эдельвейс; по северной и западной границе территорий садоводческих товариществ Эдельвейс, Восход, Луч на юг (западная сторона) до северной границы микрорайона Көлсай; по северной границе микрорайона Көлсай на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на юг (западная сторона) до линии створа смотровой площадки Кок Тобе; по линии створа смотровой площадки Кок Тобе на запад (северная сторона) до створа южной границы территории дома № 85А улицы Сахариева микрорайона Көктөбе; от створа южной границы территории дома № 85А улицы Сахариева микрорайона Көктөбе на север (восточная сторона) далее на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Диваева микрорайона Көктөбе; по улице Диваева микрорайона Көктөбе, далее по улице Яблочная на северо–запад (северо–восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" в границах.
Избирательный участок № 417
Центр: город Алматы, микрорайон Тау-Самал, улица Кербулакская, 6Г.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр фтизиопульмонологии "Каменское Плато".
Границы: территория Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр фтизиопульмонологии "Каменское Плато".
Избирательный участок № 419
Центр: город Алматы, улица Татибекова, 61.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Клуб Ритм".
Границы: от русла реки Жарбулак по проспекту Рыскулова на восток (южная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго–восток (юго–западная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на юго–запад (северо–западная сторона) до западной границы села Бесагаш; вдоль западной границы села Бесагаш на юг (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту, далее по улице Халиуллина на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо-запад (северо-восточная сторона), включая микрорайон Атырау, до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 420
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172".

Шекарасы: Таулы Қырат шағын ауданындағы Әзірбаев көшесінен Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасына дейін; "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара aкадемиясы" мемлекеттік мекемесінің оңтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Достық даңғылындағы № 300/141 үй аумағының оңтүстік–шығыс шекарасына дейін; Достық даңғылындағы № 300/141 мен №291/1 үйлер арасымен оңтүстік–батысқа қарай; (солтүстік–батыс жағы) Дружба бағбандық серіктестігі аумағының солтүстік-шығыс шекарасына дейін; Дружба бағбандық серіктестігі аумағының шекарасымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданының Жамақаев көшесіндегі № 258/36 үй аумағының солтүстік–батыс шекарасының тұсына дейін; Таулы Қырат шағын ауданының Жамақаев көшесіндегі № 258/36 үй аумағының солтүстік–батыс шекарасы тұсының бойымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Ахмедяров көшесінің тұсына дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Ахмедяров көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Ескендіров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Ескендіров көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Әзірбаев көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Әзірбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесіне дейін, "Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы аумағының шекарасын қоспағанда.
№ 416 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктөбе шағын ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 69.
"Қ.Қатықбаева атындағы № 168 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысынан Көктөбе тауының солтүстік–батыс баурайымен солтүстік–шығысқа қарай Көктөбе шағын ауданындағы Роза Бағланова көшесінің бойымен (оңтүстік–шығыс жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Апорт көшесіндегі № 61В үйінің солтүстік шекарасының тұсына дейін; Апорт көшесіндегі № 61В үйінің солтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін; Шығыс айналмалы автокөлік жолымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы), әрі қарай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесінің жол айрығына дейін; Төле би көшесінің жол айрығынан оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Көк-Төбе-1 бағбандық серіктестігін қоса, Эдельвейс бағбандық серіктестігі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс, Восход, Луч бағбандық серіктестіктері аумағының солтүстік пен батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығына дейін; Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Көктөбе шағын ауданының Сахариев көшесіндегі № 85А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсына дейін; Көктөбе шағын ауданының Сахариев көшесіндегі № 85А үй аумағының оңтүстік шекарасының тұсынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) әрі қарай солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданының Диваев көшесіне дейін; Көктөбе шағын ауданының Диваев көшесімен, әрі қарай Яблочная көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін, "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны аумағының шекарасын қоспағанда.
№ 417 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тау-Самал шағын ауданы, Кербұлақ көшесі, 6Г.
"Каменское Плато" фтизиопульмонология оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Каменское Плато" фтизиопульмонология оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 61.
"Клуб Ритм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінің арнасынан Рысқұлов даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлжа даңғыл жолына дейін; Құлжа даңғыл жолымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Бесағаш ауылының батыс шекарасына дейін; Бесағаш ауылының батыс шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар даңғыл жолына дейін; Талғар даңғыл жолымен, әрі қарай Халиуллин көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Атырау шағын ауданын қоса Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 420 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
"№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от улицы Бишкек микрорайона Думан по улице 10–летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (южная сторона) до границы города; по границе города на юг (западная сторона), далее на запад (северная сторона) до пересечения границы города с руслом реки Тиксай; вдоль русла реки Тиксай на северо-запад (северо-восточная сторона) исключая границы территорий домов улицы Иштван Коныра, улицы Шарипова Сабыра, далее на север (восточная сторона) до северной границы территории дома №40В улицы Бишкек микрорайона Думан; вдоль северной границы территории дома №40В улицы Бишкек микрорайона Думан на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на север (восточная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан.
Избирательный участок № 537
Центр: город Алматы, проспект Достык, 266А.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 17".
Границы: от реки Жарбулак по Восточной объездной автомобильной дороге на юго–запад (юго–восточная сторона) до западной границы микрорайона Көктөбе; по западной границе микрорайона Көктөбе на юг (восточная сторона) до южной границы жилого массива Юбилейный; по южной границе жилого массива Юбилейный на восток (северная сторона) до западной границы микрорайона Көлсай; по западной границе микрорайона Көлсай на северо-запад (юго-западная сторона) далее на северо-восток (северо-западная сторона) до русла реки Абылгазы; по руслу реки Абылгазы на север (западная сторона) до линии створа смотровой площадки Кок Тобе; от линии створа смотровой площадки Кок Тобе на запад (южная сторона) до восточной границы микрорайона Көктөбе; по восточной границе микрорайона Көктөбе, далее вдоль западного склона горы Кок Тобе на юг (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо–запад (юго–западная сторона) до Восточной объездной автомобильной дороги.
Избирательный участок № 575
Центр: город Алматы, микрорайон Думан, улица Қарқаралы, 15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 172".
Границы: от Талгарского тракта по улице Хантенгри микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан; по улице 10-летие независимости Казахстана микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на север (западная сторона) до улицы Қарқаралы; по улице Қарқаралы на запад (южная сторона) до западной границы дома № 44 улицы Қарқаралы микрорайона Думан; вдоль западной границы дома № 44 улицы Қарқаралы микрорайона Думан на север (западная сторона) между домами № 14 и № 28 микрорайона Думан-2 до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до улицы Хантенгри микрорайона Думан.

Шекарасы: Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесінен Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы), әрі қарай батысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзені арнасымен қала шекарасының қиылысына дейін; Тіксай өзені арнасының бойымен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Иштван Қоңыр көшесі, Сабыр Шәріпов көшесіндегі үйлер аумағының шекарасын қоспағанда, әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданының Бішкек көшесіндегі № 40В үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Думан шағын ауданының Бішкек көшесіндегі № 40В үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан шағын ауданының Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін.
№ 537 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Достық даңғылы, 266А.
"№ 17 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінен Шығыс айналмалы автокөлік жолымен оңтүстік–батысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Юбилейный тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасына дейін; Юбилейный тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Көлсай шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) әрі қарай солтүстік-шығысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Абылғазы өзенінің арнасына дейін; Абылғазы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көк Төбе қарау алаңы тұсының сызығына дейін; Көк Төбе қарау алаңы тұсы сызығынан батысқа қарай (оңтүстік жағы) Көктөбе шағын ауданының шығыс шекарасына дейін; Көктөбе шағын ауданының шығыс шекарасымен, әрі қарай Көк Төбе тауының батыс баурайы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасымен солтүстік–батысқа (оңтүстік–батыс жағы) Шығыс айналмалы автокөлік жолына дейін.
№ 575 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
"№ 172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талғар даңғыл жолынан Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазақстан тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Қарқаралы көшесіне дейін; Қарқаралы көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіндегі № 44 үйдің батыс шекарасына дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіндегі № 44 үйдің батыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-2 шағын ауданы № 14 және № 28 үйлер арасымен Талғар даңғыл жолына дейін; Талғар даңғыл жолымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Хантәңірі көшесіне дейін.