Об установлении карантина
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2020 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 сентября 2020 года № 6539. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2020 года № 338
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.12.2020 № 338 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 4 Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10414), на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Северо-Казахстанской области от 17 сентября 2020 года № 01-04/793 "Об установлении карантина" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заразной болезни грипп птиц на населенные пункты, расположенные на территории Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление ветеринарии акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 19 сентября 2020 года № 246
Населенные пункты, расположенные на территории Северо-Казахстанской области, в которых установлен карантин в связи с возникновением заразной болезни грипп птиц

Карантин белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қыркүйекте № 6539 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 338 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.12.2020 № 338 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10414 болып тіркелді) бекітілген Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларының 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "Карантинді белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 01-04/793 ұсынысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болу жағдайына байланысты Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан елді мекендерде осы қаулының қосымшасына сәйкес карантин белгіленсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қыркүйегі № 246 қаулысына
қосымшасы
Жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болу жағдайына байланысты карантин белгіленген Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан елді мекендері

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата СевероКазахстанской области от 20.10.2020 № 290 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 04.11.2020 № 304 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями внесенными постановлениями акимата Северо-Казахстанской области от 10.11.2020 № 308 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 11.11.2020 № № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 17.11.2020 № 318 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)).
Наименование населенного пункта
Айыртауский район
1. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
3. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
4. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
5. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
Акжарский район
6. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
Аккайынский район
7. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
8. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
район имени Габита Мусрепова
9. село Разгульное Шоптыкольского сельского округа;
9-1. село Рузаевка Рузаевского сельского округа;
10. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
11. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
11-1. село Ялты Чистопольского сельского округа;
Есильский район
12. Утратил силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11.11.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.10.2020 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 04.11.2020 № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 10.11.2020 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 17.11.2020 № 318 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді мекеннің атауы
Айыртау ауданы
1. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
2. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
3. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
4. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
5. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.;
Ақжар ауданы
6. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.;
Аққайың ауданы
7. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
8. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
9.Шөптікөл ауылдық округінің Разгульное ауылы;
9-1. Рузаев ауылдық округінің Рузаевка ауылы;
10. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
11. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
11-1. Чистополье ауылдық округінің Ялты ауылы;
Есіл ауданы
12. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;