О внесении изменений в решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 9 января 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20 октября 2020 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 октября 2020 года № 6598
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Петропавловска Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" от 9 января 2019 года № 01 (опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5190), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Петропавловска.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска Б.Жумабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Петропавловской городской
территориальной избирательной
комиссии
______________ Мамыкин Е.В.
"___" _________ 2020 год
Приложение
к решению акима
города Петропавловска
от 20 октября 2020 года № 25
Приложение
к решению акима
города Петропавловска
от " 9 " января 2019 года № 01
Избирательные участки
Избирательный участок № 571
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 12" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Петра Ефимовича Рыжова, 51, телефон 53-89-96
В границы входят дома:
1-й проезд Карьерный: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Д, 9Е, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица 2-я Водосточная: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-й проезд Карьерный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-й проезд Карьерный: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 01 "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2020 жылғы 20 қазандағы № 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қазанда № 6598 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 01 (2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5190 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі Б.Жумабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық территориалдық
сайлау комиссиясының төрағасы
_______________Е.В. Мамыкин
"___"_________2020 жыл
Петропавл қаласы әкімінің
2020 жылғы 20 қазаны
№ 25 шешіміне
қосымша
Петропавл қаласы әкімінің
2019 жылғы " 9 " қантардағы
№ 01 шешіміне
қосымша
Сайлау учаскелері
№ 571 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Петр Ефимович Рыжов атындағы көше, 51, телефон 53-89-96
Шекараларына мына үйлер кіреді:
1-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Д, 9Е, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
2-і Водосточная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-і Карьерный қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;

улица Вильямса: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
улица ЗаозҰрная: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б, 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;
улица Карьерная: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
улица Кожевенная: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Лизы Чайкиной: 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица Мамлютское шоссе: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
улица Молодой кожевенник: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Надежды: 2, 4, 6, 6В, 8, 10, 10А, 11, 12, 16, 20, 22Б, 24Б;
проезд Кожевенный: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
улица ПросҰлочная: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 22, 24;
улица имени Петра Ефимовича Рыжова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 74А, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 84А, 86, 88,94, 96, 98, 100, 102, 102Б, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 136;
Садоводческое товарищество Космос, улица Линия 3: 51.
Избирательный участок № 572
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица 1-я Заречная, 59, телефон 50-50-22
В границы входят дома:
улица 1-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52,53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

Вильямс көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
Заозерная көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б, 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;
Карьерная көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
Кожевенная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Лиза Чайкина көшесі: 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Мамлютское шоссе көшесі: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
Молодой кожевенник көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Надежда көшесі: 2, 4, 6, 6В, 8, 10, 10А, 11, 12, 16, 20, 22Б, 24Б;
Кожевенный қысқа көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
Проселочная көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 22, 24;
Петр Ефимович Рыжов атындағы көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 74А, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 84А, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 102Б, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 136;
Космос бақ өсіру серіктестігі, 3-ші Линия көшесі: 51.
№ 572 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 13 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1-і Заречная көшесі, 59, телефон 50-50-22
Шекараларына мына үйлер кіреді:
1-і Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52,53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

1-й проезд Заречный: 1, 1А, 3;
улица 2-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 27В, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 58А, 60, 60А,60Б;
Садоводческое товарищество Искра: 13, 14, 30, 110, 147, 192А, 219, 323, 431, 432, 451, 454, 466, 471, 491, 493, 495;
Садоводческое товарищество Искра, улица Проезд 11: 136А;
Садоводческое товарищество Искра, улица Проезд 18: 244;
Садоводческое товарищество Искра, улица Проезд 19: 258;
Садоводческое товарищество Искра, улица Проезд 22: 285, 297;
Садоводческое товарищество Искра, улица Проезд 30: 447;
Садоводческое товарищество Ишим: 68А, 83, 87, 97;
Садоводческое товарищество Ишим, улица 2 Садовая: 68, 77, 92;
Садоводческое товарищество Ишим, улица 4 Садовая: 33;
Садоводческое товарищество Ренет: 368.
Избирательный участок № 573
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14 имени Ю.А. Гагарина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Калюжная, 22, телефон 52- 47-52
В границы входят дома:
улица имени 308-го Краснознаменного полка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица 5-й Армии: 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
улица им. Дубынина: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Западная: 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23;
улица Калюжная: 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
переулок Калюжный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Коминтерна: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Малая Береговая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица имени Сергея Павлова: 49, 51, 55, 55А, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97;

1-і Заречный қысқа көшесі: 1, 1А, 3;
2-і Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 27В, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 58А, 60, 60А,60Б;
Искра бақ өсіру серіктестігі: 13, 14, 30, 110, 147, 192А, 219, 323, 431, 432, 451, 454, 466, 471, 491, 493, 495;
Искра бақ өсіру серіктестігі, 11 Проезд көшесі: 136А;
Искра бақ өсіру серіктестігі, 18 Проезд көшесі: 244;
Искра бақ өсіру серіктестігі, 19 Проезд көшесі: 258;
Искра бақ өсіру серіктестігі, 22 Проезд көшесі: 285, 297;
Искра бақ өсіру серіктестігі, 30 Проезд көшесі: 447;
Ишим бақ өсіру серіктестігі: 68А, 83, 87, 97;
Ишим бақ өсіру серіктестігі, 2-ші Садовая көшесі: 68, 77, 92;
Ишим бақ өсіру серіктестігі, 4-ші Садовая көшесі: 33;
Ренет бақ өсіру серіктестігі: 368.
№ 573 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ю.А. Гагарин атындағы № 14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Калюжная көшесі, 22, телефон 52-47-52
Шекараларына мына үйлер кіреді:
308-ші Краснознаменный полк атындағы көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
5-і Армия көшесі: 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
Дубынин ат. көше: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
Западная көшесі: 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23;
Калюжная көшесі: 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
Калюжный бұрылыс көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Коминтерн көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Малая Береговая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Сергей Павлов атындағы көше: 49, 51, 55, 55А, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97;

улица имени Григория Потанина: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 96, 104, 108, 112, 112А, 114, 116;
проезд Крупской: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
проезд имени Василия Демиденко: 3, 5, 7, 9, 11;
улица имени Василия Демиденко: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
улица Сергея Малышева: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ивана Яковлевича Смирнова: 49, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 70Б, 73, 76, 78, 79, 80;
улица М.Н. Тухачевского: 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Урицкого: 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
улица Ущева Б.П.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Чернышевского: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 574
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14 имени Ю.А. Гагарина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Калюжная, 22, телефон 52- 47-52
В границы входят дома:
улица имени Григория Потанина: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 59, 61, 61А, 63, 67,69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 110, 111, 115, 117, 121;
улица Короткая: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
улица Чернышевского: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Февральская: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
переулок Кокчетауский: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
улица Боровая: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Курганская: 4, 4А, 4Б, 6А, 8, 10;
улица Кокчетауская: 1, 2, 2А, 2Г, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
переулок Боровой: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
проезд Боровой, 3, 7;

Григорий Потанин атындағы көше: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 96, 104, 108, 112, 112А, 114, 116;
Крупская қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
Василий Демиденко атындағы қысқа көше: 3, 5, 7, 9, 11;
Василий Демиденко атындағы көше: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
Сергей Малышев көшесі: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
Иван Яковлевич Смирнов көшесі: 49, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 70Б, 73, 76, 78, 79, 80;
М.Н. Тухачевский көшесі: 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Урицкий көшесі: 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
Б.П. Ущев көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
Чернышевский көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24.
№ 574 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ю.А. Гагарин атындағы № 14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Калюжная көшесі, 22, телефон 52-47-52
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Григорий Потанин атындағы көше: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 59, 61, 61А, 63, 67,69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 110, 111, 115, 117, 121;
Короткая көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
Чернышевский көшесі: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Февральская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
Көкшетау бұрылыс көшесі: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
Бурабай көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Курганская көшесі: 4, 4А, 4Б, 6А, 8, 10;
Көкшетау көшесі: 1, 2, 2А, 2Г, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Бурабай бұрылыс көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Бурабай қысқа көшесі: 3, 7;

улица Киевская: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62;
улица Герцена: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
улица М.Н. Тухачевского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица имени Сергея Павлова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 34А, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 52, 54, 58;
переулок Февральский: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
проезд Чернышевского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 32, 34, 36;
улица Ивана Яковлевича Смирнова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица имени Василия Демиденко: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
проезд Урицкого: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41, 43;
улица Урицкого: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14Б;
улица Калюжная: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27;
проезд Калюжный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица им. Дубынина: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица 5-й Армии: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
проезд Февральский: 2Б, 4, 11, 14, 15, 16А, 18, 18А, 21, 22, 27;
Избирательный участок № 575
Центр - Негосударственное учреждение образования "Гуманитарно–технический колледж", улица Театральная, 42, телефон 42-37-23 (по согласованию)
В границы входят дома:

Киевская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 60А, 61, 62;
Герцен көшесі: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
М.Н. Тухачевский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Сергей Павлов атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 34А, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 52, 54, 58;
Февральский бұрылыс көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Чернышевский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 32, 34, 36;
Иван Яковлевич Смирнов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Василий Демиденко атындағы көше: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Урицкий қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41, 43;
Урицкий көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14Б;
Калюжная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27;
Калюжный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Дубынин ат. көше: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
5-і Армия көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
Февральский қысқа көшесі: 2Б, 4, 11, 14, 15, 16А, 18, 18А, 21, 22, 27;
№ 575 сайлау учаскесі
Орталығы - "Гуманитарлық-техникалық колледж" мемлекеттік емес білім мекемесі, Театральная көшесі, 42, телефон 42-37-23 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:

улица 2-я Кузнечная: 12;
улица 3-я Кузнечная: 5, 10, 12, 17;
переулок 1-й Кузнечный: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26;
1-й переулок Школьный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-й переулок Школьный: 3, 5, 17, 19;
переулок 2-й Кузнечный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
1-й проезд Школьный: 10, 11, 12;
2-й проезд Школьный: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19;
переулок 3-й Кузнечный: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Боровая: 12А, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Вознесенская: 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
улица Коминтерна: 127;
улица Конституции Казахстана: 1;
улица имени Евгения Брусиловского: 1, 1А, 1Б;
улица Карима Сутюшева: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 15;
улица Киевская: 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
улица Курганская: 3, 5, 7;
переулок Театральный: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18;
улица А.Попова: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11,13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица имени Григория Потанина: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
улица Пушкина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
улица С. Муканова: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
улица Театральная: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица М.Н. Тухачевского: 61, 63, 67, 69;
улица Ульянова: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
улица Чернышевского: 123;
Избирательный участок № 576
Центр – Акционерное общество "Завод им. С.М.Кирова", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 69, телефон 53-34-69 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Косогор №1: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8,10, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-й проезд Колхозный: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
1-й проезд имени Перминовых: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33;
улица Косогор №2: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29;
2-й проезд имени Перминовых: 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 25, 25А;
улица Косогор №3: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35;
улица М. Жумабаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 71;

2-ші Кузнечная көшесі: 12;
3-ші Кузнечная көшесі: 5, 10, 12, 17;
1-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26;
1-і Школьный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-і Школьный бұрылыс көшесі: 3, 5, 17, 19;
2-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
1-і Школьный қысқа көшесі: 10, 11, 12;
2-і Школьный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19;
3-і Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
Бурабай көшесі: 12А, 20, 22, 24, 26, 28;
Вознесенская көшесі: 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
Коминтерн көшесі: 127;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 1;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 1, 1А, 1Б;
Карим Сутюшев көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 15;
Киевская көшесі: 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
Курганская көшесі: 3, 5, 7;
Театральный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18;
А. Попов көшесі: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11,13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Григорий Потанин атындағы көше: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
Пушкин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
С. Мұқанов көшесі: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
Театральная көшесі: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
М.Н. Тухачевский көшесі: 61, 63, 67, 69;
Ульянов көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
Чернышевский көшесі: 123;
№ 576 сайлау учаскесі
Орталығы – "С.М. Киров ат. зауыт" акционерлік қоғамы, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 69, телефон 53-34-69 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
№ 1 Косогор көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8,10, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-і Колхозный қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Перминовтар атындағы 1-і қысқа көше: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33;
№ 2 Косогор көшесі: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29;
Перминовтар атындағы 2-і қысқа көше: 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 25, 25А;
№ 3 Косогор көшесі: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35;
М. Жұмабаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 71;

улица Казахстанской правды: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 45, 64, 73;
улица Колхозный косогор: 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 17, 17А, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 89А, 90, 90А, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 544;
улица Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;
улица Партизанская: 1, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 15, 17, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 48А;
улица Партизанский косогор: 4, 6;
улица имени Перминовых: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100;
улица А.Попова: 42, 45, 47, 48;
проезд Челюскинский: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 12, 12А;
улица Пушкина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 29, 35, 39, 41;
улица Пушкинский косогор: 32;
улица Революционный косогор: 38;
улица С. Муканова: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46, 49;
улица Советская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
улица Ульянова: 33, 45, 45А, 47, 49;
улица Челюскинская: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1 проезд имени А. Исмаилова: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2-й проезд Колхозный косогор: 10;
2-й проезд Колхозный: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 577
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная детско-юношеская библиотека имени Габита Мусрепова" управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области", улица Пушкина, 57, телефон 46-62-95 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица М. Жумабаева: 76;
улица Карима Сутюшева: 17, 18, 21;
улица Казахстанской правды: 70;
улица Конституции Казахстана: 5;
улица Пушкина: 43, 57, 61;
улица Ульянова: 34, 36, 44.
Избирательный участок № 578

Казахстанская правда көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 45, 64, 73;
Колхозный косогор көшесі: 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 17, 17А, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 89А, 90, 90А, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 544;
Маяковский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58;
Партизанская көшесі: 1, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 15, 17, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 48А;
Партизанский косогор көшесі: 4, 6;
Перминовтар атындағы көше: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100;
А. Попов көшесі: 42, 45, 47, 48;
Челюскинский қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 12, 12А;
Пушкин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 29, 35, 39, 41;
Пушкинский косогор көшесі: 32;
Революционный косогор көшесі: 38;
С. Мұқанов көшесі: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46, 49;
Советская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
Ульянов көшесі: 33, 45, 45А, 47, 49;
Челюскинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1-і Ә. Ысмайылов атындағы қысқа көше: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2-і Колхозный косогор қысқа көшесі: 10;
2-і Колхозный қысқа көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
№ 577 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасының Ғабит Мүсірепов атындағы Солтүстік Қазақстан облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пушкин көшесі, 57, телефон 46-62-95 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
М. Жұмабаев көшесі: 76;
Карим Сутюшев көшесі: 17, 18, 21;
Казахстанская правда көшесі: 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 5;
Пушкин көшесі: 43, 57, 61;
Ульянов көшесі: 34, 36, 44.
№ 578 сайлау учаскесі

Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Интернациональная, 14, телефон 46-23-88
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 2, 6, 8, 8А, 8Б, 10, 12, 14;
улица имени Евнея Букетова: 2;
улица Интернациональная: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
улица Пушкина: 76;
улица Рижская: 1, 1Д, 3, 5,6, 7, 8, 9, 12;
улица Театральная: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
улица М.Н. Тухачевского: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Избирательный участок № 579
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "БЭСТ" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица М. Жумабаева, 97, телефон 46-30-70
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 5;
улица имени Евнея Букетова: 3, 5, 6, 10, 14;
улица М. Жумабаева: 97А, 98, 102, 108;
улица Интернациональная: 21, 25, 27;
улица Конституции Казахстана: 6;
улица Пушкина: 67, 73;
улица Советская: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
Избирательный участок № 580
Центр – Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 2), улица Пушкина,86, телефон 49-33-42 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 1, 3, 4;
улица Интернациональная: 2, 2А, 2Б, 4, 4Г, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20;
улица Пушкина: 82;
улица Абая: 1, 5, 7, 9;
улица Володаровского: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 18, 20, 40;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18,
улица Крепостная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Крепостная площадь: 3, 3А, 4, 6, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Рижская: 15, 17, 19, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 70А, 73;
улица Свободная: 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
улица имени Аягана Шажимбаева: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16,
проезд Рижский: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 20, 22, 24;
переулок Рижский: 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 20.
Избирательный участок № 581
Центр - Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 6), улица М. Жумабаева, 114, телефон 36-42-59 (по согласованию)
В границы входят дома:

Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 14, телефон 46-23-88
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Евгений Брусиловский атындағы көше: 2, 6, 8, 8А, 8Б, 10,12, 14;
Евней Букетов атындағы көше: 2;
Интернациональная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
Пушкин көшесі: 76;
Рижская көшесі: 1, 1Д, 3, 5,6, 7, 8, 9, 12;
Театральная көшесі: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
М.Н. Тухачевский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
№ 579 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Жұмабаев көшесі, 97, телефон 46-30-70
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Евгений Брусиловский атындағы көше: 5;
Евней Букетов атындағы көше: 3, 5, 6, 10, 14;
М. Жұмабаев көшесі: 97А, 98, 102, 108;
Интернациональная көшесі: 21, 25, 27;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 6;
Пушкин көшесі: 67, 73;
Советская көшесі: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (№ 2 оқу корпусы), Пушкин көшесі, 86, телефон 49-33-42 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Бостандық көшесі: 1, 3, 4;
Интернациональная көшесі: 2, 2А, 2Б, 4, 4Г, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20;
Пушкин көшесі: 82;
Абай көшесі: 1, 5, 7, 9;
Володаровский көшесі: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 18, 20, 40;
Баймағамбет Ізтөлин атындағы көше: 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18;
Крепостная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Крепостная площадь көшесі: 3, 3А, 4, 6, 11, 13, 15, 17, 19;
Рижская көшесі: 15, 17, 19, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 70А, 73;
Свободная көшесі: 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
Рижский қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 20, 22, 24;
Рижский бұрылыс көшесі: 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 20.
№ 581 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы ( № 6 оқу корпусы), М. Жұмабаев көшесі, 114, телефон 36-42-59 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:

улица Бостандыкская: 11, 13;
улица М. Жумабаева: 105, 107, 109;
улица Интернациональная: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 130, 132, 134;
улица Абая: 15, 25, 27, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 582
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Ибрая Алтынсарина, 169, телефон 46-69-47
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 22;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 109, 111;
улица Абая: 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
Избирательный участок № 583
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6 имени Кожабергена жырау" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Интернациональная, 42, телефон 46-06-46
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 17, 23, 27;
улица имени Жамбыла: 188;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 165;
улица Интернациональная: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 107.
Избирательный участок № 584
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 89, телефон 46-68-52
В границы входят дома:
улица Амангельды: 159, 160, 172, 174;
улица имени Евгения Брусиловского: 34;
улица имени Евнея Букетова: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
улица имени Жамбыла: 180,182;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 161, 172;
улица Интернациональная: 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49;
улица М. Жумабаева: 101;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 124, 126.
Избирательный участок № 585
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 89, телефон 46-68-52
В границы входят дома:
улица Амангельды: 137;
улица имени Евгения Брусиловского: 15;
улица М. Жумабаева: 93, 95;
улица Карима Сутюшева: 23, 43, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58;
улица Конституции Казахстана: 16, 21;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 75,81, 83, 85, 87, 110, 112А, 114, 122;
улица Ульянова: 56, 64;
Избирательный участок № 586
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная универсальная научная библиотека имени Сабита Муканова" управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области", улица Конституции Казахстана, 25, телефон 46-18-53 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Амангельды: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
улица М. Горького: 166, 172;
улица имени Евгения Брусиловского, 46;

Бостандық көшесі: 11, 13;
М. Жұмабаев көшесі: 105, 107, 109;
Интернациональная көшесі: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 130, 132, 134;
Абай көшесі: 15, 25, 27, 31, 33, 35.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 169, телефон 46-69-47
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Бостандық көшесі: 22;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 109, 111;
Абай көшесі: 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қожаберген жырау атындағы № 6 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 42, телефон 46-06-46
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Бостандық көшесі: 17, 23, 27;
Жамбыл атындағы көше: 188;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 165;
Интернациональная көшесі: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 107.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 89, телефон 46-68-52
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Амангелді көшесі: 159, 160, 172, 174;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 34;
Евней Букетов атындағы көше: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
Жамбыл атындағы көше: 180, 182;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 161, 172;
Интернациональная көшесі: 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49;
М. Жұмабаев көшесі: 101;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 124, 126.
№ 585 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 89, телефон 46-68-52
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Амангелді көшесі: 137;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 15;
М.Жұмабаев көшесі: 93, 95;
Карим Сутюшев көшесі: 23, 43, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 16, 21;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 75,81, 83, 85, 87, 110, 112А, 114, 122;
Ульянов көшесі: 56, 64.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасының Сәбит Мұқанов атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Конституциясы көшесі, 25, телефон 46-18-53 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Амангелді көшесі: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
М. Горький көшесі: 166, 172;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 46;

улица имени Евнея Букетова: 27, 29, 31, 35;
улица имени Жамбыла: 162, 164, 170, 172, 176;
улица Карима Сутюшева: 55, 57, 59, 65;
улица Конституции Казахстана: 23, 30, 32, 34, 38.
Избирательный участок № 587
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица М. Горького, 164, телефон 52-75-81
В границы входят дома:
улица М. Горького: 141, 143, 147, 173, 175, 179;
улица имени Жамбыла: 136, 142, 142А, 142Б, 142В, 150, 152, 154, 158, 160;
улица Маяковского: 24, 26, 28, 30, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 88, 90, 96, 98;
улица Амангельды: 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица С. Муканова: 52, 54, 58;
улица Ульянова: 55, 59А, 59В, 61А;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 152А, 154;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 69А, 70, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;
улица Партизанская: 21, 23, 25, 27, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 105, 113, 115, 117, 119, 121;
улица Казахстанской правды: 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31;
улица М. Жумабаева: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Избирательный участок № 588
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица М. Горького, 164, телефон 52-75-81
В границы входят дома:
1-й проезд Амангельды: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-й проезд Амангельды: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-й проезд Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-й проезд Мира: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-й проезд Мира: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Амангельды: 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
улица М. Горького: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51А, 54, 55, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 104, 106, 110, 112, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 134, 135, 136, 138;

Евней Букетов атындағы көше: 27, 29, 31, 35;
Жамбыл атындағы көше: 162,164, 170, 172, 176;
Карим Сутюшев көшесі: 55, 57, 59, 65;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 23, 30, 32, 34, 38.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Горький көшесі, 164, телефон 52-75-81
Шекараларына мына үйлер кіреді:
М. Горький көшесі: 141, 143, 147, 173, 175, 179;
Жамбыл атындағы көше: 136, 142, 142А, 142Б, 142В, 150, 152, 154, 158, 160;
Маяковский көшесі: 24, 26, 28, 30, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 88, 90, 96, 98;
Амангелді көшесі: 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
С. Мұқанов көшесі: 52, 54, 58;
Ульянов көшесі: 55, 59А, 59В, 61А;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 152А, 154;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 69А, 70, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98А, 100;
Партизанская көшесі: 21, 23, 25, 27, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 105, 113, 115, 117, 119, 121;
Казахстанская правда көшесі: 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31;
М. Жұмабаев көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
№ 588 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М. Горький көшесі, 164, телефон 52-75-81
Шекараларына мына үйлер кіреді:
1-і Амангелді қысқа көшесі: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-і Амангелді қысқа көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-і Мир қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-і Мир қысқа көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-і Мир қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Амангелді көшесі: 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
М. Горький көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51А, 54, 55, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 104, 106, 110, 112, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 134, 135, 136, 138;

улица имени Жамбыла: 71, 71А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 108, 112, 126, 128;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 28, 29, 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 73, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148;
улица Крылова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица имени Аубакира Исмаилова: 1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 40, 42А;
улица Маяковского: 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 65, 66, 67, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Партизанская: 65, 79, 99, 101;
улица имени И. Порфирьева: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица имени Перминовых: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 148, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204;
1-й проезд имени Перминовых: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Позолотина Т.С.: 1, 2, 3, 5, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 45, 46;
переулок Дзержинского: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Нигмета Саргабекова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Кайсара Таштитова: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 55;
улица Труда: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33;
улица Челюскинская: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70;
Избирательный участок № 589
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 40 имени Д.М. Карбышева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Бориса Петрова, 44, телефон 53-59-64
В границы входят дома:

Жамбыл атындағы көше: 71, 71А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 108, 112, 126, 128;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 73, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148;
Крылов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 40, 42А;
Маяковский көшесі: 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 65, 66, 67, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Партизанская көшесі: 65, 79, 99, 101;
И. Порфирьев атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Перминовтар атындағы көше: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 148, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204;
Перминовтар атындағы 1-і қысқа көше: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Т.С. Позолотин көшесі: 1, 2, 3, 5, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 45, 46;
Дзержинский бұрылыс көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Нығмет Сырғабеков көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Қайсар Таштитов көшесі: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 55;
Труд көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33;
Челюскинская көшесі: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70;
№ 589 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Д.М. Карбышев атындағы № 40 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Борис Петров атындағы көше, 44, телефон 53-59-64
Шекараларына мына үйлер кіреді:

1-й проезд Амангельды: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
2-й проезд Амангельды: 1, 2, 3, 3К, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Амангельды: 1, 1А, 2, 3, 3К, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
1-й проезд Дзержинского: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-й проезд Дзержинского: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
2617 км: 1, 2, 3, 3А;
2618 км: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица 314-й Стрелковой дивизии: 4, 8, 10, 14, 18, 20;
улица имени Бориса Петрова: 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 27А, 46, 48, 50;
улица М. Горького: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица имени Жамбыла: 4, 4А, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 29, 31, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 52, 53;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Иртышская: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
проезд Кировский: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 16, 18, 20, 22;
переулок Кировский: 1, 3, 5, 6, 7, 7А, 12, 14;
улица Крылова: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 72, 80, 80/1, 84, 86, 90;
улица Куйбышевская роща: 1/1, 1/2, 1А, 2, 2А, 2В, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11Г, 12, 14, 16, 20, 22, 41Г, 42Г;
улица Куйбышевское лесничество: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
2-й переулок Куйбышевского лесничества: 8;
1-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16;
2-й переулок Куйбышевской рощи: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 20, 20В, 22, 24, 24А, 30, 34, 36;
3-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11;
проезд 2-й Куйбышевской рощи: 5, 9, 18, 24;
проезд 3-й Куйбышевской рощи: 2Б, 4, 6, 8;
проезд Куйбышева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица имени Мухтара Ауэзова: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Парковая: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 22;
улица имени И. Порфирьева: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 37, 39, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71;

1-і Амангелді қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
2-і Амангелді қысқа көшесі: 1, 2, 3, 3К, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Амангелді көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3К, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
1-і Дзержинский қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-і Дзержинский қысқа көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
2617 км: 1, 2, 3, 3А;
2618 км: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 4, 8, 10, 14, 18, 20;
Борис Петров атындағы көше: 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 27А, 46, 48, 50;
М. Горький көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Жамбыл атындағы көше: 4, 4А, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 29, 31, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 52, 53;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Ертіс көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Кировский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 16, 18, 20, 22;
Кировский бұрылыс көшесі: 1, 3, 5, 6, 7, 7А, 12, 14;
Крылов көшесі: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 72, 80, 80/1, 84, 86, 90;
Куйбышевская роща көшесі: 1/1, 1/2, 1А, 2, 2А, 2В, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11Г, 12, 14, 16, 20, 22, 41Г, 42Г;
Куйбышевское лесничество көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
2-і Куйбышевское лесничество бұрылыс көшесі: 8;
1-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16;
2-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 20, 20В, 22, 24, 24А, 30, 34, 36;
3-і Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11;
2-і Куйбышевская роща қысқа көшесі: 5, 9, 18, 24;
3-і Куйбышевская роща қысқа көшесі: 2Б, 4, 6, 8;
Куйбышев қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Парковая көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 22;
И. Порфирьев атындағы көше: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 37, 39, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71;

улица имени Перминовых: 206, 208, 208А, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266;
улица имени Кожаберген жырау: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 38;
Садоводческое товарищество Водник-2, улица Кировский Переезд: 1, 2, 3, 4, 5;
Садоводческое товарищество Восток: 231;
Садоводческое товарищество Каштан: 306;
Садоводческое товарищество Коммунальник-2: 42.
Избирательный участок № 590
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Городская классическая гимназия имени Сафуана Шаймерденова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Евнея Букетова, 35, телефон 46-27-61
В границы входят дома:
улица имени Евнея Букетова: 49;
улица имени Жамбыла: 115, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 141, 143;
улица Карима Сутюшева: 77;
улица Конституции Казахстана: 29, 46;
улица Парковая: 104, 118, 126, 130, 132, 134, 140;
улица А. Попова: 75, 76, 78, 80, 84;
улица С. Муканова: 68, 91.
Избирательный участок № 591
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области"", улица Парковая, 57Б (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица имени Аубакира Исмаилова: 39, 41, 43, 56;
улица Токсан би: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 48, 50;
улица имени Жамбыла: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 103, 107 ,109;
улица имени Мухтара Ауэзова: 25, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
улица Маяковского: 93, 95, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Парковая: 21, 23, 25, 27, 31, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 53, 57А, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 98, 100;
улица Партизанская: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;

Перминовтар атындағы көше: 206, 208, 208А, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266;
Қожаберген жырау атындағы көше: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 38;
Водник-2 бақ өсіру серіктестігі, Кировский Переезд көшесі: 1, 2, 3, 4, 5;
Восток бақ өсіру серіктестігі: 231;
Каштан бақ өсіру серіктестігі: 306;
Коммунальник-2 бақ өсіру серіктестігі: 42.
№ 590 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сафуан Шаймерденов атындағы Қалалық классикалық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Евней Букетов атындағы көше, 35, телефон 46-27-61
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Евней Букетов атындағы көше: 49;
Жамбыл атындағы көше: 115, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 141, 143;
Карим Сутюшев көшесі: 77;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 29, 46;
Парковая көшесі: 104, 118, 126, 130, 132, 134, 140;
А. Попов көшесі: 75, 76, 78, 80, 84;
С. Мұқанов көшесі: 68, 91.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Парковая көшесі, 57Б (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көше: 39, 41, 43, 56;
Тоқсан би көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 48, 50;
Жамбыл атындағы көше: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 103, 107, 109;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 25, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
Маяковский көшесі: 93, 95, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Парковая көшесі: 21, 23, 25, 27, 31, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 53, 57А, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 95, 98, 100;
Партизанская көшесі: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;

улица имени И. Порфирьева: 44, 56, 60, 64, 70, 72, 74;
улица Позолотина Т.С.: 53, 54, 56, 73, 75, 79, 83, 85;
улица А. Попова: 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Кайсара Таштитова: 40, 57, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 107;
улица Труда: 30, 34, 43, 49.
Избирательный участок № 592
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по боксу" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", улица Парковая, 141, телефон 50-03-92 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 138;
улица имени Евгения Брусиловского: 49, 51, 55, 57, 58, 61, 63;
улица имени Евнея Букетова: 51, 53, 57, 59, 61;
улица Карима Сутюшева: 83, 85;
улица Астана: 1, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Конституции Казахстана: 49, 50, 51, 54, 58, 60, 70, 72;
улица имени Мухтара Ауэзова: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
улица П. Васильева: 61В, 63, 69;
улица Парковая: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
улица Ульянова: 98;
улица С. Муканова: 72.
Избирательный участок № 593
Центр – Филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица имени Мухтара Ауэзова, 157, телефон 33-84-86 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 41, 54, 56;
улица имени Евнея Букетова: 42, 44, 46;
улица имени Жамбыла: 149, 151, 153, 157, 161;
улица Интернациональная: 53, 55, 56, 57, 58, 60,62,64;
улица имени Мухтара Ауэзова: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
улица Абая: 61, 63.
Избирательный участок № 594
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 имени Мурата Айтхожина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица П. Васильева, 44, телефон 33-58-88
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 142;
улица Гоголя: 14;
улица имени Евгения Брусиловского: 65, 68, 70, 74;
улица имени Евнея Букетова: 48, 54, 65, 77, 79;
улица Интернациональная: 59, 61, 71, 75, 77;
улица Астана: 9, 11, 17;
улица имени Мухтара Ауэзова: 153.
Избирательный участок № 595
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Областной центр творчества детей и юношества" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица Конституции Казахстана, 60, телефон 46-64-16 (по согласованию)
В границы входят дома:

И. Порфирьев атындағы көше: 44, 56, 60, 64, 70, 72, 74;
Т.С. Позолотин көшесі: 53, 54, 56, 73, 75, 79, 83, 85;
А. Попов көшесі: 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Қайсар Таштитов көшесі: 40, 57, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 107;
Труд көшесі: 30, 34, 43, 49.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бокстан олимпиада резервінің облыстық мамандандырылған балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Парковая көшесі, 141, телефон 50-03-92 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 138;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 49, 51, 55, 57, 58, 61, 63;
Евней Букетов атындағы көше: 51, 53, 57, 59, 61;
Карим Сутюшевкөшесі: 83, 85;
Астана көшесі: 1, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 49, 50, 51, 54, 58, 60, 70, 72;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
П. Васильев көшесі: 61В, 63, 69;
Парковая көшесі: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
Ульянов көшесі: 98;
С. Мұқанов көшесі: 72.
№ 593 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының филиалы, Мұхтар Әуезов атындағы көше, 157, телефон 33-84-86 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Бостандық көшесі: 41, 54, 56;
Евней Букетов атындағы көше: 42, 44, 46;
Жамбыл атындағы көше: 149, 151, 153, 157, 161;
Интернациональная көшесі: 53, 55, 56, 57, 58, 60,62,64;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 157, 160, 160А, 162, 168, 174;
Абай көшесі: 61, 63.
№ 594 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мұрат Айтхожин атындағы № 1 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П. Васильев көшесі, 44, телефон 33-58-88
Шекараларына мына үйлер кіреді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 142;
Гоголь көшесі: 14;
Евгений Брусиловский атындағы көше: 65, 68, 70, 74;
Евней Букетов атындағы көше: 48, 54, 65, 77, 79;
Интернациональная көшесі: 59, 61, 71, 75, 77;
Астана көшесі: 9, 11, 17;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 153.
№ 595 сайлау учаскесі
Орталығы - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық балалар және жасөспірімдер шығармашылығы орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Конституциясы көшесі, 60, телефон 46-64-16 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:

улица Токсан би: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
улица Интернациональная: 68, 70,74, 76, 78;
улица Астана: 2/1, 2/2, 34, 36, 38, 40;
улица Бостандыкская: 51, 70;
улица Абая: 65, 67, 69, 71;
улица Карима Сутюшева: 68А, 68Б.
Избирательный участок № 596
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа – комплекс национального возрождения № 17" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица "Егемен Казахстан", 29, телефон 33-32-05
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 78, 86;
улица Гоголя: 20, 25, 31;
улица Интернациональная: 88, 92, 94, 94А;
улица Астана: 23;
улица Московская: 1, 2,5, 7;
улица "Егемен Казахстан": 40, 40А, 46;
улица Батыр Баян: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
улица Абая: 81.
Избирательный участок № 597
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица "Егемен Казахстан", 22, телефон 33-14-66
В границы входят дома:
улица Гоголя: 9, 13, 19;
улица имени Евнея Букетова: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Интернациональная: 79, 81, 83;
улица имени Каныша Сатпаева: 2;
улица Карима Сутюшева: 70А, 70;
улица Конституции Казахстана: 53, 55, 72, 76;
улица Некрасова: 1;
улица "Егемен Казахстан": 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
проезд Красноармейский: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
проезд "Егемен Казахстан": 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
Избирательный участок № 598
Центр – Северо-Казахстанское областное представительство Акционерного Общества "Национальная компания "Продовольственная Контрактная Корпорация", улица Партизанская,160, телефон 42-27-26,42-26-36 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Универсальная: 21, 36;
2-й проезд Маяковского: 4, 6;
137 км: 52, 53, 56, 60;
улица 314-й Стрелковой дивизии: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Токсан би: 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
улица имени Мухтара Ауэзова: 108, 110, 112, 113, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Г, 133Д;
улица Маяковского: 97, 162, 164;
улица П. Васильева: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
улица Парковая: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Партизанская: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158А, 158Б, 185;
улица А. Попова: 86, 88А, 90, 90А, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 137, 145, 147, 149, 151;

Тоқсан би көшесі: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
Интернациональная көшесі: 68, 70,74, 76, 78;
Астана көшесі: 2/1, 2/2, 34, 36, 38, 40;
Бостандық көшесі: 51, 70;
Абай көшесі: 65, 67, 69, 71;
Карим Сутюшев көшесі: 68А, 68Б.
№ 596 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Егемен Қазақстан" көшесі, 29, телефон 33-32-05
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Бостандық көшесі: 78, 86;
Гоголь көшесі: 20, 25, 31;
Интернациональная көшесі: 88, 92, 94, 94А;
Астана көшесі: 23;
Московская көшесі: 1, 2, 5, 7;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 40, 40А, 46;
Батыр Баян көшесі: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
Абай көшесі: 81.
№ 597 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Егемен Қазақстан" көшесі, 22, телефон 33-14-66
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Гоголь көшесі: 9, 13, 19;
Евней Букетов атындағы көше: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
Интернациональная көшесі: 79, 81, 83;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 2;
Карим Сутюшев көшесі: 70А, 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 53, 55, 72, 76;
Некрасов көшесі: 1;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
Красноармейский қысқа көшесі: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
"Егемен Қазақстан" қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
№ 598 сайлау учаскесі
Орталығы – "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облыстық өкілдігі, Партизанская көшесі, 160, телефон 42-27-26, 42-26-36 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Универсальная көшесі: 21, 36;
2-і Маяковский қысқа көшесі: 4, 6;
137 км: 52, 53, 56, 60;
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Тоқсан би көшесі: 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 108, 110, 112, 113, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Г, 133Д;
Маяковский көшесі: 97, 162, 164;
П. Васильев көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
Парковая көшесі: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Партизанская көшесі: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158А, 158Б, 185;
А. Попов көшесі: 86, 88А, 90, 90А, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 137, 145, 147, 149, 151;

проезд Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Т.С. Позолотина: 4, 6, 7, 8, 10, 12;
проезд Труда: 15, 20, 24, 32, 34, 36, 38, 57;
улица С. Муканова: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 129, 131, 133;
улица Труда: 51, 53, 55, 55А, 57, 59.
Избирательный участок № 599
Центр – Филиал открытого акционерного общества "Российские железные дороги" Петропавловского отделения Южно-Уральской железной дороги - структурное подразделение Петропавловская дистанция гражданских сооружений, водоснабжения и водоотведения, улица имени Каныша Сатпаева, 13, телефон 38-00-78 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 19, 21, 23, 27, 29, 29/1;
улица Интернациональная: 98;
улица имени Каныша Сатпаева: 1, 3, 3Б, 3Г, 3Д, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
улица Лесная: 3, 3А;
улица Батыр Баян: 3, 7, 9;
проезд Ахременко Н.А.: 3;
проезд имени Свердлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Ружейникова И.С.: 95, 97.
Избирательный участок № 600
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский колледж железнодорожного транспорта имени Байкена Ашимова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица им. Юрия Медведева, 1, телефон 37-45-86 (по согласованию)
В границы входят дома:
Улица Воровского: 73;
улица имени Каныша Сатпаева: 42А, 46, 48, 50;
улица имени В.Б. Кошукова: 3, 7, 14А;
улица им. Юрия Медведева: 10, 11;
улица Батыр Баян: 11, 61, 63.
Избирательный участок № 601
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени Жумабека Ташенова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Каныша Сатпаева, 33, телефон 37-45-94
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 2, 4, 16, 18, 26;
улица Вагонная: 3, 4, 5, 9, 9А, 11, 18, 28;
улица Волочаевская: 96, 98, 100, 115;
улица Воровского: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 166А, 118, 120, 122;
улица имени Каныша Сатпаева: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 84, 86;
улица Калинина: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
улица Котовского: 4, 16;
улица имени В.Б. Кошукова: 2, 4, 6, 10, 12, 14;
улица Ленинградская: 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114;

Абай қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Т.С. Позолотин қысқа көшесі: 4, 6, 7, 8, 10, 12;
Труда қысқа көшесі: 15, 20, 24, 32, 34, 36, 38, 57;
С. Мұқанов көшесі: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 129, 131, 133;
Труд көшесі: 51, 53, 55, 55А, 57, 59.
№ 599 сайлау учаскесі
Орталығы – "Ресей темір жолдары" ашық акционерлік қоғамының Оңтүстік – Орал темір – жолы Петропавл бөлімшесінің филиалы – Петропавл азаматтық құрылыс, сумен жабдықтау және су бұру қашықтығы құрылымдық бөлімшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы көше, 13, телефон 38-00-78 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Н.А. Ахременко көшесі: 19, 21, 23, 27, 29, 29/1;
Интернациональная көшесі: 98;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 1, 3, 3Б, 3Г, 3Д, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
Лесная көшесі: 3, 3А;
Батыр Баян көшесі: 3, 7, 9;
Н.А. Ахременко қысқа көшесі: 3;
Свердлов атындағы қысқа көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
И.С. Ружейников көшесі: 95, 97.
№ 600 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл темір жол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Юрий Медведев атындағы көше, 1, телефон 37-45-86 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Воровский көшесі: 73;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 42А, 46, 48, 50;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 3, 7, 14А;
Юрий Медведев ат. көше: 10, 11;
Батыр Баян көшесі: 11, 61, 63.
№ 601 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жұмабек Тәшенов атындағы № 20 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 33, телефон 37-45-94
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Н.А. Ахременко көшесі: 2, 4, 16, 18, 26;
Вагонная көшесі: 3, 4, 5, 9, 9А, 11, 18, 28;
Волочаевская көшесі: 96, 98, 100, 115;
Воровский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116А, 118, 120, 122;
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 84, 86;
Калинин көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
Котовский көшесі: 4, 16;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 2, 4, 6, 10, 12, 14;
Ленинградская көшесі: 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114;

улица Московская: 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128;
улица Батыр Баян: 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135;
улица Толстого: 3;
улица Тургенева: 3, 10, 11, 25;
улица Фрунзе: 3;
улица Халтурина: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
улица им. Юрия Медведева: 4.
Избирательный участок № 602
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Пугачева, 129, телефон 38-07-05
В границы входят дома:
улица Войкова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 23, 24, 25, 26;
улица Демьяна Бедного: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Добролюбова: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27;
улица Караванная: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72;
улица Красина: 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58;
переулок Лозовского: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица им. М.В. Ломоносова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица Матвеева А.В.: 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Молодогвардейцев: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Мопровская: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152;

Московская көшесі: 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128;
Батыр Баян көшесі: 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135;
Толстой көшесі: 3;
Тургенев көшесі: 3, 10, 11, 25;
Фрунзе көшесі: 3;
Халтурин көшесі: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
Юрий Медведев ат. көше: 4.
№ 602 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 31 негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пугачев көшесі, 129, телефон 38-07-05
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Войков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 23, 24, 25, 26;
Демьян Бедный көшесі: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Добролюбов көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27;
Караванная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72;
Красин көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58;
Лозовский бұрылыс көшесі: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
М.В. Ломоносов ат. көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
А.В. Матвеев көшесі: 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Молодогвардейцев көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
Мопровская көшесі: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152;

переулок А.В. Матвеева: 7, 13, 15, 21, 23;
улица Н. Островского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица Парижской Коммуны: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Лозовского: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
проезд Элеваторный: 15, 21, 23, 24;
улица ПугачҰва: 1, 3, 5, 11, 13, 19, 21, 23, 29, 35, 37, 39, 41, 41А, 41Б, 41В, 41Д, 41Е, 41Ж, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61;
улица С. Разина: 4, 7, 7Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Соленика: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 30;
улица Украинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87;
улица Чапаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Избирательный участок № 603
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 44" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Караванная, 140, телефон 53-55-55
В границы входят дома:
1-й проезд П. Лазутина: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проезд 1-й имени О. Кошевого: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-й проезд С. Разина: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-й проезд Совхозный: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10;
1-й проезд Шмидта: 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-й проезд П. Лазутина: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53, 53А;
проезд 2-й Г.Я. Михеева; 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13;
проезд 2-й имени О. Кошевого: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-й проезд С. Разина: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
проезд 3-й Г.Я. Михеева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-й проезд Шмидта: 1, 1А, 1Б, 1В, 1К, 1П, 2, 2А, 2З, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;

А.В. Матвеев бұрылыс көшесі: 7, 13, 15, 21, 23;
Н. Островский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Парижская Коммуна көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Лозовский көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
Элеваторный қысқа көшесі: 15, 21, 23, 24;
Пугачев көшесі: 1, 3, 5, 11, 13, 19, 21, 23, 29, 35, 37, 39, 41, 41А, 41Б, 41В, 41Д, 41Е, 41Ж, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61;
С. Разин көшесі: 4, 7, 7Д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Соленик көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 30;
Украинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87;
Чапаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
№ 603 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Караванная көшесі, 140, телефон 53-55-55
Шекараларына мына үйлер кіреді:
1-і П. Лазутин қысқа көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
О. Кошевой атындағы 1 қысқа көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-і С. Разин қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-і Совхозный қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10;
1-і Шмидт қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-і П. Лазутин қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53, 53А;
2-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13;
О. Кошевой атындағы 2 қысқа көше: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-і С. Разин қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-і Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1К, 1П, 2, 2А, 2З, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;

4-й проезд Шмидта: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
проезд 4-й Г.Я. Михеева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Войкова: 94, 96, 100А;
улица Демьяна Бедного: 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
улица Добролюбова: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
улица Зимина: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Караванная: 121, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
улица Космонавтов: 1, 1Г, 1Д, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8Б, 9, 10, 10Б, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25В, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 83;
улица Красина: 115, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
улица П. Лазутина: 3, 7, 9, 13, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 61, 69, 71, 73, 75А, 77, 79, 85, 89;
улица им. М.В. Ломоносова: 135, 137, 139, 140, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
улица Матвеева А.В.: 129, 129А, 130, 132;
улица Минская: 97, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 115, 117А;
улица Михеева Г.Я.: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
улица имени Олега Кошевого: 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Павлика Морозова: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
проезд Павлика Морозова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
улица Радиомаяк: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
улица С. Разина: 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Совхозная: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 38, 39, 40, 42, 48, 52;
улица Соленика: 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;

4-і Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Войков көшесі: 94, 96, 100А;
Демьян Бедный көшесі: 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
Добролюбов көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
Зимин көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Караванная көшесі: 121, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
Космонавтар көшесі: 1, 1Г, 1Д, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8Б, 9, 10, 10Б, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25В, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 83;
Красин көшесі: 115, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
П. Лазутин көшесі: 3, 7, 9, 13, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 61, 69, 71, 73, 75А, 77, 79, 85, 89;
М.В. Ломоносов ат. көше: 135, 137, 139, 140, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
А.В. Матвеев көшесі: 129, 129А, 130, 132;
Минская көшесі: 97, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 115, 117А;
Г.Я. Михеев көшесі: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
Олег Кошевой атындағы көше: 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Павлик Морозов көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
Павлик Морозов қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
Радиомаяк көшесі: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
С. Разин көшесі: 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
Совхозная көшесі: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 38, 39, 40, 42, 48, 52;
Соленик көшесі: 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105;

улица Чапаева: 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
улица Шмидта: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
Избирательный участок № 604
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 44" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Караванная, 140, телефон 53-55-55
В границы входят дома:
улица ПугачҰва: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 72А, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Клары Цеткин: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56Б, 58, 60, 61, 64, 64А, 64В, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92;
улица им. Панфилова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 23, 26, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 109, 112, 114, 115, 116;
улица Суворова: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 94, 96, 98;
улица П. Лазутина: 2, 4, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 104, 106, 112, 114, 116, 122, 124, 126;
улица Минская: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Соленика: 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
улица Добролюбова: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52,54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88;
улица Чапаева: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64;
улица С. Разина: 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93;

Чапаев көшесі: 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
Шмидт көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
№ 604 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Караванная көшесі, 140, телефон 53-55-55
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Пугачев көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 72А, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Клара Цеткин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56Б, 58, 60, 61, 64, 64А, 64В, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92;
Панфилов ат. көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 23, 26, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 109, 112, 114, 115, 116;
Суворов көшесі: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 94, 96, 98;
П. Лазутин көшесі: 2, 4, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 104, 106, 112, 114, 116, 122, 124, 126;
Минская көшесі: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Соленик көшесі: 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
Добролюбов көшесі: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52,54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88;
Чапаев көшесі: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64;
С. Разин көшесі: 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93;

проезд Красина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
улица Красина: 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
улица Войкова: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 81А, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Матвеева А.В.: 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
улица Караванная: 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130;
улица им. М.В. Ломоносова: 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138;
Избирательный участок № 605
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Пугачева, 129, телефон 38-07-05
В границы входят дома:
улица 8-го Марта: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Белинского: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
улица Клары Цеткин: 67, 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132,134, 136, 138;
улица Демьяна Бедного: 2, 10, 12, 14;
улица Кутузова: 1, 3, 5, 7;
улица П. Лазутина: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;

Красин қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
Красин көшесі: 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116;
Войков көшесі: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 81А, 82, 84, 86, 88, 90;
А.В. Матвеев көшесі: 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
Караванная көшесі: 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130;
М.В. Ломоносов ат. көше: 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138;
№ 605 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 31 негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пугачев көшесі, 129, телефон 38-07-05
Шекараларына мына үйлер кіреді:
8-і Март көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
Белинский көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
Клара Цеткин көшесі: 67, 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132,134, 136, 138;
Демьян Бедный көшесі: 2, 10, 12, 14;
Кутузов көшесі: 1, 3, 5, 7;
П. Лазутин көшесі: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;

улица Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
улица Лобкова: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Минская: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 112А, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 124, 124А, 126;
улица Мопровская: 109, 111, 117, 119, 125, 127, 133, 135, 137, 139, 145, 155, 158, 160, 166, 168А, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186,188, 190, 192, 194, 198, 200;
улица Н. Островского: 38, 38Б, 40, 40А, 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 123;
улица им. Панфилова: 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 160, 162;
улица Парижской Коммуны: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица ПугачҰва: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180;
улица Соленика: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,16, 18, 20, 22, 24;
улица Суворова: 97, 97А, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 131, 132, 133, 134, 140, 141, 142, 144, 146;
улица Украинская: 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 119А, 120, 121, 121А, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
улица Фурманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94.
Избирательный участок № 606

Лермонтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83;
Лобков көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
Минская көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 112, 112А, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 124, 124А, 126;
Мопровская көшесі: 109, 111, 117, 119, 125, 127, 133, 135, 137, 139, 145, 155, 158, 160, 166, 168А, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186,188, 190, 192, 194, 198, 200;
Н. Островский көшесі: 38, 38Б, 40, 40А, 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 123;
Панфилов ат. көше: 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 160, 162;
Парижская Коммуна көшесі: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
Пугачев көшесі: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180;
Соленик көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,16, 18, 20, 22, 24;
Суворов көшесі: 97, 97А, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 131, 132, 133, 134, 140, 141, 142, 144, 146;
Украинская көшесі: 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 119А, 120, 121, 121А, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
Фурманов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94.
№ 606 сайлау учаскесі

Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица П. Лазутина, 212, телефон 31-28-16
В границы входят дома:
проезд 1-й Заовражный: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица З. Космодемьянской: 19, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58,60, 62;
улица Заовражная: 1А, 2, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 83;
улица Клары Цеткин: 147, 147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
улица Кутузова: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89;
улица П. Лазутина: 143, 145, 147, 149, 155, 157, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192, 198, 200, 204, 206, 210, 212, 214А;
улица Михеева Г.Я.: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 53Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
улица Мичурина: 12, 14, 16А, 16Б, 16В, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица им. Панфилова: 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218А, 218Б, 219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 244А, 246, 248, 250, 252, 254;
переулок Садовый: 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
поселок Южный: 5, 6, 43;
2 переулок Заовражный: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
проезд Клары Цеткин: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14,15,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проезд 1-й Г.Я. Михеева: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 6Б,7, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 10А,11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 15, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
проезд Панфилова: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20,21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
проезд ПугачҰва: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;

Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі, П. Лазутин көшесі, 212, телефон 31-28-16
Шекараларына мына үйлер кіреді:
1-і Заовражный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
З. Космодемьянская көшесі: 19, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58,60, 62;
Заовражная көшесі: 1А, 2, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 83;
Клара Цеткин көшесі: 147, 147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
Кутузов көшесі: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 85, 87, 89;
П. Лазутин көшесі: 143, 145, 147, 149, 155, 157, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192, 198, 200, 204, 206, 210, 212, 214А;
Г.Я. Михеев көшесі: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 53Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
Мичурин көшесі: 12, 14, 16А, 16Б, 16В, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Панфилов ат. көше: 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218А, 218Б, 219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 244А, 246, 248, 250, 252, 254;
Садовый бұрылыс көшесі: 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Южный кенті: 5, 6, 43;
2-і Заовражный бұрылыс көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
Клара Цеткин қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 6Б,7, 8, 8/1, 8А, 9, 10, 10А,11, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 15, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
Панфилов қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20,21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Пугачев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;

1-й проезд Суворова: 2,4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица ПугачҰва: 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243;
улица Садовая: 3, 5, 7, 9, 10, 11А, 12, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46, 48, 48А;
улица Совхозная: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62,66, 68, 70;
улица Суворова: 165, 167, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Тепловозная: 22, 27В, 29, 30, 30А, 30Б, 30В, 31, 32, 33, 34, 34А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50;
улица Урожайная: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Избирательный участок № 607
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица П. Лазутина, 212, телефон 31-28-16
В границы входят дома:
улица 8-го Марта: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100;
улица Союзная: 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109;
улица Целинная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
улица Восточная: 3, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 43, 44, 45, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109;
улица Парижской Коммуны: 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134,135, 136, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 159;

1-і Суворов қысқа көшесі: 2,4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Пугачев көшесі: 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 214, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243;
Садовая көшесі: 3, 5, 7, 9, 10, 11А, 12, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46,48, 48А;
Совхозная көшесі: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62,66, 68, 70;
Суворов көшесі: 165, 167, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
Тепловозная көшесі: 22, 27В, 29, 30, 30А, 30Б, 30В, 31, 32, 33, 34, 34А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50;
Урожайная көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73.
№ 607 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П. Лазутин көшесі, 212, телефон 31-28-16
Шекараларына мына үйлер кіреді:
8-і Март көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100;
Союзная көшесі: 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109;
Целинная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 32, 33, 34, 35,36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
Восточная көшесі: 3, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 43, 44, 45, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109;
Париж Коммунасы көшесі: 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134,135, 136, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 159;

улица Н. Островского: 64, 66, 82, 84А, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Украинская: 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
улица Мопровская: 161, 163, 165, 167, 167А, 171, 173, 175, 177, 179, 185, 187, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
улица ПугачҰва: 135, 141, 143, 145, 149, 151, 157, 159, 161, 167, 169, 171, 184, 186, 192, 200, 202, 204, 206, 208, 212;
улица Клары Цеткин: 117, 119, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 152, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170;
улица им. Панфилова: 157, 159, 161, 165, 167, 170, 171, 172, 174, 184, 188, 190, 192, 198, 200;
улица Суворова: 147, 149, 150, 152, 154, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 168, 170, 176, 180;
Избирательный участок № 608
Центр – Филиал открытого акционерного общества "Российские железные дороги" Петропавловского отделения "Южно-Уральской железной дороги" - структурное подразделение "Петропавловская дистанция электроснабжения", улица Н. Островского, 114А, телефон 38-10-31 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 142 км: 1, 2, 6;
улица 2629 км: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 62;
1-й проезд Урожайный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица 2632 км: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Восточная: 8;
улица Мичурина: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Н. Островского: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
проезд Садовый: 3, 4, 6, 7;
переулок Садовый: 2, 3;
улица Украинская: 218А, 224, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 254А, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 259А, 260, 265;
улица Урожайная: 3, 5, 7, 9;
улица Щорса: 5;
улица Садовая: 2, 4.
Избирательный участок № 609
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица им. Панфилова, 256, телефон 38-12-94
В границы входят дома:
проезд 1-й Г.Я. Михеева: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 148;

Н. Островский көшесі: 64, 66, 82, 84А, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133;
Украинская көшесі: 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
Мопровская көшесі: 161, 163, 165, 167, 167А, 171, 173, 175, 177, 179, 185, 187, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Пугачев көшесі: 135, 141, 143, 145, 149, 151, 157, 159, 161, 167, 169, 171, 184, 186, 192, 200, 202, 204, 206, 208, 212;
Клара Цеткин көшесі: 117, 119, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 152, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170;
Панфилов ат. көше: 157, 159, 161, 165, 167, 170, 171, 172, 174, 184, 188, 190, 192, 198, 200;
Суворов көшесі: 147, 149, 150, 152, 154, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 168, 170, 176, 180;
№ 608 сайлау учаскесі
Орталығы – "Ресей темір жолдары" ашық акционерлік қоғамының "Оңтүстік Орал темір жолы" федералды мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының Петропавл бөлімшесі филиалы - "Петропавл электрмен жабдықтау дистанциясы" құрылымдық бөлімшесі, Н. Островский көшесі, 114А, телефон 38-10-31 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
142 км көшесі: 1, 2, 6;
2629 км көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 62;
1-і Урожайный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
2632 км көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17, 18;
Восточная көшесі: 8;
Мичурин көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Н. Островский көшесі: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
Садовый қысқа көшесі: 3, 4, 6, 7;
Садовый бұрылыс көшесі: 2, 3;
Украинская көшесі: 218А, 224, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 254А, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 259А, 260, 265;
Урожайная көшесі: 3, 5, 7, 9;
Щорс көшесі: 5;
Садовая көшесі: 2, 4.
№ 609 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 27 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Панфилов атындағы көше, 256, телефон 38-12-94
Шекараларына мына үйлер кіреді:
1-і Г.Я. Михеев қысқа көшесі: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 148;

проезд Суворова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60 ,62, 66, 68, 70, 72;
1-й проезд Суворова: 15, 17, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 43, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
проезд Урожайный: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 28, 30;
1-й проезд Урожайный: 3, 18, 20,24, 26, 28;
1-й проезд Щорса: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-й проезд Урожайный: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
2-й проезд Щорса: 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
2-й проезд Суворова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
улица Асфальтная: 15, 17;
улица имени Зайцева Петра Романовича: 1, 1А, 1Б, 2, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7Б, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 13А, 14,15, 15А, 16, 17, 18, 22, 24, 28, 30, 32, 35А;
улица Клары Цеткин: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 213, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
улица летчика-космонавта, Героя Советского Союза Комарова Владимира Михайловича: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
улица П. Лазутина: 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 264;
улица Михеева Г.Я.: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 144, 145;
улица им. Панфилова: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 263, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
проезд Панфилова: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
улица имени Якова Степановича Побелянского: 3, 5, 9, 11, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45,46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 89;
улица ПугачҰва: 235, 237, 239, 243, 258, 260, 260А, 262;

Суворов қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60 ,62, 66, 68, 70, 72;
1-і Суворов қысқа көшесі: 15, 17, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 43, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Урожайный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 28, 30;
1-і Урожайный қысқа көшесі: 3, 18, 20,24, 26, 28;
1-і Щорс қысқа көшесі: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-і Урожайный қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
2-і Щорс қысқа көшесі: 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
2-і Суворов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
Асфальтная көшесі: 15, 17;
Петр Романович Зайцев атындағы көше: 1, 1А, 1Б, 2, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7Б, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 13А, 14,15, 15А, 16, 17, 18, 22, 24, 28, 30, 32, 35А;
Клара Цеткин көшесі: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 213, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
Ұшқыш-ғарышкер, Кеңес Одағының батыры Владимир Михайлович Комаров көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
П. Лазутин көшесі: 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 264;
Г.Я. Михеев көшесі: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 144, 145;
Панфилов ат. көше: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 263, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
Панфилов қысқа көшесі: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
Яков Степанович Побелянский атындағы көше: 3, 5, 9, 11, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45,46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 89;
Пугачев көшесі: 235, 237, 239, 243, 258, 260, 260А, 262;

проезд ПугачҰва: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
улица Суворова: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 276;
улица Урожайная: 1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
улица им. Гедеона Викторовича Хорвата: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
улица Щорса: 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84.
Избирательный участок № 610
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица им. Панфилова, 256, телефон 38-12-94
В границы входят дома:
улица Мичурина: 2, 6, 8, 10;
улица Украинская: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 215, 219, 221, 223, 240, 246, 248, 250, 252;
улица МолодҰжная: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
переулок Садовый: 5, 5А, 7;
улица З. Космодемьянской: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Урожайная: 2, 4, 11, 13, 17, 19;
улица ПугачҰва: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 247, 249, 250, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
проезд Урожайный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица имени Якова Степановича Побелянского: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16;
улица Асфальтная: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А.
Избирательный участок № 611
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 25" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Ильи Залманова, 46, телефон 50-48-04
В границы входят дома:
улица Волочаевская: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 3, 5, 11, 13, 15,19, 19А, 25А, 27А, 29А;
улица имени летчика-космонавта Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 2, 4, 4А, 6, 6А;
улица Дусухамбетова А.: 5, 15, 20, 24А, 24Г, 26;

Пугачев қысқа көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
Суворов көшесі: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 276;
Урожайная көшесі: 1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
Гедеон Викторович Хорват ат. көше: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
Щорс көшесі: 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84.
№ 610 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 27 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Панфилов атындағы көше, 256, телефон 38-12-94
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Мичурин көшесі: 2, 6, 8, 10;
Украинская көшесі: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 215, 219, 221, 223, 240, 246, 248, 250, 252;
Молодежная көшесі: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
Садовый бұрылыс көшесі: 5, 5А, 7;
З. Космодемьянская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Урожайная көшесі: 2, 4, 11, 13, 17, 19;
Пугачев көшесі: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 247, 249, 250, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
Урожайный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Яков Степанович Побелянский атындағы көше: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16;
Асфальтная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А.
№ 611 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 25 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Илья Залманов атындағы көше, 46, телефон 50-48-04
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Волочаевская көшесі: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
Кеңес Одағының Батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көше: 3, 5, 11, 13, 15,19, 19А, 25А, 27А, 29А;
Ұшқыш-ғарышкер Кеңес Одағының Батыры Юрий Алексеевич Гагарин атындағы көше: 2, 4, 4А, 6, 6А;
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 5, 15, 20, 24А, 24Г, 26;

улица имени Искака Ибраева: 9, 11, 13, 15, 24А;
улица имени Ильи Залманова: 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 133А, 135, 137, 139;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 5, 22Б, 22В, 24, 26, 26А, 26В, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35А, 35Г, 36, 36/1, 37, 38, 38А, 40А, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 48, 47, 49, 61, 65, 65А, 65Б, 67, 69, 71;
2-й проезд имени Ильи Залманова, 13, 15А, 29, 41, 43, 45, 47, 47Б, 47А, 48;
улица Ленинградская: 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
улица Халтурина: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
улица У. Громовой: 2А, 4, 6, 8, 8А, 10А, 16, 20А, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 47;
Избирательный участок № 612
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Северная, 2, телефон 50-87-54
В границы входят дома:
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 2, 4, 6;
улица летчика-космонавта Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 5, 7, 9, 23, 25;
улица Коммунальная: 6, 8, 10, 12, 14, 18;
поселок Лесхоз;
улица Матросова: 4, 7, 9, 9А, 12;
улица А. Невского: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица ТҰплые кусты: 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 3, 4, 5, 7А, 47, 47А, 47В;
улица ТҰплые кусты - 144 км: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Северная: 7, 9, 11, 19, 20, 20Б, 22А, 26;
улица Радищева: 1Д, 3, 4, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 33А, 35;
улица Темирязева: 3, 4, 6, 8, 12Г, 15, 17, 19, 21, 23;
улица У. Громовой: 1;
улица Уральская: 1, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Уфимская: 5;
улица Тепловское лесничество: 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 5А, 6, 8, 11, 11А, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
Избирательный участок № 613
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени В.Б. Кошукова, 17, телефон 52-30-86, 52-30-84
В границы входят дома:

Ысқақ Ыбыраев атындағы көше: 9, 11, 13, 15, 24А;
Илья Залманов атындағы көше: 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 133А, 135, 137, 139;
Илья Залманов атындағы 1-і қысқа көше: 5, 22Б, 22В, 24, 26, 26А, 26В, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35А, 35Г, 36, 36/1, 37, 38, 38А, 40А, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 48, 47, 49, 61, 65, 65А, 65Б, 67, 69, 71;
Илья Залманов атындағы 2-і қысқа көше: 13, 15А, 29, 41, 43, 45, 47, 47Б, 47А, 48;
Ленинградская көшесі: 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;
Халтурин көшесі: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
У. Громова көшесі: 2А, 4, 6, 8, 8А, 10А, 16, 20А, 22, 31, 33, 37, 39, 41, 47.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Северная көшесі, 2, телефон 50-87-54
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Кеңес Одағының батыры Валерий Иванович Ухабов атындағы көше: 2, 4, 6;
Ұшқыш-ғарышкер, Кеңес Одағының Батыры Юрий Алексеевич Гагарин көшесі: 5, 7, 9, 23, 25;
Коммунальная көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 18;
Лесхоз кенті;
Матросов көшесі: 4, 7, 9, 9А, 12;
А. Невский көшесі: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Теплые кусты көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 3, 4, 5, 7А, 47, 47А, 47В;
Теплые кусты көшесі: 144 км: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Северная көшесі: 7, 9, 11, 19, 20, 20Б, 22А, 26;
Радищев көшесі: 1Д, 3, 4, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 33А, 35;
Темирязев көшесі: 3, 4, 6, 8, 12Г, 15, 17, 19, 21, 23;
У. Громова көшесі: 1;
Уральская көшесі: 1, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Уфимская көшесі: 5;
Тепловское лесничество көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 5А, 6, 8, 11, 11А, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, В.Б. Кошуков атындағы көше, 17, телефон 52-30-86, 52-30-84
Шекараларына мына үйлер кіреді:

улица Абая: 120, 120А;
улица Волочаевская: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 102Д, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
улица имени В.Б. Кошукова: 18, 20, 24;
улица Ленинградская: 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
улица Московская: 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102;
улица Батыр Баян: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 58, 58А;
улица Плеханова: 11, 14, 16, 18;
улица Толстого: 24;
улица Фрунзе: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
улица Халтурина: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
улица им. Юрия Медведева: 20, 31.
Избирательный участок № 614
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени В.Б. Кошукова, 17, телефон 52-30-86, 52-30-84
В границы входят дома:
улица имени Ильи Залманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Б, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Алматинская: 52, 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
улица Волочаевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75;
улица Гоголя: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 70, 72, 74, 80, 82;
улица Заводская: 4;
улица Астана: 35, 37;
улица имени В.Б. Кошукова: 19, 21, 23, 29, 31, 33, 36, 38;
улица Лесная: 1, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 56, 58;
улица Некрасова: 30, 30А, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
проезд имени Ильи Залманова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Д, 23, 24А, 25, 26А, 27, 28А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 32А, 34, 35, 36, 36Г, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61Б, 63, 65А, 67, 69, 71;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;

Абай көшесі: 120, 120А;
Волочаевская көшесі: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 102Д, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 18, 20, 24;
Ленинградская көшесі: 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
Московская көшесі: 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102;
Батыр Баян көшесі: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 58, 58А;
Плеханов көшесі: 11, 14, 16, 18;
Толстой көшесі: 24;
Фрунзе көшесі: 17, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Халтурин көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
Юрий Медведев ат. көше: 20, 31.
№ 614 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, В.Б. Кошуков атындағы көше, 17, телефон 52-30-86, 52-30-84.
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Илья Залманов атындағы көше: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29Б, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
Алматы көшесі: 52, 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
Волочаевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75;
Гоголь көшесі: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 70, 72, 74, 80, 82;
Заводская көшесі: 4;
Астана көшесі: 35, 37;
В.Б. Кошуков атындағы көше: 19, 21, 23, 29, 31, 33, 36, 38;
Лесная көшесі: 1, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 56, 58;
Некрасов көшесі: 30, 30А, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
Илья Залманов атындағы қысқа көше: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Д, 23, 24А, 25, 26А, 27, 28А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 29Е, 32А, 34, 35, 36, 36Г, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61Б, 63, 65А, 67, 69, 71;
1-і Илья Залманов атындағы қысқа көше: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 37;

проезд Некрасова: 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 30, 32, 34;
улица Ружейникова И.С.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77, 78, 79;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55,56А, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77;
улица Абая: 102, 108, 108/1, 110, 112;
улица Халтурина: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Чайковского: 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57, 62;
улица им. Юрия Медведева: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
Избирательный участок № 615
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 25" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Ильи Залманова, 46, телефон 50-48-04
В границы входят дома:
улица Волочаевская: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
улица им. Гастелло: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица имени Ильи Залманова: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Е, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 44М, 44Н, 46, 46А, 46Б, 52, 54, 69, 69А, 69Б, 69Г, 69Д, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 29Д, 29Е, 41;
улица имени Искака Ибраева: 2;
улица Ленинградская:122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
улица Халтурина: 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150.
Избирательный участок № 616
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Токсан би, 94, телефон 33-33-70
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 107, 113, 115, 117, 119, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
улица Токсан би: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Алматинская: 50;
улица Заводская: 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23А, 24, 28, 30, 32, 34;
улица Астана: 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 47А, 53, 55А, 63, 74;
улица Копай: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 437Д;
улица Лесная: 2, 4, 6;
улица имени Мухтара Ауэзова: 183, 189, 191, 193, 193А, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 219, 225, 227, 239;

Некрасов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 30, 32, 34;
И.С. Ружейников көшесі: И.С.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 76, 78, 79;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56А, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77;
Абай көшесі: 102, 108, 180/1, 110, 112;
Халтурин көшесі: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Чайковский көшесі: 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57, 62;
Юрий Медведев ат. көше: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
№ 615 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 25 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Илья Залманов атындағы көше, 46, телефон 50-48-04
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Волочаевская көшесі: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Г, 119Е, 119Ж, 119З, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
Гастелло атындағы көше: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Илья Залманов атындағы көше: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Е, 44Ж, 44З, 44И, 44К, 44М, 44Н, 46, 46А, 46Б, 52, 54, 69, 69А, 69Б, 69Г, 69Д, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
Илья Залманов атындағы 1-і қысқа көше: 29Д, 29Е, 41;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көше: 2;
Ленинградская көшесі: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
Халтурин көшесі: 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150.
№ 616 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқсан би көшесі, 94, телефон 33-33-70
Шекараларына мына үйлер кіреді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 107, 113, 115, 117, 119, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
Тоқсан би көшесі: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
Алматы көшесі: 50;
Заводская көшесі: 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23А, 24, 28, 30, 32, 34;
Астана көшесі: 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 47А, 53, 55А, 63, 74;
Копай көшесі: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 437Д;
Лесная көшесі: 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 183, 189, 191, 193, 193А, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 219, 225, 227, 239;

улица Некрасова: 34, 56;
улица Полевая: 16, 18;
улица Ружейникова И.С.: 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 22Б, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 617
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Токсан би, 94, телефон 33-33-70
В границы входят дома:
улица Алматинская: 28, 36, 38;
улица Астана: 50;
улица П. Васильева: 64А;
улица имени Мухтара Ауэзова: 167, 173;
улица Ружейникова И.С.: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11;
улица Токсан би: 35;
улица 314 Стрелковой дивизии: 158;
улица Чайковского: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
Избирательный участок № 618
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный IT-лицей" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Абая, 100, телефон 46-70-46
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 150;
улица Токсан би: 90;
улица Алматинская: 39, 55;
улица Астана: 48;
улица имени Мухтара Ауэзова: 161, 180;
улица Абая: 86, 88, 90, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 619
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный IT-лицей" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Жамбыла, 196, телефон 46-70-46
В границы входят дома:
улица Алматинская: 13, 20;
улица имени Жамбыла: 167, 169;
улица имени Мухтара Ауэзова: 182, 184, 200;
улица Парковая: 161, 161А,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185;
улица Абая: 80, 84;
улица Чайковского: 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 620
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная детско-юношеская спортивная школа им. К. Байболова" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо–Казахстанской области", улица имени Жамбыла, 173, телефон 31-45-90, 50-17-79 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Заводская: 36;
улица Копай: 25, 53, 54, 56, 58, 62, 63, 65, 73А, 74А, 76, 76А, 82,101, 102, 105, 105А, 110, 110А, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 190, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 207, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 234Б, 235, 235Г, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 302Б, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 316, 316А, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 321Б, 322, 322А, 323, 324, 325, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 334А, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 347А, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 359А, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 402, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 417, 418, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 430, 435, 438, 438А, 439, 440, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 486А, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 501А, 502, 503, 503А, 503В, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 515, 516, 516А, 517, 518, 519, 521, 522, 522А, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 527А, 528, 528А, 528Б, 529, 530, 532, 535, 537, 540, 541, 543, 544, 544А, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г,550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552А, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 556В, 558, 559, 560, 560Д, 561, 561В, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 579А, 580, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 609А, 610, 611, 612, 612А, 612Б, 613, 613А, 614, 616, 617, 617А, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 670А, 671, 675, 678, 679, 681, 682, 697, 709;
улица Парковая: 187;

Некрасов көшесі: 34, 56;
Полевая көшесі: 16, 18;
И.С. Ружейников көшесі: 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 22Б, 23, 25, 27.
№ 617 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқсан би көшесі, 94, телефон 33-33-70
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Алматы көшесі: 28, 36, 38;
Астана көшесі: 50;
П. Васильев көшесі: 64А;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 167, 173;
И.С. Ружейников көшесі: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көше: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 9, 11;
Тоқсан би көшесі: 35;
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 158;
Чайковский көшесі: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
№ 618 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық жалпы білім беретін IT-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 100, телефон 46-70-46
Шекараларына мына үйлер кіреді:
314-і Атқыштар дивизиясы көшесі: 150;
Тоқсан би көшесі: 90;
Алматы көшесі: 39, 55;
Астана көшесі: 48;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 161, 180;
Абай көшесі: 86, 88, 90, 94, 96, 98.
№ 619 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық жалпы білім беретін IT-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көше, 196, телефон 46-70-46
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Алматы көшесі: 13, 20;
Жамбыл атындағы көше: 167, 169;
Мұхтар Әуезов атындағы көше: 182, 184, 200;
Парковая көшесі: 161, 161А,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185;
Абай көшесі: 80, 84;
Чайковский көшесі: 3, 5, 7, 9.
№ 620 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қ. Байболов ат. облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көше, 173, телефон 31-45-90, 50-17-79 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Заводская көшесі: 36;
Копай көшесі: 25, 53, 54, 56, 58, 62, 63, 65, 73А, 74А, 76, 76А, 82, 101, 102, 105, 105А, 110, 110А, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 190, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 207, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 234Б, 235, 235Г, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 302Б, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 316, 316А, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 321Б, 322, 322А, 323, 324, 325, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 334А, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 347А, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 359А, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 402, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 417, 418, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 430, 435, 438, 438А, 439, 440, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 486А, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 501А, 502, 503, 503А, 503В, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 515, 516, 516А, 517, 518, 519, 521, 522, 522А, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 527А, 528, 528А, 528Б, 529, 530, 532, 535, 537, 540, 541, 543, 544, 544А, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г, 550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552А, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 556В, 558, 559, 560, 560Д, 561, 561В, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 579А, 580, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 605А, 607, 607А, 608, 609, 609А, 610, 611, 612, 612А, 612Б, 613, 613А, 614, 616, 617, 617А, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 670А, 671, 675, 678, 679, 681, 682, 697, 709;
Парковая көшесі: 187;

проезд имени Жамбыла: 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е;
улица Володаровского: 93.
Избирательный участок № 621
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "Дарын" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Алматинская, 4, телефон 46-04-46, 46-41-72
В границы входят дома:
улица Алматинская: 6, 8, 9, 11;
улица Амангельды: 167, 169;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 227;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 117, 119, 121, 123, 125;
улица Абая: 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 622
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – комплекс эстетического воспитания № 8" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 160, телефон 41-22-63
В границы входят дома:
улица имени Аягана Шажимбаева: 75, 77, 79, 81, 101, 103;
улица Володаровского: 94;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 200,216, 224,228, 230, 232, 236;
улица Казахстанской правды: 109, 111, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 135, 137, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190;
улица М.Жумабаева: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
улица Крепостная: 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 103, 106, 106Б, 108, 110, 114, 116, 118, 120;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
проезд Крепостной: 2, 3, 5, 7.
Избирательный участок № 623
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Высший колледж имени Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица Абая, 28, телефон 46-66-90, 36-91-36 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Володаровского: 49, 49А, 51, 57,75, 78, 80;
улица М.Жумабаева: 113, 115, 116, 117, 118, 136, 149, 151, 153, 154, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187, 189;
улица Казахстанской правды: 118, 156, 164, 166, 168, 170;
улица Крепостная: 83, 85, 87;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 136, 138, 154;
улица Пионерская: 20;
улица Советская: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Абая: 30, 34, 40.
Избирательный участок № 624
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Интернациональная, 14, телефон 46-23-88
В границы входят дома:
улица Володаровского: 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
улица М. Жумабаева: 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;

Жамбыл атындағы қысқа көше: 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е;
Володаровский көшесі: 93.
№ 621 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы көшесі, 4, телефон 46-04-46, 46-41-72
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Алматы көшесі: 6, 8, 9, 11;
Амангелді көшесі: 167, 169;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 227;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 117, 119, 121, 123, 125;
Абай көшесі: 62, 64, 66, 68, 70.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 160, телефон 41-22-63
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 75, 77, 79, 81, 101, 103;
Володаровский көшесі: 94;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 200, 216, 224, 228, 230, 232, 236;
Казахстанская правда көшесі: 109, 111, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 135, 137, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190;
М. Жұмабаев көшесі: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
Крепостная көшесі: 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 103, 106, 106Б, 108, 110, 114, 116, 118, 120;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
Крепостная қысқа көшесі: 2, 3, 5, 7.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Мағжан Жұмабаев атындағы жоғары колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абай көшесі, 28, телефон 46-66-90, 36-91-36 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Володаровский көшесі: 49, 51, 57, 75, 78, 80;
М. Жұмабаев көшесі: 113, 115, 116, 117, 118, 136, 149, 151, 153, 154, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187, 189;
Казахстанская правда көшесі: 118, 156, 164, 166, 168, 170;
Крепостная көшесі: 83, 85, 87;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 136, 138, 154;
Пионерская көшесі: 20;
Советская көшесі: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Абай көшесі: 30, 34, 40.
№ 624 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Интернациональная көшесі, 14, телефон 46-23-88
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Володаровский көшесі: 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 49А, 60;
М. Жұмабаев көшесі: 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;

улица имени Баймухамеда Зтулина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Ишимская: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица имени Аягана Шажимбаева: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 60А, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
улица Комсомольская: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
улица Крепостная: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
улица Пионерская: 3, 7, 8, 9, 10;
улица Пушкина: 93, 95, 96, 101, 101А, 103, 112, 114, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137,138, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149,150, 151, 152, 155, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193, 195;
улица Сакена Сейфулина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Советская: 54А, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 65А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Абая: 2, 4, 16;
улица героя Советского союза Чкалова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
Избирательный участок № 625
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" перинатальный центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица Казахстанской правды, 233, телефон 42-18-97 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Ватутина: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
улица М. Жумабаева: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 325, 327, 329;
проезд М. Жумабаева: 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 26, 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106;

Баймағамбет Ізтөлин атындағы көше: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Ишимская көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 60А, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
Комсомольская көшесі: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
Крепостная көшесі: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
Пионерская көшесі: 3, 7, 8, 9, 10;
Пушкин көшесі: 93, 95, 96, 101, 101А, 103, 112, 114, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137,138, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149,150, 151, 152, 155, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193, 195;
Сәкен Сейфулин көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Советская көшесі: 54А, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 65А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
Абай көшесі: 2, 4, 16;
Чкалов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп салалы аурухана" перинаталдық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Казахстанская правда көшесі, 233, телефон 42-18-97 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Ватутин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
М. Жұмабаев көшесі: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 325, 327, 329;
М. Жұмабаев қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35;
Баймағамбет Ізтөлин атындағы көше: 26, 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106;

улица Ишимская: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Казахстанской правды: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 231, 232, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
улица Комсомольская: 76, 80, 83, 85, 88, 89, 90, 91, 94,95, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
проезд Комсомольский: 2, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;
переулок Ватутина: 4, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20;
переулок М. Жумабаева: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
переулок Комсомольский: 3, 9, 10, 11, 12;
переулок Мира: 4, 4А, 6, 8, 9, 10, 10Б, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 26А;
улица имени Тауфика Мухамед-Рахимова: 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
проезд Рижский: 28;
переулок Первомайский: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
проезд Пушкина: 4, 5, 6, 12;
переулок Пушкина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
переулок Советский: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Пржевальского: 12, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 32, 36, 38, 40, 42;
улица Пушкина: 178, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 199, 201, 202, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239;
улица Сакена Сейфулина: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
улица Советская: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
проезд Советский: 28, 33, 39;
улица героя Советского союза Чкалова: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А.
Избирательный участок № 626
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – комплекс эстетического воспитания № 8" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 160, телефон 41-22-63
В границы входят дома:
улица 2-я Первомайская: 1, 1А, 3, 5, 7;

Ишимская көшесі: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Казахстанская правда көшесі: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 231, 232, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 290, 291, 293, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
Комсомольская көшесі: 76, 80, 83, 85, 88, 89, 90, 91, 94,95, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Комсомольский қысқа көшесі: 2, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;
Ватутин бұрылыс көшесі: 4, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 20;
М. Жұмабаев бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
Комсомольский бұрылыс көшесі: 3, 9, 10, 11, 12;
Мир бұрылыс көшесі: 4, 4А, 6, 8, 9, 10, 10Б, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 26А;
Тауфик Мухамед – Рахимов атындағы көше: 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
Рижский қысқа көшесі: 28;
Первомайский бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Пушкин қысқа көшесі: 4, 5, 6, 12;
Пушкин бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
Советский бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Пржевальский көшесі:12, 16,17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 32, 36, 38, 40, 42;
Пушкин көшесі: 178, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 199, 201, 202, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239;
Сәкен Сейфулин көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
Советская көшесі:148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
Советский қысқа көшесі: 28, 33, 39;
Чкалов көшесі: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А.
№ 626 сайлау учаскесі
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 160, телефон 41-22-63
Шекараларына мына үйлер кіреді:
2-і Первомайская көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7;

улица М. Жумабаева: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 240, 260, 262, 264, 266;
улица имени Аягана Шажимбаева: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
улица Казахстанской правды: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 195, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234, 236;
улица героя Советского союза Чкалова: 29, 31, 33, 35;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 4, 14;
переулок Мира: 3, 5, 9, 9А.
Избирательный участок № 627
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Государственный Казахский музыкально-драматический театр имени Сабита Муканова" управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Жамбыла, 195, телефон 41-25-32 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Володаровского: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126Б;
улица имени Жамбыла: 195, 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 239, 239А, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323;
улица имени Аягана Шажимбаева: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
улица Крепостная: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Новая: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
проезд им. Володарского: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
проезд имени Жамбыла: 1, 3, 5;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 144;
проезд героя Советского союза Чкалова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20 ,20Б;
улица Сакена Сейфулина: 51, 52, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
улица героя Советского союза Чкалова: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
Избирательный участок № 628
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 195, телефон 51-85-03
В границы входят дома:

М. Жұмабаев көшесі: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 240, 260, 262, 264, 266;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
Казахстанская правда көшесі: 161, 163, 165, 179, 181, 189, 191, 194, 195, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234, 236;
Чкалов көшесі: 29, 31, 33, 35;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көше, 4, 14;
Мир бұрылыс көшесі: 3, 5, 9, 9А.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасының Сәбит Мұқанов атындағы мемлекеттік қазақ сазды - драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл атындағы көше, 195, телефон 41-25-32 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Володаровский көшесі: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 126Б;
Жамбыл атындағы көше: 195, 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 239, 239А, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
Крепостная көшесі: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Новая көшесі: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Володарский ат. қысқа көше: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
Жамбыл атындағы қысқа көше: 1, 3, 5;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көше: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 144;
Чкалов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20, 20Б;
Сәкен Сейфулин көшесі: 51,52, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
Чкалов көшесі: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 195, телефон 51-85-03
Шекараларына мына үйлер кіреді:

улица Г. Мусрепова: 3, 5, 5А, 7, 9, 9А, 9Б, 9В, 11, 13, 13А;
улица имени Жамбыла: 272, 274;
улица М. Жумабаева: 290, 331, 335, 337, 339;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 339;
улица Ишимская: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 185А, 187, 238, 240, 242;
проезд Сакена Сейфулина: 10, 10А;
улица Сакена Сейфулина: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 48;
улица 2-я Первомайская: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 629
Центр – Филиал общественного объединения "Казахское общество слепых" Северо–Казахстанской области, улица имени Жамбыла, 225, телефон 52-15-37 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 2-я Индустриальная: 2, 10;
улица Базарбаева: 2, 2А, 2Б, 2В;
улица Г. Мусрепова: 12, 14/1, 28, 32, 32А, 34;
улица имени Жамбыла: 223, 276, 280, 284, 286, 288, 290;
улица Кзыл-Тууская: 1;
улица Новая: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
проезд Индустриальный: 3, 7, 9, 11, 15;
улица Строительная: 8.
Избирательный участок № 630
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "аль-Фараби" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица имени Ярослава Гашека, 14, телефон 51-88-73
В границы входят дома:
улица имени Жамбыла: 237, 241, 292, 294, 296, 298, 298А;
улица Новая: 83, 120, 122, 124;
улица имени Ярослава Гашека: 16, 17, 17 А, 20А.
Избирательный участок № 631
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Новая, 116, телефон 42-55-98
В границы входят дома:
улица Г. Мусрепова: 14, 16А, 18, 18А, 20;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
улица Новая: 108, 110, 112, 114;
улица Строительная: 6.
Избирательный участок № 632
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Нұрсұлтан Назарбаев, 262, телефон 51-34-63 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 10;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
улица им. Ч. Валиханова: 11;
улица имени Ярослава Гашека: 4А, 9, 11, 11А, 13.
Избирательный участок № 633
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Новая, 116, телефон 42-55-98
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 13, 17;
улица Г. Мусрепова: 6, 8А, 10;

Ғ. Мүсірепов көшесі: 3, 5, 5А, 7, 9, 9А, 9Б, 9В, 11, 13, 13А;
Жамбыл атындағы көше: 272, 274;
М. Жұмабаев көшесі: 290, 331, 335, 337, 339;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 339;
Ишимская көшесі: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 185А, 187, 238, 240, 242;
Сәкен Сейфулин қысқа көшесі: 10, 10А;
Сәкен Сейфулин көшесі: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 48;
2-і Первомайская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облысы филиалы, Жамбыл атындағы көше, 225, телефон 52-15-37 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
2-і Индустриальная көшесі: 2, 10;
Базарбаев көшесі: 2, 2А, 2Б, 2В;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 12, 14/1, 28, 32, 32А, 34;
Жамбыл атындағы көше: 223, 276, 280, 284, 286, 288, 290;
Қызыл Ту көшесі: 1;
Новая көшесі: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Индустриальный қысқа көшесі: 3, 7, 9, 11, 15;
Строительная көшесі: 8.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "әл-Фараби" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көше, 14, телефон 51-88-73
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Жамбыл атындағы көше: 237, 241, 292, 294, 296, 298, 298А;
Новая көшесі: 83, 120, 122, 124;
Ярослав Гашек атындағы көше: 16, 17, 17 А, 20А.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 116, телефон 42-55-98
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Ғ. Мүсірепов көшесі: 14, 16А, 18, 18А, 20;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
Новая көшесі: 108, 110, 112, 114;
Строительная көшесі: 6.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 262, телефон 51-34-63 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Айыртау көшесі: 10;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
Ш. Уәлиханов ат. көше: 11;
Ярослав Гашек атындағы көше: 4А, 9, 11, 11А, 13.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 116, телефон 42-55-98
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Айыртау көшесі: 13, 17;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 6, 8А, 10;

улица Нұрсұлтан Назарбаев: 244, 246, 248, 250, 250А, 250Б;
улица им. Ч. Валиханова: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 634
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областной специализированный лицей-интернат "Білім-Инновация для одаренных детей" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Ч. Валиханова, 18, телефон 51-72-30 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 1, 3, 4, 6, 8;
улица Г. Мусрепова: 2, 4, 4А;
улица имени Тауфика Мухамед–Рахимова: 29, 31, 33, 35, 37, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74;
улица им. Ч. Валиханова: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица имени Ярослава Гашека: 1, 3, 3А,5.
Избирательный участок № 635
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная специализированная школа-интернат колледж олимпийского резерва" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Ярослава Гашека, 4, телефон 51-58-01 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 2-я Новаторная: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Кармелюка: 2, 4, 6, 8, 10, 15;
улица Кирпичная: 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Набережная: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Новаторная: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
улица им. Ч. Валиханова: 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица И.П. Шухова: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица имени Ярослава Гашека: 2А, 2Б, 2К, 4.
Избирательный участок № 636
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Нұрсұлтан Назарбаев, 262, телефон 51-34-65, 51-23-62 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 217, 219, 221, 223, 223А, 225, 227, 227А, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270;
улица им. Ч. Валиханова: 15, 17, 19;
улица имени Ярослава Гашека: 4.
Избирательный участок № 637
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 272, телефон 31-65-12
В границы входят дома:
улица Набережная: 25;
улица Хименко: 1, 2;
улица И.П. Шухова: 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 12.
Избирательный участок № 638
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 272, телефон 31-65-12
В границы входят дома:

Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 244, 246, 248, 250, 250А, 250Б;
Ш. Уәлиханов ат. көше: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 634 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дарынды балаларға арналған білім-инновация" облыстық мамандандырылған лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш. Уәлиханов атындағы көше, 18, телефон 51-72-30 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Айыртау көшесі: 1, 3, 4, 6, 8;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 2, 4, 4А;
Тауфик Мухамед – Рахимов атындағы көше: 29, 31, 33, 35, 37, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74;
Ш. Уәлиханов ат. көше: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Ярослав Гашек атындағы көше: 1, 3, 3А, 5.
№ 635 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп-интернат колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көше, 4, телефон 51-58-01 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
2-і Новаторная көшесі: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Кармелюк көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 15;
Кірпіш көшесі: 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18;
Набережная көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
Новаторная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
Ш. Уәлиханов ат. көше: 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
И.П. Шухов көшесі: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Ярослав Гашек атындағы көше: 2А, 2Б, 2К, 4.
№ 636 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 262, телефон 51-34-65, 51-23-62 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 217, 219, 221, 223, 223А, 225, 227, 227А, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270;
Ш. Уәлиханов атындағы көше: 15, 17, 19;
Ярослав Гашек атындағы көше: 4.
№ 637 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 272, телефон 31-65-12
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Набережная көшесі: 25;
Хименко көшесі: 1, 2;
И.П. Шухов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 12.
№ 638 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 272, телефон 31-65-12
Шекараларына мына үйлер кіреді:

улица Набережная: 15, 19, 20, 22;
улица Хименко: 3, 5, 7, 9;
улица им. Ч. Валиханова: 48А;
улица И.П. Шухова: 2А, 2Б, 14, 16, 18;
улица Кирпичная: 22.
Избирательный участок № 639
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 274, телефон 51-24-05
В границы входят дома:
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 278, 280, 282, 286, 288, 288А;
улица Хименко: 20;
улица им. Ч. Валиханова: 21, 23, 25, 27, 27А, 44, 46, 46А, 46В, 48.
Избирательный участок № 640
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Победы, 5, телефон 47-51-89
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 1, 3, 5, 5А, 5В, 5Г, 7, 7А;
улица Победы: 3, 3А, 4, 4Б, 4Г, 6, 8, 8А;
улица Хименко: 4, 6, 8.
Избирательный участок № 641
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Победы, 5, телефон 47-51-89
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 9, 11, 13;
улица Победы: 7, 14;
улица Хименко: 10, 10/1, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
Избирательный участок № 642
Центр - Частное некоммерческое учреждение "Денсаулык", улица И.П. Шухова, 34, телефон 51-19-41 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица 2-я Линия: 18, 25;
улица 3-я Линия: 1Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица имени Жамбыла: 302;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 229, 231, 284, 284А, 327, 327А, 327Б, 339, 339А, 351;
улица И.П. Шухова: 30, 32, 32А, 34, 34А.
Избирательный участок № 643
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский высший медицинский колледж" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица И.П. Шухова, 42, телефон 42-75-15 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 21, 21А, 21Б, 23, 23А, 25, 26, 40, 42;
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 290, 292, 294.
Избирательный участок № 644
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский высший медицинский колледж" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица И.П. Шухова, 42, телефон 32-06-77 (по согласованию)
В границы входят дома:

Набережная көшесі: 15, 19, 20, 22;
Хименко көшесі: 3, 5, 7, 9;
Ш. Уәлиханов ат. көше: 48А;
И.П. Шухов көшесі: 2А, 2Б, 14, 16, 18;
Кірпіш көшесі: 22.
№ 639 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 274, телефон 51-24-05
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 278, 280, 282, 286, 288, 288А;
Хименко көшесі: 20;
Ш. Уалиханов ат. көше: 21, 23, 25, 27, 27А, 44, 46, 46А, 46В, 48.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Победа көшесі, 5, телефон 47-51-89
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 1, 3, 5, 5А, 5В, 5Г, 7, 7А;
Победа көшесі: 3, 3А, 4, 4Б, 4Г, 6, 8, 8А;
Хименко көшесі: 4, 6, 8.
№ 641 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Победа көшесі, 5, телефон 47-51-89
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 9, 11, 13;
Победа көшесі: 7, 14;
Хименко көшесі: 10, 10/1, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы - "Денсаулық" жеке коммерциялық емес мекеме, И.П. Шухов көшесі, 34, телефон 51-19-41 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
2-і Линия көшесі: 18, 25;
3-і Линия көшесі: 1Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Жамбыл атындағы көше: 302;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 229, 231, 284, 284А, 327, 327А, 327Б, 339, 339А, 351;
И.П. Шухов көшесі: 30, 32, 32А, 34, 34А.
№ 643 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, И.П. Шухов көшесі, 42, телефон 42-75-15 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 21, 21А, 21Б, 23, 23А, 25, 26, 40, 42;
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 290, 292, 294.
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, И.П. Шухов көшесі, 42, телефон 32-06-77 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:

улица 4-я Линия: 23, 25;
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 30, 34, 36, 38;
улица Неля Болатбаева: 2, 2А, 24, 26, 28, 30, 32, 36;
улица И.П. Шухова: 36, 38, 40, 42, 42А.
Избирательный участок № 645
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей имени Абу Досмухамбетова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица Н.А. Семашко, 2, телефон 50-74-67 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бирлик: 1, 3, 5, 7, 9;
улица 1-я Кирпичная: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34;
улица 1-я Линия: 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
улица 2-я Кирпичная: 1, 2, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Д, 5, 5/1, 5А, 6, 6А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 11В, 12, 15, 15А, 20А, 21А, 26Б, 30;
улица 2-я Линия: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица 3-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22Б, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68;
улица 3-я Линия: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-й проезд Кирпичный: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
улица 4-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 6А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21А, 21Б, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 27, 29, 29А, 30, 31, 35, 37, 38, 38А, 39;
улица 4-я Линия: 1;
4-й проезд Кирпичный: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
улица Майская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
проезд Юбилейный: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
улица Н.А. Семашко: 1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 5Г, 5Д, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9В, 10А, 11, 11А, 11В, 12, 13А, 13Б, 13В, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Е, 17К, 18, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 29, 31А, 31Б, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 43А, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 52А, 54, 56А, 58, 59, 60, 62;
2-й проезд Н.А. Семашко: 3, 3А, 3Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10В, 11, 11В, 13А, 14, 15, 16, 17А, 17Е, 19, 19А, 22, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 41;
улица имени Жалела Кизатова: 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1И, 1К, 1Л, 1Н, 1Т, 2Л, 2Н, 3З, 4Б, 4И, 5А, 5Б, 5К, 5Н, 5П, 5Р, 6Л, 8Н, 9Б, 9Д;
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 14, 20А.
Избирательный участок № 646
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский профессионально-педагогический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан, поселок Борки, улица Студенческая, 1, телефон 37-19-22 (по согласованию)
В границы входят дома:

4-і Линия көшесі: 23, 25;
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 30, 34, 36, 38;
Ніл Болатбаев көшесі: 2, 2А, 24, 26, 28, 30, 32, 36;
И.П. Шухов көшесі: 36, 38, 40, 42, 42А.
№ 645 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н.А. Семашко көшесі, 2, телефон 50-74-67 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Бірлік көшесі: 1, 3, 5, 7, 9;
1-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34;
1-і Линия көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
2-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Д, 5, 5/1, 5А, 6, 6А, 8, 9, 10, 11, 11В, 12, 15, 15А, 20А, 21А, 26Б, 30;
2-і Линия көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
3-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22Б, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68;
3-і Линия көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-і Кірпіш қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
4-і Кірпіш көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 6А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21А, 21Б, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 27, 29, 29А, 30, 31, 35, 37, 38, 38А, 39;
4-і Линия көшесі: 1;
4-і Кірпіш қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
Майская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Юбилейный қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
Н.А. Семашко көшесі: 1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 5Г, 5Д, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9В, 10А, 11, 11А, 11В, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Е, 17К, 18, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 29, 31А, 31Б, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 43А, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 52А, 54, 56А, 58, 59, 60, 62;
2-і Н.А. Семашко қысқа көшесі: 3, 3А, 3Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10В, 11, 11В, 13А, 13В, 14, 15, 16, 17А, 19, 19А, 22, 27, 29, 33, 35, 37, 41;
Жәлел Қизатов атындағы көше: 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1И, 1К, 1Л, 1Н, 1Т, 2Л, 2Н, 3З, 4Б, 4И, 5А, 5Б, 5К, 5Н, 5П, 5Р, 6Л, 8Н, 9Б, 9Д;
Кеңес Одағының төрт мәрте батыры Георгий Константинович Жуков атындағы көше: 14, 20А.
№ 646 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан кәсіби-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Борки кенті, Студенческая көшесі, 1, телефон 37-19-22 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:

1-й проезд Жастык: 5, 9;
2-й проезд Жастык: 2, 4, 6;
улица Ақтілек: 13, 23, 35, 37;
улица Алтын дала: 6, 10, 14, 14А, 22;
улица Болашақ: 22;
улица БерҰзовая: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31;
улица Бульварное кольцо: 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35;
улица Весенняя: 4, 16, 16А, 22, 36, 39;
улица Дачная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
улица Добровольцев: 1, 3, 5, 6, 7;
улица Дружбы: 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 32;
улица имени Луки Николаевича Дульского: 2, 3, 3А, 5, 6А, 8;
переулок имени Луки Николаевича Дульского: 1;
улица Жайсаң: 1, 31, 33, 35, 37, 38;
улица Жастык: 9;
улица Заовражная: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 7;
улица ЗвҰздная: 29А, 31, 35;
улица ЗелҰная: 1, 1А, 1В, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 5, 5Б, 5Г, 5Д, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 19А, 19Б, 19В, 20, 20А, 21, 21А, 21Б, 22, 22А, 23Г, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 38;
улица ЗелҰное кольцо: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
улица Казахстанская: 8, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26;
улица Кленовая: 2, 6, 10, 13, 16, 18;
улица Көктөбе: 4;
улица Қуат: 2, 7А;
улица Лучистая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13;
улица Мечтателей: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31;
улица имени Сергея Васильевича Новицкого: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 10Б, 12, 14;
улица Новоселов: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 42;
улица Нұрлы жол: 2, 4А, 27;
улица Прибрежная: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 35, 37, 41;
улица Прохладная: 2Б, 5, 6, 9, 11, 19, 21;
улица Радужная: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
улица Романтиков: 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 24, 27;
улица Садовое кольцо: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 13, 17, 19, 21, 23, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 85;
улица имени Петра Прокофьевича Сафронова: 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Светлая: 1, 3, 4, 5, 8;
улица Солнечная: 2, 4, 6,8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 50;
улица Сосновая: 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 45;
улица Студенческая: 1, 1Г, 1Д, 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 3Д, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 6, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 26, 30;
проезд Студенческий: 4Б;
улица Таншолпан: 9, 34;
улица Тенистая: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;

1-і Жастық қысқа көшесі: 5, 9;
2-і Жастық қысқа көшесі: 2, 4, 6;
Ақтілек көшесі: 13, 23, 35, 37;
Алтын дала көшесі: 6, 10, 14, 14А, 22;
Болашақ көшесі: 22;
Березовая көшесі: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31;
Бульварное кольцо көшесі: 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35;
Весенняя көшесі: 4, 16, 16А, 22, 36, 39;
Дачная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
Добровольцев көшесі: 1, 3, 5, 6, 7;
Дружба көшесі: 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 32;
Лука Николаевич Дульский атындағы көше: 2, 3, 3А, 5, 6А, 8;
Лука Николаевич Дульский атындағы бұрылыс көше: 1;
Жайсаң көшесі: 1, 31, 33, 35, 37, 38;
Жастық көшесі: 9;
Заовражная көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 7;
Звездная көшесі: 29А, 31, 35;
Зеленая көшесі: 1, 1А, 1В, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 5, 5Б, 5Г, 5Д, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 19А, 19Б, 19В, 20, 20А, 21, 21А, 21Б, 22, 22А, 23Г, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 38;
Зеленое кольцо көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Қазақстан көшесі: 8, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 26;
Кленовая көшесі: 2, 6, 10, 13, 16, 18;
Көктөбе көшесі: 4;
Қуат көшесі: 2, 7А;
Лучистая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13;
Мечтателей көшесі: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31;
Сергей Васильевич Новицкий атындағы көше: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 10Б, 12, 14;
Новоселов көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 42;
Нұрлы жол көшесі: 2, 4А, 27;
Прибрежная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 35, 37, 41;
Прохладная көшесі: 2Б, 5, 6, 9, 11, 19, 21;
Радужная көшесі: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
Романтиктер көшесі: 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 24, 27;
Садовое кольцо көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 13, 17, 19, 21, 23, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 85;
Петр Прокофьевич Сафронов атындағы көше: 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Светлая көшесі: 1, 3, 4, 5, 8;
Солнечная көшесі: 2, 4, 6,8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26А, 30, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 50;
Сосновая көшесі: 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 45;
Студенческая көшесі: 1, 1Г, 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 3Д, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 6, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 26, 30;
Студенческий қысқа көшесі: 4Б;
Таңшолпан көшесі: 9, 34;
Тенистая көшесі:1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;

улица Уютная: 2, 4, 5, 6;
улица Центральная: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 30, 31А, 35, 37, 39, 40, 44, 46, 52;
улица Цветочная: 1, 2, 3, 7, 28;
улица Энтузиастов: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
улица имени Жалела Кизатова: 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 11Р, 13, 15, 15А, 16А, 17, 18, 18А, 22, 22А, 24, 26, 27, 28;
улица имени Фазыла Карибжанова: 8, 20, 47, 48, 88;
улица имени Галыма Малдыбаева;
улица имени Есляма Зикибаева;
Садоводческое товарищество Динамо-1, улица 1 Линия: 5.
Избирательный участок № 647
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Евгения Брусиловского, 20, телефон 46-46-63 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса областной больницы;
корпуса областной детской больницы.
Избирательный участок № 648
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" онкологический центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Мухтара Ауэзова, 133, телефон 52-55-84 (по согласованию)
В границы входит:
корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 649
Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Первая городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Каныша Сатпаева, 3, телефон 50-15-46 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 650
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" кожно-венерологический центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица Интернациональная, 90, телефон 33-89-89 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса областного кожно-венерологический диспансера.
Избирательный участок № 651
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" кардиологический центр коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени П. Васильева, 123, телефон 33-45-45 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса 2-й городской больницы, исключая корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 652

Уютная көшесі: 2, 4, 5, 6;
Центральная көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 18, 19, 20,21, 22, 23А, 30, 31А, 35, 37, 39, 40, 44, 46, 52;
Цветочная көшесі: 1, 2, 3, 7, 28;
Энтузиасттар көшесі:1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
Жәлел Қизатов атындағы көше: 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 11Р, 13, 15, 15А, 16А, 17, 18, 18А, 22, 22А, 24, 26, 27, 28;
Фазыл Кәрібжанов атындағы көше: 8, 20, 47, 48, 88;
Ғалым Малдыбаев атындағы көше;
Есләм Зікібаев атындағы көше;
Динамо-1 бақ өсіру серіктестігі, 1-ші Линия көшесі: 5.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп салалы аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Евгений Брусиловский атындағы көше, 20, телефон 46-46-63 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
облыстық аурухананың корпустары;
облыстық балалар ауруханасының корпустары.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп салалы аурухана" онкологиялық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Мұхтар Әуезов атындағы көше, 133, телефон 52-55-84 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
2-і қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусы.
№ 649 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 3, телефон 50-15-46 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
Темір жол ауруханасының корпустары.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп салалы аурухана" тері-венерологиялық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Интернациональная көшесі, 90, телефон 33-89-89 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
облыстық тері-венерология диспансерінің корпустары.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық көп салалы аурухана" кардиологиялық орталық шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, П. Васильев атындағы көше, 123, телефон 33-45-45 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
2-і қалалық аурухананың корпустары, 2-і қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусынан басқа.
№ 652 сайлау учаскесі

Центр - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица имени Тауфика Мухамед-Рахимова, 27, телефон 51-54-56 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса 3-й городской больницы;
перинатальный центр.
Избирательный участок № 653
Центр – Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизио-пульмонологии" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица 4-я Линия, 2, телефон 52-57-73 (по согласованию)
В границы входят:
корпуса областного противотуберкулезного диспансера;
корпуса областного наркологического диспансера.
Избирательный участок № 654
Центр - Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6637 Регионального командования "Орталық" Национальной гвардии Республики Казахстан", улица имени Ярослава Гашека, 18, телефон 42-53-03 (по согласованию)
В границы входит:
корпус по улице имени Ярослава Гашека, 20.
Избирательный участок № 655
Центр - Республиканское государственное учреждение "Военный институт Национальной гвардии Республики Казахстан", улица имени Жалела Кизатова, 6, телефон 47-58-03, 39-85-95, 37-17-26 (по согласованию)
В границы входят:
учебные корпуса по улице имени Жалела Кизатова, 6.
Избирательный участок № 656
Центр - Республиканское государственное учреждение "Учреждение ЕС-164/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, ул. 1-я Заречная, 98, телефон 50-54-61 (по согласованию)
В границы входят:
учреждение ЕС 164/1.
Избирательный участок № 657
Центр – Некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (учебный корпус № 2), улица Пушкина,86, телефон 46-42-49 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Бостандыкская, 2, 2А, 2Б, 2В, 4А, 6, 6А;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Володаровского: 42;
улица Гуденко С.Г.: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 24А, 26, 27, 31;
улица Ишимская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица имени Аягана Шажимбаева: 15, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Комсомольская: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 74;

Орталығы - "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қалалық көп салалы аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Тауфик Мухамед-Рахимов атындағы көше, 27, телефон 51-54-56 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
3-і қалалық аурухананың корпустары;
перинаталдық орталық.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Облыстық фтизио-пульмонологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, 4-ші Линия көшесі, 2, телефон 52-57-73 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
Облыстық туберкулезге қарсы диспансердің корпустары;
Облыстық наркологиялық диспансердің корпустары.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясы "Орталық" өңірлік қолбасшылық 6637 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Ярослав Гашек атындағы көше, 18, телефон 42-53-03 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
Ярослав Гашек атындағы көше, 20 мекенжайындағы корпус.
№ 655 сайлау учаскесі
Орталығы - "Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының әскери институты" республикалық мемлекеттік мекемесі, Жәлел Қизатов атындағы көше, 6, 47-58-03, 39-85-95, 37-17-26 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
Жәлел Қизатов атындағы көше, 6 мекенжайындағы оқу корпустары.
№ 656 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЕС-164/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, 1-ші Заречная к., 98, телефон 50-54-61 (келісім бойынша)
Шекараларына мыналар кіреді:
ЕС 164/1 мекемесі.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (№ 2 оқу корпусы), Пушкин көшесі, 86, телефон 46-42-49 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Бостандық көшесі: 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 4А, 6, 6А.
Баймағамбет Ізтөлин атындағы көше: 2, 4, 6;
Володаровский көшесі: 42;
С.Г. Гуденко көшесі: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23. 24, 24А, 26, 27, 31;
Ишимская көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Аяған Шәжімбаев атындағы көше: 15, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Комсомольская көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 74;

улица Крепостная: 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
улица имени Сакко и Ванцетти: 3, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Свободная: 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
проезд имени Баймухамеда Зтулина: 2, 4, 6;
проезд Рижский: 19, 21, 23, 26;
Избирательный участок № 658
Центр - Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский колледж железнодорожного транспорта имени Байкена Ашимова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица им. Юрия Медведева, 1, телефон 38-13-95, 38-12-91 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени Каныша Сатпаева: 36, 38, 40, 42;
улица им. Юрия Медведева: 3.
Избирательный участок № 659
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва "Жеңіс" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", ул. имени Жамбыла, 177, телефон 31-47-01, 31-40-51 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени Ибрая Алтынсарина: 231, 234;
улица имени Жамбыла: 177, 193А, 196А, 200, 202, 202А;
улица Володаровского: 77, 79, 126;
переулок Пионерский: 32.
Избирательный участок № 660
Центр - Коммунальное государственное учреждение "Школа – детский сад № 26" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Московская, 170, телефон 51-26-10
В границы входят дома:
проезд Московский: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Батыр Баян: 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263В, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297А, 298, 300, 301, 301А, 302;

Крепостная көшесі: 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
Сакко және Ванцетти атындағы көше: 3, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
Свободная көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Баймағамбет Ізтөлин атындағы қысқа көше: 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Рижский қысқа көшесі: 19, 21, 23, 26.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл темір жол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Юрий Медведев атындағы көше, 1, телефон 38-13-95, 38-12-91 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Қаныш Сәтбаев атындағы көше: 36, 38, 40, 42;
Юрий Медведев ат. көше: 3.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы – "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жеңіс" олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл атындағы көше, 177, телефон 31-47-01, 31-40-51 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше: 231, 234;
Жамбыл атындағы көше: 177, 193А, 196А, 200, 202, 202А;
Володаровский көшесі: 77, 79, 126;
Пионерский бұрылыс көшесі: 32.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы - "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Московская көшесі, 170, телефон 51-26-10
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Московский қысқа көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
Батыр Баян көшесі: 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263В, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297А, 298, 300, 301, 301А, 302;

улица Воровского: 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186,187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
улица Дмитрова: 3, 4, 9, 18, 20, 22;
улица имени Каныша Сатпаева: 61, 61Б, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица Калинина: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152А, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236;
улица Коммунальная: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Котовского: 14, 15;
улица Ленинградская: 111, 113, 115, 117, 119, 120А, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 129Б, 131, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
улица Московская: 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 246;
улица Тельмана: 11;

Воровской көшесі: 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186,187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
Дмитров көшесі: 3, 4, 9, 18, 20, 22;
Қаныш Сәтпаев атындағы көше: 61, 61Б, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146,148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Калинин көшесі: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152А, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236;
Коммунальная көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Котовский көшесі: 14, 15;
Ленинградская көшесі: 111, 113, 115, 117, 119, 120А, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 129Б, 131, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
Московская көшесі: 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 246;
Тельман көшесі: 11;

улица Уфимская: 11, 13.
Избирательный участок № 661
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная школа-лицей-интернат для одаренных детей "Лорд" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" улица имени Жалела Кизатова, 5, тел. 47-10-31 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица имени Жалела Кизатова: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3И, 3Л, 3М, 3Н, 4, 4А, 5, 6А, 7, 7А, 9А.
Избирательный участок № 662
Центр – Коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 327 Б, телефон 47-26-88
В границы входят дома:
улица Нұрсұлтан Назарбаев: 341, 345, 347, 349;
улица 4-я Линия: 16, 20, 22, 24;
улица Неля Болатбаева: 4.
Избирательный участок № 663
Центр – Специализированный отдел по обслуживанию населения - филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица Нефтепроводная, 7, телефон 50-49-38 (по согласованию)
В границы входят дома:
улица Сенная: 3;
улица 1-я Сенная: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 46, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 78;
проезд 2-й Сенной: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 15А, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 34, 36, 38;
улица 2-я Сенная: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 43А, 49, 49А, 53, 55, 59;
улица 3-я Сенная: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
улица 4-я Сенная: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
проезд 5-й Сенной: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 17, 18А, 18Е, 18К, 18Л, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 49, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 71;
улица Дусухамбетова А.: 11, 13, 19;
улица имени Искака Ибраева: 4А, 8, 10, 12А, 17, 17А, 17Б, 21;
улица имени Казбека Байбулова: 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 17, 21, 25, 27, 67, 69, 71;
улица Нефтепроводная: 1Б, 3, 5.

Уфимская көшесі: 11, 13.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы – "Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған "Лорд" мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жәлел Қизатов көшесі, 5, тел. 47-10-31 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Жәлел Қизатов атындағы көше: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3И, 3Л, 3М, 3Н, 4, 4А, 5, 6А, 7, 7А, 9А.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы – "Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 327 Б, телефон 47-26-88
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі: 341, 345, 347, 349;
4-і Линия көшесі: 16, 20, 22, 24;
Ніл Болатбаев көшесі: 4.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы – "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Халыққа қызмет көрсету бойынша мамандандырылған бөлімі, Нефтепроводная көшесі, 7, телефон 50-49-38 (келісім бойынша)
Шекараларына мына үйлер кіреді:
Сенная көшесі: 3;
1-ші Сенная көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 46, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 78;
2-ші Сенная қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 15А, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 34, 36, 38;
2-ші Сенная көшесі: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 43А, 49, 49А, 53, 55, 59;
3-ші Сенная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
4-ші Сенная көшесі: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
5-ші Сенная қысқа көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 17, 18А, 18Е, 18К, 18Л, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 49, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 71;
Ә. Досмұхамбетов көшесі: 11, 13, 19;
Ысқақ Ыбыраев атындағы көше: 4А, 8, 10, 12А, 17, 17А, 17Б, 21;
Қазбек Байболов атындағы көше: 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 17, 21, 25, 27, 67, 69, 71;
Нефтепроводная көшесі: 1Б, 3, 5.