О признании утратившим силу постановления Атырауской областного акимата от 13 декабря 2011 года № 361 "О предоставлении льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, проживающих в Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 27 августа 2020 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 сентября 2020 года № 4716
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 13 декабря 2011 года № 361 "О предоставлении льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, проживающих в Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2598, опубликованное 24 декабря 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Ажгалиеву А.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов

Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 361 "Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарының қатысушыларына санаторий-курорттық емделуге жеңілдік беру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 168 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 4716 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 361 "Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарының қатысушыларына санаторий-курорттық емделуге жеңілдік беру туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2598 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов