Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 23 декабря 2020 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2020 года № 4830. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 4 февраля 2022 года № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 04.02.2022 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1054 "Об утверждении Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местным исполнительным органом Атырауской области государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2020 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местным исполнительным органом области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования жилищного строительства в рамках реализации государственных и правительственных программ;
2) объем – не более 2 834 283 000 (два миллиарда восемьсот тридцать четыре миллиона двести восемьдесят три тысячи) тенге;
3) целевое назначение – финансирование строительства кредитного жилья в рамках пилотной программы "Шаңырак".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Ажгалиеву А.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16 марта 2020 года.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов

Атырау облысы жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 258 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 4830 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 ақпандағы № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 04.02.2022 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына және "Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020-2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1054 қаулысына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы жергілікті атқарушы органының ішкі нарықта айналысқа жіберуі үшін мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттар:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі – мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру барысында тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін ішкі нарықтағы айналымға Атырау облысының жергілікті атқарушы органымен шығарылатын мемлекеттік құнды қағаздар;
2) көлемі – 2 834 283 000 (екі миллиард сегіз жүз отыз төрт миллион екі жүз сексен үш мың) теңгеден аспайтын;
3) нысаналы мақсаты – "Шаңырақ" пилоттық бағдарламасы шеңберінде кредиттік тұрғын үй салуды қаржыландыру.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 16 наурыздан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов