О признании утратившим силу решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 апреля 2017 года № 79 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28 октября 2020 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 ноября 2020 года № 5873
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 апреля 2017 года № 79 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4088, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 мая 2017 года, опубликовано 6 мая 2017 года № 18 в газете "Кентау").
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Сырлыбаев
Секретарь маслихата Т. Балабиев

Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 79 "Кентау қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 392 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 5 қарашада № 5873 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 79 "Кентау қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4088 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған, "Кентау шұғыласы" газетінің 2017 жылғы 6 мамырдағы № 18 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрағасы К. Сырлыбаев
Мәслихат хатшысы Т. Балабиев