Об образовании избирательных участков на территории города Туркестан
Решение акима города Туркестан Туркестанской области от 19 февраля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 февраля 2020 года № 5437
Сноска. В заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском язые не меняется решением акима города Туркестан Туркестанской области от 31.12.2020 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Туркестан согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Туркестан от 26 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков в городе Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4814, опубликовано 30 ноября 2018 года в газете "Туркестан").
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения акима города Туркестан Туркестанской области от 31.12.2020 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Туркестан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.
Сноска. В пункт 3 внесено изменение на государственном языке, текст на русском язые не меняется решением акима города Туркестан Туркестанской области от 31.12.2020 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Түркістан қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 2 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 5437 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 31.12.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Түркістан қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 8 "Түркістан қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4814 тіркелген, 2018 жылдың 30 қарашада "Түркістан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. 2-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 31.12.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. "Түркістан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 31.12.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Туркестан Наушабай Ж.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением акима города Туркестан Туркестанской области от 31.12.2020 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Аюпов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Туркестан: С.А.Арысбеков
Приложение к решению
акима города Туркестан
"Об образовании
избирательных участков на
территории города
Туркестан" от "19"
февраля 2020 года № 2
Границы избирательных участков города Туркестан
Сноска. Приложение – в редакции решения акима города Туркестан Туркестанской области от 06.01.2023 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок №103
Центр: город Туркестан, улица Казыбек би №164, здание факультета "Филологии" университета имени Х. А. Ясави Министерства образовании и науки Республики Казахстан.
Границы: дома №1-40 по улице Курбан ата, дома №2-19 по улице Калдыбай хана, дома №70-150 по улице Казыбек би, дома №61-130 по улице Г.Муратбаева, дома №1-110 по улице М.Жалила, дома №1-90 по улице Баласагун, дома №1-105 по улице О.Тилепова.
Избирательный участок №104
Центр: город Туркестан, улица Амир Темир №3а, здание коммунального государственного учреждения "Туркестанская городская детско-юношеская спортивная школа №1" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Туркестанской области".
Границы: дома №3-24 по проспекту Б.Саттарханова, дома №1-46 по улице Домалак ана, дома №1-90 по улице И.Жансугирова, дома №1-40 по улице Мамай батыра, дома №1-89 и №2-24 по улице Жолбарыс хана, дома №1-18 по улице Амира Темира, дома №1-233 по улице Казыбек би, дома №16 по улице Отырар, дома №1-155 и №2-44 по улице Жаугаш батыра, дома по улице Т. Диметова, Батырбекова полностью.
Избирательный участок №105
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова №146, здание коммунального государственного учреждения "Медицинский колледж" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: общежитие медицинского колледжа, дома №77-152 по улице Айтеке би, дома №1-20 по улице Ж.Едилбаева, дома №1-14 по переулку Ж.Едилбаева, дома №1-97 и №2-52 по улице Хакназархан, дома №1-66 по улице Байдибек батыра, дома №1-91 по улице Гагарина, дома №1-27 и №2-66 по улице Отебекова, дома №4-72 по улице Г.Мусирепова, дома №1, №1а, №2а-18 по улице Амир Темира, дома №15, №17, №19 по улице Казыбек би, дома №1 и №3 по улице С.Кожанова, дома №363-371 по проспекту Тауке хана, дома №2-18 и №1-29 по улице Талканбаева, дома №1-25 по улице Т.Бокина, дома №1-37 по улице Асан кайгы, дома №1-8 по улице Аль-Фараби.
Избирательный участок №106
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова без номера, Здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Туркестанская Центральная городская больница" Управления общественного здравоохранения Туркестанской области.
Границы: здания городской центральной больницы, кожно-венерологического диспансера, противотуберкулезного диспансера и поликлиники "Акмарал".
Избирательный участок №107
Центр: город Туркестан, улица Н.Торекулова без номера, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №3 имени Амира Темира" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Наушабайға жүктелсін.
Ескерту. 4-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 31.12.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Аюпов
КЕЛІСІЛДІ:
Түркістан қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы: С.А.Арысбеков
Түркістан қаласы әкімінің
2020 жылғы 19 ақпандағы
№ 2 "Түркістан қаласы
аумағында сайлау
учаскелерін құру туралы"
шешіміне қосымша
Түркістан қаласының сайлау учаскелерінің шекаралары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 06.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№103 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі №164, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі, Қ.А.Ясауи атындағы университетінің "Филология" факультетінің ғимараты.
Шекаралары: Құрбан ата көшесі №1-40 үйлер, Қалдыбай хан көшесі №2-19 үйлер, Қазыбек би көшесі №70-150 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі №61-130 үйлер, М.Жалил көшесі №1-110 үйлер, Баласағұн көшесі №1-90 үйлер, Ө.Тілепов көшесі №1-105 үйлер.
№104 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Әмір Темір көшесі №3а, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Түркістан қалалық №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Саттарханов даңғылында орналасқан №3-24 үйлер, Домалақ ана көшесі №1-46 үйлер, И.Жансүгіров көшесі №1-90 үйлер, Мамай батыр көшесі №1-40 үйлер, Жолбарыс хан көшесінің №1-89 және №2-24 үйлер, Әмір Темір көшесі №1-18 үйлер, Қазыбек би көшесі №1-233 үйлер, Отырар көшесі №16 үй, Жауғаш батыр көшесі №1-155, №2-44 үйлер, Т.Диметов, Батырбеков көшесіндегі үйлер толығымен.
№105 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі №146, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Медициналық" колледжі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Медициналық колледж жатақханасы, Әйтеке би көшесі №77-152 үйлер, Ж.Еділбаев көшесі №1-20, Ж.Еділбаев өткелі №1-14 үйлер, Хакназархан көшесі №1-97, №2-52 үйлер, Бәйдібек батыр көшесі №1-66 үйлер, Гагарин көшесі №1-91 үйлер, Өтебеков көшесі №1-27, №2-66 үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесінің №4-72 үйлер, Әмір Темір көшесі №1, 1а, 2а-18 үйлер, Қазыбек би көшесі №15, 17, 19 үйлер, С.Қожанов көшесі №1, 3 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №363-371 үйлер, Талқанбаев көшесі №2-18, №1-29 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-25 үйлер, Асан қайғы №1-37 үйлер, Әль-Фараби көшесі №1-8 үйлер.
№106 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Түркістан қалалық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Қалалық орталық аурухана, тері-мерез диспансері, туберкулезге қарсы диспансер және "Ақмарал" емханасының ғимараттары.
№107 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Төреқұлов көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әмір Темір атындағы №3 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома №2-36 по улице К.Татибаева, многоэтажные дома №1-5 по улице Сыргак батыра, дома №1-22 по улице С.Сейфуллина, дома №1-23 по улице К.Байсеитова, дома №1-14 по улице Мадиходжаева, дома №1-16 и №22-26 по улице Талканбаева, дома с нечетной стороны №1-49 и с четной соторы №2-36 по улице Д.Конаева, дома №55-109 по улице С.Кожанова, дома №1-23 и №2-46 по улице Н.Торекулова, дома расположенные в переулке №1, №2, №3, №4, №5, №6 по улице Н.Торекулова, дома №1-20 по улице Шолпан, дома №1-19 по улице Тохтарова, дома №13-34 по улице Спатаева, дома №261-299 по проспекту Тауке хана, дома №1-27 по улице Карадауова, дома расположенные в переулке №1, №2, №3 по улице С.Нарбаева.
Избирательный участок №108
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова №10, здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия №15 имени М. Жумабаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома с нечетной стороны №23-31 и с четный стороны №28-32 по улице Карадауова, дома №19-41 и №24-28 по улице Мадиходжаева, дома №27-86 по улице С.Кожанова, дома №72-86 и №23-55 по улице Торекулова, многоэтажные дома №1-27 по улице Т.Бокина, дома №1-11 по улице Д.Кунаева, дома №307-353 по проспекту Тауке хана.
Избирательный участок №109
Центр: город Туркестан, улица К.Искабекова без номера, здание государственного коммунального казенного предприятия ясли-сад "Ансарали" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улице К.Искабекова, К.Сатпаева, Азербаева, Жакаева, Бабай батыра, А.Ахметова полностью, дома №118-180 по улице Жарылкапова, дома №88-116 по улице С.Кожанова.
Избирательный участок №110
Центр: Туркестан, улица Р.Дастанова без номера, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №5 имени Г. Муратбаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №98-136 по проспекту Тауке хана, дома №51-113 с нечетной стороны и №88-114 с четной стороны улицы Турсынова, дома №105-148 с нечетной стороны и №136-170 с четной стороны улицы Хамзы, дома №71-116 с нечетной стороны и №120-144 с четной стороны улицы Казыбекова, дома №109-165 с нечетной стороны и №99-107 с четной стороны улицы Ататюрка и дома №1, 2, 3 переулки, дома улице Ж.Шанина полностью, дома №32-133 по улице Р.Дастановой, дома №65-137 с нечетной стороны и №84-106 с четной стороны улицы Мунайтпасова, дома №3-27 с нечетной стороны и №6-10 с четной стороны улицы Ш.Уалиханова, дома №1, №2 переулки улицы Кенесары, дома №1, №2 переулки улицы Ш.Уалиханова, дома по улице Маргулан полностью, дома с нечетной стороны №1-17 и №2-14 с четной стороны улицы Ш.Айманова, дома №1-31 с нечетной стороны и №4-12 с четной стороны улицы Миркемелова, дома по улице Токкожаева полностью, дома №6-18 и 27а улицы Сайрам.
Избирательный участок №111
Центр: город Туркестан, микрорайон №1, здание коммунального государственного учреждения "Гуманитарно-технический колледж" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Қ.Татибаев көшесі №2-36 үйлер, Сырғақ батыр көшесі №1-5 көпқабатты тұрғын үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-22 үйлер, К.Байсеитова №1-23 көшесі үйлер, Мадиходжаев көшесі №1-14 үйлер, Талқанбаев көшесі №1-16, №22-26 үйлер, Д.Қонаев көшесінің тақ жағындағы №1-49 және жұп жағындағы №2-36 үйлер, С.Қожанов көшесі №55-109 үйлер, Н.Төреқұлов көшесі №1-23, №2-46, №1, 2, 3, 4, 5, 6 өткелдерінде орналасқан үйлер, Шолпан көшесі №1-20 үйлер, Тохтаров көшесі №1-19 үйлер, Спатаев көшесі №13-34 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №261-299 үйлер, Қарадауов көшесі №1-27 үйлер, С.Нарбаев көшесі № 1, 2, 3 өткелдерінде орналасқан үйлер.
№108 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі №10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Жұмабаев атындағы №15 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарадауов көшесінің тақ жағындағы №23-31 және жұп жағындағы №28-32 үйлер, Мадиходжаев көшесі №19-41 және №24-28 үйлер, С.Қожанов көшесінің №27-86 үйлер, Н.Төреқұлов көшесі №72-86 және №23-55 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-27 көпқабатты тұрғын үйлер, Д.Қонаев көшесі №1-11 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №307-353 үйлер.
№109 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Искабеков көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Аңсарәлі" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Қ.Искабеков, Қ.Сәтпаев, Азербаев, Жақаев, Бабай батыр, А.Ахметов көшелері толығымен. Жарылқапов көшесі №118-180 үйлер, С.Қожанов көшесі №88-116 үйлер.
№110 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Р.Дастанова көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №5 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы №98-136 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №51-113 және жұп жағындағы №88-114 үйлер, Хамза көшесінің тақ жағындағы №105-148 және жұп жағындағы №136-170 және үйлер, Қазыбеков көшесінің тақ жағындағы №71-116 және жұп жағындағы №120-144 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №99-107 және жұп жағындағы №109-165 үйлер, 1,2,3 тұйықтары, Ж.Шанин көшесіндегі үйлер толығымен, Р.Дастанова көшесінің №32-133 үйлер, Мұңайтпасов көшесінің №65-137 және жұп жағындағы №84-106 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №3-27 және №6-10 үйлер, Кенесары өткелі №1, №2, Ш.Уәлиханов көшесі 1, 2, өткелінде орналасқан тұрғын үйлер, Марғұлан көшесіндегі үйлер толығымен, Ш.Айманов көшесі №1-17, №2-14 үйлер, Миркемелов көшесінің тақ жағындағы №1-31 және жұп жағындағы №4-12 үйлер, Тоққожаев көшесіндегі үйлер толығымен, Сайрам көшесі №6-18, №27а үйлер.
№111 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №1 мөлтек ауданы, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Гуманитарлық техникалық" колледжі коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.

Границы: многоэтажные дома №1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10в, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 в микрорайоне №1, дома по улице Энергетиков, Т.Мынбасы полностью.
Избирательный участок №112
Центр: город Туркестан, улица Нышанова №1, здание клиники “Талгат и К”.
Границы: здания клиники “Талгат и К”, Родильного дома, клиники “Санитас” и Детской больницы.
Избирательный участок №113
Центр: город Туркестан, микрорайон №1, здание коммунального государственного учреждения "школа-лицей №4 имени С.Сейфуллина" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: многоэтажные дома №6 ,7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 28, 33, 38, 39, 41, 44а, 46 в микрорайоне №1, дома №201, 203, 205, 207 по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок №114
Центр: город Туркестан, улица Н.Ондасынова №139, Здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия № 17 имени Ататюрка" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: многоэтажные дома №10а, 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51, микрорайона №1, дома по улице Курылысшы полностью, многоэтажные дома №1-17 микрорайона №2, дома №26, 32, 35, 35а, 45 микрорайона Самал, дома в участках "Коктем".
Избирательный участок №115
Центр: город Туркестан, улица А.Байтурсынова №9, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №6 имени М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №105-195 по улице С.Ерубаева, дома №1-47 с нечетной стороны и №2-110 с четной стороны улицы Н.Ондасынова, дома №1-8 по улице Кенесары, дома №32-134 по улице Жарылкапова, дома №1-93 с нечетной стороны и №2-78 с четной стороны улицы О.Саурбаева, дома №1-73 с нечетной стороны и №2-64 с четной стороны улицы С.Асанова, дома №59-127 с нечетной стороны и №62-110 с четной стороны и №1,2,3,4 переулки, улицы А.Байтурсынова, дома №1-21 по улице Ш.Мулкебаева, дома №2-28 по улице Абубакир Кары, дома №83-145 с нечетной стороны и №2-48 с четной стороны и дома №1 переулки улицы М.Толебаева, дома №1-19 с нечетной стороны и №2-34 с четной стороны улицы М.Маметовой, дома №1-10 по улице М.Ауезова, дома №1-16 по улице Белинского, дома №1-13 по улице Н.Жакыпова, дома №1-11 по улице Ыбырайулы и дома переулки №4, №5, дома №55-78 по улице А.Нурмаханова, дома №45-89 по улице Ш.Кудайбердиева.
Избирательный участок №116
Центр: город Туркестан, улица Толе би без номера, Товарищество с ограниченной ответственностью начальная школа-детский сад "Керемет".

Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы №1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10в, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 көпқабатты үйлер, Энергетик көшесі толығымен, Т.Мыңбасы көшесі толығымен.
№112 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Нышанов көшесі №1, "Талғат и К" клиникасының ғимараты.
Шекаралары: "Талғат и К" клиникасы, Перзентхана, "Санитас" және Балалар ауруханалары.
№113 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №1 мөлтек ауданы, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы №4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы № 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 28, 33, 38, 39, 41, 44а, 46 көпқабатты үйлер, С.Ерубаев көшесі №201, 203, 205, 207 үйлер.
№114 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Оңдасынов көшесі №139, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ататүрік атындағы № 17 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы №10а, 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51 көпқабатты үйлер, Құрылысшы көшесіндегі үйлер толығымен, №2 мөлтек ауданындағы №1-17 көпқабатты үйлер, Самал мөлтек ауданындағы №26, 32, 35, 35а, 45 үйлер, "Көктем" учаскесіндегі үйлер.
№115 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Байтұрсынов көшесі №9, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мәметова атындағы №6 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Ерубаев көшесі №105-195 үйлер, Н.Оңдасынов көшесінің тақ жағындағы №1-47 және жұп жағындағы №2-110 үйлер, Кенесары көшесі №1-8 үйлер, Жарылқапов көшесі №32-134 үйлер, Ө.Сәуірбаев көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-78 үйлер, С.Асанов көшесі тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-64 үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағындағы №59-127 және жұп жағындағы №62-110 үйлер және №1,2,3,4 тұйықтары, Ш.Мүлкебаев көшесі №1-21 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №2-28 үйлер, М.Төлебаев көшесінің тақ жағындағы №83-145 және жұп жағындағы №2-48 үйлер және №1 өткелдегі үйлер, М.Маметова көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-34 үйлер, М.Әуезов көшесі №1-10 үйлер, Белинский көшесі №1-16 үйлер, Н.Жақыпов көшесі №1-13 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің №1-11 үйлері және №4, 5 өткелдеріндегі үйлер, Ә.Нұрмаханов көшесі №55-78 үйлер, Ш.Құдайбердиев көшесі №45-89 үйлер,
№116 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төле би көшесі нөмірсіз, "Керемет бастауыш мектеп-балабақша кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: дома №20-69 по улице Жамбыла, дома №41-87 по улице Малдыбекова, дома №1-21 с нечетной стороны и №2-38 с четной стороны улицы Момбекова, дома №1-22 по улице Камилова, дома №1-25 по улице А.Оразбаева, дома №89-111 с нечетной стороны и №64-82 с четной стороны улицы Ыбырайулы, дома №1-24 по улице Шаяхметова, дома №47-69 с нечетной стороны и №74-96 с четной стороны улицы Кенесары, дома №2-52 по улице Аубакирова, дома №1-56 по улице Асфендиярова, дома №1-63 и №2-68 по улице Макатаева, дома №1-73 с нечетной стороны и №2-80 с четной стороны улицы Бокейхана, дома №3-83 с нечетной стороны и №4-74 с четной стороны улицы С.Асанова, дома №1-51 с нечетной стороны и №2-62 с четной стороны улицы Аманжолова, дома №1-79 с нечетной стороны и №2-84 с четной стороны улицы А.Сулейменова, А.Сабырханова полностью.
Избирательный участок №117
Центр: город Туркестан, улица Хамза без номера, Здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия №9 имени Некрасова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №87-113 с нечетной стороны и №120-148 с четной стороны улицы Аубакир Кары, дома №29-45 с нечетной стороны и №14-32 с четной стороны улицы Байтасова, дома №4-116 и №5-105 по улице Казыбекова, дома №1-19 с нечетной стороны и №2-26 с четной стороны улицы Коробова, дома №1-15 с нечетной стороны и №2-10 с четной стороны улицы Нурмаханова, дома №1-19 и №2-16а расположенные в переулке Казыбекова, дома №1-107 с нечетной стороны и №2-82 с четной стороны улицы Ататюрка, дома №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42 по проспекту Тауке хана, дома №9-113 с нечетной стороны и №8-86 с четной стороны улицы Турсынова, дома №40-148 и №63-141 по улице Хамзы, дома №1-15 с нечетной стороны и №8-16 с четной стороны улицы Шумилова, дома №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19 с нечетной стороны и №36, №38, №40, №42 с четной стороны улицы Кенесары, дома №32, №34, №36, №43, №45, №47, №49, №51 по улице Ыбырайулы.
Избирательный участок №118
Центр: город Туркестан, улица Толе би без номера, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №16 имени Т.Бигельдинова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-83 по улице Мунайтпасова, дома №1-52 по улице Ж.Шанина, дома №1-93 с нечетной стороны и №2-74 с четной стороны улицы А.Токмаганбетова, дома №115-121 с нечетной стороны и №150-156 с четной стороны улицы Аубакир Кары, дома №53-85 с нечетной стороны и с четной стороны №38-60 улицы Ыбырайулы, дома №47-69 с нечетной стороны и №34-54 с четной стороны улицы Байтасова, дома №42-92 по улице Кенесары, дома №1-71 и №2-118 по улице С.Муканова, дома №1-19 по улице Жамбыла, дома №1-50 по улице Р.Дастанова, дома №1-64 по улице Курмангазы, дома №63-141 по улице Толе би.
Избирательный участок №119

Шекаралары: Жамбыл көшесі №20-69 үйлер, Малдыбеков көшесі №41-87 үйлер, Момбеков көшесінің тақ жағындағы №1-21 және жұп жағындағы №2-38 үйлер, Камилов көшесі №1-22 үйлер, А.Оразбаева көшесі №1-25 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №89-111 және жұп жағындағы №64-82 үйлер, Шаяхметов көшесі №1-24 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №47-69, №74-96 үйлер, Аубакиров көшесі №2-52 үйлер, Асфендияров көшесі №1-56 үйлер, Мақатаев көшесі №1-63 және №2-68 үйлер, Бөкейхан көшесінің тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-80 үйлер, С. Асанов көшесінің тақ жағындағы №3-83 және жұп жағындағы №4-74 үйлер, Аманжолов көшесінің тақ жағындағы №1-51 және жұп жағындағы №2-62 үйлер, А. Сүлейменов көшесінің тақ жағындағы №1-79 және жұп жағындағы №2-84 үйлер, А.Сабырханов көшесіндегі үйлер толығымен.
№117 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Хамза көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Некрасов атындағы №9 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №87-113 және жұп жағындағы №120-148 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №29-45 және жұп жағындағы №14-32 үйлер, Қазыбеков көшесі №4-116 және №5-105 үйлері, Коробов көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-26 үйлер, Нұрмаханов көшесінің тақ жағындағы №1-15 және жұп жағындағы №2-10 үйлер, Қазыбеков өткелінде орналасқан №1-19 үйлер және №2-16А, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №1-107 және жұп жағындағы №2-82 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №9-113 және жұп жағындағы №8-86 үйлер, Хамза көшесі №40-148 және №63-141 үйлер, Шумилов көшесінің тақ жағындағы №1-15 және жұп жағындағы №8-16 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19 және жұп жағындағы №36, 38, 40, 42 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №32, №34, №36, №43, №45, №47, №49, №51 үйлер.
№118 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төле би көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Бигелдинов атындағы №16 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мұңайтпасов көшесі №1-83 үйлер, Ж.Шанин көшесі №1-52 үйлер, А.Тоқмағанбетов көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-74 үйлер, Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №115-121 және жұп жағындағы №150-156 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №53-85 үйлер және жұп жағындағы №38-60 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №47-69 және жұп жағындағы №34-54 үйлер, Кеңесары көшесі №42-92 үйлер, С.Мұқанов көшесі №1-71 және №2-118 үйлер, Жамбыл көшесі №1-19 үйлер, Р.Дастанова көшесі №1-50 үйлер, Құрманғазы көшесі №1-64 үйлер, Төле би көшесі №63-141 үйлер.
№119 сайлау учаскесі

Центр: город Туркестан, улица Толе би №46, Здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия №13 имени А.Навои" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-45 по проспекту Тауке хана, дома №1-47 с нечетной стороны и №2-74 с четной стороны по улице Султанова, дома №1-53 с нечетной стороны и №2-28 с четной стороны улицы Турманова, дома №1-111 по улице И.Юлдашева, дома №1-72 улицы Самаркандская, дома №1-72 улицы Алтынсарина, дома №7-61 и №22-44 по улице Толе би, дома №15-74 улицы Д.Нысанбаева, дома №1-75 улицы Жумасеитова, дома №2-82 улицы С.Ерубаева, дома №90-118 улицы Аубакир кары, дома №1-47 по улице Д.Нурпейсовой, дома №1-53 и №2-34 улицы М.Дуйсенбекова, дома в переулке по улице Абылайхана полностью.
Избирательный участок №120
Центр: город Туркестан, улица А.Байтурсынова №7, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа № 8 имени Н.Торекулова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-64 по улице Жусип Кыдыра, многоэтажный дом №84 и здание старого детского сада по улице Ж.Кыдыра, дома №1-33 по улице Ибрахим ата, дома №1-24 и многоэтажный дом №2 по улице Толе би, дома №2-30 и №1-3 по улице О.Жарылкапова, дома №7-89 с нечетной стороны и №44-66 с четной стороны улицы Жумасеитова, дома №1-26 улицы Д.Нысанбаева, дома №136-150 и №41-151 по улице Аблай хана, дома №1-37 и №39-103 по улице С.Ерубаева, дома №1-9 по улице З.Калауова, дома №1-27 по улице М.Отемисулы, дома №29-90 по улице Аубакир Кары, дома №1-41 и №43-81 по улице М.Толебаева, дома №1-41 и №43-81 по улице А.Жубанова, дома №1-30 и №32-64 по улице А.Байтурсынова, дома №1-35 по улице Ы.Алтынсарина, дома №1-28 по улице К.Цеткина.
Избирательный участок №121
Центр: город Туркестан, улица Балакаева №88а, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа № 12 имени К.Сатпаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-39 по улице Ержигитова, дома №1-40 по улице Б.Майлина, дома №1-47 по улице Т.Асылбекова, дома №1-68 по улице М.Мажитулы, дома №1-53 по улице Желтоксан, дома №1-71 и №2-58 по улице Ертостик, дома №1-28 по улице Н.Абдиров, дома по улицам Алпамыс батыр, Сарыарка полностью.
Избирательный участок №122
Центр: город Туркестан, улица Б.Майлина без номера, Здание коммунального государственного учреждения "школа-интернат №7 имени С.Ерубаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Орталығы: Түркістан қаласы, Төлеби көшесі №46, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ә.Науаи атындағы №13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы №1-45 үйлер, Султанов көшесі тақ жағындағы №1-47 үйлер және жұп жағындағы №2-74 үйлер, Тұрманов көшесінің тақ жағындағы №1-53 және жұп жағындағы №2-28 үйлер, И.Юлдашев көшесі №1-111 үйлер, Самарқанд көшесі №1-72 үйлер, Алтынсарин көшесі №1-72 үйлер, Төле би көшесінің №22-44 және №7-61 үйлер, Д.Нысанбаев көшесінің №15-74 үйлер, Жұмасеитов көшесінің №1-75 үйлер, С.Ерубаев көшесі №2-82 үйлер, Әубәкір қары көшесі №90-118 үйлер, Д. Нүрпейісова көшесі 1-47 үйлер, М.Дүйсенбеков көшесі №1-53 және №2-34 үйлер, Абылайхан көшесіндегі өткеліндегі үйлер толығымен.
№120 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Байтұрсынов көшесі №7, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Н.Төреқұлов атындағы № 8 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жүсіп Қыдыр көшесі №1-64 үйлер, №84 көп қабатты тұрғын үй және ескі балабақша ғимараты, Ибрахим ата көшесі №1-33 үйлер, Төле би көшесі №1-24 үйлер және №2 көп қабатты тұрғын үй, О.Жарылқапов көшесі №2-30 және №1-3 үйлер, Жұмасеитов көшесінің тақ жағындағы №7-89 және жұп жағындағы №44-66 үйлер, Д.Нысанбаев көшесі №1-26 үйлер, Абылай хан көшесі №41-151 және №136-150 үйлер, С.Ерубаев көшесі №1-37 и №39-103 үйлер, З.Қалауова көшесі №1-9 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі №1-27 үйлер, Әубәкір қары көшесі №29-90 үйлер, М.Төлебаев көшесі №1-41 және №43-81 үйлер, А.Жұбанов көшесі №1-41 және №43-81 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-30 және №32-64 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1-35 үйлер, К.Цеткин көшесі №1-28 үйлер.
№121 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балақаев көшесі №88а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы № 12 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ержігітов көшесі №1-39 үйлер, Б.Майлин көшесі №1-40 үйлер, Т.Асылбекова көшесі №1-47 үйлер, М.Мәжітұлы көшесі №1-68 үйлер, Желтоқсан көшесі №1-53 үйлер, Ертөстік көшесі №1-71 және №2-58 үйлер, Н.Абдиров көшесі №1-28 үйлер, Алпамыс батыр, Сарыарқа көшелеріндегі тұрғын үйлер толығымен.
№122 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Ерубаев атындағы №7 мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома №41-113 и №42-80 по улице Б.Майлина, дома №60-86, №73-159 по улице Ертостик, дома №45-171 и №46-140 по улице Жангельдина, дома №1-24 проезда Жангелдина, дома №49-129 с нечетной стороны и №42-112 с четной стороны улицы Асылбекова, дома №1-26 по улице Т.Рыскулова, дома №1-37 по улице Каратау, дома №1-42 по улице Балакаева, дома №1-27 по улице Даулетбаева, дома №54-90 и №55-93 по улице Желтоксана, дома №1-51 по улице Улыкбек, дома по улице Шорнак и Ы.Дуйсенбаева полностью.
Избирательный участок №123
Центр: город Туркестан, улица Сандыбай №54, Здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия №18 имени Ж.Едильбаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-143 по улице Байжанова, дома №1-157 по улице А.Сандыбай, дома №1-95 по улице Наймантай батыра, дома №1-113 по улице Б.Момышулы, дома №1-158 по улице Сарыбаева, дома №2-84 по улице Байжанова.
Избирательный участок №124
Центр: город Туркестан, улица Абая №159, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №31 имени Абая" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-42 по улице Абая, дома №1-59 по улице А.Усенова, дома №1-29 по улице М.Габдулина, дома 1-27 по улице М.Сыздыкова, дома №1-35 по улице Б.Акшаулы, дома №1-26 по улице Б.Смаилова, дома №1-26 по улице Т.Абуова, дома №1-94 по улице О.Жандосова, дома №1-89 по улице Дибаева, дома №1-37 по улице Нефтебаза.
Избирательный участок №125
Центр: город Туркестан, улица Абая без номера, Здание коммунального государственного учреждения "профессиональный колледж №21" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-71 по улице Жангирхана, дома №36-68 по улице Б.Акшаулы, дома №43-81 и №44-168 по улице Абая, дома №1-71 по улице Жениса, дома №30-127 по улице М.Габдулина, дома №60-139 по улице А.Усенова, дома №1-40 по улице Жарова, дома №1-21 и №2-32 по улице Казакбаева, дома №1-69 и №2-50 по улице А.Байконура, дома №1-35 и №2-48 по улице Карабура, дома №1-30 по улице Шилменбет би.
Избирательный участок №126
Центр: город Туркестан, улица Абая №7, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №11 имени Ж.Жабаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №81-130 по улице Абая, дома №25-126 по улице Б.Акшаулы, дома №105-197 по улице М.Габдулина, дома №42-172 по улице М.Сыздыкова, дома №73-257 по улице Жангирхана, многоэтажные дома №14-24 в микрорайоне "Черемушки", дома №1-57 по улице Т.Байтерекулы, дома №1-27 по улице Коммуна, дома №1-55 по улице М.Кокенова, дома №1-49 по улице Анет баба, дома №1-54 по улице Миронова, дома №1-59 по улице Е.Акынбек, дома №36-105 по улице Жениса, дома №1-55 по улице Луганская, дома №1-15 по улице Ж.Шанина, дома №140-235 по улице А.Усенова.
Избирательный участок №127

Шекаралары: Б.Майлин көшесі №41-113 және №42-80 үйлер, Ертөстік көшесі №60-86 және №73-159 үйлер, Жангелдин көшесі №45-171 және №46-140 үйлер, Жангелдин өткеліндегі №1-24 үйлер, Асылбекова көшесінің тақ жағындағы №49-129 және жұп жағындағы №42-112 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №1-26 үйлер, Қаратау көшесі №1-37 үйлер, Балақаев көшесі №1-42 үйлер, Дәулетбаев көшесі №1-27 үйлер. Желтоқсан көшесі №54-90 және №55-93 үйлер, Ұлықбек көшесі №1-51 үйлер, Шорнақ және Ы.Дүйсенбаев көшелеріндегі үйлер толығымен.
№123 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сандыбай көшесі №54, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Еділбаев атындағы №18 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байжанов көшесі №1-143 үйлер, Ә.Сандыбай көшесі №1-157 үйлер, Наймантай батыр көшесі №1-95 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1-113 үйлер, Сарыбаев көшесі №1-158 үйлер, Байжанов көшесі №2-84 үйлер.
№124 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі №159, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы №31 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі №1-42 үйлер, А.Үсенов көшесі №1-59 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №1-29 үйлер, М.Сыздықов көшесі №1-27 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №1-35 үйлер, Б.Смайлов көшесі №1-26 үйлер, Т.Абуова көшесі №1-26 үйлер, О.Жандосов көшесі №1-94 үйлер, Дибаев көшесі №1-89 үйлер, Нефтебаза көшесі №1-37 үйлер.
№125 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі нөмірсіз, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының №21 "Кәсіптік" колледжі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жәңгірхан көшесі №1-71 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №36-68 үйлер, Абай көшесі №43-81 және №44-168 үйлер, Жеңіс көшесі №1-71 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №30-127 үйлер, А.Үсенов көшесі №60-139 үйлер, Жаров көшесі №1-40 үйлер, Қазақбаев көшесі №1-21 және №2-32 үйлер, А.Байқоңыр көшесінің №2-50 және №1-69 үйлер, Қарабура көшесі №1-35 және 2-48 үйлер, Шілменбет би көшесі №1-30 үйлер.
№126 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі №7, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Жабаев атындағы №11 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі №81-130 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №25-126 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №105-197 үйлер, М.Сыздықов көшесі №42-172 үйлер, Жәңгірхан көшесі №73-257 үйлер, "Черемушки" мөлтек ауданының №14-24 көпқабатты тұрғын үйлер, Т.Байтерекұлы көшесі №1-57 үйлер, Коммуна көшесі №1-27 үйлер, М.Көкенов көшесі №1-55 үйлер, Әнет баба көшесі №1-49 үйлер, Миронов көшесі №1-54 үйлер, Е.Ақынбек көшесі №1-59 үйлер, Жеңіс көшесі №36-105 үйлер, Луганский көшесі №1-55 үйлер, Ж.Шанин көшесі №1-15 үйлер, А.Үсенов көшесі №140-235 үйлер.
№127 сайлау учаскесі

Центр: город Туркестан, улица Жарылкапова №15, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа № 20 имени Р.Исетова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №4-183 по улице Аль-Фараби, дома по улицам Утебекова, А.Юсупова, Г.Абдрахманова, И.Мусакулова, Аккайын, Шынбулак полностью.
Избирательный участок №128
Центр: город Туркестан, улица Ш.Ниязова №21, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа имени Ш.Ниязова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-168 по улице Ш.Ниязова, дома №1-98 по улице Бабаева, дома №1-84 по улице С.Нарбаева, дома №1-9 по улице Керуен сарай, дома №1-81 в переулке 1-2-3-4 по улице Молдабекова, дома №51-102 по улице Б.Елкеева, дома №171-246 по улице Ататюрка, дома №1-91 по улице Амангелди, дома №1-32 по улице Шайхантаур, дома №184-246 по проспекту Таукехана, дома №27-47 по улице Валиханова, дома №1-18 по улице С.Абдурахманова, дома №1-19 по улице С.Ерубаева, дома №1-8 по улице Сайрам, дома №1-13 по улице К.Татибаева, дома №1-91 по улице Амангелди, дома в переулке №1, №2 по улице С.Ерубаева, дома в переулке №1, №2 по улице С.Малдыбекова.
Избирательный участок №129
Центр: город Туркестан, улица Алькожа ата №6, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа имени С.Рахимова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома расположенные по улицам М.Абеновой, А.Тулегенова, Атажурт, Елорда, Алшын, Тоган, Асылулы Арыс, Шала баксы, Шаймерден, А.Карабаева, Кенбайтак, Кусшы-Ата, Шаш ана, Игилик, Улан, Байжан ата полностью.
Избирательный участок №130
Центр: город Туркестан, улица Жибек жолы №58, Здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа имени М.Абеновой" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-23 по улице Т.Баялиева, дома №1-38 по улице Ауес апа, дома №1-113 по улице Гаухар ана, дома №1-58 по улице Иассы, дома №21-106 по улице К.Рыскулбекова, дома №1-41 по улице Б.Момышулы, дома №1-48 по улице Ы.Алтынсарина, дома №1-18 по улице Отырар, дома №1-20 по улице А.Байтурсынова, дома №1-16 по улице Д.Турлыханова, дома №1-56 по улице Жибек жолы, дома №60-207 по проспекту Б.Саттарханова, дома №45-88 по улице К.Жунисбеков, дома №1-41 по улице Ш.Калдаякова, дома №1-41 по улице С.Ибрагимова, дома №1-46 по улице Туран, дома №1-40 по улице Мадениет.
Избирательный участок №131

Орталығы: Түркістан қаласы, Жарылқапов көшесі №15, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Р.Исетов атындағы № 20 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әль-Фараби көшесі №4-183 үйлер. Өтебеков, А.Юсупов, Г.Абдурахманов, І.Мұсақұлов, Аққайын, Шыңбұлақ көшелері толығымен.
№128 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ш.Ниязов көшесі №21, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Ниязов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ш.Ниязов көшесі №1-168 үйлер, Бабаев көшесі №1-98 үйлер, С.Нарбаев көшесі №1-84 үйлер, Керуен сарай көшесі №1-9 үйлер, С. Молдыбеков көшесі 1-2-3-4 қиылысы №1-81 үйлер, Б.Елкеев көшесі №51-102 үйлер, Ататүрік көшесі №171-246 үйлер, Амангелді көшесі №1-91 үйлер, Шайхантаур көшесі №1-32 үйлер, Тәукехан даңғылындағы №184-246 үйлер, Валиханов көшесі №27-47 үйлер, С.Абдурахманов №1-18 үйлер, С.Ерубаев №1-19 үйлер, Сайрам көшесі №1-8 үйлер, Қ.Тәтібаев көшесі №1-13 үйлер, Амангелді көшесі №1-91 үйлер, С.Ерубаев №1, №2 өткелінде орналасқан үйлер, С. Малдыбеков №1, №2 өткелінде орналасқан үйлер.
№129 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Әлқожа ата көшесі №6, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Рахимов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: М.Әбенова, А.Төлегенов, Атажұрт, Елорда, Алшын, Тоған, Асылұлы Арыс, Шала бақсы, Шаймерден, Ә.Қарабаев, Кеңбайтақ, Құсшы-ата, Шаш ана, Игілік, Ұлан, Байжан ата көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.
№130 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы көшесі №58, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Әбенова атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Баялиев көшесі №1-23 үйлер, Әуес апа көшесі №1-38 үйлер, Гауһар ана көшесі №1-113 үйлер, Иассы көшесі №1-58 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №21-106 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1-41 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1-48 үйлер, Отырар көшесі №1-18 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-20 үйлер, Д.Тұрлыханов көшесі №1-16 үйлер, Жібек жолы көшесі №1-56 үйлер, Б.Саттарханов даңғылының оң жағында орналасқан үйлер №60-207 үйлер, Қ.Жүнісбеков көшесі №45-88 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі №1-41 үйлер, С.Ибрагимов көшесі №1-41 үйлер, Тұран көшесі №1-46 үйлер, Мәдениет көшесі №1-40 үйлер.
№131 сайлау учаскесі

Центр: Город Туркестан, улица № 7 № 2, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа имени Е.Иззатуллаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома, №1-13 по улице шоссе Атабай, дома №1-49 по улице Наурыз, дома №1-16 по улице Акбидай, дома №1-7 по улице Шыгырлы, дома №1-26 по улице Жаудир, дома №1-29 по улице Жана Асар, дома №1-23 по улице Тамдыозек, дома №1-13 по улице Казанат, дома №1-26 по улице Байгазы, дома №1-16 по улице Балдысу, дома №1-17 по улице Козмолдак, дома №1-13 по улице Шилик, дома №1-11 по улице Кумисти, дома №1-20 по улице Аягоз, дома №1-9 по улице Алтынтобе, дома №1-8 по улице Аманат, дома №1-6 по улице Атамура, дома №1-8 по улице Атаконыс, дома №1-10 по улице Акбосага, дома №1-27 по улице Оркендеу, дома по улице Аргымак, Тайбурыл, Турлан, Куншагыр, Бойтумар, Талдысу, Акшокы, Каракум, Шымкорган, Жаудир полностью.
Избирательный участок №132
Центр: Город Туркестан, улица Тлеу батыра №2, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №19 имени Толе би" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам Биржансал, Баян батыра, Мырзахметова, Едиге батыра, Сырым батыра, Кабанбай батыра, Гаухар батыра, Жанкожа батыра, Касымхан батыра, Бухар жырау, Майлы Кожа, Казак курылтайы, Кулан акын, Жибек жолы полностью.
Избирательный участок №133
Центр: Город Туркестан, проспект Б. Саттарханова № 29в, здание Дворца культуры Международного казахско-турецкого университета имени Х. А. Ясави , Министерства образования и науки Республики Казахстан .
Границы: здания общежитии №1, №2, №3, №5, №6 и "Туран" Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А.Яссави, дома расположенные в городке "Магжан", дома №1-20 по улицам Н.Назарбаева, дома №1-35 по улицам Т.Озала, дома 2-53 по улице Жабагылы и клиника Международного Казахско-Турецкого университета, дома по улицам Акан сери, 22 наурыз, Агыбай батыра полностью.
Избирательный участок №134
Центр: Город Туркестан, улица Б.Майлина № 141, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №21 имени М.Пошанова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №80-181 по улице Б.Майлина, дома №1-22, №24, №26 по улице Кастеева, дома №1-18, №20, №22, №24 по улице Алтаева, дома №1-53 по улице А.Молдагуловой, дома №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №29-41, №43, №44, №45, №47, №49, №50, №51, №53, №55, №56, №57, №58, №59, №61, №63, №65 по улице Т.Жарокова, дома №31, №33, №35, №37-58, №60, №61, №62, №64, №66, №68, №69, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90 по улице Улыкбек, дома №1-35 по улице С.Марайм, дома №92-117 по улице Жангелдина, дома №101-223 по улице Ертостік, дома №84-157 по улице Г.Асылбекова, дома №52-147 по улице Т.Рыскулова, дома №28-76 по улице Н.Абдирова, дома №1-31 по улице Каратау, дома по улице Кайнарлы, Кызыл сенгир, Гулдала, Кайракты, Акжар, Енлик-Кебек, Байшешек, Кокжелек, Кобыз, Нурлы жол, Акниет полностью.
Избирательный участок №135

Орталығы: Түркістан қаласы, №7 көше №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Е.Иззатуллаев атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік елді мекенінің аумағындағы Атабай тасжолы №1-13 үйлер, Наурыз көшесі №1-49 үйлер, Ақбидай көшесі №1-16 үйлер, Шығырлы көшесі №1-7 үйлер, Жәудір көшесі №1-26 үйлер, Жаңа Асар көшесі №1-29 үйлер, Тамдыөзек көшесі №1-23 үйлер, Қазанат көшесі №1-13 үйлер, Байғазы көшесі №1-26 үйлер, Балдысу көшесі №1-16 үйлер, Қозмолдақ көшесі №1-17 үйлер, Шілік көшесі №1-13 үйлер, Күмісті көшесі №1-11 үйлер, Аягөз көшесі №1-20 үйлер, Алтынтөбе көшесі №1-9 үйлер, Аманат көшесі №1-8 үйлер, Атамұра көшесі №1-6 үйлер, Атақоныс көшесі №1-8 үйлер, Ақбосаға көшесі №1-10 үйлер, Өркендеу көшесі №1-27 үйлер, Арғымақ, Тайбұрыл, Тұрлан, Күншағыр, Бойтұмар, Талдысу, Ақшоқы, Қарақұм, Шымқорған, Жәудір көшесіндегі үйлер толығымен.
№132 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шекті Тілеу батыр көшесі №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Төле би атындағы №19 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Біржансал көшесі, Баян батыр көшесі, Мырзахметов көшесі, Едіге батыр көшесі, Сырым батыр көшесі, Қабанбай батыр көшесі, Гаухар батыр көшесі, Жанқожа батыр көшесі, Қасымхан батыр көшесі, Бухар жырау көшесі, Майлы қожа көшесі, Қазақ құрылтайы көшесі, Құлан ақын көшесі, Жібек жолы көшелеріндегі үйлер толығымен.
№133 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы №29в, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі, Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәдениет сарайының ғимараты.
Шекаралары: Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің №1, №2, №3, №5, №6 және "Тұран" жатақханалары, "Мағжан" қалашығындағы үйлер, Н.Назарбаев көшесі №1-20 үйлер, Т.Озал көшесі №1-35 үйлер, А.Жабағылы көшесі №2-53 үйлер, Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің клиникасы, Ақан сері көшесі, 22 наурыз көшесі, Ағыбай батыр көшелеріндегі үйлер толығымен.
№134 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі №141, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Пошанов атындағы №21 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Майлин көшесі №80-181 үйлер, Қастеев көшесі №1-22, №24,26 үйлер, А.Алтаев көшесі №1-18, №20, №22, №24 үйлер, Ә.Молдағулова көшесі №1-53 үйлер, Т.Жароков көшесі №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №29-41, №43, №44, №45, №47, №49, №50, №51, №53, №55, №56, №57, №58, №59, №61, №63, №65 үйлер, Ұлықбек көшесі №31, №33, №35, №37-58, №60, №61, №62, №64, №66, №68, №69, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90 үйлер, С.Марайм көшесі №1-35 үйлер, Жангелдин көшесі №92-117 үйлер, Ертөстік көшесі №101-223 үйлер, Г.Асылбекова көшесі №84-157 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №52-147 үйлер, Н.Абдиров көшесі №28-76 үйлер, Қаратау көшесі №1-31 үйлер, Қайнарлы көшесі, Қызыл сеңгір көшесі, Гүлдала көшесі, Қайрақты көшесі, Ақжар көшесі, Еңлік-Кебек көшесі, Бәйшешек көшесі, Көкжелек көшесі, Қобыз көшесі, Нұрлы жол көшесі, Ақниет көшесінде орналасқан үйлер толығымен.
№135 сайлау учаскесі

Центр: Город Туркестан, улица "Ортақ" №38, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №22 имени Б.Момышулы" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-82 по улице Д.Алтынбекулы, дома №64-195 по улице С.Нарбаева, дома №53-90 по улицам К.Аманжолова, дома №63-90 по улице М.Макатаева, дома №1-76 по улице Акорда, дома №1-85 по улице Ерманкулова, дома №1-65 по улице Х.Башикова, дома №64-138 по улице Е.Бабаева, дома №1-65 по улице Улыс, дома №1-70 по улице Сарыжайлау, дома №1-180 по улице Кокбайрак, дома №1-182 по улице Жезказган, дома №1-187 по улице Сейхун, дома №1-72 по улице Талас.
Избирательный участок №136
Центр: Город Туркестан, улица Шойынбет би №9, здание коммунального государственного учреждения "IT-школа-лицей №23 имени Ж.Ташенова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №77-129 расположенные в восточной части проспекта Б.Саттарханова, дома №1-5 и №12-17 по улице С.Болыс, дома №45-70 по улице Ш.Калдаякова, дома №20-53 по улице Туран, дома №3-33 по улице И.Исмайлова, дома №1-60 по улице О.Датка, дома №1-65 по улице Т.Камбатырова, дома №1-127 по улице Шымкент, дома №38-72 по улице С.Ибрагимова, дома №81-105 по улице Гаухар ана, дома №48-66 по улице Мадениет, дома №46-62 по улице Б.Жолымбек, дома №1-72 по улице С.Жарылкапова, дома №2-62 по улице Арысь, дома №1-52 по улице Ардагерлер, дома №6-66 по улице Сейтметова, дома №6-70 по улице Келиншектау, дома №2-72 по улице Боген, дома №12-18 по улице Шойынбет би.
Избирательный участок №137
Центр: Город Туркестан, Кентауское шоссе №2, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №24 имени М.Шокая" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома, расположенные по улицам Каратау, Жылаган ата, Тойшыбаев, Калган сыр, Ж.Бахадур, Есет батыр, Карасай батыр, Еркосай батыр, Барак Султан, Абилхайрхан, Саурык батыр, Актайлак, Жидели байсын, Бозбутак, Алтын орда, Мынжылкы, Хантагы, Нурлы алем, Коктонды аулие, Байдалы, Шорман би, Байкокше шешен, Бесторангыл, Шогы батыр, Шанырак, Ушконыр, Бершин тобе, Шоктас, Торткул, Аралбай батыр, Таниримберди, Жарылкап батыр, Кошбасшы, Сауран, Оте батыр, Актобе, Каратобе, Жаманбай батыр, Шойтобе батыр, Састобе, Карашаш ана, И.Кожабаев полностью и дома расположенные по улицам №1, №2, №3, №4, №5, Устирт, Турксиб полностью.
Избирательный участок №138

Орталығы: Түркістан қаласы, Ортақ көшесі №38, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы №22 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Д.Алтынбекұлы көшесі №1-82 үйлер, С.Нарбаева көшесі №64-195 үйлер, Қ.Аманжолов көшесі №53-90 үйлер, М.Мақатаев көшесі №63-90 үйлер, Ақорда көшесі №1-76 үйлер, Ерманқұлов көшесі №1-85 үйлер, Х.Башиков көшесі №1-65 үйлер, Е.Бабаев көшесі №64-138 үйлер, Ұлыс көшесі №1-65 үйлер, Сарыжайлау көшесі №1-70 үйлер, Көкбайрақ көшесі №1-180 үйлер, Жезқазған көшесі №1-182 үйлер, Сейхун көшесі №1-187 үйлер, Талас көшесі №1-72 үйлер.
№136 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шойынбет би көшесі №9, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Ташенов атындағы №23 IT-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Шекаралары: Б.Саттарханов даңғылы күншығыс жағы №77-129 үйлер, С.Болыс көшесі №1-5 және №12-17 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі №45-70 үйлер, Тұран көшесі №20-53 үйлер, И.Исмайлов көшесі №3-33 үйлер, О.Датқа көшесі №1-60 үйлер, Т.Қамбатыров көшесі №1-65 үйлер, Шымкент көшесі №1-127 үйлер, С.Ибрагимов көшесі №38-72 үйлер, Гаухар ана көшесі №81-105 үйлер, Мәдениет көшесі №48-66 үйлер, Б.Жолымбек көшесі №46-62 үйлер, С.Жарылқапов көшесі №1-72 үйлер, Арыс көшесі №2-62 үйлер, Ардагерлер көшесі №1-52 үйлер, Сейтметов көшесі №6-66 үйлер, Келіншектау көшесі №6-70 үйлер, Бөген көшесі №2-72 үйлер, Шойынбет би көшесі №12-18 үйлер.
№137 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Кентау тас жолы №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Шоқай атындағы №24 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жылаған ата, Тойшыбаев, Қалған сыр, Ж.Бахадүр, Есет батыр, Қарасай батыр, Ерқосай батыр, Барақ Сұлтан, Мөнке би, Әбілхайырхан, Саурық батыр, Ақтайлақ, Жиделі байсын, Бозбұтақ, Алтын орда, Мыңжылқы, Хантағы, Нұрлы әлем, Көктоңды әулие, Байдалы, Шорман би, Байкөкше шешен, Бестораңғыл, Шоғы батыр, Шаңырақ, Үшқоңыр, Бершін төбе, Шоқтас, Төрткүл, Аралбай батыр, Тәңірімберді, Жарылқап батыр, Көшбасшы, Сауран, Өте батыр, Ақтөбе, Қаратөбе, Жаманбай батыр, Шойтөбе батыр, Састөбе, Қарашаш ана, И.Қожабаев көшелер толығымен, №1, №2, №3, №4, №5 көшелер және Үстірт, Түрксіб көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.
№138 сайлау учаскесі

Центр: Город Туркестан, улица Хамза № 5, здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия №9 имени Некрасова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №44-143 по проспекту Тауке хана, дома №42-148 по улице Султанова, дома №1-25 по улице Шакарима, дома №3-43 по улице Абдусаттарова, дома №1-34 переулка Кенесары, дома №84-158 по улице С.Ерубаева, дома №6-39 по улице Ыбырайулы, переулок Ыбырайұлы №1-3, дома №1-25а по улице Байтасова, переулка Байтасова №1-26, дома №94-147 по улице Юлдашева, дома №55-85 по улице Абубакир қары, дома №55-94 по улице Д.Нысанбаева, дома №8-58 по улице А.Нурмаханова, дома №1-4 по улице Ш.Валиханова.
Избирательный участок №139
Центр: город Туркестан, улица Кунанбай кажы без номера, здание колледжа "Болашак".
Границы: жилые дома расположенные по улицам Парасат, Атамекен, Ынтымак, Ыкылас, Арай, Жулдыз, Жас Казак, Руханият, Оркениет, Ертаргын, Кунанбай кажы, Сегиз сери, Татимбет, Керей хана, Жас алаш, и Тауелсиздиктин 10 жылдыгы полностью.
Избирательный участок №140
Центр: Город Туркестан, улица Асылулы Арыса №46, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №26 имени Айтеке би" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: жилые дома расположенные с левой стороны трассы Туркестан-Шауилдир полностью. Дома №1-56 по улице Уркер, дома №26-64 по улице Серт, дома №1-85 по улице Алмалы, дома №1-87 по улице Кокжиек, дома №111-125 по улице Темирлан, дома №64-125 по улице Толегенова, дома №1-26 по улице Шобанак, дома №1-34 по улице Кариз, дома №56-125 по улице М.Абенова, дома №24-88 по улице Баялиева, дома 1-46 по улице Майкотова, дома №1-36 по улице Гибрат, дома №1-56 по улице Алматы, дома по улицам №4, №5, №6, №7 нижней стороны начиная с улицы Ортак.
Избирательный участок №141
Центр: Город Туркестан, улица Сыганак №2а, здание коммунального государственного учреждения "ІТ-школа-лицей №27 имени У.Жанибекова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улицы Бакконыс, Балтакол, Шамши ага, Жана Шахар, Кулынды, Шалкия, Сарыкол, Сарыозек, Асар, Желмая, Алтыйтобе, Каратал, Балабурген, Нурата, Мадени мура, Кара шанырак, С.Бейбарыс, Жанибек батыра, Ж.Ташенова, Д.Дурия, Асанбай ата, Туран полностью.
Избирательный участок №880
Центр: город Туркестан, улица К.Датка №2а, здание детского сада "Балдырган".

Орталығы: Түркістан қаласы, Хамза көшесі №5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Некрасов атындағы №9 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тәукен хан даңғылындағы №44-143 үйлер, Султанов көшесі №42-148 үйлер, Шәкәрім көшесі №1-25 үйлер, Абдусаттаров көшесі №3-43 үйлер, Кенесары бұрылысындағы №1-34 үйлер, С.Ерубаев көшесі №84-158 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №6-39 үйлер, Ыбырайұлы көшесі өткеліндегі №1-3 үйлер, Байтасов көшесі №1-25а үйлер, Байтасов көшесі өткеліндегі №1-26 үйлер, Юлдашев көшесі №94-147 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №55-85 үйлер, Д.Нысанбаев көшесі №55-94 үйлер, А.Нұрмаханов көшесі №8-58 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі №1-4 үйлер.
№139 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Құнанбай қажы көшесі нөмірсіз, "Болашақ" колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Парасат, Атамекен, Ынтымақ, Ықылас, Арай, Жұлдыз, Жас қазақ, Руханият, Өркениет, Ертарғын, Құнанбай қажы, Сегіз сері, Тәтімбет, Керей хан, Жас алаш, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.
№140 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Асылұлы Арыс көшесі №46, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әйтеке би атындағы №26 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Түркістан-Шәуілдір трассасының сол жағындағы үйлер толығымен, Үркер көшесі №1-56 үйлер, Серт көшесі №26-64 үйлер, Алмалы көшесі №1-85 үйлер, Көкжиек көшесі №1-87 үйлер, Темірлан көшесі №111-125 үйлер, Төлегенова көшесі №64-125 үйлер, Шобанақ көшесі №1-26 үйлер, Кәріз көшесі №1-34 үйлер, М.Абенова көшесі №56-125 үйлер, Баялиев көшесі №24-88 үйлер, Майкотов көшесі №1-46 үйлер, Ғибрат көшесі №1-36 үйлер, Алматы көшесі №1-56 үйлер, Ортақ көшесінен бастап №4, №5, №6, №7 көшелерінің төменгі жағындағы үйлер.
№141 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сығанақ көшесі №2а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ө.Жәнібеков атындағы №27 ІТ-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Баққоныс, Балтакөл, Шәмші аға, Жаңа Шахар, Құлынды, Шалқия, Сарыкөл, Сарыөзек, Асар, Желмая, Алтыйтөбек, Қаратал, Балабүрген, Нұрата, Мәдени мұра, Қара шаңырақ, С.Бейбарыс, Жәнібек батыр, Ж.Тәшенов, Д.Дурия, Асанбай ата, Тұран көшелеріндегі үйлер толығымен.
№880 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Датқа көшесі №2а, "Балдырған" балабақшасының ғимараты.

Границы: дома по улице Кундызды, Куракты полностью. Дома №1-29 по улице О.Жанибекова, дома №1-52 по улице И.Алтынбекова, дома №1-50 и №2а по улице К.Датка, дома №1-52 по улице Кобыланды батыр, дома №1-46 по улице И.Байзакова, дома №1-50 по улице И.Тайманулы, дома №1-48 по улице М.Отемисулы, дома №1-50 по улице Жиренше шешен, дома №1-40 по улице Айтуар би, дома №1-36 по улице №10, дома №1-48 по улице №11, дома №1-52 по улице №12, дома №1-39 по улице Бойтумар.
Избирательный участок №881
Центр: Город Туркестан, улица С. Кожанова №46, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №2 имени Хамзы" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №2-34 и №1-23 по улице З.Абдрахманова, дома расположенные в №2 переулке улицы З.Абдрахманова, дома №1-29 по улице А.Таласбаева, дома №18-72 и №31-133 по улице Талканбаева, дома №178-279 по улице С.Ерубаева, дома №7-19 расположенные в тупике Ыждыхат.
Избирательный участок №882
Центр: Город Туркестан, улица Абылайхана № 104, здание коммунального государственного учреждения "малокомплектная школа №10 имени Аль-Фараби" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №36-80 и 1-67 по улице Аяз би, дома №1-55, №22-74 и №53-85 по улице Фитрат, дома №1-53, №2-38 и №55-61 по улице Хамза, дома №80а-122 и №101-141 по улице Толе би, дома №1-19 и №2-10 по улице Мейирманова, дома №2-92, №26/1-26/10 и №106-134 по улице Абылай хана, дома №20-25 по улице Привокзальная, дома №1-35 по улице Аяз би, дома №1-9 по улице Д.Бедный, дома №1-9 по улице Дулатова, дома №1-15 и №4-25 по улице Пошанова, дома №54-78 по улице Толе би, дома №1-7 по улице Турсынова, дома №1-21 по улице Жамбыл, дома №1-34 по улице С.Муканова.
Избирательный участок №883
Центр: город Туркестан, улица Самал №84а, здание детского сада "Балгын"
Границы: дома №3-140 по улице С.Торайгырова, дома №3-179 по улице Базар жырау, дома №1-32 по улице Жидели, дома №11-69 по улице Зердели №12 и №13, дома №3-85 по улице Самал 1, дома №31-83 по улице Самал 2, дома №1-85 по улице №7, дома №65-89 по улице Самал 3, дома №1-10 по улице Тассуат, дома №1-6 по улице Естай, дома №4-12 по улице Корлан, дома №1-26 по улице Музтау, дома №1-15 по улице Жидебай, дома №24-49 по улице Ерейментау, дома №25-40 по улице №17, дома №26-39 по улице №18, дома №33-44 по улице №19 и №20, дома по улице Кулан, Керуен, Мерей, Шырайлы, Тилеули батыр полностью.
Избирательный участок №884
Центр: город Туркестан, улица Сатыбалды №50А, здание детского сада "Толагай".

Шекаралары: Құндызды көшесі, Құрақты көшелеріндегі үйлер толығымен, Ө.Жәнібеков көшесі №1-29 үйлер, И.Алтынбеков көшесі №1-52 үйлер, Қ.Датқа көшесі №1-50 және №2а үйлер, Қобыланды батыр көшесі №1-52 үйлер, И.Байзақов көшесі №1-46 үйлер, И.Тайманұлы көшесі №1-50 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі №1-48 үйлер, Жиренше шешен көшесі №1-50 үйлер, Айтуар би көшесі №1-40 үйлер, 10 көше №1-36 үйлер, 11 көше №1-48 үйлер, 12 көше №1-52 үйлер, Бойтұмар көшесі №1-39 үйлер
№881 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі №46, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Хамза атындағы №2 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: З.Абдрахманов көшесі №2-34 және №1-23 үйлер, З.Абдрахманов көшесінің №2 өткелінде орналасқан үйлер, А.Таласбаев көшесі №1-29 үйлер, Талқанбаев көшесі №18-72 және №31-133 үйлер, С.Ерубаев көшесі №178-279 үйлер, Ыждыхат тұйығында орналасқан №7-19 үйлер.
№882 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абылайхан көшесі №104, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы №10 шағын жинақталған мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Аяз би көшесі №36-80 және №1-67 үйлер, Фитрат көшесі №1-55, №22-74 және №53-85 үйлер, Хамза көшесі №1-53, №2-38 және №55-61 үйлер, Төле би көшесі № 80а-122 және №101-141 үйлер, Мейірманов көшесі №1-19 және №2-10 үйлер, Абылай хан көшесі №2-92, №26/1-26/10 және №106-134 үйлер, Привокзальная көшесі №20-25 үйлер, Аяз би көшесі №1-35 үйлер, Д.Бедный көшесі №1-9 үйлер, Дулатов көшесі №1-9 үйлер, Пошанов көшесі №1-15, №4-25 үйлер, Төле би көшесі №54-78 үйлер, Турсынов көшесі №1-7 үйлер, Жамбыл көшесі №1-21 үйлер, С.Муканов көшесі №1-34 үйлер.
№883 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Самал көшесі №84а, "Балғын" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: С.Торайғыров көшесі №3-140 үйлер, Базар жырау көшесі №3-179 үйлер, Жиделі көшесі №1-32 үйлер, Зерделі №12,13 көшесі №11-69 үйлер, Самал 1 көшесі №3-85 үйлер, Самал 2 көшесі №31-83 үйлер, 7 көше №1-85 үйлер, Самал 3 №65-89 үйлер, Тассуат №1-10 үйлер, Естай №1-6 үйлер, Қорлан көшесі №4-12 үйлер, Мұзтау көше №1-26 үйлер, Жидебай көшесіндегі №1-15 үйлер, Ерейментау көшесіндегі №24-49 үйлер, 17 көше № 25-40 үйлер, 18 көше № 26-39 үйлер, 19 және 20 көше №33-44 үйлер. Құлан, Керуен, Мерей, Шырайлы, Тілеулі батыр көшелері толығымен.
№884 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сатыбалды көшесі №50А, "Толағай" балабақшасының ғимараты.

Границы: дома №48-121 по улице Тараз, дома №48-136 по улице Кулыншак акын, дома №47-140 по улице Шади акын, дома №54-147 по улице Баба Тукти Шашты Азиз, дома №86-166 по улице Сугир куйши, дома №74-155 по улице Коркыт ата, дома №68-95 по улице Арыстан баб, дома №62-127 по улице Айша биби, дома №52-117 по улице Укаш ата, дома №1-136 по улице Т.Рустемова, дома №1-136 по улице Майлы кожа, дома №1-133 по улице Ж.Кенжебай, дома №1-132 по улице А.Жуйнеки, дома №1-136 по улице И.Накипова, дома №2-104 по улице Сатыбалды, дома №24-47 по улице Жибек жолы, дома №45-103 по улице У.Исмайлова, дома №44-104 по улице Ж.Усманова, дома №41-146 по улице М.Шокай, дома №46-143 по улице Ж.Карменова.
Избирательный участок №885
Центр: Город Туркестан, улица № 39, №7, здание детского сада "Балдаурен".
Границы: дома №7 по улице Наурыз, дома №49-53 по улице Бирлик, дома №1-30 по улцие Арсанай, дома №1-19 по улице Казына, дома №1-23 по улице Ханкоргана, дома №1-27 по улцие Кыз Жибека, дома №1-16 по улице Акжайык, дома №1-12 по улице Жанаарка, дома №1-25 по улице Акын Сара, дома №1-13 по улице Жанатас, дома по улице Аягоз, Жусан дала, Бейнеткеш, Кокшекум, Жангыру, Каршыга, Ару ана, Алтынтау, Тилеулес, Шалкиз жырау, Арыснура, Боржар, Акдала, Алгабас, Уржар, Елим-ай, Бурабай полностью.
Избирательный участок №886
Центр: Город Туркестан, улица Казыбек би №156б, корпус №2 Международного казахско-турецкого университета, здание "факультета спорта".
Границы: дома №41-88 по улице Курбан ата, дома №151-280 по улице Казыбек би, дома №1-60 по улице Г.Муратбаева, дома №111-191 по улице М.Жалила, дома №91-142 по улице Баласагун, дома №106-154 по улице О.Тилепова, дома №2-40 по улице Шекти тилеу Жолдаякова, дома №1-35 по улице Ынтымак.
Избирательный участок №887
Центр: Город Туркестан, улица М.Абеновой №2, старое здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа имени С.Рахимова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-40 по улице К.Рыскулбекова, дома по улицам Алхожа Ата, А.Туткабаева, К.Мусаева, А.Оразбаева полностью.
Избирательный участок №888
Центр: город Туркестан, Балтакольское шоссе без номера, здание детского сада "Балапан".
Границы: дома №1-70 по улице 10 лет Астаны, дома №1-64 по улице Терискей, дома №1-64 по улице Карашык, дома №1-74 по улице Байконыр, дома №1-20 по улице Беларык, дома №1-68 по улице Карсакты.
Избирательный участок №889
Центр: город Город Туркестан, улица Балакаева № 86А, здание детского сада "Өркен". здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа имени С.Рахимова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Тараз көшесі №48-121 үйлер, Құлыншақ ақын көшесі №48-136 үйлер, Шәді ақын көшесі №47-140 үйлер, Баба Түкті Шашты Азиз көшесі №54-147 үйлер, Сүгір күйші көшесі №86-166 үйлер, Қорқыт ата көшесі №74-155 үйлер, Арыстан баб көшесі №68-95 үйлер, Айша бибі көшесі №62-127 үйлер, Үкаш ата көшесі №52-117 үйлер, Т.Рүстемов көшесі №1-136 үйлер, Майлы Қожа көшесі №1-136 үйлер, Ж.Кенжебай көшесі №1-133 үйлер, А.Жүйнек көшесі №1-132 үйлер, И.Накипов көшесі №1-136 үйлер, Сатыбалды көшесі №2-104 үйлер, Жібек жолы көшесі №24-47 үйлер, У.Исмайлов көшесі №45-103 үйлер, Ж.Усманов көшесі №44-104 үйлер, М.Шоқай көшесі №41-146 үйлер, Ж.Карменов көшесі №46-143 үйлер.
№885 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №39 көшесі №7, "Балдаурен" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Наурыз көшесі №7 үй, Бірлік көшесі №49-53 үйлер, Арнасай көшесі №1-30 үйлер, Қазына көшесі №1-19 үйлер, Ханқорған №1-23 үйлер, Қыз Жібек көшесі №1-27 үйлер, Ақжайық көшесі №1-16 үйлер, Жаңаарқа көшесі №1-12 үйлер Ақын Сара көшесі №1-25 үйлер, Жаңатас көшесі №1-13 үйлер, Аягоз, Жусан дала, Бейнеткеш, Көкшеқұм, Жаңғыру, Қаршыға, Ару ана, Алтынтау, Тілеулес көшесі, Шалкиіз жырау, Арыснура, Боржар, Ақдала, Алғабас, Үржар, Елім-ай, Бурабай көшелеріндегі үйлер толығымен.
№886 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі №156Б, Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің №2 корпусы "Спорт факультетінің" ғимараты.
Шекаралары: Құрбан ата көшесі №41-88 үйлер, Қазыбек би көшесі №151-280 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі №1-60 үйлер, М.Жалил көшесі №111-191 үйлер, Баласағұн көшесі №91-142 үйлер, Ө.Тілепов көшесі №106-154 үйлер, Шекті тілеу Жолдаяқ көшесі №2-40 үйлер, Ынтымақ көшесі №1-35 үйлер.
№887 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, М.Әбенова көшесі №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Рахимов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ескі ғимараты.
Шекаралары: Қ.Рысқұлбеков көшесі №1-40 үйлер, Алхожа Ата, Ә.Тұтқабаев, К.Мусаев, А.Оразбаева көшелеріндегі үйлер толығымен.
№888 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балтакөл тас жолы нөмірсіз, "Балапан" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Астананың 10 жылдығы көшесі №1-70 үйлер, Теріскей көшесі №1-64 үйлер, Қарашық көшесі №1-64 үйлер, Байқоңыр көшесі №1-74 үйлер, Беларық көшесі №1-20 үйлер, Қарсақты көшесі №1-68 үйлер.
№889 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балақаев көшесі №86А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Рахимов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома №1-41 по улице М.Жумабаева, дома №1-47 по улице П.Ахметова, дома №1-81 по улице А.Навои, дома №1-71 по улице Б.Койшыбаева, дома №1-50 по улице Ж.Саина, многоэтажные дома №41, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57 по улице М.Балахаева, дома №42-104 по улице М.Балахаева, дома №1-45 по улице А.Жангельдина, дома №1-12 в переулке А.Жангельдина.
Избирательный участок №900
Центр: Город Туркестан, микрорайон Отырар №10, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №1 имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: многоэтажные дома в микрорайоне "Отырар" полностью.
Избирательный участок №927
Центр: Город Туркестан, улица Ататюрка № 7, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №5 имени Г.Муратбаева" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №132-168 по улице Ататюрка, дома переулке №1, №2, №3 по улице Ататюрка полностью. Дома №1-33 по улице А.Миркемелова, дома №96-150 по улице Р.Дастанова, дома №138-180 по проспекту Тауке хана, дома по улице Ш.Айманова, И.Байзакова, Ш.Уалиханова и переулки полностью. Дома №88-139 по улице Турсынова, дома №150-170 по улице Хамза, дома №118-142 по улице Казыбекова.
Избирательный участок №928
Центр: Город Туркестан, улица Н.Ондасынова №139, здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия № 17 имени Ататюрка" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №137-235 по проспекту Тауке хана, дома №147-152, №227-238 по улице Султанова, дома №43-86 по улице Абдусаттарова, дома №140-166 по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок №929
Центр: Город Туркестан, улица Б.Момышулы № 77А, здание коммунального государственного учреждения "Туркестанская городская детско-юношеская спортивная школа №4" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Туркестанской области".
Границы: дома №1-114 по улице Т.Бигельдинова, дома №1-136 по улице Б.Кала би, дома №1-133 по улице С.Рахимова, дома №1-37 по улице Есенберлина, дома №1-143 по улице Байжанова, дома №30-38 по улице М.Габдуллина, дома №27-40 по улице Т.Абуова, дома №27-33 по улице Б.Смаилова, дома по улице Б.Исабекова, М.Сыздыкова полностью.
Избирательный участок №930
Центр: Город Туркестан, улица Жарылкапова №20, здание детского сада "Өркен". здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №20 имени Р.Исетов" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: Жиенбет жырау, Актанберди жырау, Шалкииз жырау, Казтуган жырау, Доспанбет жырау и Сыпыра жырау, Саркырама, Когершин, дома микрорайона Ыждыхат и дома участка Бирлик вдоль железно дороги полностью.
Избирательный участок №931
Центр: Город Туркестан, микрорайон "Жана кала", здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №28" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: М.Жұмабаев көшесі №1-41 үйлер, П.Ахметов көшесі №1-47 үйлер, А.Навои көшесі №1-81 үйлер, Б.Қойшыбаев көшесі №1-71 үйлер, Ж.Саин көшесі №1-50 үйлер, М.Балахаев көшесі №41, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57 көп қабатты тұрғын үйлер, М.Балақаев көшесі №42-104 үйлер, А.Жангельдин көшесі №1-45 үйлер, Жангельдин өткелі №1-12 үйлер.
№900 сайлау учаскесі
Орталығы:Түркістан қаласы, Отырар мөлтек ауданы №10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы №1 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Отырар мөлтек ауданындағы көп қабатты тұрғын үйлер толығымен.
№927 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ататүрк көшесі №7, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №5 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ататүрк көшесі №132-168 үйлер, Ататүрік переулок №1, №2, №3 үйлер толығымен. А. Міркемелов көшесі №1-33 үйлер, Р. Дастанова көшесі №96-150 үйлер, Тәуке хан даңғылы №138-180 үйлер, Ш.Айманов, И. Байзақов, Ш.Уалиханов көшелерінде және өткелдерінде орналасқан үйлер толығымен, Тұрсынов көшесі №88-139 үйлер, Хамза көшесі №150-170 үйлер, Қазыбекова көшесі №118-142 үйлер.
№928 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Оңдасынов көшесі №139, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ататүрік атындағы № 17 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылы №137-235 үйлер, Сұлтанов көшесі №147-152, №227-238 үйлер, Абдусаттаров көшесі №43-86 үйлер, С.Ерубаев көшесі №140-166 үйлер.
№929 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Момышұлы көшесі №77А, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Түркістан қалалық №4 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Бигельдинов көшесі №1-114 үйлер, Б.Қала би көшесі №1-136 үйлер, С.Рахимов көшесі №1-133 үйлер, И.Есенберлин көшесі №1-37 үйлер, Байжанов көшесі №1-143 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №30-38 үйлер, Т. Әбуова көшесі №27-40 үйлер, Б. Смаилов көшесі №27-33 үйлер, Б. Исабеков, М. Сыздықов көшелеріндегі үйлер толығымен.
№930 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жарылқапов көшесі №20, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Р.Исетов атындағы №20 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жиенбет жырау, Ақтанберді жырау, Шалкиіз жырау, Қазтуған жырау, Доспанбет жырау, Сыпыра жырау, Сарқырама, Көгершін көшелері толығымен. Иждихат ауданы аумағындағы орналасқан үйлер толығымен, Бірлік учаскесіндегі темір жол бойындағы үйлер.
№931 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жаңа қала, Түркістан облысының Адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами Әлеуетті дамыту бөлімінің "№28 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома по улицам №11, №9, №32, проспект Есимхана, Шымкентское шоссе микрорайона "Жана кала" полностью.
Избирательный участок №932
Центр: Город Туркестан, улица Жибек жолы №58, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа имени М.Абенова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улице Б.Жолымбека, Керуен сарай, А.Рысбекова, Медеу, Ушконыр, Есил, Машат, Нур Отау, Шаян, Ойсыл кара, Келес, Балкаш, Кызылкол, Сарыжалга полностью.
Избирательный участок №933
Центр: Город Туркестан, микрорайон Бирлик, улица №1, здание школы "Арман-М School".
Границы: дома по улице Казтобе, Жана Коныс, Куйши Дина, Кызыларай, Бадам, Ургениш, Баршынкент, Жанкент, Касбатыр, Нурмекен, Сарайшык полностью.
Избирательный участок №934
Центр: Город Туркестан, улица Б.Майлина № 141, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №21 имени М.Пошанова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам К.Сарыбаева, Кайнарлы, Кызыл сенгир, Гулдала, Кайракты, Акжар, Енлик-Кебек, Байшешек, Кокжелек, Кобыз, Нурлы жол, Акниет полностью.
Избирательный участок №935
Центр: Город Туркестан, улица Шойымбек би №9, здание коммунального государственного учреждения "ІТ-школа-лицей №23 имени Ж.Ташенова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №46-62 по улице Б.Жолымбека, дома №1-72 по улице С.Жарылкапова, дома №2-62 по улице Арысь, дома №1-52 по улице Ардагерлер, дома №6-66 по улице Сейтметова, дома №6-70 по улице Келиншектау, дома №2-72 по улице Боген, дома №1-48 по улице Нурмаханова, дома №12-18 по улице Шойынбет би.
Избирательный участок №936
Центр: Город Туркестан, улица Асылулы Арыса №46, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №26 имени Айтеке би" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома №1-49 по улице Асылулы Арыс, дома №1-98 по улице Алтай, дома №1-96 по улице Суйилиш батыра, дома №1-96 по улице Карабаева, дома №65-196 по улице Еркиндик, дома №1-29 по улице Улан, дома №1-89 по улице Шалабаксы, дома №256-295 по улице Сенби ата, дома №25-69 по улице Кусшы ата, дома №22-68 по улице Жибек жолы, дома №1-89 по улице Игилик, дома №1-96 по улице Елорда, дома №1-49 по улице Атажурт.
Избирательный участок №937

Шекаралары: Жаңа қала шағын ауданындағы №11, №9, №32 көшелер Есімхан даңғылы, Шымкент тас жолы толығымен.
№932 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы көшесі №58, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Әбенова атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Жолымбек, Керуен сарай, Ә.Рысбеков, Медеу, Үшқоңыр, Есіл, Машат, Нұр Отау, Шаян, Ойсыл қара, Келес, Балқаш, Қызылкөл, Сарыжалға көшелеріндегі үйлер толығымен.
№933 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бірлік мөлтек ауданы, №1 көшесі, "Арман-М School" мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қазтөбе, Жаңа Қоныс, Күйші Дина, Қызыларай, Бадам, Үргеніш, Баршынкент, Жанкент, Қасбатыр, Нұрмекен, Сарайшық көшелеріндегі үйлер толығымен.
№934 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі №141, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Пошанов атындағы №21 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Сарыбаев, Қайнарлы көшесі, Қызыл сеңгір көшесі, Гүлдала көшесі, Қайрақты көшесі, Ақжар көшесі, Еңлік-Кебек көшесі, Бәйшешек көшесі, Көкжелек көшесі, Қобыз көшесі, Нұрлы жол көшесі, Ақниет көшелерінде үйлер толығымен.
№935 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шойымбек би көшесі №9, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Ташенов атындағы №23 ІТ-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Жолымбек көшесі №46-62 үйлер, С.Жарылқапов көшесі №1-72 үйлер, Арыс көшесі №2-62 үйлер, Ардагерлер көшесі №1-52 үйлер, Сейтметов көшесі №6-66 үйлер, Жабағылы көшесі №2-53 үйлер, Келіншектау көшесі №6-70 үйлер, Бөген көшесі №2-72 үйлер, Нұрмаханов көшесі №1-48 үйлер, Шойынбет би көшесі №12-18 үйлер.
№936 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Асылұлы Арыс көшесі №46, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әйтеке би атындағы №26 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Асылұлы Арыс көшесі №1-49 үйлер, Алтай көшесі №1-98 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі №1-96 үйлер, Қарабаев көшесі №1-96 үйлер, Еркіндік көшесі №65-196 үйлер, Ұлан көшесі №1-29 үйлер, Шалабақсы көшесі №1-89 үйлер, Сенбі ата көшесі №256-295 үйлер, Құсшы ата көшесі №25-69 үйлер, Жібек жолы көшесі №22-68 үйлер, Игілік көшесі №1-89 үйлер, Елорда көшесі №1-96 үйлер, Атажұрт көшесі №1-49 үйлер.
№937 сайлау учаскесі

Центр: город Туркестан, улица Сығанак №2а, здание коммунального государственного учреждения "ІТ-школа-лицей №27 имени У.Жанибекова" отдела развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицы Арал, Дулыга батыр, Алатау, Кок тобе, Едил, Жайык, Сыганак, Бортобе, Сырдария, Ордабасы, село Бирлик, Жети жаргы, Акмешит, Алтын бидай, Саумалкол, Сарысу, Байыркум, Казтуган жырау, Аксумбе, Дермене, Озгент, Баянауыл, Сызган, Ертостик, Алтын Ер, Алып кыран, Каркаралы, Кок Орда полностью.
Избирательный участок №938
Центр: город Туркестан, улица К.Датка №2а, здание коммунального государственного учреждения "общая средняя школа №14 имени Казыбек Би" отдела Развития человеческого потенциала города Туркестан управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
Границы: дома расположенные по улицам Саккорган, Керегетас, Саяжай №1, №2, Қызылтал, Акбастау, Шага, Кендирли, Маякум, Бозбутак, Карабулак, Коккол, Гаухартас, Дауылпаз, Дарабоз, Кумкол, Майлыкент, Жаушыкум, Атакоган, Жанакент, Акжайлау, Кошкарата, Каймакты, Костанбалы, Карсакпай, Ойык, Ойыл, Мугалжар, Каган, Аймауыт, Елбеги, Жети казына, Самруқ , Нур-Астана улицы полностью.

Орталығы: Түркістан қаласы, Сығанақ көшесі №2а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ө.Жәнібеков атындағы №27 ІТ-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Арал, Дулыға батыр, Алатау, Көк төбе, Еділ, Жайық, Сығанақ, Бөртөбе, Сырдария, Ордабасы, Бірлік ауылы, Жеті жарғы, Ақмешіт, Алтын бидай, Саумалкөл, Сарысу, Байырқұм, Қазтуған жырау, Ақсүмбе, Дермене, Өзгент, Баянауыл, Сызған, Ертөстік, Алтын Ер, Алып қыран, Қарқаралы, Көк Орда көшелері толығымен.
№938 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Датқа көшесі №2а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қазыбек би атындағы №14 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Саққорған, Керегетас, Саяжай №1, №2, Қызылтал, Ақбастау, Шаға, Кендірлі, Маяқұм, Бозбұтақ, Қарабұлақ, Көккөл, Гаухартас, Дауылпаз, Дарабоз, Құмкөл, Майлыкент, Жаушықұм, Атақоған, Жаңакент, Ақжайлау, Қошқарата, Қаймақты, Қостаңбалы, Қарсақпай, Ойық, Ойыл, Мұғалжар, Қаған, Аймауыт, Елбегі, Жеті қазына, Самрұқ, Нұр-Астана көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.