О внесении изменений в решение маслихат района Байдибек от 20 декабря 2019 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 10 марта 2020 года № 48/299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 марта 2020 года № 5490
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 февраля 2020 года за № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат района Байдибек от 20 декабря 2019 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5323, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 817 695 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 010 747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 794 893 тысяч тенге;
2) затраты – 14 903 551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 146 384 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 198 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 441 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -232 240 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 232 240 тысяч тенге:
поступления займов – 198 825 тысяч тенге;
погашение займов – 52 441 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 856 тысяч тенге.".
"2. Установить на 2020 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджет района 46,6 процент; в областной бюджет 53,4 процент.".

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 48/299 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 5490 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 және 2 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –14 817 695 мың теңге:
салықтық түсімдер– 1 010 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –9 555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 2 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 794 893 мың теңге;
2) шығындар –14 903 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 146 384 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 198 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52 441 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -232 240 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 232 240 мың теңге:
қарыздар түсімі – 198 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 52 441 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 856 мың теңге.".
"2. 2020 жылға жеке табыс салығы түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтерін белгілеу:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне 46,6 пайыз, облыстық бюджетке 53,4 пайыз.".

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.

Көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.