Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 11 декабря 2020 года № 464. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 декабря 2020 года № 5943
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места по району Байдибек для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Байдибекского района от 06 мая 2019 года № 132 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5034 официально опубликовано 08 мая 2019 года в газете "Шаян" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 мая 2019 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима района Байдибек" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Байдибек.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б.Турлыбекова.
5. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Е. Шарипбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Байдибекской
районной территориальной
избирательной комиссии
Туркестанской области
____________М.Кырыкбаев
"____" ________ 2020 года
Приложение к
постановлению акимата
района Байдибек
от "11" декабря 2020 года
№ 464
Места по району Байдибек, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
п/н
Наименование сельских округов
Наименование населенного пункта
Установленные места
1
Агыбет
Агыбет
Улица А.Молдагулова, перед домом культуры
2
Агыбет
Алгабас
Улица Каратау, перед общей средней школы "Майбулак"
3
Агыбет
Жулдыз
Улица Майбулак, перед начальной школы имени "С.Сейфуллина"
4
Агыбет
Жанаталап
Улица Жанаталап, перед общей средней школы "Жанаталап"
5
Акбастау
Акбастау
Улица Бейбитшилик, перед домом культуры
6
Акбастау
Туракты
Улица Акжол, перед общей средней школы имени "Ж.Жунисбекова"
7
Акбастау
Кенес
Улица К.Бегманова, перед общей средней школы имени "О.Жолдасбекова"
8
Акбастау
Жолгабас
Улица Кокмешит, перед общей средней школы "Жолгабас"
9
Алгабас
Шакпак
Улица С.Абдижаппарова, перед клубом
10
Алгабас
Казата
Улица К.Шалтаева, перед общей средней школы "Турмыс-1"
11
Алгабас
Танатар
Улица Ж.Кауымбаева, перед общей средней школы имени "Т.Казакбаева"
12
Алмалы
Алмалы
Улица Алмалы, перед общей средней школы имени "К.Сатбаева"
13
Алмалы
Жарыкбас
Улица Ж.Дауталиева, перед общей средней школы имени "Л.Отешова"
14
Алмалы
Байдибек ата
Улица К.Торгаутова, перед домом культуры
15
Боралдай
Боралдай
Улица О.Мамекова, перед домом культуры "Каратау"
16
Боралдай
Верхний Боралдай
Улица Толеби, перед общей средней школы "Боралдай"
17
Боралдай
О.Тайманов
Улица Астана, перед общей средней школы имени "О.Тайманова"
18
Боралдай
Акжар
Улица Бейбитшилик, перед основной средней школы "Нижний Боралдай"
19
Боралдай
Каратас
Улица Каратау, перед общей средней школы имени "Н.Арапова"
20
Боралдай
Теректи
Улица Костура, перед общей средней школы "Теректи"
21
Боралдай
Жыланды
Улица Тауелсиздик, перед общей средней школы "Комсомол"
22
Боралдай
Туйетас
Улица Жибек жолы, перед общей средней школы имени "Б.Момышулы"
23
Боралдай
Амансай
Улица Б.Отембаева, перед общей средней школы "Домалак ана"
24
Боралдай
Талап
Улица Ынтымак, перед общей средней школы имени "К.Отемисулы"
25
Боралдай
Сарыбулак
Улица Улытау, перед общей средней школы "Сарыбулак"
26
Борлысай
Актас
Улица О.Сенгирбайулы, перед общей средней школы "Актас"
27
Борлысай
Кошкарата
Улица А.Бектибаева, перед общей средней школы "Борлысай"
28
Борлысай
Кенсай
Улица Х.Бозжигитова, перед общей средней школы "Кенсай"
29
Боген
Шалдар
Улица А.Касымбекова, перед домом культуры
30
Боген
Саркырама
Улица Желтимес, перед фельдшерским пунктом
31
Боген
Екпинди
Улица Кызылсенгир, перед общей средней школы имени "К.Байменова"
32
Боген
Жиенкум
Улица Сиргели, перед общей средней школы "Жиенкум"
33
Жамбул
Жамбыл
Улица А.Айнакожа, перед домом культуры
34
Жамбул
Шыбыт
Улица Б.Аширбекова, перед основной средней школы имени "Ы.Алтынсарина"
35
Жамбул
Жузимдик
Улица Нурлы, перед общей средней школы "Жузимдик"
36
Жамбул
Таскудык
Улица Мектеп, перед общей средней школы "Таскудык"
37
Жамбул
Кызылжар
Улица Жауказын, перед фельдшерским пунктом
38
Коктерек
Кенестобе
Улица Костобе, перед домом культуры "Акмешит"
39
Коктерек
Бирлик
Улица А.Нысанова, перед основной средней школы имени "А.Нысанова"
40
Коктерек
Ынтымак
Улица Акоткель, перед основной средней школы имени "С.Жиренова"
41
Мынбулак
Мынбулак
Улица А.Ералиева , перед домом культуры "Нура"
42
Мынбулак
Кайнар
Улица Кайнар, перед общей средней школы "Кайнар"
43
Мынбулак
Мадениет
Улица Бирлик, перед общей средней школы "Мынбулак"
44
Мынбулак
Бестогай
Улица Капшагай, перед клубом
45
Мынбулак
Акбулак
Улица Актобе, перед фельдшерским пунктом
46
Мынбулак
Косбулак
Улица Колбай би, перед клубом
47
Шаян
Шаян
Улица Б.Карашаулы, перед общей средней школы лицей "Шаян"
48
Шаян
Шаян
Улица М.Ауезова, перед домом культуры
49
Шаян
Шаян
Улица Е.Шокеева, перед общей средней школы-интернат имени "С.Абдижаппарова"
50
Шаян
Шаян
Улица Б.Жылкишиева, перед основной средней школы "Культобе"

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 464 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 5943 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Бәйдібек ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 06 мамырдағы № 132 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5034 болып тіркелген, 2019 жылғы 08 мамырда "Шаян" газетінде және 2019 жылғы 20 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) осы қаулының Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрлыбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Шәріпбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан облысының
Бәйдібек аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
________________М.Қырықбаев
"___" ___________ 2020 жыл
Бәйдібек ауданы
әкімдігінің "11"
желтоқсандағы 2020 жылғы
№ 464 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Бәйдібек ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Қ/с
Ауыл округтерінің атауы
Елді мекен атауы
Белгіленген орындар
1
Ағыбет
Ағыбет
Ә.Молдағұлова көшесі, мәдениет үйінің алды
2
Ағыбет
Алғабас
Қаратау көшесі, "Майбұлақ" жалпы орта мектебінің алды
3
Ағыбет
Жұлдыз
Майбұлақ көшесі, "С.Сейфуллин" атындағы бастауыш мектебінің алды
4
Ағыбет
Жаңаталап
Жаңаталап көшесі, "Жаңаталап" жалпы орта мектебінің алды
5
Ақбастау
Ақбастау
Бейбітшілік көшесі, мәдениет үйінің алды
6
Ақбастау
Тұрақты
Ақжол көшесі, "Ж.Жүнісбеков" атындағы жалпы орта мектебінің алды
7
Ақбастау
Кеңес
К.Бегманов көшесі, "Ө.Жолдасбеков" атындағы жалпы орта мектебінің алды
8
Ақбастау
Жолғабас
Көкмешіт көшесі, "Жолғабас" жалпы орта мектебінің алды
9
Алғабас
Шақпақ
С.Әбдіжаппаров көшесі, клубтың алды
10
Алғабас
Қазата
Қ.Шалтаев көшесі, "Тұрмыс-1" жалпы орта мектебінің алды
11
Алғабас
Таңатар
Ж.Қауымбаев көшесі, "Т.Қазақбаев" атындағы жалпы орта мектебінің алды
12
Алмалы
Алмалы
Алмалы көшесі, "Қ.Сәтбаев" атындағы жалпы орта мектебінің алды
13
Алмалы
Жарықбас
Ж.Дауталиев көшесі, "Л.Өтешов" атындағы жалпы орта мектебінің алды
14
Алмалы
Бәйдібек ата
К.Торғаутов көшесі, мәдениет үйінің алды
15
Боралдай
Боралдай
О.Мамеков көшесі, "Қаратау" мәдениет үйінің алды
16
Боралдай
Жоғарғы Боралдай
Төлеби көшесі, "Боралдай" жалпы орта мектебінің алды
17
Боралдай
О.Тайманов
Астана көшесі, "О.Тайманов" атындағы жалпы орта мектебінің алды
18
Боралдай
Ақжар
Бейбітшілік көшесі, "Төменгі Боралдай" негізгі орта мектебінің алды
19
Боралдай
Қаратас
Қаратау көшесі,"Н.Арапов" атындағы жалпы орта мектебінің алды
20
Боралдай
Теректі
Қостұра көшесі, "Теректі" жалпы орта мектебінің алды
21
Боралдай
Жыланды
Тәуелсіздік көшесі, "Комсомол" жалпы орта мектебінің алды
22
Боралдай
Түйетас
Жібек жолы көшесі, "Б.Момышұлы" атындағы жалпы орта мектебінің алды
23
Боралдай
Амансай
Б.Өтембаев көшесі, "Домалақ ана" жалпы орта мектебінің алды
24
Боралдай
Талап
Ынтымақ көшесі, "К.Өтемісұлы" атындағы жалпы орта мектебінің алды
25
Боралдай
Сарыбұлақ
Ұлытау көшесі, "Сарыбұлақ" жалпы орта мектебінің алды
26
Борлысай
Ақтас
О.Сенгирбайұлы көшесі, "Ақтас" жалпы орта мектебінің алды
27
Борлысай
Қошқарата
Ә.Бектібаев көшесі, "Борлысай" жалпы орта мектебінің алды
28
Борлысай
Кеңсай
Х.Бозжігітов көшесі, "Кеңсай" жалпы орта мектебінің алды.
29
Бөген
Шалдар
Ә.Қасымбеков көшесі, мәдениет үйінің алды.
30
Бөген
Сарқырама
Желтимес көшесі, фельшерлік тіректің алды
31
Бөген
Екпінді
Қызылсеңгір көшесі, "Қ.Байменов" атындағы жалпы орта мектебінің алды
32
Бөген
Жиенқұм
Сіргелі көшесі, "Жиенқұм" жалпы орта мектебінің алды
33
Жамбыл
Жамбыл
А.Айнақожа көшесі, мәдениет үйінің алды.
34
Жамбыл
Шыбыт
Б.Әшірбеков көшесі, "Ы.Алтынсарин" атындағы негізгі орта мектебінің алды
35
Жамбыл
Жүзімдік
Нұрлы көшесі, "Жүзімдік" жалпы орта мектебінің алды
36
Жамбыл
Тасқұдық
Мектеп көшесі, "Тасқұдық" жалпы орта мектебінің алды
37
Жамбыл
Қызылжар
Жауқазын көшесі, фельшерлік тіректің алды
38
Көктерек
Кеңестөбе
Қостөбе көшесі "Ақмешіт" мәдениет үйінің алды
39
Көктерек
Бірлік
А.Нысанов көшесі, "А.Нысанов" атындағы негізгі орта мектебінің алды
40
Көктерек
Ынтымақ
Ақөткел көшесі, "С.Жиренов" атындағы негізгі орта мектебінің алды
41
Мыңбұлақ
Мыңбұлақ
А.Ералиев көшесі, "Нұра" мәдениет үйінің алды
42
Мыңбұлақ
Қайнар
Қайнар көшесі, "Қайнар" жалпы орта мектебінің алды
43
Мыңбұлақ
Мәдениет
Бірлік көшесі, "Мыңбұлақ" жалпы орта мектебінің алды.
44
Мыңбұлақ
Бестоғай
Қапшағай көшесі, клубтың алды
45
Мыңбұлақ
Ақбұлақ
Ақтөбе көшесі, фельшерлік тіректің алды
46
Мыңбұлақ
Қосбұлақ
Көлбай би көшесі, клубтың алды
47
Шаян
Шаян
Б.Қарашаұлы көшесі, Шаян лицей жалпы орта мектебінің алды
48
Шаян
Шаян
М.Әуезов көшесі, мәдениет үйінің алды
49
Шаян
Шаян
Е.Шөкеев көшесі, "С.Әбдіжаппаров" атындағы мектеп интернатының алды
50
Шаян
Шаян
Жылқышиев көшесі, "Күлтөбе" негізгі орта мектебінің алды