О присвоении наименовании улицам
Решение акима Первомаевского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 10 марта 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 марта 2020 года № 5472
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан",с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 10 октября 2018 года, аким Первомаевского сельского округа Толебийского района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Загамбар Первомаевского сельского округа Толебийского района следующие наименования:
1) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Жаскыран;
2) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Мангилик ел;
3) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Коктем;
4) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Акотау;
5) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Абу Насыр Аль-Фараби;
6) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Казыгурт;
7) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Жибек жолы;
8) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Акбидай;
9) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Самал;
10) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Отырар;
11) безымянной улице населенного пункта Загамбар– наименование Нурлыжол;
12) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Ушконыр;
13) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Астана;
14) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Туркестан;
15) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Отан;
16) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Жасдәурен;
17) безымянной улице населенного пункта Загамбар – наименование Алатау.
2. Государственному учреждению "Аппарат акимаПервомаевского сельского округа Толебийского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Бірінші Мамыр ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 10 наурыздағы № 14 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 10 наурызда № 5472 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 10 қазандағы қорытындысы негізінде, Төлеби ауданының Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби ауданының Бірінші Мамыр ауылдық округінің Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге- Жасқыран атауы;
2) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге- Мәңгілік ел атауы;
3) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге- Көктем атауы;
4) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге- Ақотау атауы;
5) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге- Әбу Насыр Әл Фараби атауы;
6) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Қазығұрт атауы;
7) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Жібек жолы атауы;
8) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Ақбидай атауы;
9) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Самал атауы;
10) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Отырар атауы;
11) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Нұрлыжол атауы;
12) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Үшқоңыр атауы;
13) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Астана атауы;
14) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Түркістан атауы;
15) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Отан атауы;
16) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Жасдәурен атауы;
17) Зағамбар елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Алатау атауы;
2. "Төлеби ауданының Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Репспубликасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акиматаТолебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Первомаевского
сельского округа Н. Косалиев

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Бірінші Мамыр ауылдық
округінің әкімі: Н. Қосалиев