О внесении изменения в решение Келесского районного маслихата от 22 июня 2020 года № 28-206-VI "О порядке организации и проведения мирных собраний в Келесском районе"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 28 октября 2020 года № 32-239-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 ноября 2020 года № 5880
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 22 июня 2020 года № 28-206-VI "О порядке организации и проведения мирных собраний в Келесском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5722, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 июля 2020 года) следующее изменение:
в пункте 2 указанного решения слово "утвердить" заменить словом "определить".
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Р. Султанов
Секретарь районного маслихата А. Тотиков

Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 28-206-VI "Келес ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 32-239-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қарашада № 5880 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы Заңының 8 бабының 2 тармағына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 28-206-VI "Келес ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5722 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 24 шілдеде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2 тармағындағы "бекітілсін" деген сөз "айқындалсын" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Келес ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Р.Султанов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Тотиков