О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Жузимдик Келесского района Туркестанской области от 13 февраля 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 февраля 2020 года № 5426
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Жузимдик Келесского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Жузимдик следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 в населенном пункте Жузимдик – улица Астана;
2) безымянной улице № 2 в населенном пункте Жузимдик – улица Байтерек;
3) безымянной улице № 3 в населенном пункте Жузимдик – улица Казакстан;
4) безымянной улице № 4 в населенном пункте Жузимдик – улица Бирлик;
5) безымянной улице № 5 в населенном пункте Жузимдик – улица Желтоксан;
6) безымянной улице № 6 в населенном пункте Жузимдик – улица Кендала;
7) безымянной улице № 7 в населенном пункте Жузимдик – улица Ынтымак;
8) безымянной улице № 8 в населенном пункте Жузимдик – улица Береке;
9) безымянной улице № 9 в населенном пункте Жузимдик – улица Акниет;
10) безымянной улице № 10 в населенном пункте Жузимдик – улица Дихан;
11) безымянной улице № 11 в населенном пункте Жузимдик – улица Бейбитшилик;
12) безымянной улице № 12 в населенном пункте Жузимдик – улица Туркестан
13) безымянной улице № 13 в населенном пункте Жузимдик – улица Азаттык
14) безымянной улице № 14 в населенном пункте Жузимдик – улица Оймауыт
15) безымянной улице № 15 в населенном пункте Жузимдик – улица Коксарай
16) безымянной улице № 16 в населенном пункте Жузимдик – улица Келес
17) безымянной улице № 17 в населенном пункте Жузимдик – улица Жибекжолы.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жузимдик" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Жүзімдік ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № 5 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 13 ақпанда № 5426 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Келес ауданы Жүзімдік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жүзімдік ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Жүзімдік елді мекеніндегі № 1 атауы жоқ көшеге – Астана көшесі;
2) Жүзімдік елді мекеніндегі № 2 атауы жоқ көшеге – Байтерек көшесі;
3) Жүзімдік елді мекеніндегі № 3 атауы жоқ көшеге – Қазақстан көшесі;
4) Жүзімдік елді мекеніндегі № 4 атауы жоқ көшеге – Бірлік көшесі;
5) Жүзімдік елді мекеніндегі № 5 атауы жоқ көшеге – Желтоқсан көшесі;
6) Жүзімдік елді мекеніндегі № 6 атауы жоқ көшеге – Кеңдала көшесі;
7) Жүзімдік елді мекеніндегі № 7 атауы жоқ көшеге – Ынтымақ көшесі;
8) Жүзімдік елді мекеніндегі № 8 атауы жоқ көшеге – Береке көшесі;
9) Жүзімдік елді мекеніндегі № 9 атауы жоқ көшеге – Ақниет көшесі;
10) Жүзімдік елді мекеніндегі № 10 атауы жоқ көшеге – Дихан көшесі;
11) Жүзімдік елді мекеніндегі № 11 атауы жоқ көшеге – Бейбітшілік көшесі;
12) Жүзімдік елді мекеніндегі № 12 атауы жоқ көшеге – Түркістан көшесі;
13) Жүзімдік елді мекеніндегі № 13 атауы жоқ көшеге – Азаттық көшесі;
14) Жүзімдік елді мекеніндегі № 14 атауы жоқ көшеге – Оймауыт көшесі;
15) Жүзімдік елді мекеніндегі № 15 атауы жоқ көшеге – Көксарай көшесі;
16) Жүзімдік елді мекеніндегі № 16 атауы жоқ көшеге – Келес көшесі;
17) Жүзімдік елді мекеніндегі № 17 атауы жоқ көшеге – Жібек жолы көшесі.
2. "Жүзімдік ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жузимдик У. Смаилов

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Келес ауданы Жүзімдік
ауылдық округ әкімі У. Смаилов