О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/353-VI "О бюджете поселка Жарма Жарминского района на 2020-2022 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 45/394-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 7078. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 53/544-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 53/544-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 1 апреля 2020 года № 44/376-VІ "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VІ "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6880) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/353-VI "О бюджете поселка Жарма Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6643, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 февраля 2020 года) следующие изменения:
заголовок решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті туралы";
решение на русском языке оставить без изменения;
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жарма Жарминского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24157,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3154,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 21003,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24157,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;

Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/353-VI "22020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 45/394-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 7078 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/544-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 53/544-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/376-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6880 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/353-VI "22020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6643 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 5 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті туралы";
шешімнің орыс тілі өзгеріссіз қалтырылсын;
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24157,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3154,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 21003,0 мың теңге;
2) шығындар – 24157,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит бюджета – -0,0 тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 0,0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Сахметжанова
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение
к решению Жарминского
районного маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы– -0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0,0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының