О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 14 августа 2020 года № 70/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2020 года № 7496. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 76/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 76/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/412-VI и постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 марта 2020 года № 84 "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц района Алтай Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6819), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6471, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12326087,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3899605,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19557,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29050,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8377874,1 тысяч тенге;
2) затраты – 12401113,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 276444,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 287958,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11514,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 тамыздағы № 70/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 7496 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 76/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 23.12.2020 № 76/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданының кейбір әкімшілік- аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/412-VI шешіміне және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 84 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6819 тіркелген) қаулысына, сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2- VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6471 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12326087,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 3899605,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19557,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29050,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8377874,1 мың теңге;
2) шығындар – 12401113,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 276444,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 287958,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11514,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -351470,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 351470,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 287958,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11514,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75026,8 тысяч тенге.";
в пункте 5 слова "Первороссийский сельский округ" заменить словами "сельский округ Полянское";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Горбачева
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -351470,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 351470,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 287958,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11514,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75026,8 мың теңге.";
5-тармақта "Первороссийское ауылдық округі" деген сөздер "Полянское ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Горбачева
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының

20684,0
006
Оказание жилищной помощи
4100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
126975,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3259,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
80487,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
152106,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
88570,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29712,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46937,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1183,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1183,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70288,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70288,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43463,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24025,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1716456,0
1
Жилищное хозяйство
216650,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
66400,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
66400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
150250,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2200,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
142050,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6000,0
2
Коммунальное хозяйство
1490490,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58401,0
005
Развитие коммунального хозяйства

20684,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
126975,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3259,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
80487,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
152106,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
88570,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
29712,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46937,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1183,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1183,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70288,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70288,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43463,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24025,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1716456,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
216650,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
66400,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
66400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
150250,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
2200,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
142050,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6000,0
Коммуналдық шаруашылық
1490490,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58401,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту