О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Курчумскому району
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 50/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июля 2020 года № 7329. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2023 года № 14/18-VIII
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2023 № 14/18-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Курчумского района.
2. Признать утратившим силу решение Курчумского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 22/9-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Курчумскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-162, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 мая 2018 года).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Кудабаева
Секретарь Курчумского районного маслихата Л. Кемешева

Күршім ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 7329 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/18-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 14/18-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Күршім ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 503-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 22/9-VI "Күршім ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-162 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 28 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Кудабаева
Күршім аудандық мәслихат хатшысы Л. Кемешева