О признании утратившими силу некоторых решений Бокейординского районного маслихата
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2020 года № 6069
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Махимов
Секретарь маслихата Е. Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 4 марта 2020 года № 36-3
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 26 апреля 2016 года № 2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Бокейординском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4415, опубликованное 1 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 10 августа 2016 года № 3-8 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 26 апреля 2016 года № 2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Бокейординском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4539, опубликованное 5 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5483, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 23-1 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5514, опубликованное 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 6069 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Махимов
Мәслихат хатшысы Е. Танатов
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 4 наурыздағы
№ 36-3 шешіміне қосымша
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 2-3 "Бөкей ордасы ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4415 тіркелген, 2016 жылы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 3-8 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 2-3 "Бөкей ордасы ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4539 тіркелген, 2016 жылы 5 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5483 тіркелген, 2019 жылы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 23-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5514 тіркелген, 2019 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Бокейординского районного маслихата от 18 марта 2019 года № 25-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5589, опубликованное 10 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Бокейординского районного маслихата от 18 марта 2019 года № 25-2 "О предоставлении подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бокейординского района в 2019 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5598, опубликованное 10 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Бокейординского районного маслихата от 4 апреля 2019 года № 26-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №23-1 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5620, опубликованное 23 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Бокейординского районного маслихата от 7 июня 2019 года № 27-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5714, опубликованное 19 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Бокейординского районного маслихата от 19 июня 2019 года № 28-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №23-1 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5728, опубликованное 4 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Бокейординского районного маслихата от 16 сентября 2019 года № 29-2 "О внесении изменения в решение Бокейординского районного маслихата от 18 марта 2019 года №25-2 "О предоставлении подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бокейординского района в 2019 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5788, опубликованное 25 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5589 тіркелген, 2019 жылы 10 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-2 "2019 жылы Бөкей ордасы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5598 тіркелген, 2019 жылы 10 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 26-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №23-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5620 тіркелген, 2019 жылы 23 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 27-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5714 тіркелген, 2019 жылы 19 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 28-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №23-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5728 тіркелген, 2019 жылы 4 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № 29-2 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы №25-2 "2019 жылы Бөкей ордасы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5788 тіркелген, 2019 жылы 25 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

11. Решение Бокейординского районного маслихата от 3 октября 2019 года № 30-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5809, опубликованное 9 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Бокейординского районного маслихата от 21 октября 2019 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №23-1 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5839, опубликованное 25 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Бокейординского районного маслихата от 5 декабря 2019 года № 32-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5879, опубликованное 10 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Решение Бокейординского районного маслихата от 12 декабря 2019 года № 33-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №23-1 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5895, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
15. Решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 34-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5913, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қазандағы № 30-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5809 тіркелген, 2019 жылы 9 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қазандағы № 31-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №23-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5839 тіркелген, 2019 жылы 25 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 32-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5879 тіркелген, 2019 жылы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
14. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 33-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №23-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5895 тіркелген, 2019 жылы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
15. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5913 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).