О присвоении наименовании безымянным улицам сел Озерное, Забродино, Каражар, Поливное Переметнинского сельского округа района Бәйтерек
Решение акима Переметнинского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24 января 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 января 2020 года № 6008
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Озерное, Забродино, Каражар, Поливное и на основании заключения ономастической комиссии Западно-Казахстанской области аким Переметнинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Озерное, Забродино, Каражар, Поливное Переметнинского сельского округа района Бәйтерек следующие наименования:
1) по селу Озерное:
улица №1У - улица Ақбидай;
улица №1У - улица Көктем;
улица №1У - улица Жас қыран;
улица №1У - улица Балауса;
улица №1У - улица Арман;
улица №1У - улица Дарабоз;
улица №1У - улица Береке;
2) по селу Забродино:
улица №1У - улица Балдырған;
улица №1У - улица Бақыт;
улица №1У - улица Құлагер;
улица №1У - улица Ақсарай;
улица №1У - улица Шапағат;
улица №1У - улица Шаттық;
3) по селу Каражар:
улица №1У- улица Аманат;
улица №1У- улица Самал;
улица №1У- улица Әсем;
улица №1У- улица Арна;
улица №1У- улица Отан;
4) по селу Поливное:
улица №1У- улица Өркен;
улица №1У- улица Қайнар.
2. Главному специалисту аппарата акима Переметнинского сельского округа (Пономарев А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Б. Бадаков

Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округінің Озерный, Забродин, Қаражар, Поливной ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қаңтарда № 6008 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Озерный, Забродин, Қаражар, Поливной ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Переметный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округінің Озерный, Забродин, Қаражар, Поливной ауылдарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Озерный ауылы бойынша:
№1У көшесі - Ақбидай көшесі;
№1У көшесі - Көктем көшесі;
№1У көшесі - Жас қыран көшесі;
№1У көшесі - Балауса көшесі;
№1У көшесі - Арман көшесі;
№1У көшесі - Дарабоз көшесі;
№1У көшесі - Береке көшесі;
2) Забродин ауылы бойынша:
№1У көшесі - Балдырған көшесі;
№1У көшесі - Бақыт көшесі;
№1У көшесі - Құлагер көшесі;
№1У көшесі - Ақсарай көшесі;
№1У көшесі - Шапағат көшесі;
№1У көшесі - Шаттық көшесі;
3) Қаражар ауылы бойынша:
№1У көшесі - Аманат көшесі;
№1У көшесі - Самал көшесі;
№1У көшесі - Әсем көшесі;
№1У көшесі - Арна көшесі;
№1У көшесі - Отан көшесі;
4) Поливной ауылы бойынша:
№1У көшесі - Өркен көшесі;
№1У көшесі - Қайнар көшесі.
2. Переметный ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Пономарев А.) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркеуін және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Бадаков