О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2020 года № 43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2020 года № 5977. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 358 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 904 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 860 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 594 тысячи тенге;
2) затраты – 27 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Брикского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 360 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 674 тысячи тенге;
2) затраты – 30 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 43-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5977 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 358 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 594 мың теңге;
2) шығындар – 27 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 56-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Бірік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 360 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 674 мың теңге;
2) шығындар – 30 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

1) доходы – 29 500 тысяч тенге:
налоговые поступления – 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 580 тысяч тенге;
2) затраты – 29 500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 01.10.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Утвердить бюджет Теренкульского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 736 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 396 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 300 тысяч тенге;
2) затраты – 28 736 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 01.10.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Поступления в бюджеты сельских округов на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5915).
18. Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год поступления субвенции выделяемых из районного бюджета в общей сумме 727 328 тысяч тенге.
19. Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год поступления трансфертов выделяемых из районного бюджета в общей сумме 317 702 тысяч тенге:

1) кірістер – 29 500 мың теңге:
салықтық түсімдер – 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 580 мың теңге;
2) шығындар – 29 500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 01.10.2020 № 53-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020-2022 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 736 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 26 300 мың теңге;
2) шығындар – 28 736 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 01.10.2020 № 53-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінің түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5915 тіркелген) сәйкес қалыптастырылады.
18. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінетін субвенциялар түсімдері жалпы сомасы 727 328 мың теңге көлемінде ескерілсін.
19. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдері жалпы сомасы 317 702 мың теңге көлемінде ескерілсін:

Акпатерский сельский округ – 3 400 тысяч тенге;
Брикский сельский округ – 7 272 тысячи тенге;
Болашакский сельский округ – 19 681 тысяча тенге;
Бостандыкский сельский округ – 18 195 тысяч тенге;
Жалпакталский сельский округ – 38 705 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ – 1 339 тысяч тенге;
Казталовский сельский округ – 149 107 тысяч тенге;
Кайындинский сельский округ – 340 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 10 120 тысяч тенге;
Караобинский сельский округ – 23 701 тысяча тенге;
Караозенский сельский округ – 5 936 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ – 5 112 тысяч тенге;
Кушанколский сельский округ – 7 868 тысяч тенге;
Талдыапанский сельский округ – 17 380 тысяч тенге;
Талдыкудукский сельский округ – 5 385 тысяч тенге;
Теренколский сельский округ – 4 161 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Предусмотреть гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2020 года.
21. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

Ақпатер ауылдық округі – 3 400 мың тенге;
Бірік ауылдық округі – 7 272 мың тенге;
Болашақ ауылдық округі – 19 681 мың тенге;
Бостандық ауылдық округі – 18 195 мың тенге;
Жалпақтал ауылдық округі – 38 705 мың тенге;
Жанажол ауылдық округі – 1 339 мың тенге;
Казталов ауылдық округі – 149 107 мың тенге;
Қайынды ауылдық округі – 340 мың тенге;
Қарасу ауылдық округі – 10 120 мың тенге;
Қараоба ауылдық округі – 23 701 мың тенге;
Қараөзен ауылдық округі – 5 936 мың тенге;
Көктерек ауылдық округі – 5 112 мың тенге;
Қошанкөл ауылдық округі – 7 868 мың тенге;
Талдыапан ауылдық округі – 17 380 мың тенге;
Талдыкұдық ауылдық округі – 5 385 мың тенге;
Теренкөл ауылдық округі – 4 161 мың тенге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 56-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25% көтеру көзделсін.
21. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Хайруллин
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 9 января 2020 года №43-3
Бюджет Акпатерского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

22. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Хайруллин
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№43-3 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 56-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы