О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июля 2020 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 июля 2020 года № 6292
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Каратобинского районного от 30 апреля 2014 года № 23-2 "О внесении изменения в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-13 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратобинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3531, опубликованное 30 мая 2014 года в газете "Қаратөбе өңірі") и от 21 декабря 2016 года № 9-6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Каратобинского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4659, опубликованное 21 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Жумагалиев
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев

Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 шілдедегі № 44-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 6292 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 23-2 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-13 "Қаратөбе ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3531 тіркелген, 2014 жылы 30 мамырда "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) және 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-6 "Қаратөбе аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4659 тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы К. Жумагалиев
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев