О бюджете Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2021-2023 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 53-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 6654.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 268 158,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 257 463,1 тысячи тенге;
2) затраты – 269 881 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 722,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 722,9 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 722,9 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) целевые трансферты из Национального Фонда Республика Казахстан в общей сумме – 190 038 тысяч тенге:
строительство пешеходной дороги и уличного освещения улицы в с.Каратобе Каратобинского района ЗКО (ул.Токкожина, ул.Айтхожина, ул.Айтхожина 2) – 100 306 тысяч тенге;
строительство пешеходной дороги и уличного освещения улицы в с.Каратобе Каратобинского района ЗКО (ул.Нысанова) – 55 905 тысяч тенге;
строительство пешеходной дороги улицы в с.Каратобе Каратобинского района ЗКО (ул.Курмангазы, ул.Датова подъезд к больнице, ул.Жумалиева) – 33 827 тысяч тенге;
2) из областного бюджета в общей сумме – 8 472 тысячи тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих основанную на факторно-бальной шкале – 8 472 тысячи тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.12.2021 № 10-8 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Поступления в бюджет Каратобинского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 52-7 "О районым бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6571).

2021-2023 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 6654 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 268 158,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 257 463,1 мың теңге;
2) шығындар – 269 881 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 722,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 722,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 722,9 мың теңге.
2. 2021 жылға арналған бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін трансферттердің түсуі ескерілсін:
1) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер жалпы сомасы – 190 038 мың теңге:
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолын және көшені жарықтандыру құрылысы (Тоққожин көшесі, Айтқожин көшесі, Айтқожин көшесі 2) - 100 306 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолын және көшені жарықтандыру құрылысы (Нысанов көшесі) – 55 905 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолының құрылысы (Құрманғазы көшесі, Датов көшесі, ауруханаға кіреберіс, Жұмалиев көшесі) – 33 827 мың теңге;
2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 8 472 мың теңге:
факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне- 8 472 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 10-8 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 52-7 "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6571 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

3. Учесть в бюджете Каратобинского сельского округа на 2021 год поступления субвенции, передаваемых из республиканского бюджета в сумме 50 295 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

3. 2021 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 50 295 мың теңге ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Қаратөбе аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.