от 900 до 1300
7
не более 3000
***
от 1300 и выше
9
не более 3000
***
22
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в областях, городах республиканского значения, столице**, за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт при численности работников:
до 100
1
не более 3000
***
от 100 до 200
2
не более 3000
***
23
Транспортное обслуживание территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств в районах, (городах областного значения), за исключением Верховного Суда и Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, а также тех, которые имеют специальный транспорт
1
не более 3000
***
24
Транспортное обслуживание местных исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов*****
Акмолинская область

900-ден 1300-ге дейін
7
3000-нан көп емес
***
1300-ден
9
3000-нан көп емес
***
22
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ арнайы көлігі барларын қоспағанда, қызметкерлерінің саны:
100-ге дейін
1
3000-нан көп емес
***
100-ден 200-ге дейін орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың облыстардағы, республикалық маңызы бар қаладағы, астанадағы** ведомстволарына көлік қызметін көрсету
2
3000-нан көп емес
***
23
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Бас прокуратурасын, сондай-ақ, арнайы көлігі барларын қоспағанда, орталық мемлекеттік органдардың аумақтық бөлімшелеріне және олардың аудандардағы (облыстық маңызы бар қалалардағы) ведомстволарына көлік қызметін көрсету
1
3000-нан көп емес
***
24
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдарға көлік қызметін көрсету *****
Ақмола облысы

306
не более 3000
*****
Актюбинская область
216
не более 3000
*****
Алматинская область
306
не более 3000
*****
Атырауская область
141
не более 3000
*****
Восточно-Казахстанская область
306
не более 3000
*****
Жамбылская область
186
не более 3000
*****
Западно-Казахстанская область
216
не более 3000
*****
Карагандинская область
291
не более 3000
*****
Костанайская область
321
не более 3000
*****
Кызылординская область
141
не более 3000
*****
Мангистауская область

306
3000-нан көп емес
*****
Ақтөбе облысы
216
3000-нан көп емес
*****
Алматы облысы
306
3000-нан көп емес
*****
Атырау облысы
141
3000-нан көп емес
*****
Шығыс Қазақстан облысы
306
3000-нан көп емес
*****
Жамбыл облысы
186
3000-нан көп емес
*****
Батыс Қазақстан облысы
216
3000-нан көп емес
*****
Қарағанды облысы
291
3000-нан көп емес
*****
Қостанай облысы
321
3000-нан көп емес
*****
Қызылорда облысы
141
3000-нан көп емес
*****
Маңғыстау облысы