О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 19 января 2021 года № 2/2 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Аршалынском районе"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2021 года № 16/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2021 года № 25505
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Аршалынском районе" от 19 января 2021 года № 2/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8332) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О некоторых вопросах проведения мирных собраний";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности секретаря районного маслихата И.Слободянюк
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 ноября
2021 года № 16/4
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 19 января
2021 года № 2/2
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Аршалынском районе
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Аршалынском районе:
1. Площадь, расположенная перед центральным парком, поселок Аршалы, улица Жумабека Ташенова, 47 Д.
2. Площадь, расположенная у здания государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, поселок Аршалы, улица Жумабека Ташенова, 22 А.
3. Маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Аршалы, по улице Жумабека Ташенова до пересечения с улицей Республика.

Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2/2 "Аршалы ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 16/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 желтоқсанда № 25505 болып тіркелді
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8332 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері бойынша туралы";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы И.Слободянюк
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 қарашадағы
№ 16/4 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 19 қантардағы
№ 2/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
Аршалы ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1. Орталық саябақтың алдында орналасқан алаң, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов көшесі, 47 Д.
2. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының қасында орналасқан алаң, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов көшесі, 22 А.
3. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов көшесі бойымен Республика көшесінің қиылысына дейін.

4. Площадь, расположенная у здания сельского клуба станции Анар при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Анарский сельский округ, станция Анар, улица Ташенова, 18.
5. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Анарский сельский округ, станция Анар, по улице Ташенова.
6. Площадь, расположенная у здания сельского Дома культуры села Арнасай при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, сельский округ Арнасай, село Арнасай, улица Мира, 2.
7. Маршрут следования для проведения мирных собраний: сельский округ Арнасай, село Арнасай, по улице Рождественского до пересечения с улицей 9 Мая.
8. Площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа", Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица Достык, 54.
9. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Акбулакский сельский округ, село Акбулак, по улице Тәуелcіздік до пересечения с улицей Достык.
10. Площадь, расположенная у здания крестьянского хозяйства "Колос", Берсуатский сельский округ, село Берсуат, улица Бейбитшилик, 3.
11. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Берсуатский сельский округ, село Берсуат, по улице Женис до пересечения с улицей Республики.
12. Площадь, расположенная у здания сельского клуба села Булаксай государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Булаксайский сельский округ, село Булаксай, улица Окжетпес, 6.
13. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Булаксайский сельский округ, село Булаксай, по улице Тынигерушілер до пересечения с улицей Окжетпес.
14. Площадь, расположенная у здания сельского клуба села Волгодоновка государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Волгодоновский сельский округ, село Волгодоновка, улица Центральная, 3.
15. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Волгодоновский сельский округ, село Волгодоновка, по улице Достык до улицы Центральной.
16. Площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жибек жолы", сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, микрорайон Строение, 4.
17. Маршрут следования для проведения мирных собраний: сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, с пересечения улиц Маншук Маметовой и Сарыарка до микрорайона Строение.
18. Площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима Ижевского сельского округа", Ижевский сельский округ, село Ижевское, улица Мира, 17.

4. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Анар станциясының клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Анар ауылдық округі, Анар станциясы, Тәшенов көшесі, 18.
5. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Анар ауылдық округі, Анар станциясы, Тәшенов көшесі бойымен.
6. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Арнасай ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Арнасай ауылдық округі, Арнасай ауылы, Мира көшесі, 2.
7. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Арнасай ауылдық округі, Арнасай ауылы, Рождественский көшесі бойымен 9 май көшесінің қиылысына дейін.
8. "Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Достық көшесі, 54.
9. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі бойымен Достық көшесінің қиылысына дейін.
10. "Колос" шаруа қожалығы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Берсуат ауылдық округі, Берсуат ауылы, Бейбітшілік көшесі, 3.
11. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Берсуат ауылдық округі, Берсуат ауылы, Жеңіс көшесі бойымен Республика көшесінің қиылысына дейін.
12. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Бұлақсай ауылының ауылдық клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Бұлақсай ауылдық округі, Бұлақсай ауылы, Оқжетпес көшесі, 6.
13. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бұлақсай ауылдық округі, Бұлақсай ауылы, Тыңигерушілер көшесі бойымен Оқжетпес көшесінің қиылысына дейін.
14. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Волгодонов ауылының ауылдық клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Волгодонов ауылдық округі, Волгодонов ауылы, Центральная көшесі, 3.
15. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Волгодонов ауылдық округі, Волгодонов ауылы, Достық көшесі бойымен Центральная көшесіне дейін.
16. "Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Құрылыс шағын ауданы, 4.
17. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Мәншүк Мәметова және Сарыарқа көшелерінің қиылысынан Құрылыс шағын ауданына дейін.
18. "Ижевск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Ижевск ауылдық округі, Ижевск ауылы, Мир көшесі, 17.

19. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Ижевский сельский округ, село Ижевск, по улице Мира.
20. Площадь, расположенная у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Еңбек-1", Константиновский сельский округ, село Константиновка, улица Центральная, 47.
21. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Константиновский сельский округ, село Константиновка, по улице Центральная.
22. Площадь, расположенная у здания Михайловского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Михайловский сельский округ, село Михайловка, улица Абая Кунанбаева, 15.
23. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Михайловский сельский округ, село Михайловка, по улице Заводская до улицы Абая Кунанбаева.
24. Площадь, расположенная у здания сельского Дома культуры села Турген при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, сельский округ Турген, село Турген, улица Женис, 21.
25. Маршрут следования для проведения мирных собраний: сельский округ Турген, село Турген, по улице Женис.
26. Площадь, расположенная у здания Сарабинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Сарабинский сельский округ, село Сараба, улица Абая, 23.
27. Маршрут следования для проведения мирных собраний: Сарабинский сельский округ, село Сараба, по улице Достык до улицы Абая.
Приложение 2 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 ноября
2021 года № 16/4
Приложение 2 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 19 января
2021 года № 2/2
Порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Аршалынском районе
1. Настоящий порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Аршалынском районе разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" (далее – Закон).
2. Специализированные места используются с соблюдением санитарных норм и правил пожарной безопасности. Допускается проведение мирных собраний в случае отсутствия информации о проведении в специализированных местах других запланированных официальных, культурных, зрелищных культурно-массовых, физкультурно-оздоровительных, спортивных и иных мероприятий, осуществлении строительно-монтажных работ.

19. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ижевск ауылдық округі, Ижевск ауылы, Мир көшесі бойымен.
20. "Еңбек–1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Константинов ауылдық округі, Константинов ауылы, Центральная көшесі, 47.
21. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Константинов ауылдық округі, Константинов ауылы, Центральная көшесі бойымен.
22. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жанындағы Михайлов ауылдық мәдениет үйі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Михайлов ауылдық округі, Михайлов ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 15.
23. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Михайлов ауылдық округі, Михайлов ауылы, Заводская көшесі бойымен Абай Құнанбаев көшесіне дейін.
24. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Түрген ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Жеңіс көшесі, 21.
25. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Жеңіс көшесі бойымен.
26. Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Сараба ауылының ауылдық клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Сараба ауылдық округі, Сараба ауылы, Абай көшесі, 23.
27. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Сараба ауылдық округі, Сараба ауылы, Достық көшесі бойымен Абай көшесіне дейін.
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 қарашадағы
№ 16/4 шешіміне
2 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 19 қантардағы
№ 2/2 шешіміне
2 қосымша
Аршалы ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
1. Аршалы ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.
2. Арнайы орындар санитариялық нормалар мен өрт қауіпсіздігі қағидаларын сақтай отырып пайдаланылады. Арнайы орындарда жоспарланған басқа да ресми, мәдени, ойын-сауық мәдени-бұқаралық, дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық және өзге де іс-шараларды өткізу, құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру туралы ақпарат болмаған жағдайда, бейбіт жиналыстарды өткізуге жол беріледі.

3. Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
4. Нормы предельной заполняемости специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Аршалынском районе:
1) площадь, расположенная перед центральным парком, поселок Аршалы, улица Жумабека Ташенова, 47 Д, норма предельной заполняемости 50 человек;
2) площадь, расположенная у здания государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, поселок Аршалы, улица Жумабека Ташенова, 22 А, норма предельной заполняемости 30 человек;
3) маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Аршалы, по улице Жумабека Ташенова до пересечения с улицей Республика, норма предельной заполняемости 30 человек;
4) площадь, расположенная у здания сельского клуба станции Анар при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Анарский сельский округ, станция Анар, улица Ташенова, 18, норма предельной заполняемости 30 человек;
5) маршрут следования для проведения мирных собраний: Анарский сельский округ, станция Анар, по улице Ташенова, норма предельной заполняемости 30 человек;
6) площадь, расположенная у здания сельского Дома культуры села Арнасай при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, улица Мира, 2, норма предельной заполняемости 30 человек;
7) маршрут следования для проведения мирных собраний: сельский округ Арнасай, село Арнасай, по улице Рождественского до пересечения с улицей 9 Мая, норма предельной заполняемости 30 человек;
8) площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа", Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица Достык, 54, норма предельной заполняемости 30 человек;
9) маршрут следования для проведения мирных собраний: Акбулакский сельский округ, село Акбулак, по улице Тәуелcіздік до пересечения с улицей Достык, норма предельной заполняемости 30 человек;
10) площадь, расположенная у здания крестьянского хозяйства "Колос", Берсуатский сельский округ, село Берсуат, улица Бейбитшилик, 3, норма предельной заполняемости 30 человек;
11) маршрут следования для проведения мирных собраний: Берсуатский сельский округ, село Берсуат, по улице Женис до пересечения с улицей Республики, норма предельной заполняемости 30 человек;

3. Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер Заңда және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
4. Аршалы ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындардың шекті толу нормалары:
1) орталық саябақтың алдында орналасқан алаң, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов көшесі, 47 Д, шекті толу нормасы 50 адам;
2) Аршалы ауданы әкімділігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының қасында орналасқан алаң, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов көшесі, 22 А, шекті толу нормасы 30 адам;
3) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов көшесі бойымен Республика көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
4) Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Анар станциясының клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Анар ауылдық округі, Анар станциясы, Тәшенов көшесі, 18, шекті толу нормасы 30 адам;
5) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Анар ауылдық округі, Анар станциясы, Тәшенов көшесі бойымен, шекті толу нормасы 30 адам;
6) Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Арнасай ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Арнасай ауылдық округі, Арнасай ауылы, Мира көшесі, 2, шекті толу нормасы 30 адам;
7) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Арнасай ауылдық округі, Арнасай ауылы, Рождественский көшесі бойымен 9 май көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
8) "Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Достық көшесі, 54, шекті толу нормасы 30 адам;
9) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі бойымен Достық көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
10) "Колос" шаруа қожалығы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Берсуат ауылдық округі, Берсуат ауылы, Бейбітшілік көшесі, 3, шекті толу нормасы 30 адам;
11) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Берсуат ауылдық округі, Берсуат ауылы, Жеңіс көшесі бойымен Республика көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 30 адам;

12) площадь, расположенная у здания сельского клуба села Булаксай государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Булаксайский сельский округ, село Булаксай, улица Окжетпес, 6, норма предельной заполняемости 30 человек;
13) маршрут следования для проведения мирных собраний: Булаксайский сельский округ, село Булаксай, по улице Тынигерушілер до пересечения с улицей Окжетпес, норма предельной заполняемости 30 человек;
14) площадь, расположенная у здания сельского клуба села Волгодоновка государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Волгодоновский сельский округ, село Волгодоновка, улица Центральная, 3, норма предельной заполняемости 30 человек;
15) маршрут следования для проведения мирных собраний: Волгодоновский сельский округ, село Волгодоновка, по улице Достык до улицы Центральной, норма предельной заполняемости 30 человек;
16) площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жибек жолы", сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, микрорайон Строение, 4, норма предельной заполняемости 40 человек;
17) маршрут следования для проведения мирных собраний: сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, с пересечения улиц Маншук Маметовой и Сарыарка до микрорайона Строение, норма предельной заполняемости 40 человек;
18) площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима Ижевского сельского округа", Ижевский сельский округ, село Ижевское, улица Мира, 17, норма предельной заполняемости 30 человек;
19) маршрут следования для проведения мирных собраний: Ижевский сельский округ, село Ижевск, по улице Мира, норма предельной заполняемости 30 человек;
20) площадь, расположенная у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Еңбек-1", Константиновский сельский округ, село Константиновка, улица Центральная, 47, норма предельной заполняемости 30 человек;
21) маршрут следования для проведения мирных собраний: Константиновский сельский округ, село Константиновка, по улице Центральная, норма предельной заполняемости 30 человек;
22) площадь, расположенная у здания Михайловского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Михайловский сельский округ, село Михайловка, улица Абая Кунанбаева, 15, норма предельной заполняемости 30 человек;
23) маршрут следования для проведения мирных собраний: Михайловский сельский округ, село Михайловка, по улице Заводская до улицы Абая Кунанбаева, норма предельной заполняемости 30 человек;

12) Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Бұлақсай ауылының ауылдық клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Бұлақсай ауылдық округі, Бұлақсай ауылы, Оқжетпес көшесі, 6, шекті толу нормасы 30 адам;
13) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бұлақсай ауылдық округі, Бұлақсай ауылы, Тыңигерушілер көшесі бойымен Оқжетпес көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
14) Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Волгодонов ауылының ауылдық клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Волгодонов ауылдық округі, Волгодонов ауылы, Центральная көшесі, 3, шекті толу нормасы 30 адам;
15) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Волгодонов ауылдық округі, Волгодонов ауылы, Достық көшесі бойымен Центральная көшесіне дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
16) "Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Құрылыс шағын ауданы, 4, шекті толу нормасы 40 адам;
17) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Мәншүк Мәметова және Сарыарқа көшелерінің қиылысынан Құрылыс шағын ауданына дейін, шекті толу нормасы 40 адам;
18) "Ижевск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Ижевск ауылдық округі, Ижевск ауылы, Мир көшесі, 17, шекті толу нормасы 30 адам;
19) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ижевск ауылдық округі, Ижевск ауылы, Мир көшесі бойымен, шекті толу нормасы 30 адам;
20) "Еңбек–1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Константинов ауылдық округі, Константинов ауылы, Центральная көшесі, 47, шекті толу нормасы 30 адам;
21) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Константинов ауылдық округі, Константинов ауылы, Центральная көшесі бойымен, шекті толу нормасы 30 адам;
22) Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жанындағы Михайлов ауылдық мәдениет үйі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Михайлов ауылдық округі, Михайлов ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 15, шекті толу нормасы 30 адам;
23) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Михайлов ауылдық округі, Михайлов ауылы, Заводская көшесі бойымен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, шекті толу нормасы 30 адам;

24) площадь, расположенная у здания сельского Дома культуры села Турген при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, сельский округ Турген, село Турген, улица Женис, 21, норма предельной заполняемости 30 человек;
25) маршрут следования для проведения мирных собраний: сельский округ Турген, село Турген, по улице Женис, норма предельной заполняемости 30 человек;
26) площадь, расположенная у здания Сарабинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района, Сарабинский сельский округ, село Сараба, улица Абая, 23, норма предельной заполняемости 30 человек;
27) маршрут следования для проведения мирных собраний: Сарабинский сельский округ, село Сараба, по улице Достык до улицы Абая, норма предельной заполняемости 30 человек.
5. Не допускается установление юрт, палаток, иных сооружений в специализированных местах для организации и проведения мирных собраний без согласия местного исполнительного органа.
6. В случае, если на проведение мирного собрания в одном и том же месте и (или) по одному и тому же маршруту следования либо в одно и то же время одновременно претендует несколько организаторов мирных собраний, очередность использования указанного места определяется местным исполнительным органом исходя из времени получения им соответствующего уведомления или заявления от организатора мирных собраний.
7. Минимальное допустимое расстояние между лицами, принимающими участие в мирном собрании, кроме пикетирования, составляет не менее двух метров, в целях сохранения социальной дистанции.
8. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, проводимое одним участником, составляет не менее 100 метров.
9. Мирные собрания не могут начинаться ранее 9 часов и заканчиваться позднее 20 часов по местному времени Аршалынского района в день проведения мирных собраний.
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 ноября
2021 года № 16/4
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 19 января
2021 года № 2/2
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Аршалынском районе
На территории Аршалынского района не допускается проведение пикетирования ближе 400 метров от границы прилегающих территорий:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;

24) Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Түрген ауылының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының қасында орналасқан алаң, Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Жеңіс көшесі, 21, шекті толу нормасы 30 адам;
25) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Жеңіс көшесі бойымен, шекті толу нормасы 30 адам;
26) Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы ауданы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Сарыоба ауылының ауылдық клубы ғимаратының қасында орналасқан алаң, Сарыоба ауылдық округі, Сараба ауылы, Абай көшесі, 23, шекті толу нормасы 30 адам;
27) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Сараба ауылдық округі, Сараба ауылы, Достық көшесі бойымен Абай көшесіне дейін, шекті толу нормасы 30 адам.
5. Жергілікті атқарушы органның келісімінсіз бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда киіз үйлер, шатырлар, өзге де құрылысжайлар орнатуға жол берілмейді.
6. Дәл сол бір жерде және (немесе) дәл сол бір жүру маршруты бойынша не дәл сол бір уақытта бейбіт жиналыс өткізуге бір мезгілде бірнеше бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушы үміткер болған жағдайда, көрсетілген орынды пайдалану кезектілігін жергілікті атқарушы орган бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушыдан тиісті хабарламаны немесе өтінішті алған уақытын негізге ала отырып айқындайды.
7. Әлеуметтік қашықтықты сақтау мақсатында, пикеттеуден басқа, бейбіт жиналысқа қатысатын адамдардың арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде екі метрді құрайды.
8. Бір қатысушы өткізетін пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.
9. Бейбіт жиналыстар өткізілетін күні Аршалы ауданының жергілікті уақыты бойынша сағат 9-дан ерте бастауға және сағат 20-дан кеш аяқтауға болмайды.
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 қарашадағы
№ 16/4 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 19 қантардағы
№ 2/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Аршалы ауданының аумағында іргелес аумақтардың шекарасына 400 метрден жақын жерде пикет өткізуге жол берілмейтін:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;

4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.

4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда тыйым салынады.