Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 9 июля 2021 года № А-07/228. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23602
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Буландынской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Буландынского района".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Буландынская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к постановлению акимата

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № А-07/228 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23602 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық занына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бұланды аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Бұланды ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданы әкімі Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

от 9 июля 2021 года
№ А-07/228
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1.
город Макинск
улица Сакена Сейфуллина, 36, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Буландынского района
2.
город Макинск
улица Михаила Яглинского, 19, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Школа - лицей имени Балуана Шолака города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
3.
город Макинск
улица Парковая, 2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Специализированная Буландынская детско - юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области
4.
город Макинск
улица Мира, 13, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
5.
город Макинск

2021 жылғы 9 шілдедегі
№ А-07/228 әкімдігінің
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Макинск қаласы
Сәкен Сейфуллин көшесі, 36, Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Бұланды аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
2.
Макинск қаласы
Михаил Яглинский көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3.
Макинск қаласы
Парковая көшесі, 2, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Бұланды балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4.
Макинск қаласы
Мир көшесі, 13, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5.
Макинск қаласы

улица Мухтара Ауезова, 39, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
6.
город Макинск
улица имени Балуан Шолака, 30, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа города Макинск при отделе образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
7.
город Макинск
улица Ивана Скуридина, 62 А, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
8.
город Макинск
улица Карьерная, 10 А, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Айголек" города Макинск при отделе образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
9.
село Вознесенка
улица Комсомольская, 24, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Вознесенка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
10.
село Тастыозек
улица Достык, 44, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Тастыозек отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
11.
село Аккайын
улица Школьная, 17 А, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Аккайин отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
12.
село Купчановка
улица Школьная, 12, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области"
13.
село Караозек
улица Шокана Уалиханова, 27, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Караозек отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
14.
село Байсуат
улица Абая Кунанбаева, 19, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Байсуат отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
15.
село Алтынды
улица Турсынбека Какишева, 14, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Алтынды отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
16.
село Алаколь
улица Молодежная, 6, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Алаколь отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
17.
село Ельтай

Мұхтар Әуезов көшесі, 39, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6.
Макинск қаласы
Балуан Шолақ атындағы көшесі, 30, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Макинск қаласының балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
7.
Макинск қаласы
Иван Скуридин көшесі, 62 A, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8.
Макинск қаласы
Карьерная көшесі, 10 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Макинск қаласының "Айғөлек" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
9.
Вознесенка ауылы
Комсомольская көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Вознесенка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10.
Тастыөзек ауылы
Достық көшесі, 44, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Тастыөзек ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11.
Аққайың ауылы
Школьная көшесі, 17 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Аққайың ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12.
Купчановка ауылы
Школьная көшесі, 12, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13.
Қараөзек ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14.
Байсуат ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Байсуат ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
15.
Алтынды ауылы
Тұрсынбек Кәкішев көшесі, 14, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Алтынды ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16.
Алакөл ауылы
Молодежная көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Алакөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17.
Елтай ауылы

улица Уялы, 6/1, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Ельтай отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
18.
село Жанаталап
улица Акбулак, 12, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жанаталап отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
19.
село Токтамыс
улица Садовая, 10, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Токтамыс отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
20.
село Иванковка
улица Степная, 12, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Иванковка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
21.
село Гордеевка
улица Центральная, 24, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Гордеевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
22.
село Журавлевка
улица Кирова, 43, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Журавлевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
23.
село Воробьевка
улица Сарыарка, 1, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Воробьевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
24.
село Ярославка
улица Школьная, 11, стенд у административного здания товарищества с ограниченной ответственностью "Журавлевка - 1"
25.
село Новодонецкое
улица Новая, 17, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Новодонецкое отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
26.
село Айнаколь
улица Женис, 6, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Айнаколь отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
27.
село Шубарагаш
улица Абылайхана, 20, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шубарагаш отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
28.
село Отрадное
улица Школьная, 4, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Отрадное отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
29.
село Партизанка
улица имени Маншук Маметовой, 13 А, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Партизанка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
30.
село Капитоновка
улица Первомайская, 6, стенд у здания Капитоновского сельского Дома культуры при государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков Буландынского района"
31.
село Никольское

Ұялы көшесі, 6/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Елтай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18.
Жаңаталап ауылы
Ақбұлақ көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаталап ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
19.
Тоқтамыс ауылы
Садовая көшесі, 10, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Тоқтамыс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
20.
Иванковка ауылы
Степная көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Иванковка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
21.
Гордеевка ауылы
Центральная көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Гордеевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
22.
Журавлевка ауылы
Киров көшесі, 43, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Журавлевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
23.
Воробьевка ауылы
Сарыарқа көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Воробьевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
24.
Ярославка ауылы
Школьная көшесі, 11, "Журавлевка-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимаратының жанындағы стенд
25.
Новодонецк ауылы
Новая көшесі, 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Новодонецк ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
26.
Айнакөл ауылы
Жеңіс көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Айнакөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
27.
Шұбарағаш ауылы
Абылайхан көшесі, 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Шұбарағаш ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
28.
Отрадное ауылы
Школьная көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Отрадное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
29.
Партизанка ауылы
Мәншүк Мәметова атындағы көшесі, 13 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Партизанка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
30.
Капитоновка ауылы
Первомайская көшесі, 6, "Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы Капитоновка ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд
31.
Никольск ауылы

улица Советская, 5 А, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Никольское отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
32.
село Новобратское
улица Школьная, 2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Новобратское отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"
33.
село Буденовка
улица Школьная, 38, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Буденовка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области"

Советская көшесі, 5 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Никольск ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
32.
Новобратск ауылы
Школьная көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Новобратск ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
33.
Буденовка ауылы
Школьная көшесі, 38, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Буденовка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд