О признании утратившим силу решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2017 года № 6С17-3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Егиндыкольского района"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14 сентября 2021 года № 7С7-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2021 года № 24496
В соответствии с пунктом 2, статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Егиндыкольского района" от 5 декабря 2017 года № 6С17-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6238).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Егиндыкольского районного маслихата Б.Абилов

Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 6С17-3 "Сот шешімімен Егіндікөл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 7С7-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қыркүйекте № 24496 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Егіндікөл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 6С17-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6238 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Егіндікөл аудандық мәслихатының хатшысы Б.Абилов