О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 23 декабря 2020 года № С-60/2 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 15 апреля 2021 года № С-3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2021 года № 8438
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № С-60/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8300) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 751 250, 2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 180 541 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 962 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 560 247,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 482 598,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 270 720 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 729,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 729,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 2067,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Биржан сал М.Даулетханов
Секретарь маслихата района Биржан сал С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № С-60/2 "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № С-3/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 8438 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № С-60/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8300 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 751 250,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 180 541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 560 247,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 482 598,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 662 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 840 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 270 720 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 729,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 729,8 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 2067,8 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының сессия төрағасы М.Даулетханов
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы
мәслихатының

300823,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33512
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33192
015
Капитальные расходы государственного органа
320
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
229229,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17283,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
211945,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24891,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18103,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6788
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
13191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12591
003
Капитальные расходы государственного органа
600
02
Оборона
32350
1
Военные нужды
5150
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5150
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5150
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
27200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27200
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6542
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
20658
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4563
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4563
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3175,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3175,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1387,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

300823,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33512
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33192
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
229229,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17283,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
211945,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24891,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18103,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6788
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
13191
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12591
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
02
Қорғаныс
32350
1
Әскери мұқтаждар
5150
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5150
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5150
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
27200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27200
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6542
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
20658
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4563
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқада қызметтер
4563
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3175,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3175,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1387,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

1387,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
259617,1
1
Социальное обеспечение
17677
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17677
005
Государственная адресная социальная помощь
17677
2
Социальная помощь
218036,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218036,1
002
Программа занятости
75712
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27959
006
Оказание жилищной помощи
3147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25750
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
294
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
36205
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно- ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно- курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24676,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24293
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23904
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23904
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18114
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
499
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5291
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
566331,9
1
Жилищное хозяйство
274625
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8212,7
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6212,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1387,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
259617,1
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
17677
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17677
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17677
2
Әлеуметтiк көмек
218036,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218036,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
75712
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27959
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25750
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
294
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
36205
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
24676,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24293
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23904
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23904
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18114
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
499
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5291
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
566331,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
274625
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8212,7
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
6212,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

от 23 декабря 2020 года
№ С-60/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
1247523
Целевые текущие трансферты
564699
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56220,3
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2304
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
630
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
12600
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27959
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1000
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11727,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
418681,9
На средний ремонт улично-дорожных сетей города Степняка по улицам (Абсалям кажы, Досова, Сейфуллина, Уалиханова, Антаева, Жакупова, Симов-Гирея, Сыздыкова) и въезда в город Степняк, протяжҰнностью 8 километр и тротуаров в городе Степняк протяженностью 1,4 километр
200000
На благоустройство прилегающих территорий домов 3,4,5,7,8,9,14 микрорайона Абылай хана города Степняк
94972
На средний ремонт улично-дорожных сетей (Абсалям Кажи, Сейфуллина, Кенесары, Абылай хана, въезд в город Степняк 40/20)
100000
На текущий ремонт насосной станции и водопроводных сетей в городе Степняк
23709,9
Отдел физической культуры и спорта района (города и областного значения)
88308,8
На установку спортивной площадки в селе Андыкожа батыра
44154,4
На установку спортивной площадки в селе Енбекшильдерское
44154,4
Отдел экономики и финансов (города областного значения)
1488
На увеличение размера подъемного пособия
1488
Целевые трансферты на развитие
682824
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
247200
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степняк–су"
247200
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
435624
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция водопроводных сетей в селе Бирсуат
10000
Реконструкция водопроводных сетей в селе Ульги

2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-60/2 шешіміне
5-қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
1247523
Ағымдағы нысаналы трансферттер
564699
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі
56220,3
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2304
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
630
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен
ассистенттерді енгізуге
12600
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27959
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеуге
11727,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомбиль жолдары бөлімі
418681,9
Степняк қаласының (Әбсәләм қажы, Досов, Сейфуллин, Уәлиханов, Антаев, Жақыпов, Симов -Гирей, Сыздықов) көшелері бойынша, Степняк қаласының кіреберісі ұзындығы 8 километр көше-жол желілерін және Степняк қаласында ұзындығы 1,4 километр тротуарларды орташа жөндеуге
200000
Степняк қаласының Абылай хан шағын ауданындағы 3,4,5,7,8,9,14 үйлердің іргелес аумақтарын абаттандыруға
94972
Көше-жол желілерін орташа жөндеу (Әбсәләм қажы, Сейфуллин, Кенесары, Абылай хан, Степняк қаласына кіру, 40/20)
100000
Степняк қаласының сорғы станциясы мен су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
23709,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
88308,8
Андықожа батыр ауылында спорт алаңын орнатуға
44154,4
Еңбекшілдер ауылында спорт алаңын орнатуға
44154,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1488
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1488
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
682824
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
247200
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Степняк–су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
247200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
435624
Бірсуат ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10000
Үлгі ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту

1000
Строительство разводящих сетей теплоснабжения коммунального хозяйства по улицам Кенесары, Досова, Антаева в городе Степняк
183940
Строительство 21-квартирного жилого дома в микрорайоне Абылай хана города Степняк, позиция 1
160684
Строительство благоустройства и инженерных сетей 21-квартирному жилому дому в микрорайоне Абылай хана города Степняк, позиции 1
80000
Приложение 4 к решению
маслихата района Биржан сал
от 15 апреля 2021 года
№ С-3/2
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 23 декабря 2020 года

1000
Степняк қаласындағы Кенесары, Досов, Антаев көшелері бойынша коммуналдық шаруашылықтың жылумен жабдықтаудың таратушы желілерін салу
183940
Степняк қаласы Абылай хан шағын ауданында 21 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы,1 позиция
160684
Степняк қаласы Абылай хан шағын ауданында 21 пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және инженерлік желілер салу,1 позиция
80000
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2021 жылғы 15 сәуірдегі
№ С-3/2 шешіміне
4-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы