О переименовании улиц села Коргалжын
Решение акима Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области от 28 апреля 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 апреля 2021 года № 8454
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 08 октября 2019 года, аким Коргалжынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Коргалжын:
улицу Гагарина на улицу Казыбек би;
улицу Поселок cтроителей на улицу Байдалы би.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
аким сельского округа Б.Байкадамов

Қорғалжын ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 8454 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 08 қазандағы қорытындысы негізінде, Қорғалжын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын ауылының көшелері қайта аталсын:
Гагарин көшесі Қазыбек би көшесіне;
Поселок cтроителей көшесі Байдалы би көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
ауылдық округ әкімі Б.Байкадамов