О признании утратившими силу некоторых решений Байганинского районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 61. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24521
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Байганинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 15 сентября 2021 года № 61
Перечень некоторых решении Байганинского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Байганинскому району" от 24 ноября 2017 года № 107 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5730);
2. Решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Байганинскому району" от 14 мая 2019 года № 234 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6149);
3. Решение Байганинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 14 мая 2019 года № 234 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Байганинскому району" от 11 сентября 2019 года № 251 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6149);
4. Решение Байганинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 ноября 2017 года № 107 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Байганинскому району" от 31 октября 2019 года № 261 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6439).

Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 61 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24521 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 61 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 24 қарашадағы № 107 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5730 болып тіркелген) шешімі;
2. Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2019 жылғы 14 мамырдағы № 234 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6149 болып тіркелген) шешімі;
3. Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 234 "Байғанин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 251 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6381 болып тіркелген) шешімі;
4. Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 107 "Байғанин ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 31 қазандағы № 261 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6439 болып тіркелген) шешімі.