О признании утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 24 декабря 2015 года № 559 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг по Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 6 апреля 2021 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 апреля 2021 года № 5923
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг по Алматинской области" от 24 декабря 2015 года № 559 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3681, опубликован 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Алматинской области Л. Турлашова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов

"Алматы облысы бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 559 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 129 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 9 сәуірде № 5923 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы облысы бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 559 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3681 тіркелген, 2016 жылдың 6 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары Л. Тұрлашовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов