О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 79-435 "О бюджете Ескельдинского района на 2021-2023 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 31 марта 2021 года № 4-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 апреля 2021 года № 5917
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 79-435 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5863, опубликован 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 9 266 262 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 204 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления 101 981 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 45 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 914 101 тысяча тенге;
2) затраты 9 319 636 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 129 053 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 199 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 70 845 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 182 427 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 182 427 тысяч тенге, в том числе:

Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 79-435 "Ескелді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-15 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 1 сәуірде № 5917 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104 бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 79-435 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5863 тіркелген, 2021 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 266 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 204 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 101 981 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 45 500 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 914 101 мың теңге;
2) шығындар 9 319 636 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 129 053 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 199 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 70 845 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 182 427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 182 427 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов 199 898 тысяч тенге;
погашение займов 70 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 53 382 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата А. Дюсенбинов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов

қарыздар түсімі 199 898 мың теңге;
қарыздарды өтеу 70 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 53 382 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Дюсенбинов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Сатанов