Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Кербулакского района
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2021 года № 14-69. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25614
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:

Кербұлақ ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схема), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 14-69 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 8 желтоқсанда № 25614 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Кербулакского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Кербулакского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кербулакского районного маслихата К. Бекиев

1. Кербұлақ ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схема) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Кербұлақ ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының хатшысы К. Бекиев

Приложение 1 к решению Кербулакский районный маслихат от 24 ноября 2021 года № 14-69
Проект (cхема) зонирования земель Кербулакского района
Приложение 2 к решению Кербулакский районный маслихат от 24 ноября 2021 года № 14-69
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Кербулакского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
І
Село Сарыозек: 015 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Кабанбай батыра, с востока улицей Чокана, с юга улицей Жолашар, с запада улицей Самрук.
Кадастровый квартал 016: ограничена с севера улицей Асфендиярова, с востока улицей Мадибекулы, с юга улицей Аль-Фараби, с запада улицей Аманжолова.
1,6
2
Село Когалы: кадастровый квартал 085: ограничена с севера улицей Т. Иманбаева, с востока улицей Масанчи, с юга улицей Панфилова, с запада улицей Желтоксан.

Кербұлақ аудандық мәслихаты 2021 жылғы 24 қарашадағы № 14-69 шешіміне 1 қосымша
Кербұлақ ауданы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Кербұлақ аудандық мәслихаты 2021 жылғы 24 қарашадағы № 14-69 шешіміне 2 қосымша
Кербұлақ ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтың шекарасы
Кадастрлық кварталының нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
1
I
Сарыөзек ауылы: 015 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қабанбай батыр көшесімен, шығысы Шоқан көшесімен, оңтүстігі Жолашар көшесімен, батысы Самрұқ көшесімен шектеледі.
016 кадастрлық кварталы: солтүстігі Асфендияров көшесімен, шығысы Мәдибекұлы көшесімен, оңтүстігі Әл-Фараби көшесімен, батысы Аманжолова көшесімен шектеледі.
1,6
2
Қоғалы ауылы: 085 кадастрлық кварталы: солтүстігі Т.Иманбаев көшесімен, шығысы Масанчи көшесімен, оңтүстігі Панфилов көшесімен, батысы Желтоқсан көшесіменшектеледі.

Кадастровый квартал 086: ограничена с севера с границей села Бостан, с востока с горой, с юга с границей села Жайнак, с запада автомобильной дорогой областного значения p-125.
1,3
3
Село Карашокы: кадастровый квартал 023: ограничена с севера улицей Абылайхана, с востока улицей Ардагера, с юга улицей И.П. Надбережного, с запада улицей Боранбаева.
1,3
4
Село Кызылжар:кадастровый квартал 007: ограничена с севера улицей Нуркенова, с востока улицей Шыныбека, с юга улицей Бармак батыра, с запада улицей Муканова Мейрхана.
1,3
5
Село Шанханай:кадастровый квартал 018: ограничена с севера улицей Ауезова, с востока улицей Базарбаева, с юга улицей Бейбитшилик, с запада улицей Шокана.
1,3
6
Село Басши:кадастровый квартал 114: ограничена севернее улицей Заречная 1, с востока улицей Западная, с юга улицей Алтынсарина, с запада улицей Шормак.
1,3
7
Село Жоламан: кадастровый квартал 037: ограничена с севера улицей Суанбаева, с востока улицей Жанбайбаба, с юга улицей Акшаканова, с запада улицей Кайнарлы.
1,3
8
Село Караагаш: кадастровый квартал 001: ограничена с севера улицей Сарыбулак, с востока улицей Сейткерим, с юга улицей Маханова, с запада улицей Маметовой.
1,3
9
Село Алтынемель:кадастровый квартал 054: ограничена с востока улицей Кайнар, с юга улицей Жамбыла, с запада улицей Кабанбай батыра.
1,3
10
Село Талдыбулак:кадастровый квартал 104: ограничена с севера улицей Карасай батыра, с востока улицей Б. Момышулы, с юга улицей Райымбека батыра, с запада улицей И. Алтынсарина.
1,3
11
Село Каспан:кадастровый квартал 048: ограничена с севера улицей Ауэзова, с востока улицей Жамбыла, с юга улицей Абая, с запада улицей Рыскулова.
1,3
12
Село Сарыбастау:кадастровый квартал 025: ограничена с востока улицей Аубакирова, с юга улицей Рыскулова, с запада улицей Алматы.
1,3
13
Село Жайнак батыр:кадастровый квартал 069: ограничена с севера улицей Балпык би, с востока улицей Жамбыла, с юга улицей Абая, с запада улицей Ескельды би.
1,3
14
Село Коянкоз:кадастровый квартал 021: ограничена с севера улицей Амангельды по улице Толебаева.
1,3
15
ІІ
Село Шаган:кадастровый квартал 080: ограничена с севера улицей Дутова, с востока улицей Бондаренко, с юга улицей Тәуелсіздік, с запада улицей Мукагали Макатаева.
1,1
16
Село Шубар:кадастровый квартал 111: ограничена с севера улицей Бактыбая, с востока улицей Абая, с юга улицей Куренбеля, с запада улицей Абая и Бактыбая.
1,1
17
Село Коксу:кадастровый квартал 092: ограничена с севера улицей Бейбитшилик, с востока улицей Ш. Уалихановой, с юга улицей А. Султанбекова, с запада улицей К. Бактиярова.
1,1
18
Село Жаналык: кадастровый квартал 067: ограничена с севера улицей Садовая, Заводская, с юга улицей Натар, Чокан.
1,1
19
Село Карымсак:кадастровый квартал 066: ограничена с севера улицей Кирова, Казахстан, с юга улицей Когалы, Заречная.
1,1
20
Станция Малайсары: кадастровый квартал 028: ограничена чертой данного населенного пункта.
1,1
21
Село Байгазы:кадастровый квартал 055: ограничена с севера улицей Абая, с востока улицей Кайнара, с юга улицей Абая, с запада улицей Кайнара.
1,1
22
Село Кызылшкол:кадастровый квартал 058: ограничена с севера улицей Алтынсарина, с востока улицей Абая, с юга улицей Кайнара, с запада улицей Абая.
1,1
23
Село Тастыозек:кадастровый квартал 087: ограничена с севера улицей Арын ата, с востока улицей Ешмухамбет, с юга улицей Ж. Бекбосынова, с запада улицей Арын ата.
1,1
24
Село Бостан:кадастровый квартал 105: ограничена с севера улицей Момбаева, с востока улицей Д. Инаханова, с юга улицей Шаяхметова, с запада улицей О. Тобаякова.
1,1
25

086 кадастрлық кварталы: солтүстігі Бостан ауылының шекарасымен, шығысы таумен, оңтүстігі Жайнақ ауылының шекарасымен, батысы p-125 облыстық маңызы бар автокөлік жолымен шектеледі.
1,3
3
Қарашоқы ауылы: 023 кадастрлық кварталы: солтүстігі Абылайхан көшесімен, шығысы Ардагер көшесімен, оңтүстігі И.П. Надбережный көшесімен, батысы Боранбаев көшесімен шектеледі.
1,3
4
Қызылжар ауылы:007 кадастрлық кварталы: солтүстігі Нүркенова көшесімен, шығысы Шыныбек көшесімен, оңтүстігі Бармақ батыр көшесімен, батысы Мұқанов Мейірхан көшесімен шектеледі.
1,3
5
Шанханай ауылы:018 кадастрлық кварталы: солтүстігі Ауезов көшесімен, шығысы Базарбаев көшесімен, оңтүстігі Бейбітшілік көшесімен, батысы Шоқан көшесімен шектеледі.
1,3
6
Басши ауылы:114 кадастрлық кварталы: солтүстігі Заречная 1 көшесімен, шығысы Батыс көшесімен, оңтүстігі Алтынсарин көшесімен, батысы Шормақ көшесімен шектеледі.
1,3
7
Жоламан ауылы: 037 кадастрлық кварталы: солтүстігі Суанбаев көшесімен, шығысы Жанбайбаба көшесімен, оңтүстігі Ақшақанов көшесімен, батысы Қайнарлы көшесімен шектеледі.
1,3
8
Қараағаш ауылы: 001 кадастрлық кварталы: солтүстігі Сарыбұлақ көшесімен, шығысы Сейткерім көшесімен, оңтүстігі Маханов көшесімен, батысы Маметова көшесімен шектеледі.
1,3
9
Алтынемел ауылы:054 кадастрлық кварталы: шығысы Қайнар көшесімен, оңтүстігі Жамбыл көшесімен, батысы Қабанбай батыр көшесімен шектеледі.
1,3
10
Талдыбұлақ ауылы:104 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қарасай батыр көшесімен, шығысы Б. Момышұлы көшесімен, оңтүстігі Райымбек батыр көшесімен, батысы И. Алтынсарин көшесімен шектеледі.
1,3
11
Қаспан ауылы:048 кадастрлық кварталы: солтүстігі Әуезов көшесімен, шығысы Жамбыл көшесімен, оңтүстігі Абай көшесімен, батысы Рысқұлов көшесімен шектеледі.
1,3
12
Сарыбастау ауылы:025 кадастрлық кварталы: шығысы Әубәкіров көшесімен, оңтүстігі Рысқұлов көшесімен, батысы Алматы көшесімен шектеледі.
1,3
13
Жайнақ батыр ауылы:069 кадастрлық кварталы: солтүстігі Балпық би көшесімен, шығысы Жамбыл көшесімен, оңтүстігі Абай көшесімен, батысы Ескелді би көшесімен шектеледі.
1,3
14
Қоянкөз ауылы:021 кадастрлық кварталы: Аманкелді көшесінің бойымен Төлебаева көшесі бойымен шектеледі.
1,3
15
II
Шаған ауылы:080 кадастрлық кварталы: солтүстігі Дутов көшесімен, шығысы Бондаренко көшесімен, оңтүстігі Тәуелсіздік көшесімен, батысы Мұқағали Мақатаев көшесімен шектеледі.
1,1
16
Шұбар ауылы:111 кадастрлық кварталы: солтүстігі Бақтыбай көшесімен, шығысы Абай көшесімен, оңтүстігі Күреңбел көшесімен, батысы Абай және Бақтыбай көшесімен шектеледі.
1,1
17
Көксу ауылы:092 кадастрлық кварталы: солтүстігі Бейбітшілік көшесімен, шығысы Ш. Уалиханова көшесімен, оңтүстігі А. Сұлтанбеков көшесімен, батысы К.Бактияров көшесімен шектеледі.
1,1
18
Жаңалық ауылы:067 кадастрлық кварталы: солтүстігі Садовая, Заводская көшелерімен, оңтүстігі Натар, Шоқан көшелерімен шектеледі.
1,1
19
Қарымсақ ауылы:066 кадастрлық кварталы: солтүстігі Киров, Қазақстан көшелерімен, оңтүстігі Қоғалы, Заречная көшелерімен шектеледі.
1,1
20
Малайсары станциясы:028 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
1,1
21
Байғазы ауылы:055 кадастрлық кварталы: солтүстігі Абай көшесімен, шығысы Қайнар көшесімен, оңтүстігі Абай көшесімен, батысы Қайнар көшесімен шектеледі.
1,1
22
Қызылмектеп ауылы:058 кадастрлық кварталы: солтүстігі Алтынсарина көшесімен, шығысы Абай көшесімен, оңтүстігі Қайнар көшесімен, батысы Абай көшесімен шектеледі.
1,1
23
Тастыөзек ауылы:087 кадастрлық кварталы: солтүстігі Арын ата көшесімен, шығысы Ешмұхамбет көшесімен, оңтүстігі Ж.Бекбосынова көшесімен, батысы Арын ата көшесімен шектеледі.
1,1
24
Бостан ауылы:105 кадастрлық кварталы: солтүстігі Момбаев көшесімен, шығысы Д. Инаханов көшесімен, оңтүстігі Шаяхметов көшесімен, батысы О. Тобаяқов көшесімен шектеледі.
1,1
25

Село Нурым:кадастровый квартал 115: ограничена с севера улицей Центральная 1, с юга улицей Самал.
1,1
26
Село Желдыкара:кадастровый квартал 008: ограничена чертой данного населенного пункта.
1,1
27
Ферма Шилису 1: кадастровый квартал 002: ограничена чертой данного населенного пункта.
1,1
28
ІІІ
Село Акбастау:кадастровый квартал 071: ограничена с севера улицей Кабанбай батыра, с юга улицей Малайсары.
0,9
29
Село Коксай:кадастровый квартал 051: ограничена с севера улицей Кунаева, с востока улицей Валиханова, с запада улицей Курмангазы.
0,9
30
Село Архарлы:кадастровый квартал 026: ограничена с севера улицей Магжана Жумабаева, с востока улицей С. Рахатова, с юга улицей М. Ауэзова, с запада улицей Манасбая.
0,9
31
Село Шилису:кадастровый квартал 009: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
32
Село Актобе: кадастровый квартал 116: ограничена с севера улицей Узень, с юга улицей Мектеп.
0,9
33
Село Майтобе:кадастровый квартал 019: ограничена с севера улицей Ускенбекова, с востока улицей Шокана, с юга улицей Альфараби, с запада улицей Атамекен.
0,9
34
Село Тастыбастау:кадастровый квартал 056: ограничена вдоль улицы Маметовой.
0,9
35
Село Карлыгаш:кадастровый квартал 057: ограничена с севера улицей Асфендиярова, с востока улицей Мадибекулы, с юга улицей Аль-Фараби, с запада улицей Аманжоловой.
0,9
36
Село Доланалы:кадастровый квартал 070: ограничена с севера улицей М. Ауэзова, с юга улицей А. Акылбекова.
0,9
37
Село Онжас:кадастровый квартал 109: ограничена вдоль улицы Балхашева.
0,9
38
Село Косагаш:кадастровый квартал 093: ограничена с севера улицей Садовой, с востока улицей Подгорной, с юга улицей Бейбитшилик, с запада улицей Кунаева.
0,9
39
Село Беріктас:096 кадастровый квартал: ограничена вдоль улицы Алтынсарина.
0,9
40
Село Сайлыколь: кадастровый квартал 049: ограничена вдоль улицы Жансугурова и Сейфуллина.
0,9
41
Ферма Казансу 3: кадастровый квартал 004: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
42
Село Архарлы:кадастровый квартал 026: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
43
Станция Дос: кадастровый квартал 032: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
44
Село Куренбель:088 кадастровый квартал: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
45
Село Кайнарлы:кадастровый квартал 052: ограничена вдоль улицы Айтеке би и Аль-Фараби
0,9
46
Станция Жоламан: кадастровый квартал 040: ограничена вдоль улицы Железнодорожная.
0,9
47
Село Малайсары: кадастровый квартал 027: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
48
Село Аралтобе:кадастровый квартал 110: ограничена с севера улицей Набережная, с востока и с юга улицей Бирлик, с запада улицей Бирлик.
0,9
49
Село Шаган:кадастровый квартал 050: ограничена вдоль улицы Казыбек би.
0,9
50
Село Самен: кадастровый квартал 036: ограничена вдоль улицы Масанова.
0,9
51
дорожный участок Аксункар: кадастровый квартал 011: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
52
Станция Майтобе: кадастровый квартал 010: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
53
Село Кокбастау:кадастровый квартал 081: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
54
Село Коктал:кадастровый квартал 094: ограничена вдоль улицы Оракты батыра и Б. Момышулы.
0,9
55
Станция Архарлы: 042 кадастровый квартал: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
56
Станция Дала: 041 кадастровый квартал: ограничена вдоль улицы Акшанова.
57

Нұрым ауылы:115 кадастрлық кварталы: солтүстігі Орталық 1 көшесімен, оңтүстігі Самал көшесімен шектеледі.
1,1
26
Желдіқара ауылы:008 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
1,1
27
Шилісу 1 фермасы:002 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
1,1
28
ІІІ
Ақбастау ауылы:071 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қабанбай батыр көшесімен, оңтүстігі Малайсары көшесімен шектеледі.
0,9
29
Көксай ауылы:051 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қонаев көшесімен, шығысы Уәлиханов көшесімен, батысы Құрманғазы көшесімен шектеледі.
0,9
30
Арқарлы ауылы:026 кадастрлық кварталы: солтүстігі Мағжан Жұмабаев көшесімен, шығысы С.Рахатов көшесімен, оңтүстігі М. Әуезов көшесімен, батысы Манасбай көшесімен шектеледі.
0,9
31
Шилісу ауылы:009 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
32
Ақтөбе ауылы:116 кадастрлық кварталы: солтүстігі Өзен көшесімен, оңтүстігі Мектеп көшесімен шектеледі.
0,9
33
Майтөбе ауылы:019 кадастрлық кварталы: солтүстігі Өскенбеков көшесімен, шығысы Шоқан көшесімен, оңтүстігі Альфараби көшесімен, батысы Атамекен көшесімен шектеледі.
0,9
34
Тастыбастау ауылы:056 кадастрлық кварталы: Тастыбастау ауылы:056 кадастрлық кварталы: Маметова көшесінің бойымен шектеледі.
0,9
35
Қарлығаш ауылы:057 кадастрлық кварталы: солтүстігі Асфендияров көшесімен, шығысы Мәдибекұлы көшесімен, оңтүстігі Әл-Фараби көшесімен, батысы Аманжолова көшесімен шектеледі.
0,9
36
Доланалы ауылы:070 кадастрлық кварталы: солтүстігі М.Әуезов көшесімен, оңтүстігі А.Ақылбеков көшесімен шектеледі.
0,9
37
Онжас ауылы:109 кадастрлық кварталы: Балхашев көшесінің бойымен шектеледі.
0,9
38
Косағаш ауылы:093 кадастрлық кварталы: солтүстігі Садовая көшесімен, шығысы Подгорная көшесімен, оңтүстігі Бейбітшілік көшесімен, батысы Қонаев көшесімен шектеледі.
0,9
39
Беріктас ауылы:096 кадастрлық кварталы: Алтынсарин көшесінің бойымен шектеледі.
0,9
40
Сайлыкөл ауылы:049 кадастрлық кварталы: Жансүгіров және Сейфуллин көшелерінің бойымен шектеледі.
0,9
41
Қазансу 3 фермасы:004 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
42
Арқарлы ауылы:026 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
43
Дос станциясы:032 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
44
Күреңбел ауылы:088 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
45
Қайнарлы ауылы:052 кадастрлық кварталы: Әйтеке би және Әл-Фараби көшелерінің бойымен шектеледі.
0,9
46
Жоламан станциясы:040 кадастрлық кварталы: Теміржол көшесінің бойымен шектеледі.
0,9
47
Малайсары ауылы:027 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
48
Аралтөбе ауылы:110 кадастрлық кварталы: солтүстігі Набережная көшесімен, шығысы және оңтүстігі Бірлік көшесімен, батысы Бірлік көшесімен шектеледі.
0,9
49
Шаған ауылы:050 кадастрлық кварталы: Қазыбек би көшесінің бойымен шектеледі.
0,9
50
Самен ауылы:036 кадастрлық кварталы: Масанов көшесінің бойымен шектеледі.
0,9
51
Ақсұңқар жол учаскесі:011 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
52
Майтөбе станциясы:010 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
53
Көкбастау ауылы:081 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
54
Көктал ауылы:094 кадастрлық кварталы: Б. Момышұлы көшесінің бойымен Орақты батыр көшесімен шектеледі.
0,9
55
Арқарлы станциясы:042 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
56
Дала станциясы:041 кадастрлық кварталы:Ақшанов көшесінің бойымен шектеледі.
0,9
57

Ферма Сарыбулак 2: кадастровый квартал 003: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
58
Станция Балгалы: кадастровый квартал 029: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
59
Станция Койкырыккан: 017 кадастровый квартал: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
60
Село Терысакан: 106 кадастровый квартал: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
61
Станция Сайлы: 039 кадастровый квартал: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
62
Станция Тары: 030 кадастровый квартал: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9
63
Станция Алтындала: 043 кадастровый квартал: ограничена чертой данного населенного пункта.
0,9

Сарыбұлақ 2 фермасы:003 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
58
Балғалы станциясы:029 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
59
Қойқырыққан станциясы:017 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
60
Терысаққан ауылы:106 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
61
Сайлы станциясы:039 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
62
Тары станциясы:030 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9
63
Алтындала станциясы:043 кадастрлық кварталы: осы елді мекеннің шекарасымен шектелген.
0,9