Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 13 декабря 2021 года № 289. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26072
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Жамбылской области, согласно приложению к настоящему постановлению.

Жамбыл облысын ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 289 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26072 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су кодексіне сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысын ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Р.Даулета.

2. "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.Дәулетке жүктелсін.