О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2021-2023 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 апреля 2021 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 апреля 2021 года № 4959
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4883, опубликовано 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2021 год:
в подпункте 1):
цифры "27065" заменить цифрами "47963"
цифры "21946" заменить цифрами "42844"
в подпункте 2):
цифры "27065" заменить цифрами "48147".
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-184".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "184".
1-2. Диханский сельский округ на 2021 год:
в подпункте 1):
цифры "25162" заменить цифрами "50042"
цифры "19732" заменить цифрами "44612"
в подпункте 2):
цифры "25162" заменить цифрами "50312".
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-270".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "270".
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2021 год:
в подпункте 1):
цифры "29027" заменить цифрами "29427"
цифры "22864" заменить цифрами "23264".
в подпункте 2):
цифры "29027" заменить цифрами "30564"
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-1137".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "1137".
1-4. Темирбекский сельский округ на 2021 год:
в подпункте 1):
цифры "21927" заменить цифрами "23933".
цифры "19693" заменить цифрами "21699".
в подпункте 2):
цифры "21927" заменить цифрами "24549"
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-616".
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "616".
1-5. Туймекентский сельский округ на 2021 год:
в подпункте 1):
цифры "31570" заменить цифрами "56672".
цифры "19651" заменить цифрами "44753".
в подпункте 2):

"2021-2023 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 6-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 4959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 болып тіркелген, 2021 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2021 жылға:
1) тармақшада:
"27065" сандары "47963" сандарымен ауыстырылсын
"21946" сандары "42844" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"27065" сандары "48147" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" сандары "-184" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" сандары "184" сандарымен ауыстырылсын.
1-2. Дихан ауылдық округі 2021 жылға:
1) тармақшада:
"25162" сандары "50042" сандарымен ауыстырылсын
"19732" сандары "44612" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"25162" сандары "50312" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" сандары "-270" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" сандары "270" сандарымен ауыстырылсын.
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2021 жылға:
1) тармақшада:
"29027" сандары "29427" сандарымен ауыстырылсын
"22864" сандары "23264" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"29027" сандары "30564" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" сандары "-1137" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" сандары "1137" сандарымен ауыстырылсын.
1-4. Темірбек ауылдық округі 2021 жылға:
1) тармақшада:
"21927" сандары "23933" сандарымен ауыстырылсын
"19693" сандары "21699" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"21927" сандары "24549" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" сандары "-616" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" сандары "616" сандарымен ауыстырылсын.
1-5. Түймекент ауылдық округі 2021 жылға:
1) тармақшада:
"31570" сандары "56672" сандарымен ауыстырылсын
"19651" сандары "44753" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада: