О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2021 года № 80-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 апреля 2021 года № 4960
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 12 апреля 2021 года № 4-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4936) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4851, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 декабря 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "22 819 075" заменить цифрами "23 661 684";
цифры "3 020 031" заменить цифрами "3 320 031";
цифры "61 500 заменить цифрами "111 500";
цифры "19 720 892" заменить цифрами "20 213 500";
в подпункте 2):
цифры "22 794 075" заменить цифрами "24 466 740";
в подпункте 4):
цифры "25 000" заменить цифрами "0";
в том числе:
цифры "25 000" заменить цифрами "0";
в подпункте 5):
цифры "-63 050" заменить цифрами "-843 106";
в подпункте 6):
цифры "63 050" заменить цифрами "843 106";
в том числе:

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 79-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 80-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 4960 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 4-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4936 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 79-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4851 болып тіркелген, 2020 жылдың 28 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"22 819 075" сандары "23 661 684" сандарымен ауыстырылсын;
"3 020 031" сандары "3 320 031" сандарымен ауыстырылсын;
"61 500" сандары "111 500" сандарымен ауыстырылсын;
"19 720 892" сандары "20 213 500" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"22 794 075" сандары "24 466 740" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"25 000" сандары "0" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
"25 000" сандары "0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-63 050" сандары "-843 106" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"63 050" сандары "843 106" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:

28123
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2804
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
308
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
48281
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27428
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
27428
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
238979
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50292
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
188687
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
16963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
16963
02
Оборона
26989
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4261
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4261
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22728
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11228
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
59500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
59500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2584597
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1065090
005
Государственная адресная социальная помощь
1065090
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1416096
002
Программа занятости
1015075
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
75434
006
Оказание жилищной помощи
1000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

28123
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2804
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
308
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
48281
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27428
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27428
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
238979
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50292
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
188687
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
16963
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16963
02
Қорғаныс
26989
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4261
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4261
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22728
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11228
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
59500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
59500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2584597
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1065090
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1065090
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1416096
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1015075
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
75434
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

70567
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9346
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
99276
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74762
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70636
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34334
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
46338
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13739
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3639503
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3379474
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1999479
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1379995
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259415
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
231415
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
28000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
614
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
614
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1566234
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
378941
003
Поддержка культурно-досуговой работы
378941
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
469898
011
Развитие объектов культуры
469898
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
121511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10310
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
97842
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
6359
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных

70567
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9346
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
99276
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
74762
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70636
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103411
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34334
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46338
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13739
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3639503
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3379474
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1999479
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1379995
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259415
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
231415
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
28000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
614
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
614
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1566234
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
378941
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
378941
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
469898
011
Мәдениет объектілерін дамыту
469898
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
121511
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10310
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
97842
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
6359
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы