О внесении изменения в решение акима Сырдарьинского района от 8 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26247
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сырдарьинского района от 8 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6505) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района М. Ергешбаев
"Согласован"
Сырдарьинской районной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акима Сырдарьинского района
от 23 декабря 2021 года № 5
Приложение к решению
акима Сырдарьинского района
№ 8 от "8" ноября 2018 года
Избирательные участки по Сырдарьинскому району
п/н
Избирательные участки
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№154
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №135 имени А.Токмаганбетова" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Сельский округ А.Токмаганбетова
2
№155
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры Сырдарьинского района" Сырдарьинского районного отдела культуры и развития языков
Поселок Теренозек: улицы Бауыржан Момышулы, Ибрая Жахаева, Аскара Токмаганбетова, Казах, Жаппасбай Нурсеитова, Жастар, Бухарбай батыра, Достык, Наурыз, Желтоксан, Алишер Токмаганбетова, Жамбыл Жабаева, переулок Жамбыла, дома между №1 по 13 включительно улицы Д.А.Конаева, дома между №7 по 81 включительно улицы Азатбакыт Алиакбарова, дома между №31 по 53 А включительно улицы Абая Кунанбаева
3
№156
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №35 имени Исы Токтыбаева" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Поселок Теренозек: улицы Амангельды Иманова, Наги Ильясова, Жылкыбай Куттыбаева, Рахим Алшинбаева, Серикбай Жакеева, Женистин 50 жылдыгы, 1 мая, А.Тажибаева, Нургали Сыздыкова, Налькожа Ергешбаева, Толеп Жарекеева, Нуркасым Бердикулова, Агайынды Бозжановтар, Зинадин Лекерова, Бактияр Жакыпова, переулки Козытай Абуова, Абду Найзабаева, Динмухамед Конаева, дома между №14 по 60 включительно улицы Д.А.Конаева, дома между №1 по 30 включительно улицы Абая Кунанбаева, дома между №1 по 6 включительно улицы Азатбакыт Алиакбарова, отделение Узтоп, улицы Алдаберген Бисенова, Зал Мырзахметова, Ыбырай Сейпулова, Садык Райымова, Касымхан Ысмайлова, Абдыхалык Байменова, Сарсенбай Баяханова, Каржаубай Жартенова, Уалибек Абдуова, Асербай Айкопешова, Шаки Оспанова, Алмаганбет Дауылбаева, Зулхар Удербаева, Елтай Тыныштыкбаева, Кожанбай Бекжанова
4
№157
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сырдарьинский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области"
Поселок Теренозек: улицы Гани Муратбаева, Сырдария, Мухтара Ауезова, Иса Токтыбаева, Алия Молдагуловой, Маншук Маметовой, Куляш Байсеитовой, Дуйсенбай Керейтбаева, Кожабек Кенжебекулы Дадикбаева, Сейткерей Усабаева, Оспан Абилпаттаева, Тоганас батыра, Алма Оразбаевой, К.Казантаева, Шамахан Кундызбаева, Кажыман Асанова, переулки Иса Токтыбаева, Оспан Абдулпаттаева
5
№158
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №131 имени Талгат Козыбаева" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Поселок Теренозек: улицы Бакир Утепова, Айтбай арык, Актам, Касым Бодеева, Кызылдихан, Оспан Мәлібаева, Арғынбай Сырғабаева, переулки Кызылдихан, Талгата Козыбаева
6
№159
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №137" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Сельский округ С.Сейфуллина
7
№160
Коммунальное государственное казенное предприятие "сельский клуб Калжан Ахун аппарата акима сельского округа Калжан Ахун"
Сельский округ Калжан Ахун
8
№161
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №191" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Сельский округ Инкардария
9
№162
Коммунальное государственное казенное предприятие "дом культуры села Акжарма аппарата акима сельского округа Акжарма"
Сельский округ Акжарма
10
№163
Коммунальное государственное казенное предприятие "дом культуры села Шаган аппарата акима сельского округа Шаган"
Село Шаган: улицы Абай Кунанбаева, Ардагерлер, Амангельды Иманова, Адиль Атакаева, Бейбитшилик, Гани Муратбаева, Достык, Есет би, Жубаткан Бекпанова, Абилькасым Туйгынова, Катира Мыхановой, Наурыз, Рамазан Оразгалиева, Талип Альжанова и переулки Амангельды Иманова, Турсын Мұхамеджанова, Жубаткан Бекпанова
11
№164
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №37" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Село Шаган: улицы Ергеш Адаева, Аябека, Жусипали Омарова, Аби Омарова, Абдамит Косканова и поселения Шешен, Жартыкум
12
№165
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Н.Ильясов аппарата акима сельского округа Наги Ильясов"
Сельский округ Н.Ильясова
13
№166
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Ширкейли аппарата акима сельского округа Ширкейли"
Сельский округ Ширкейли
14
№167
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №44" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Сельский округ Когалыколь
15
№168
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №147" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Сельский округ Бесарык
16
№169
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Амангельды аппарата акима сельского округа Амангельды"
Сельский округ Амангельды
17
№170
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №174" отдела образования по Сырдарьинскому району Управления образования Кызылординской области"
Сельский округ Жетиколь
18
№171
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб имени Гафурдина Жанузакова аппарата акима сельского округа Айдарлы"
Сельский округ Айдарлы

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26247 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6505 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі М. Ергешбаев
"Келісілді"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясымен
Сырдария ауданы әкімінің
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 5 шешіміне қосымша
Сырдария ауданы әкімінің
2018 жылғы 8 қараша
№ 8 шешіміне қосымша
Сырдария ауданы бойынша сайлау учаскелері
р/с
Сайлау учаскелері
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1
№154
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№135 А.Тоқмағанбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
А.Тоқмағанбетов ауылдық округі
2
№155
Сырдария аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Сырдария аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Тереңөзек кенті: Бауыржан Момышұлы, Ыбырай Жахаев, Асқар Тоқмағанбетов, Қазақ, Жаппасбай Нұрсейтов, Жастар, Бұхарбай батыр, Достық, Наурыз, Желтоқсан, Әлішер Тоқмағанбетов, Жамбыл Жабаев көшелері, Жамбыл тұйық көшесі, Д.А.Қонаев көшесінің №1-ден 13-ті қоса алғандағы аралықтағы үйлер, Азатбақыт Әлиакбаров көшесінің №7-ден 81-ді қоса алғандағы аралықтағы үйлер, Абай Құнанбаев көшесінің №31-ден 53А-ны қоса алғандағы аралықтағы үйлер
3
№156
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№35 Иса Тоқтыбаев атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тереңөзек кенті: Аманкелді Иманов, Нағи Ілиясов, Жылқыбай Құттыбаев, Рахым Алшынбаев, Серікбай Жәкеев, Жеңістің 50 жылдығы, 1 май, Ә.Тәжібаев, Нұрғали Сыздықов, Нәлқожа Ергешбаев, Төлеп Жарекеев, Нұрқасым Бердіқұлов, Ағайынды Бозжановтар, Зинадин Лекеров, Бақтияр Жақыпов көшелері, Қозытай Әбуов, Найзабаев Әбду, Дінмұхамед Қонаев тұйық көшелері, Д.А.Қонаев көшесінің №14-тен 60-ты қоса алғандығы аралықтағы үйлер, Абай Құнанбаев көшесінің №1-ден 30-ды қоса алғандағы үйлер аралығы, Азатбақыт Әлиакбаров көшесінің №1-ден 6-ны қоса алғандағы аралықтағы үйлер, Узтоп бөлімшесі, Алдаберген Бисенов, Зал Мырзахметов, Ыбырай Сейпулов, Садық Райымов, Қасымхан Ысмайлов, Әбдіхалық Байменов, Сәрсенбай Баяханов, Қаржаубай Жартенов, Уәлибек Әбдуов, Әсербай Айкөпешов, Шәкі Оспанов, Алмағанбет Дауылбаев, Зұлхар Үдербаев, Елтай Тыныштықбаев, Қожанбай Бекжанов көшелері
4
№157
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Сырдария аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Тереңөзек кенті: Ғани Мұратбаев, Сырдария, Мұхтар Әуезов, Иса Тоқтыбаев, Әлия Молдагулова, Мәншүк Маметова, Күләш Байсейітова, Дүйсенбай Керейтбаев, Қожабек Кенжебекұлы Дәдікбаев, Сейткерей Усабаев, Оспан Әбілпаттаев, Тоғанас батыр, Алма Оразбаева, Қ.Қазантаев, Шамахан Құндызбаев, Қажыман Асанов көшелері, Иса Тоқтыбаев, Әбдулпаттаев Оспан тұйық көшелері.
5
№158
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№131 Талғат Қозыбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тереңөзек кенті: Бәкір Өтепов, Айтбай арық, Ақтам, Қасым Бөдеев, Қызылдихан, Оспан Мәлібаев, Арғынбай Сырғабаев көшелері, Қызылдихан, Талғат Қозыбаев тұйық көшелері
6
№159
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№137 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
С.Сейфуллин ауылдық округі
7
№160
"Қалжан Ахун ауылдық округі әкімі аппаратының Қалжан Ахун ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қалжан Ахун ауылдық округі
8
№161
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№191 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Іңкәрдария ауылдық округі
9
№162
"Ақжарма ауылдық округі әкімі аппаратының Ақжарма ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ақжарма ауылдық округі
10
№163
"Шаған ауылдық округі әкімі аппаратының Шаған ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Шаған ауылы: Абай Құнанбаев, Ардагерлер, Аманкелді Иманов, Әділ Атақаев, Бейбітшілік, Ғани Мұратбаев, Достық, Есет би, Жұбатқан Бекпанов, Әбілқасым Тұйғынов, Қатира Мыханова, Наурыз, Рамазан Оразғалиев, Тәліп Әлжанов, көшелері және Аманкелді Иманов, Тұрсын Мұхамеджанов, Жұбатқан Бекпанов тұйықтары
11
№164
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№37 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шаған ауылы: Ергеш Адаев, Аябек, Жүсіпәлі Омаров, Әби Омаров, Әбдамит Қосқанов көшелері және Шешен, Жартықұм қоныстары
12
№165
"Нағи Ілиясов ауылдық округі әкімі аппаратының Н.Ілиясов ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Н.Ілиясов ауылдық округі
13
№166
"Шіркейлі ауылдық округі әкімінің аппаратының Шіркейлі ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шіркейлі ауылдық округі
14
№167
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қоғалыкөл ауылдық округі
15
№168
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№147 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бесарық ауылдық округі
16
№169
"Аманкелді ауылдық округі әкімі аппаратының Аманкелді ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аманкелді ауылдық округі
17
№170
"Қызылорда облысының білім басқармасының Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің "№174 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жетікөл ауылдық округі
18
№171
"Айдарлы ауылдық округі әкімі аппаратының Ғафурдин Жанұзақов атындағы ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Айдарлы ауылдық округі