О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 25 января 2021 года № 2/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 января 2021 года № 4439.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 62/544 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4421), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы – 1 080 518,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 420 288,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 13 013 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 647 217,0 тысяч тенге;
2)затраты – 1 122 307,9 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 789,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 789,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 789,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2021 № 13/86 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 632 125,0 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 49 840,2 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 64 749,1 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 121 121,5 тысяч тенге;
села Баянды – 69 648,8 тысяча тенге;
сельского округа Даулет – 83 068,4 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 126 349,1 тысячи тенге;
села Мангистау – 117 347,9 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2/12 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 қаңтарда № 4439 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/544 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4421 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 080 518,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 420 288,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –13 013 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 647 217,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 122 307,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 789,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41 789,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 789,9 мың теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 22.12.2021 № 13/86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 632 125,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 49 840,2 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 64 749,1 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 121 121,5 мың теңге;
Баянды ауылына – 69 648,8 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 83 068,4 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 126 349,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 117 347,9 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2021 № 13/86 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).
4. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.

Ескерту. 2- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 22.12.2021 № 13/86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).
4. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Ахмедов
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 25 января 2021 года № 2/12
Бюджет сельского округа Атамекен на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2021 № 13/86 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахмедов
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 қаңтардағы
№ 2/12 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 22.12.2021 № 13/86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы