О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 484 "О районном бюджете Федоровского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 18 февраля 2021 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 февраля 2021 года № 9788
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 484 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9673) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5526452,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1288406,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 53960,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 59204,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4124882,4 тысячи тенге;
2) затраты – 5879888,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56959,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30551,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 443395,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 443395,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Байназаров
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 484 "Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 ақпанда № 9788 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 484 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9673 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5526452,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1288406,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 53960,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 59204,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4124882,4 мың теңге;
2) шығындар – 5879888,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56959,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87510,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30551,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 33000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 443395,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 443395,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байназаров
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров
аудандық мәслихатының

77219,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
66707,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10512,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5564,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5564,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
40573,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12885,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11715,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1170,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27688,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10435,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17253,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
72875,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
72875,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15268,0
036
Развитие газотранспортной системы
15268,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57607,0
036
Развитие газотранспортной системы
57607,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35065,0
6
Земельные отношения
16567,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16567,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16567,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18498,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18498,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18498,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28527,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28527,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28527,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

77219,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
66707,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
10512,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5564,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5564,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
40573,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12885,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11715,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1170,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27688,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10435,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17253,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
72875,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
72875,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15268,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
15268,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57607,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
57607,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35065,0
6
Жер қатынастары
16567,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16567,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16567,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18498,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18498,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18498,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28527,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28527,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28527,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер