Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Успенском районе
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 20 января 2021 года № 11/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 января 2021 года № 7197. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 1 сентября 2021 года № 209/9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Успен ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 11/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 7197 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 209/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 01.09.2021 № 209/9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 01.09.2021 № 209/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 498 бұйрығына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях Успенского района, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Успенского района от 02 декабря 2016 года № 235/12 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Успенскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5291, опубликовано 26 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, Успен ауданының ұйымдарында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 желтоқсандағы "Успен ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 235/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5291 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жунуспаеву С.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского района Н. Дычко
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 20 января 2021 года
№ 11/1
Квота рабочих мест для инвалидов в Успенском районе
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда), человек
Размер квоты (от списочной численности работников), %
Количество рабочих мест для инвалидов, человек
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Галицкое Агро"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.О. Жүніспаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен ауданының әкімі Н. Дычко
Успен ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 20 қаңтардағы
№ 11/1 қаулысына
қосымша
Успен ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде), адам
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны), %
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының саны, адам
1
"Галицкое Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі