О присвоении наименования парку в микрорайоне "Жас қанат" Турксибского района города Алматы
Совместное решение внеочередной IV cессии маслихата города Алматы VII созыва от 30 апреля 2021 года № 34 и постановление акимата города Алматы от 4 мая 2021 года № 2/258. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 мая 2021 года № 1704
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения города Алматы, на основании заключений ономастической комиссии при акимате города Алматы от 22 февраля 2021 года и Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 7 апреля 2021 года, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Алматы VІІ созыва РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянному парку в микрорайоне "Жас қанат" Турксибского района города Алматы наименование "Желтоқсан-86".
2. Акиму Турксибского района города Алматы, коммунальным государственным учреждениям "Управление стратегии и бюджета города Алматы", "Управление городской мобильности города Алматы", "Управление городского планирования и урбанистики города Алматы", "Управление зеленой экономики города Алматы" принять необходимые меры по реализации настоящего совместного постановления и решения.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию, молодежи и общественным коммуникациям маслихата города Алматы Жудебаева А.А. и заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
5. Настоящее совместное постановление акимата города Алматы и решение маслихата города Алматы вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Председатель внеочередной IV cессии,
секретарь маслихата города Алматы
С. Канкуров

Алматы қаласы Түрксіб ауданы "Жас қанат" шағын ауданындағы саябаққа атау беру туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 34 және Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 2/258 бірлескен шешiмi мен қаулысы. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 1704 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13-бабына cәйкес, Алматы қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Алматы қаласы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2021 жылғы 22 ақпандағы және Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 7 сәуірдегі қорытындыларының негізінде, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және VІІ сайланымның Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы "Жас қанат" шағын ауданындағы атауы жоқ саябаққа "Желтоқсан-86" саябағы атауы берілсін.
2. Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі, "Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы", "Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы", "Алматы қаласы Қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы", "Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері осы бірлескен қаулы мен шешімді іске асыру жөнінде қажетті шараларды қабылдасын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы бірлескен қаулы мен шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихаты әлеуметтік-мәдени даму, жастар және қоғамдық коммуникациялар жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А.Ә. Жүдебаевқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
5. Осы бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің қаулысы мен Алматы қаласы мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс IV сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
С. Канкуров