О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 17 марта 2021 года № 1/191 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2021 года № 3/458. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24366
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 17 марта 2021 года № 1/191 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1693) следующее изменение:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения города Алматы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е.Ж. Бабакумарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев

Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 1/191 "Алматы қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/458 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24366 болып тіркелді
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 1/191 "Алматы қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1693 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізіміндегі:
реттік нөмірі 1-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Бабақұмаровқа Е.Ж. жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев