О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 46-3 "Об утверждении бюджета сельского округа Алтын дән района Магжана Жумабаева на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2021 года № 3-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 апреля 2021 года № 7234
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета сельского округа Алтын дән района Магжана Жумабаева на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 46-3 (опубликовано 20 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7069) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алтын дән района Магжана Жумабаева на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 728,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 228,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55 461,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 733,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 733,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 733,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете сельского округа Алтын дән на 2021 год поступление текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 46-3 "2021-2023 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Алтын дән ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 3-10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 7234 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Алтын дән ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 46-3 шешіміне (2021 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7069 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Алтын дән ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 728,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 228,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 461,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 733,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 733,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 733,3 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021 жылға арналған Алтын дән ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:

1)на текущий ремонт уличного освещения в селе Придорожное;
2) на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением села Советское.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа Алтын дән на 2021 год расходы за счет трансфертов из районного бюджета:
1)на текущий ремонт уличного освещения села Советское;
2)на текущий ремонт внутрипоселковых дорог села Советское.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть в бюджете сельского округа Алтын дән расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2021 года согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Ж. Хайдарова
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Т. Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области

1) Придорожное ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) Советское ауылын жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге.";
келесі мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Алтын дән ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен ағымдағы трансферттердің түсімдері ескерілсін:
1) Советское ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) Советское ауылының кентішілік жолдарын ағымдағы жөндеуге.";
келесі мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. Алтын дән ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары есебінен 4-қосымшаға сәйкес шығыстар ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ж. Хайдарова
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы мәслихатының