О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Туркестанской области от 11 февраля 2021 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 февраля 2021 года № 6063
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Тургумбекова А.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Жетписбай А.Ш.
Мырзалиев М.И.
Абдуллаев А.А.
Тургумбеков А.Е.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.
Калкаманов С.А.
Тажибаев У.К.
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от "11" февраля 2021 года
№ 34
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата области
1. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3306, опубликовано 15 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
2. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 440 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3565, опубликовано 9 февраля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
3. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 марта 2016 года № 54 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 202 "Об утверждении Регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3694, опубликовано 14 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан").

Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 11 ақпандағы № 34 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 12 ақпанда № 6063 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің кейбір қаулылары осы қаулының қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмi аппаратының басшысы Ә.Е.Тұрғымбековке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
А.Ш. Жетпісбай
М.И. Мырзалиев
А.А. Абдуллаев
Ә.Е. Тұрғымбеков
А.С. Сабитов
А.Б. Тасыбаев
С.А. Қалқаманов
Ұ.Қ. Тәжібаев
Түркістан облысы әкімдігінің
2021 жылғы "11" ақпандағы
№ 34 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 шілдедегі "Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3306 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 440 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3565 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
3. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 11 наурыздағы "Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 54 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3694 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

4. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 88 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3727, опубликовано 4 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
5. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 89 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 246 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3724, опубликовано 4 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
6. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 апреля 2016 года № 105 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 4 сентября 2015 года № 260 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3741).
7. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 июня 2016 года № 152 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 октября 2015 года № 309 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3768, опубликовано 9 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
8. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 июня 2016 года № 160 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3773, опубликовано 14 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
9. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 мая 2017 года № 135 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4119, опубликовано 15 июня 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 июня 2017 года).

4. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі №232 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 88 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3727 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
5. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 246 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 89 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3724 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
6. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 11 сәуірдегі "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 260 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 105 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3741 болып тіркелген).
7. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 2 маусымдағы "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 309 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 152 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3768 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
8. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 маусымдағы "Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 160 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3773 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
9. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 25 мамырдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 202 "Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 135 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4119 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 15 маусымда жарияланған).

10. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 августа 2017 года № 235 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4205, опубликовано 11 сентября 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 сентября 2017 года).
11. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 сентября 2017 года № 257 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4215, опубликовано 3 октября 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 октября 2017 года).
12. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 января 2018 года № 23 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 175 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4443, опубликовано 14 февраля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 февраля 2018 года).
13. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 февраля 2018 года № 47 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4465, опубликовано 13 марта 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 марта 2018 года).
14. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 июня 2018 года № 163 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4646, опубликовано 3 июля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 июля 2018 года).

10. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 21 тамыздағы "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 338 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 235 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4205 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте жарияланған).
11. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 11 қыркүйектегі "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 202 "Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" № 257 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4215 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 3 қазанда жарияланған).
12. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 19 қаңтардағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 175 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 23 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4443 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 15 ақпанда жарияланған).
13. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 12 ақпандағы "Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 47 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 14 наурызда жарияланған).
14. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 6 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 202 "Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 163 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4646 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 4 шілдеде жарияланған).

15. Постановление акимата Туркестанской области от 15 октября 2019 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5222, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 октября 2019 года)

15. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 қазандағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 232 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 25 қазанда жарияланған).