Об изменении границ населенных пунктов по Жетысайскому району
Совместные решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 26 января 2021 года № 2-9-VII и постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 26 января 2021 года № 26. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 27 января 2021 года № 6039
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жетысайского района ПОСТАНОВИЛ и Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенных пунктов согласно совместному представлению отдела земельных отношений Жетысайского района и отдела архитектуры и градостроительства Жетысайского района:
1) включить 13,05 гектар земельного участка в границу села Бейбитшилик, сельского округа Абай, общая площадь 71,07 гектар;
2) включить 9,18 гектар земельного участка в границу села Жузимдик, сельского округа Абай, общая площадь 106,69 гектар;
3) включить 17,66 гектар земельного участка в границу села Отан, сельского округа Абай, общая площадь 103,86 гектар;
4) включить 35,40 гектар земельного участка в границу села Халыктар Достыгы, сельского округа Абай, общая площадь 163,67 гектар;
5) включить 28,02 гектар земельного участка в границу села Арай, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 196,31 гектар;
6) включить 38,99 гектар земельного участка в границу села Г.Муратбаева, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 132,65 гектар;
7) включить 11,14 гектар земельного участка в границу села Жагажай, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 44,91 гектар;
8) включить 5,79 гектар земельного участка в границу села Жанадауир, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 31,89 гектар;
9) включить 36,41 гектар земельного участка в границу села Жетиказына, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 106,20 гектар;
10) включить 5,35 гектар земельного участка в границу села Жетикубыр, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 11,38 гектар;
11) включить 2,86 гектар земельного участка в границу села М.Ауезова, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 60,44 гектар;
12) включить 31,32 гектар земельного участка в границу села С.Сейфулина, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 224,73 гектар;
13) включить 32,10 гектар земельного участка в границу села Утиртобе, сельского округа Ж.Ералиев, общая площадь 112,49 гектар;

Жетісай ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2-9-VII бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Жетiсай ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 26 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 27 қаңтарда № 6039 болып тiркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Жетісай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданының жер қатынастары бөлімі және Жетісай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес Жетісай ауданы бойынша елді мекендерінің шекаралары өзгертілсін:
1) 13,05 гектар жер учаскесін, Абай ауылдық округі Бейбітшілік елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 71,07 гектар;
2) 9,18 гектар жер учаскесін, Абай ауылдық округі Жүзімдік елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 106,69 гектар;
3) 17,66 гектар жер учаскесін, Абай ауылдық округі Отан елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 103,86 гектар;
4) 35,40 гектар жер учаскесін, Абай ауылдық округі Халықтар Достығы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 163,67 гектар;
5) 28,02 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі Арай елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 196,31 гектар;
6) 38,99 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі Ғ.Мұратбаев елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 132,65 гектар;
7) 11,14 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі Жағажай елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 44,91 гектар;
8) 5,79 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі Жаңадәуір елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 31,89 гектар;
9) 36,41 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі Жетіқазына елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 106,20 гектар;
10) 5,35 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі Жетіқұбыр елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 11,38 гектар;
11) 2,86 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі М.Әуезов елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 60,44 гектар;
12) 31,32 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі С.Сейфуллин елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 224,73 гектар;
13) 32,10 гектар жер учаскесін, Ж.Ералиев ауылдық округі Үтіртөбе елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 112,49 гектар;

14) включить 19,65 гектар земельного участка в границу села Мырзашол, сельского округа Жана ауыл, общая площадь 106,05 гектар;
15) включить 18,08 гектар земельного участка в границу села Байконыс, сельского округа Жылы су, общая площадь 189,55 гектар;
16) включить 41,69 гектар земельного участка в границу села Бакконыс, сельского округа Жылы су, общая площадь 227,83 гектар;
17) включить 29,15 гектар земельного участка в границу села Мырзашокы, сельского округа Жылы су, общая площадь 201,17 гектар;
18) включить 14,56 гектар земельного участка в границу села С.Сейфулина, сельского округа Жылы су, общая площадь 87,92 гектар;
19) включить 8,44 гектар земельного участка в границу села А.Оспанова, сельского округа Казыбек би, общая площадь 211,72 гектар;
20) включить 32,31 гектар земельного участка в границу села Абибулла, сельского округа Казыбек би, общая площадь 145,26 гектар;
21) включить 11,45 гектар земельного участка в границу села Жамбыл, сельского округа Казыбек би, общая площадь 145,16 гектар;
22) включить 34,79 гектар земельного участка в границу села Курбан ата, сельского округа Казыбек би, общая площадь 150,38 гектар;
23) включить 5,95 гектар земельного участка в границу села Таубай ата, сельского округа Казыбек би, общая площадь 80,54 гектар;
24) включить 22,51 гектар земельного участка в границу села Енбек, сельского округа Каракай, общая площадь 87,99 гектар;
25) включить 33,0 гектар земельного участка в границу села Каракай, сельского округа Каракай, общая площадь 187,34 гектар;
26) включить 4,92 гектар земельного участка в границу села Акжайлау, сельского округа Кызылкум, общая площадь 49,49 гектар;
27) включить 11,66 гектар земельного участка в границу села Актобе, сельского округа Кызылкум, общая площадь 88,29 гектар;
28) включить 16,01 гектар земельного участка в границу села Алгабас, сельского округа Кызылкум, общая площадь 77,76 гектар;
29) включить 14,69 гектар земельного участка в границу села Датка, сельского округа Кызылкум, общая площадь 59,76 гектар;
30) включить 10,87 гектар земельного участка в границу села Енбекши, сельского округа Кызылкум, общая площадь 76,38 гектар;
31) включить 18,82 гектар земельного участка в границу села Жалпаккум, сельского округа Кызылкум, общая площадь 52,29 гектар;
32) включить 20,95 гектар земельного участка в границу села Кирова, сельского округа Кызылкум, общая площадь 41,30 гектар;
33) включить 7,65 гектар земельного участка в границу села Кобек, сельского округа Кызылкум, общая площадь 40,13 гектар;

14) 19,65 гектар жер учаскесін, Жаңа ауыл ауылдық округі Мырзашөл елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 106,05 гектар;
15) 18,08 гектар жер учаскесін, Жылы су ауылдық округі Байқоныс елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 189,55 гектар;
16) 41,69 гектар жер учаскесін, Жылы су ауылдық округі Баққоныс елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 227,83 гектар;
17) 29,15 гектар жер учаскесін, Жылы су ауылдық округі Мырзашоқы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 201,17 гектар;
18) 14,56 гектар жер учаскесін, Жылы су ауылдық округі С.Сейфулин елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 87,92 гектар;
19) 8,44 гектар жер учаскесін, Қазыбек би ауылдық округі Ә.Оспанов елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 211,72 гектар;
20) 32,31 гектар жер учаскесін, Қазыбек би ауылдық округі Әбибулла елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 145,26 гектар;
21) 11,45 гектар жер учаскесін, Қазыбек би ауылдық округі Жамбыл елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 145,16 гектар;
22) 34,79 гектар жер учаскесін, Қазыбек би ауылдық округі Құрбан ата елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 150,38 гектар;
23) 5,95 гектар жер учаскесін, Қазыбек би ауылдық округі Таубай ата елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 80,54 гектар;
24) 22,51 гектар жер учаскесін, Қарақай ауылдық округі Еңбек елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 87,99 гектар;
25) 33,0 гектар жер учаскесін, Қарақай ауылдық округі Қарақай елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 187,34 гектар;
26) 4,92 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Ақжайлау елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 49,49 гектар;
27) 11,66 гектар жер учаскесін Қызылқұм ауылдық округі Ақтөбе елді мекені шегін енгізіле отырып, жалпы ауданы 88,29 гектар;
28) 16,01 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Алғабас елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 77,76 гектар;
29) 14,69 гектар жер учаскесін Қызылқұм ауылдық округі Датқа елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 59,76 гектар;
30) 10,87 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Еңбекші елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 76,38 гектар;
31) 18,82 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Жалпаққұм елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 52,29 гектар;
32) 20,95 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Киров елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 41,30 гектар;
33) 7,65 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Көбек елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 40,13 гектар;

34) включить 6,94 гектар земельного участка в границу села Коскудук, сельского округа Кызылкум, общая площадь 51,0 гектар;
35) включить 3,88 гектар земельного участка в границу села Костакыр, сельского округа Кызылкум, общая площадь 27,16 гектар;
36) включить 48,74 гектар земельного участка в границу села Кызылкум, сельского округа Кызылкум, общая площадь 300,87 гектар;
37) включить 18,37 гектар земельного участка в границу села Кызылту сельского округа Кызылкум, общая площадь 51,65 гектар;
38) включить 10,66 гектар земельного участка в границу села Макталы, сельского округа Кызылкум, общая площадь 62,10 гектар;
39) включить 11,71 гектар земельного участка в границу села Молшылык, сельского округа Кызылкум, общая площадь 39,37 гектар;
40) включить 14,22 гектар земельного участка в границу села Туркебай, сельского округа Кызылкум, общая площадь 40,60 гектар;
41) включить 25,18 гектар земельного участка в границу села Алмалы, сельского округа Макталы, общая площадь 127,31 гектар;
42) включить 29,45 гектар земельного участка в границу села Дархан, сельского округа Макталы, общая площадь 123,45 гектар;
43) включить 33,78 гектар земельного участка в границу села Жайлаукол, сельского округа Макталы, общая площадь 100,63 гектар;
44) включить 71,38 гектар земельного участка в границу села Жибек жолы, сельского округа Макталы, общая площадь 101,80 гектар;
45) включить 105,88 гектар земельного участка в границу села Макталы, сельского округа Макталы, общая площадь 217,10 гектар;
46) включить 18,85 гектар земельного участка в границу села Саркырама, сельского округа Макталы, общая площадь 33,21 гектар;
47) включить 21,75 гектар земельного участка в границу села Темиржол, сельского округа Макталы, общая площадь 128,04 гектар;
48) включить 29,65 гектар земельного участка в границу села Тын, сельского округа Макталы, общая площадь 75,04 гектар;
49) включить 15,05 гектар земельного участка в границу села Чехова, сельского округа Макталы, общая площадь 122,79 гектар;
50) включить 6,88 гектар земельного участка в границу села Шолпанкудык, сельского округа Макталы, общая площадь 57,73 гектар;
51) включить 9,15 гектар земельного участка в границу села Ы.Алтынсарина, сельского округа Макталы, общая площадь 141,10 гектар;
52) включить 14,30 гектар земельного участка в границу села Акниет, сельского округа Ынтымак, общая площадь 113,33 гектар;
53) включить 1,63 гектар земельного участка в границу села Агынсай, сельского округа Ынтымак, общая площадь 40,55 гектар;

34) 6,94 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Қосқұдық елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 51,0 гектар;
35) 3,88 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Қостақыр елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 27,16 гектар;
36) 48,74 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Қызылқұм елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 300,87 гектар;
37) 18,37 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Қызылту елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 51,65 гектар;
38) 10,66 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Мақталы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 62,10 гектар;
39) 11,71 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Молшылық елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 39,37 гектар;
40) 14,22 гектар жер учаскесін, Қызылқұм ауылдық округі Түркебай елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 40,60 гектар;
41) 25,18 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Алмалы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 127,31 гектар;
42) 29,45 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Дархан елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 123,45 гектар;
43) 33,78 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Жайлаукөл елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 100,63 гектар;
44) 71,38 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Жібек жолы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 101,80 гектар;
45) 105,88 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Мақталы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 217,10 гектар;
46) 18,85 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Сарқырама елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 33,21 гектар;
47) 21,75 гектар жер учаскесін,Мақталы ауылдық округі Теміржол елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 128,04 гектар;
48) 29,65 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Тың елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 75,04 гектар;
49) 15,05 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Чехов елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 122,79 гектар;
50) 6,88 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Шолпанқұдық елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 57,73 гектар;
51) 9,15 гектар жер учаскесін, Мақталы ауылдық округі Ы.Алтынсарин елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 141,10 гектар;
52) 14,30 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Ақниет елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 113,33 гектар;
53) 1,63 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Ағынсай елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 40,55 гектар;

54) включить 16,14 гектар земельного участка в границу села Аден ата, сельского округа Ынтымак, общая площадь 93,81 гектар;
55) включить 12,90 гектар земельного участка в границу села Корикти, сельского округа Ынтымак, общая площадь 110,16 гектар;
56) включить 15,14 гектар земельного участка в границу села Нур, сельского округа Ынтымак, общая площадь 158,94 гектар;
57) включить 7,87 гектар земельного участка в границу села Оркенди, сельского округа Ынтымак, общая площадь 111,90 гектар;
58) включить 12,70 гектар земельного участка в границу села Талапты, сельского округа Ынтымак, общая площадь 191,72 гектар;
59) включить 12,23 гектар земельного участка в границу села Ушкопир, сельского округа Ынтымак, общая площадь 89,04 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Бейсенбаев
Председатель сессии районного маслихата: Х. Кожбанова
Секретарь районного маслихата: А. Утанов

54) 16,14 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Әден ата елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 93,81 гектар;
55) 12,9 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Көрікті елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 110,16 гектар;
56) 15,14 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Нұр елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 158,94 гектар;
57) 7,87 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Өркенді елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 111,90 гектар;
58) 12,70 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Талапты елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 191,72 гектар;
59) 12,23 гектар жер учаскесін, Ынтымақ ауылдық округі Үшкөпір елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 89,04 гектар.
2. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы және шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы және шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Бейсенбаев
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Х. Кожбанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы: А. Утанов