О внесении изменение в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 68-7 "О бюджете Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2021-2023 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2021 года № 6-6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2021 года № 22815
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 04 мая 2021 года № 5-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 67-1 "О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8754) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №68-7 "О бюджете Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8149 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 января 2021 года) следующее изменение:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенсайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 31306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26131 тысяч тенге;
2) затраты - 32049,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -743,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 743,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 743,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 68-7 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 мамырдағы № 6-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 мамырда № 22815 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 04 мамырдағы № 5-1 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 67-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8754 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №68-7 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8149 нөмірімен тіркелген және 2021 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31306 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 310 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26131 мың теңге;
2) шығындар – 32049,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -743,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 743,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 743,4 мың теңге.";
аталған шешімінің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.