О внесении изменений в решение акима города Уральска от 21 декабря 2018 года № 34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска"
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 11 января 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 января 2021 года № 6780
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Уральской городской (территориальной) избирательной комиссией, аким города РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Уральск от 21 декабря 2018 года № 34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5458, опубликованное 3 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в списке избирательных участков на территории города Уральска образованного приложением к указанному решению:
избирательный участок № 34 изложить в следующей редакции:
"1. Избирательный участок № 34
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Көкжиек", улица Ақтамберді жырау, дом 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования города Уральска.
Граница: индивидуальная жилая застройка проекта детальной планировки № 1 поселка Деркул. Населенные пункты Маштаково, Новостройка-Кумыска, Ускен ауыл и второе отделение Кумыски. Жилые дома, расположенные около государственного учреждения "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области. Дачные дома садоводческих товариществ "Тамарикс" и "Дружба".";
избирательный участок № 169 изложить в следующей редакции:
"3. Избирательный участок № 169
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурата Монкеулы, дом 114, государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по единоборствам" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Арман".";
избирательный участок № 214 изложить в следующей редакции:
"5. Избирательный участок № 214
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Саратовская, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20" отдела образования города Уральска.

Орал қаласы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6780 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Орал қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша қала әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Орал қаласы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5458 тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес құрылған Орал қаласы аумағындағы сайлау учаскелерінің тізімінде:
№ 34 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"1. № 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Көкжиек" шағынауданы, Ақтамберді жырау, 24 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Деркөл кентінің № 1 тәптіштелген жоспарлау жобасының жеке тұрғын үйлері. Маштаково, Новостройка-Кумыска, Өскен ауылы елді мекендері және Кумыска ауылының екінші бөлімшесі. Батыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы жанында орналасқан үйлер. "Тамарикс", "Дружба" баугерлік серіктестігіндегі үйлер.";
№ 169 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"3. № 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Арман" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 114 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жекпе-жек спорты түрлерінен олимпиада резервінің мамандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Арман" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.";
№ 214 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"5. № 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаганск кентi, Саратовская көшесi, 28 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Сағынғали Сейітов, по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице Саратовская 20, 22, 24, 26, по улице Теміртау 19, 19/1, 21, по улице Жангир хана 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35 и населенный пункт Прудхоз.";
избирательный участок № 218 изложить в следующей редакции:
"7. Избирательный участок № 218
Местонахождение: улица Дины Нурпеисовой, дом 40, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Дины Нурпеисовой до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Савичева, по улице Савичева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Дины Нурпеисовой.";
избирательный участок № 276 изложить в следующей редакции:
"10. Избирательный участок № 276
Местонахождение: улица Самал, дом 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №37" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Московская по улице Алмалы до улицы Тәуелсіздік, от улицы Тәуелсіздік до улицы Алаш, по улице Алаш до улицы Абдолова, по улице Абдолова до улицы Бауыржана Момышулы, по улице Бауыржана Момышулы до улицы Соколинная, по улице Соколинная до трассы "Уральск -Желаево", по трассе "Уральск - Желаево" до улицы Кызылжарская, по улице Кызылжарская до улицы Московская, по улице Московская до улицы Алмалы.";
избирательный участок № 299 изложить в следующей редакции:
"12. Избирательный участок № 299
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 153, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №13" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Орманшы по улице Ақтөбе и далее до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Сыбаға, по улице Сыбаға до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Ақтөбе. Жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская.";
избирательный участок № 300 изложить в следующей редакции:
"13. Избирательный участок № 300
Местонахождение: поселок Круглоозерный, улица Астана, дом 82, коммунальное государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Круглоозерный, от трассы "Уральск-Атырау" по въездной дороги до улицы Астана, по улице Астана до южной границы поселка, по южной границе поселка и далее до трассы "Уральск-Атырау", по трассе "Уральск-Атырау" до въездной дороги. Жилые дома микрорайона "Атамекен".";
избирательный участок № 303 изложить в следующей редакции:

Шекарасы: Зачаганск кентi, Сағынғали Сейітов көшесіндегі, 25-Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, Саратов көшесіндегі 20, 22, 24, 26, Теміртау көшесіндегі 19, 19/1, 21, Жәңгір хан көшесіндегі 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35 тұрғын үйлері мен Прудхоз елді мекені.";
№ 218 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"7. № 218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дина Нұрпейісова көшесі, 40 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Шекарасы: Дина Нұрпейісова көшесі бойымен Құрманғазы көшесінен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесінен Савичева көшесіне дейін, Савичева көшесінен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесінен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін.";
№ 276 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"10. № 276 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 72 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алмалы көшесі бойымен Московская көшесінен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесінен Алаш көшесіне дейін, Алаш көшесінен Абдолов көшесіне дейін, Абдолов көшесінен Бауыржан Момышұлы көшесіне дейін, Бауыржан Момышұлы көшесінен Соколинная көшесіне дейін, Соколинная көшесінен "Орал-Желаев" жолына дейін, "Орал-Желаев" жолынан Қызылжар көшесіне дейін, Қызылжар көшесінен Московская көшесіне дейін, Московская көшесінен Алмалы көшесіне дейін.";
№ 299 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"12. № 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 153 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтөбе көшесі бойымен Орманшы көшесінен және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Сыбаға көшесіне дейін, Сыбаға көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесінен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесінен Ақтөбе көшесіне дейін. Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская көшелеріндегі үйлер.";
№ 300 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"13. № 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Круглоозерный кенті, Астана көшесі, 82 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " Круглоозерный жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, "Орал-Атырау" трассасынан кірме жолымен Астана көшесіне дейін, Астана көшесінен кенттің оңтүстік шекарасына дейін, кенттің оңтүстік шекарасы бойымен және одан әрі "Орал-Атырау" жолына дейін, "Орал-Атырау" жолы бойымен кірме жолға дейін. "Атамекен" шағынауданының тұрғын үйлері.";
№ 303 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"14. Избирательный участок № 303
Местонахождение: микрорайон Кадыр Мырза Али, дом 18, государственное коммунальное казненное предприятие "Дворец школьников" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Московская по улице Сырым Датова до улицы Согласия, по улице Согласия до улицы Қажымұқан, по улице Қажымұқан до улицы Алмалы, по улице Алмалы до улицы Московская, по улице Московская до улицы Сырым Датова.";
избирательный участок № 311 изложить в следующей редакции:
"15. Избирательный участок № 311
Местонахождение: улица Исатай батыра, дом 71/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр детско-юношеского туризма и экологии управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома по улице Героя Советского Союза С.Жаксыгулова 31, 33, по улице Орынбор 37/2, по улице Партизанской 79/1, 88. Жилой дом по улице Әлкей Марғұлан 1/1. Дачные дома садоводческих товариществ "Связист", "Вагонник", "Локомотив".";
избирательный участок № 410 изложить в следующей редакции:
"25. Избирательный участок № 410
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица 152-стрелковая бригада, дом 1/1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №30 имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Зачаганск, от улицы Сағадат Нұрмағамбетов по трассе "Уральск-Саратов" до улицы Талғат Бигельдинов, от улицы Талғат Бигельдинов до западной границы поселка, по западной границе поселка до улицы Талғат Бигельдинов, по улице Талғат Бигельдинов до улицы Сағадат Нұрмағамбетов, по улице Сағадат Нұрмағамбетов до трассы "Уральск-Саратов". Жилые дома по улице Талғат Бигельдинов (четная сторона). Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Болашақ".";
избирательный участок № 415 изложить в следующей редакции:
"26. Избирательный участок № 415
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 162, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова".
Граница: жилой дом по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 162, улица Студенческая 1А, 1Б, 3.";
избирательный участок № 416 изложить в следующей редакции:
"27. Избирательный участок № 416
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурат Монкеулы, дом 114/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №47" отдела образования города Уральска.
Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск-Саратов", жилые дома 85/4, 85/5, 85/6, 101, 105, 105/1, 107/1, 113, 113/1, 115, 120 по улице Мурата Монкеулы.";
избирательный участок № 430 изложить в следующей редакции:

"14. № 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қадыр Мырза Әли ықшам ауданы, 18 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сырым Датов көшесі бойымен Московская көшесінен Согласия көшесіне дейін, Согласия көшесінен Қажымұқан көшесіне дейін, Қажымұқан көшесінен Алмалы көшесіне дейін, Алмалы көшесінен Московская көшесіне дейін, Московская көшесінен Сырым Датов көшесіне дейін.";
"15. № 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Исатай батыр көшесі, 71/1 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдердің туризм және экология облыстық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Кеңес Одағының батыры С.Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2, Партизанская көшесіндегі 79/1, 88 үйлер. Әлкей Марғұлан көшесіндегі 1/1 тұрғын үй. "Связист", "Вагонник", "Локомотив" баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері.";
№ 410 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"25. № 410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, 152-атқыштар бригадасы көшесі, 1/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы № 30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, "Орал-Саратов" жолдары бойымен Сағадат Нұрмағамбетов көшесінен Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесінен кенттің батыс шекрасына дейін, кенттің батыс шекарасынан Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесінен Сағадат Нұрмағамбетов көшесіне дейін, Сағадат Нұрмағамбетов көшесінен "Орал-Саратов" жолдарына дейін. Талғат Бигельдинов көшесі бойындағы тұрғын үйлер (жұп жағы). "Болашақ" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.";
№ 415 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"26. № 415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162 үй, "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлері.";
№ 416 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"27. № 416 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Арман" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 114/1 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Атырау", "Орал-Саратов" аралығындағы көп қабатты тұрғын үйлері, Мұрат Мөңкеұлы көшесіндегі № 85/4, 85/5, 85/6, 101, 105, 105/1, 107/1, 113, 113/1, 115, 120 тұрғын үйлері.";
№ 430 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"32. Избирательный участок № 430
Местонахождение: село Меловые горки, дом 26А, коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 18" отдела образования города Уральска.
Граница: село Меловые горки. Дачные дома садоводческих товариществ "Стеновик", "Комарово.";
избирательный участок № 431 изложить в следующей редакции:
"33. Избирательный участок № 431
Местонахождение: поселок Круглоозерный, улица Астана, дом 82, коммунальное государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральска.
Граница: поселок Круглоозерный, от въездной дороги по улице Аламан и далее по северной границе поселка до улицы Сұлусай, по улице Сұлусай до улицы Астана, по улице Астана до въездной дороги, по въездной дороги до улицы Аламан.";
избирательный участок № 432 изложить в следующей редакции:
"34. Избирательный участок № 432
Местонахождение: село Серебряково, улица Жеңіс, дом 4, коммунальное государственное учреждение "Серебряковская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральска.
Граница: село Серебряково.";
избирательный участок № 436 изложить в следующей редакции:
"38. Избирательный участок № 436
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 67, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский Высший медицинский колледж" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Жангир хана 65, 65В, 69, 71. Индивидуальные жилые застройки микрорайона "Жақсы ауыл".";
избирательный участок № 437 изложить в следующей редакции:
"39. Избирательный участок № 437
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица 25-Чапаевская дивизия, дом 2, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская школа искусств № 1" отдела образования акимата города Уральска.
Граница: поселок Зачаганск, от трассы "Уральск-Саратов" по улице Сәкен Гұмаров до улицы Талғат Бигельдинов, по улице Талғат Бигельдинов до улицы Сағынғали Сейітов, по улице Сағынғали Сейітов до улицы Жангир хана (исключая жилые дома по улице Сағынғали Сейітов), по улице Жангир хана до трассы "Уральск-Саратов".";
избирательный участок № 439 изложить в следующей редакции:
"41. Избирательный участок № 439
Местонахождение: улица Мажита Жунисова, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №1" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай-Махамбет по улице Емельяна Пугачева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до поймы реки Урал, по поймам рек Урал и Чаган до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет до улицы Емельяна Пугачева, включая Учужный затон.";
избирательный участок № 440 изложить в следующей редакции:

"32. № 430 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Меловые горки ауылы, 26А үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№18 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Меловые горки ауылы, "Стеновик", "Комарова" саяжай серіктестігінің саяжай үйлері.";
№ 431 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"33. № 431 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Круглоозерный кенті, Астана көшесі, 82 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Круглоозерный жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, кірме жолдан Аламан көшесі бойымен және одан әрі кенттің солтүстік шекарасымен Сұлусай көшесіне дейін, Сұлусай көшесінен Астана көшесіне дейін, Астана көшесінен кірме жолға дейін, кірме жол бойымен Аламан көшесіне дейін.";
№ 432 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"34. № 432 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Серебряково ауылы, Жеңіс көшесі, 4 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Серебряково жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Серебряково ауылы.";
№ 436 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"38. № 436 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 67 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жургізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесіндегі 65, 65В, 69, 71 тұрғын үйлер. "Жақсы ауыл" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.";
№ 437 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"39. № 437 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаганск кентi, 25-Чапаевская дивизия көшесi, 2 үй, Орал қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің "№ 1 балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық қәсіпорны.
Шекарасы: Зачаганск кентi, Сәкен Ғұмаров көшесі бойымен "Орал-Саратов" жолдарынан Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесінен Сағынғали Сейітов көшесіне дейін, Сағынғали Сейітов көшесінен Жәңгір хан көшесіне дейін (Сағынғали Сейітов көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Жәңгір хан көшесінен "Орал-Саратов" жолдарына дейін.";
№ 439 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"41. № 439 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәжіт Жүнісов көшесі, 12 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Емельян Пугачев көшесі бойымен Исатай-Махамбет көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Орал өзенінің жайылмасына дейін, Орал және Шаған өзендері жайылмаларымен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Учужный затонды қосқанда.";
№ 440 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"42. Избирательный участок № 440
Местонахождение: проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 162, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский университет имени Махамбета Утемисова".
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по улице Василия Чапаева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Василия Чапаева (исключая жилые дома по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 162, улице Студенческой 1А, 1Б, 3).";
избирательный участок № 443 изложить в следующей редакции:
"45. Избирательный участок № 443
Местонахождение: улица Некрасова, дом 16/1, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 38 имени А.Н.Мулдагуловой" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай-Махамбет по улице Василия Чапаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет до улицы Василия Чапаева.";
избирательный участок № 444 изложить в следующей редакции:
"46. Избирательный участок № 444
Местонахождение: улица Гумара Караша, дом 12, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
Граница: от улицы Исатай-Махамбет по улице Даулеткерея до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Василия Чапаева, по улице Василия Чапаева до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет до улицы Даулеткерея.";
избирательный участок № 446 изложить в следующей редакции:
"48. Избирательный участок № 446
Местонахождение: улица 8 марта, дом 109, товарищество с ограниченной ответственностью "Технопарк "Алгоритм".
Граница: от улицы Исатай-Махамбет по улице Дины Нурпеисовой до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Даулеткерей, по улице Даулеткерея до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет до улицы Дины Нурпеисовой.";
избирательный участок № 448 изложить в следующей редакции:
"50. Избирательный участок № 448
Местонахождение: улица Асана Тайманова, дом 135, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
Граница: от улицы Сұлутөр по улице Льва Толстого до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до улицы Исатай-Махамбет, по улице Исатай-Махамбет и далее по улице Сұлутөр до улицы Льва Толстого.";
избирательный участок № 450 изложить в следующей редакции:

"42. № 440 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162 үй, "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Василий Чапаев көшесі бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Некрасов көшесіне дейін, Некрасов көшесінен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесінен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Емельян Пугачев көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Василий Чапаев көшесіне дейін (Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда).";
№ 443 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"45. № 443 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Некрасов көшесі, 16/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Ә.Н.Молдағұлова атындағы №38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Василий Чапаев көшесі бойымен Исатай-Махамбет көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Емельян Пугачев көшесінен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен Василий Чапаев көшесіне дейін.";
№ 444 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"46. № 444 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғұмар Қараш көшесі, 12 үй, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Шекарасы: Дәулеткерей көшесі бойымен Исатай-Махамбет көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Василий Чапаев көшесіне дейін, Василий Чапаев көшесінен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен Дәулеткерей көшесіне дейін.";
№ 446 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"48. № 446 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Алгоритм" технопаркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесінен Дина Нұрпейсова көшесі бойымен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесі бойымен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесі бойымен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін.";
№ 448 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"50. № 448 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асан Тайманов көшесі, 135 үй, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Шекарасы: Лев Толстой көшесі бойымен Сұлутөр көшесінен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесінен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесінен және одан әрі Сұлутөр көшесінен Лев Толстой көшесіне дейін.";
№ 450 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"52. Избирательный участок № 450
Местонахождение: улица Ахмедияра Хусайынова, дом 38, государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальный колледж имени Курмангазы" Западно-Казахстанского областного управления образования.
Граница: от Стадионного переулка по проспекту Абай до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Сакена Сейфуллина и далее до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до Стадионного переулка.";
избирательный участок № 451 изложить в следующей редакции:
"53. Избирательный участок № 451
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 71, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1 имени Д.Нурпейсовой" отдела образования акимата города Уральска.
Граница: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаев по проспекту Абай до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до проспекта Абай. Жилые дома по улице Касыма Аманжолова 111, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 206, по проспекту Абай 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, по улице Мустахима Ихсанова 73, 73/1, 73/2.";
"избирательный участок № 454 изложить в следующей редакции:
"56. Избирательный участок № 454
Местонахождение: микрорайон Кадыр Мырза Али, улица Московская, дом 10, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 42 "Ақ ниет" отдела образования города Уральска.
Граница: Жилые дома микрорайона имени Кадыр Мырза Али, проспекта Абулхаир хана 171, 171/1, 175.";
избирательный участок № 456 изложить в следующей редакции:
"58. Избирательный участок № 456
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 75, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Хамида Чурина по проспекту Абай до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Мустахима Ихсанова (включая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154), по улице Мустахима Ихсанова до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до проспекта Абай. Жилые дома по проспекту Абай 62, 64, по улице Мустахима Ихсанова 87, 87/1, 89, по улице Курмангазы 150, 152, 154, 161, 163, 165, по улице Хамида Чурина 136.";
избирательный участок № 457 изложить в следующей редакции:

"52. № 450 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ахмедияр Құсайынов көшесі, 38 үй, Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Құрманғазы атындағы саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекрасы: Абай даңғылы бойымен Стадионный тұйығынан Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесінен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Сәкен Сейфуллин көшесіне дейін және одан әрі Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасымен Стадионный тұйығына дейін.";
№ 451 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"53. № 451 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 71 үй, Орал қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Д.Нұрпейісова атындағы №1 балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Абай даңғылы бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Абай даңғылына дейін. Қасым Аманжолов көшесіндегі 111, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 206, Абай даңғылындағы 52, 52/1, 54, 54/1,56, 60, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 73, 73/1, 73/2 тұрғын үйлері.";
№ 454 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"56. № 454 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қадыр Мырза Әли ықшам ауданы, Московская көшесі, 10А ү, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қадыр Мырза Әлі шағынаудандағы, Әбілхаир хан даңғылындағы 171, 171/1, 175 тұрғын үйлер.";
№ 456 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"58. № 456 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 75 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай даңғылы бойымен Хамид Чурин көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұстахым Ықсанов көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Абай даңғылына дейін. Абай даңғылындағы 62, 64, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 87, 87/1, 89, Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154, 161, 163. 165, Хамид Чурин көшесіндегі 136 тұрғын үйлер.";
№ 457 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"59. Избирательный участок № 457
Местонахождение: улица Хиуаз Доспанова, дом 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Касыма Аманжолова по улице Маншук Маметовой до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Касыма Аманжолова, по улице Касыма Аманжолова до улицы Маншук Маметовой. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 58, 58"а", 60, 63, по улице Касыма Аманжолова 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, по проспекту Абай 37, 39, по улице Мажит Жунисова 177, 179, 180, по улице Маншук Маметовой 52, 54.";
избирательный участок № 458 изложить в следующей редакции:
"60. Избирательный участок № 458
Местонахождение: улица Хиуаз Доспанова, дом 67, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Мажита Жунисова по улице Маншук Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажит Жунисова до улицы Маншук Маметовой. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 62, 69, по проспекту Абай 49, 51, по улице Мажита Жунисова 178, 184, 186, 200, по улице Курмангазы 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, по улице Маншук Маметовой 54/1, 54/2, 56, по улице Хамида Чурина 119, 119/1, 123, 160, 162, 164.";
избирательный участок № 459 изложить в следующей редакции:
"61. Избирательный участок № 459
Местонахождение: улица Маншук Маметова, дом 81, негосударственное учреждение образования "Казахстанский университет инновационных и телекоммуникационных систем".
Граница: от улицы Курмангазы по улице Маншук Маметовой до улицы Мухита (включая жилые дома по улице Курмангазы 192, 194, 198, по улице Мухита 128, 128/1, 130, 134), по улице Мухита до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Маншук Маметовой.";
избирательный участок № 460 изложить в следующей редакции:
"62. Избирательный участок № 460
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 111, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 7" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Курмангазы по проспекту Абай до улицы Анатолия Скоробогатова, по улице Анатолия Скоробогатова до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Ораз Исаева, по улице Ораз Исаева до улицы Сакена Сейфуллина, по улице Сакена Сейфуллина до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Абай (исключая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154). Жилые дома по проспекту Абай 86, 88, 88/1, по улице Мустахима Ихсанова 52, 54, 72/1, 109, по улице Абубакира Кердери 122, 131, 133, 135, 138, по улице Курмангазы 112, 112/1, по улице Мухита 95, 95/1.";
избирательный участок № 461 изложить в следующей редакции:

"59. № 457 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 65 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№17 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мәншүк Мәметова көшесі бойымен Қасым Аманжолов көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Қасым Аманжолов көшесіне дейін, Қасым Аманжолов көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 58, 58 "а", 60, 63, Қасым Аманжолов көшесіндегі 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, Абай даңғылындағы 37, 39, Мәжіт Жүнісов көшесіндегі 177, 179, 180, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 52, 54 тұрғын үйлер.";
№ 458 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"60. № 458 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 67 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мәншүк Мәметова көшесі бойымен Мәжіт Жүнісов көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 62, 69, Абай даңғылындағы 49, 51, Мәжіт Жүнісов көшесіндегі 178, 184, 186, 200, Құрманғазы көшесіндегі 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 54/1, 54/2, 56, Хамид Чурин көшесіндегі 119, 119/1, 123, 160, 162, 164 тұрғын үйлер.";
№ 459 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"61. № 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәншүк Мәметова көшесі, 81 үй, "Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университеті" мемлекеттік емес білім беру мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Мәншүк Мәметова көшесі бойымен Мұхит көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 198, Мұхит көшесіндегі 128, 128/1, 130, 134 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұхит көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін.";
№ 460 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"62. № 460 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 111 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№7 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеғмесі.
Шекарасы: Абай даңғылы бойымен Құрманғазы көшесінен Анатолий Скоробогатов көшесіне дейін, Анатолий Скоробогатов көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесінен Сәкен Сейфуллин көшесіне дейін, Сәкен Сейфуллин көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Абай даңғылына дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлерді қоспағанда). Абай даңғылындағы 86, 88, 88/1, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 52, 54, 72/1, 109, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 122, 131, 133, 135, 138, Құрманғазы көшесіндегі 112, 112/1, Мұхит көшесіндегі 95, 95/1 тұрғын үйлері.";
№ 461 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"63. Избирательный участок № 461
Местонахождение: улица Абдрахмана Айтиева, дом 72 "А", государственное коммунальное казенное предприятие "Областная школа высшего спортивного мастерства" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Анатолия Скоробогатова по проспекту Абай до улицы Героя Советского Союза А.Коровина, по улице Героя Советского Союза А.Коровина до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Ораз Исаева, по улице Ораз Исаева до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Анатолия Скоробогатова, по улице Анатолия Скоробогатова до проспекта Абай.";
избирательный участок № 462 изложить в следующей редакции:
"64. Избирательный участок № 462
Местонахождение: улица Хамида Чурина, дом 119 а, "коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2" отдела физической культуры и спорта города Уральска.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Хиуаз Доспановой до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Ораз Исаева (исключая жилые дома по улице Мухита 128, 128/1), по улице Ораз Исаева до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Хиуаз Доспановой.";
избирательный участок № 463 изложить в следующей редакции:
"65. Избирательный участок № 463
Местонахождение: проспект Абай, дом 87, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36 имени М.Б.Ихсанова" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Ораз Исаева по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Героя Советского Союза А.Коровина, по улице Героя Советского Союза А.Коровина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Ораз Исаева, по улице Ораз Исаева до улицы Рахметоллы Егизбаева.";
избирательный участок № 470 изложить в следующей редакции:
"72. Избирательный участок № 470
Местонахождение: улица Алия Молдагулова, дом 22, филиал некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.
Граница:от линии железной дороги "Уральск-Саратов" по улице Героя Советского Союза И.Куличева до улицы Александра Щурихина (исключая жилые дома по улице Алексей Черекаев, по улице Александра Щурихина до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Маншук Маметовой (исключая дома по улице Мухита 130, 134), по улице Маншук Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Алии Молдагуловой (исключая дома по улице Курмангазы 192, 194, 198), по улице Алии Молдагуловой до улицы Абубакира Кердери, от улицы Абубакира Кердери до линии железной дороги "Уральск-Саратов", от линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Героя Советского Союза И.Куличева.";
избирательный участок № 471 изложить в следующей редакции:

"63. № 461 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әбдірахман Әйтиев көшесі, 72 "А" үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Абай даңғылы бойымен Анатолиий Скоробогатов көшесінен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесінен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесінен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесінен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесінен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесінен Анатолий Скоробогатов көшесіне дейін, Анатолий Скоробогатов көшесінен Абай даңғылына дейін.";
№ 462 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"64. № 462 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамид Чурин көшесіндегі 119а үй, "Орал қаласы дене шынықтыру және спрот бөлімінің №2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
Шекарасы: Хиуаз Доспанова көшесі бойымен Құрманғазы көшесінен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесінен Ораз Исаев көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 128, 128/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Ораз Исаев көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін.";
№ 463 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"65. № 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 87 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахметолла Егізбаев көшесі бойымен Ораз Исаев көшесінен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін.";
№ 470 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"72. 470 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әлия Молдағұлова көшесі, 22 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы.
Шекарасы: Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесі бойымен "Орал-Саратов" теміржол желісінен Александр Щурихин көшесіне дейін (Алексей Черекаев көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Александр Щурихин көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесінен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 130, 134, үйлерді қоспағанда), Мәншүк Мәметова көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 198 үйлерді қоспағанда), Әлия Молдағұлова көшесінен Әбубәкір Кердері көшесіне дейін, Әбубәкір Кердері көшесінен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісінен Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесіне дейін.";
№ 471 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"73. Избирательный участок № 471
Местонахождение: улица Жезқазған, дом 1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25".
Граница: от улицы Героя Советского Союза И.Куличева по улице Алексей Черекаев до улицы Арал, по улице Арал до улицы Молдавская, по улице Молдавской до улицы Ярославская, по улице Ярославской до улицы Александра Щурихина, по улице Александра Щурихина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Героя Советского Союза А.Коровина, по улице Героя Советского Союза А.Коровина до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Александра Щурихина, по улице Александра Щурихина до улицы Героя Советского Союза И.Куличева, по улице Героя Советского Союза И.Куличева до улицы Алексей Черекаев (включая жилые дома по улице Алексей Черекаев 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8).";
избирательный участок № 472 изложить в следующей редакции:
"74. Избирательный участок № 472
Местонахождение: проспект Абай, дом 238, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский политехнический колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанская области.
Граница: от улицы Набережная Старицы по улице Героя Советского Союза А.Коровина до проспекта Абай, по проспекту Абай до улицы Затонная, по улице Затонной до улицы Ярославская, по улице Ярославской до улицы Молдавская, по улице Молдавской до улицы Арал, по улице Арал до улицы Алексей Черекаев, по улице Алексей Черекаев до улицы Набережная Старицы, по улице Набережная Старицы до улицы Героя Советского Союза А.Коровина.";
избирательный участок № 475 изложить в следующей редакции:
"77. Избирательный участок № 475
Местонахождение: проспект Абай, дом 31/2, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27 физико-математического направления имени М.Маметовой" отдела образования города Уральска.
Граница: от южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области по улице Асана Тайманова до улицы Наурызгали Сдыкова, по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до проспекта Абай, по проспекту Абай и далее по Парковому тупику до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до южной границы государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.";
избирательный участок № 476 изложить в следующей редакции:

"73. № 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жезқазған көшесі, 1 үй, " №25 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алексей Черекаев көшесі бойымен Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесінен Арал көшесіне дейін, Арал көшесінен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесінен Ярославская көшесіне дейін, Ярославская көшесінен Александр Щурихин көшесіне дейін, Александр Щурихин көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесінен Александр Щурихин көшесіне дейін, Александр Щурихин көшесінен Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесінен Алексей Черекаев көшесіне дейін (Алексей Черекаев көшесіндегі 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8 тұрғын үйлерді қосқанда).";
№ 472 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"74. № 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 238 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Орал политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Шекарасы: Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесі бойымен Набережная Старица көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Затонная көшесіне дейін, Затонная көшесінен Ярославская көшесіне дейін, Ярославская көшесінен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесінен Арал көшесіне дейін, Арал көшесінен Алексей Черекаев көшесіне дейін, Алексей Черекаев көшесінен Набережная Старица көшесіне дейін, Набережная Старица көшесі бойымен Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесіне дейін.";
№ 475 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"77. № 475 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 31/2 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "М.Маметова атындағы № 27 физика-математика бағытындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Асан Тайманов көшесі бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстік шекарасынан Наурызғали Сдықов көшесіне дейін, Наурызғали Сдықов көшесінен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен және одан әрі Парковая тұйығы бойымен Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасы бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оңтүстік шекарасына дейін.";
№ 476 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"78. Избирательный участок № 476
Местонахождение: улица Хиуаз Доспанова, дом 67, "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Сундета Ескалиева по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Георгия Жукова, по улице Георгия Жукова до улицы Маншук Маметовой, по улице Маншук Маметовой до улицы Касыма Аманжолова, по улице Касыма Аманжолова до проспекта Абай, по проспекту Абай до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Сундета Ескалиева, по улице Сундета Ескалиева до улицы Наурызгали Сдыкова. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 46, 59, по улице Касыма Аманжолова 123/2, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, по проспекту Абай 35/1, 35/2, по улице Сундета Ескалиева 182, 186, по улице Маншука Маметовой 48, 50, 50/1, 69, 77, по улице Наурызгали Сдыкова 64.";
избирательный участок № 478 изложить в следующей редакции:
"80. Избирательный участок № 478
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 19, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 45" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Хамзы Есенжанова по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Абубакира Кердери, по улице Абубакира Кердери до улицы Алии Молдагуловой, по улице Алии Молдагуловой до улицы Хамзы Есенжанова, от улицы Хамзы Есенжанова до линии железной дороги "Уральск-Саратов".";
избирательный участок № 479 изложить в следующей редакции:
"81. Избирательный участок № 479
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 6, республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Граница: республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".";
избирательный участок № 480 изложить в следующей редакции:
"82. Избирательный участок № 480
Местонахождение: улица Жамбыл, дом 81, филиал некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Теректі по улице Құныскерей до улицы Фабричная, по улице Фабричной до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Теректі (включая жилые дома по улице Айталиева 7, 7/1, 7/2, 11/2), по улице Теректі до улицы Құныскерей.";
избирательный участок № 481 изложить в следующей редакции:
"83. Избирательный участок № 481
Местонахождение: улица Жамбыл, дом 81, товарищество с ограниченной ответственностью "УралТехСервис".

"78. № 476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 67 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " №19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Наурызғали Сдықов көшесі бойымен Сүндетқали Есқалиев көшесінен Георгий Жуков көшесіне дейін, Георгий Жуков көшесінен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, Мәншүк Мәметова көшесінен Қасым Аманжолов көшесіне дейін, Қасым Аманжолов көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесінен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесінен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 46, 59, Қасым Аманжолов көшесіндегі 123/2, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, Абай даңғылындағы 35/1, 35/2, Сүндетқали Есқалиев көшесіндегі 182, 186, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 48, 50, 50/1, 69,77, Наурызғали Сдықов көшесіндегі 64 тұрғын үйлері.";
№ 478 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"80. № 478 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Георгий Жуков көшесі, 19 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№45 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Хамза Есенжанов көшесінен "Орал-Саратов" темір жолының желісі бойымен Әбубәкір Кердері көшесіне дейін, Әбубәкір Кердері көшесінен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін, Әлия Молдағұлова көшесінен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесінен "Орал-Саратов" темір жолы желісіне дейін.";
№ 479 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"81. № 479 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Георгий Жуков көшесі, 6 үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
№ 480 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"82. № 480 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жамбыл көшесi, 81 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы.
Шекарасы: Құныскерей көшесi бойымен Теректі көшесiнен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Теректі көшесiне дейін (Айталиев көшесіндегі 7,7/1,7/2, 11/2 тұрғын үйлерді қосқанда), Теректi көшесiмен Құныскерей көшесiне дейін.";
№ 481 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"83. № 481 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жамбыл көшесі, 81 үй, "УралТехСервис" жауапкершілігі шектеулі серіктесігі.

Граница: от улицы Фабричная по улице Құныскерей до улицы Қаратөбе, по улице Қаратөбе до улицы Жамбыла (включая жилые дома по улице Қаратөбе 30, по улице Жамбыла 211), по улице Жамбыла до улицы Фабричной, по улице Фабричной до улицы Құныскерей.";
избирательный участок № 484 изложить в следующей редакции:
"86. Избирательный участок № 484
Местонахождение: улица Алматы, дом 58, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.";
избирательный участок № 485 изложить в следующей редакции:
"87. Избирательный участок № 485
Местонахождение: микрорайон Астана, дом 16, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.";
избирательный участок № 486 изложить в следующей редакции:
"88. Избирательный участок № 486
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Жымпиты по улице Құныскерей до улицы Теректі, по улице Теректі до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Айталиева, по улице Айталиева до улицы Юрия Гагарина (исключая жилые дома по улице Айталиева 7, 7/1, 7/2, 11/2), по улице Юрия Гагарина и далее по улице 3-Строительный переулок до реки Урал, по реке Урал и далее по ее пойме до улицы Набережная Старицы, по улице Набережная Старицы до улицы Жымпиты, по улице Жымпиты до улицы Құныскерей.";
избирательный участок № 487 изложить в следующей редакции:
"89. Избирательный участок № 487
Местонахождение: улица Жданова, дом 48, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Шалқар по улице Юрия Гагарина до улицы Бухарская, по улице Бухарской до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Орманшы (исключая жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская), по улице Орманшы до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Шалқар, по улице Шалқар до улицы Юрия Гагарина. Общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Международный аэропорт "Орал".";
избирательный участок № 489 изложить в следующей редакции:

Шекарасы: Фабричная көшесiнен Құныскерей көшесi бойымен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесінен Жамбыл көшесiне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30, Жамбыл көшесіндегі 211 тұрғын үйлерді қосқанда), Жамбыл көшесiмен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Құныскерей көшесiне дейін.";
№ 484 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"86. № 484 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы көшесі, 58 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансер" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.";
№ 485 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"87. № 485 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Астана шағынауданы, 16 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.";
№ 486 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"88. № 486 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 3 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құныскерей көшесі бойымен Жымпиты көшесінен Теректі көшесіне дейін, Теректі көшесінен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінен Айталиев көшесіне дейін, Айталиев көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін (Айталиев көшесіндегі 7, 7/1, 7/2, 11/2 тұрғын үйлерді қоспағанда), Юрий Гагарин көшесінен және одан әрі 3-Строительный переулок көшесі бойымен Жайық өзеніне дейін, Жайық өзені бойымен және одан әрі оның жайылмасы көшесінен Набережная Сарица көшесіне дейін, Набережная Старица көшесінен Жымпиты көшесіне дейін, Жымпиты көшесінен Құныскерей көшесіне дейін.";
№ 487 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"89. № 487 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жданов көшесі, 48 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№32 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Юрий Гагарин көшесі бойымен Шалқар көшесінен Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесінен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Орманшы көшесіне дейін (Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская көшелеріндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Орманшы көшесінен Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Шалқар көшесіне дейін, Шалқар көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін. "Орал" халықаралық әуежайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы.";
№ 489 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"91. Избирательный участок № 489
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 2/5Н, Государственное учреждение "Департамент полиции Западно-Казахстанской области Министерство Внутренних дел Республики Казахстан".
Граница: от улицы Юрия Гагарина по улице Шалқар до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы 3-Строительный переулок, по улице 3-Строительный переулок до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Шалқар.";
избирательный участок № 490 изложить в следующей редакции:
"92. Избирательный участок № 490
Местонахождение: улица Шыңғырлау, дом 7"А", коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Ж.Молдагалиева" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Ружейникова по улице Иманова до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Бухарская, по улице Бухарская до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Иманова (включая жилой дом 9 по улице Ружейникова).";
избирательный участок № 491 изложить в следующей редакции:
"93. Избирательный участок № 491
Местонахождение: улица Иманова, дом 39, государственное коммунальное казенное предприятие "Дорожно-транспортный колледж имени А.Иманова" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Қаратөбе по улице Құныскерей до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Ақтөбе, по улице Ақтөбе до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Иманова, по улице Иманова до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Қаратөбе, по улице Қаратөбе до улицы Құныскерей (исключая жилые дома по улице Жамбыла 211, Қаратөбе 30).";
избирательный участок № 492 изложить в следующей редакции:
"94. Избирательный участок № 492
Местонахождение: 4 микрорайон, дом 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №24" отдела образования города Уральска.
Граница: 4 микрорайон, жилые дома: 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39. Дома по улице 5 километр 1, 2.";
избирательный участок № 493 изложить в следующей редакции:
"95. Избирательный участок № 493
Местонахождение: поселок Желаево, улица Мусиргали Копбергенова, дом 50, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14" отдела образования города Уральска.
Граница: от автомобильной дороги "Уральск-Желаево" по восточной и южной границам территории поселка Желаево до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до автодороги "Уральск-Желаево", по автомобильной дороге "Уральск-Желаево" до восточной границы территории поселка Желаево.";
избирательный участок № 494 изложить в следующей редакции:

"91. № 489 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 2/5Н үй, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шалқар көшесі бойымен Юрий Гагарин көшесінен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесінен 3-Строительный переулок көшесіне дейін, 3-Строительный переулок көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесінен Шалқар көшесіне дейін.";
№ 490 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"92. № 490 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шыңғырлау көшесі, 7 "А" үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Ж.Молдағалиев атындағы № 2 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Иманов көшесі бойымен Ружейников көшесінен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесінен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесінен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесінен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесінен Амангелді Иманов көшесіне дейін (Ружейников көшесіндегі 9 үйді қосқанда).";
№ 491 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"93. № 491 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Иманов көшесі, 39 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "А.Иманов атындағы жол-көлік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Құныскерей көшесі бойымен Қаратөбе көшесінен Жайық өзені жайылмасына дейін, Жайық өзені жайылмасымен Ақтөбе көшесіне дейін, Ақтөбе көшесінен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесінен Иманов көшесіне дейін, Иманов көшесінен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесінен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесінен Құныскерей көшесіне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30, Жамбыл көшесіндегі 211 үйлерді қоспағанда).";
№ 492 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"94. № 492 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 4 шағынауданы, 22 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " №24 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4 шағынауданы 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39 тұрғын үйлер. 5 километр көшесіндегі 1, 2 үйлер.";
№ 493 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"95. № 493 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Желаев кенті, Мүсірғали Көпбергенов көшесі, 50 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " №14 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Желаев кенті аумағының шығыс және оңтүстік шекарасы бойымен "Орал-Желаев" автокөлік жолынан Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесінен "Орал-Желаев" автокөлік жолына дейін, "Орал-Желаев" автокөлік жолымен Желаев кенті аумағының шығыс шекарасына дейін.";
№ 494 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"96. Избирательный участок № 494
Местонахождение: улица Бағбан, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Уральский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области".
Граница: территория коммунального государственного учреждения "Уральский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области".";
избирательный участок № 496 изложить в следующей редакции:
"98. Избирательный участок № 496
Местонахождение: улица Циолковского, дом 2Б, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 15, 15/1, 15/2, 15/3, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 46, 46/1 микрорайона "Северо-Восток". Жилые дома по улице Циолковского 2, по проспекту Абулхаир хана 74, 74/1, по улице Старый аэропорт 1, 2, 3, 4, 5.";
избирательный участок № 500 изложить в следующей редакции:
"102. Избирательный участок № 500
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 13, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 28 естественно-математического направления отдела образования города Уральска".
Граница: жилые дома 2, 3, 4, 5, 6,8, 9, 10, 11, 12, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 22 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.";
избирательный участок № 501 изложить в следующей редакции:
"103. Избирательный участок № 501
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 54, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 44 отдела образования города Уральска".
Граница: жилые дома 7, 21, 23, 24, 25, 26, 27,49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.";
избирательный участок № 505 изложить в следующей редакции:
"107. Избирательный участок № 505
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 21/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, по улице Матросова 170. Жилые дома микрорайонов "Азаул" и "Северный-2".";
избирательный участок № 506 изложить в следующей редакции:
"108. Избирательный участок № 506
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №9" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома 1А, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 36/2, 37, 37/1, 38 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 20.";
избирательный участок № 507 изложить в следующей редакции:

"96. № 494 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бағбан көшесі, 28 үй, "Батыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Орал арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Батыс Қазақстан жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Орал арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің аумағы.";
№ 496 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"98. № 496 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Циолковский көшесі, 2Б үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының Орал "Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Северо-Восток" шағынауданындағы 15/1, 15/2, 15/3, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 46, 46/1 тұрғын үйлер. Циолковский көшесіндегі 2, Әбілхаир хан даңғылындағы 74, 74/1, Старый аэропорт көшесіндегі 1, 2, 3, 4, 5 тұрғын үйлер.";
№ 500 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"102. № 500 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынауданы, 13 үй, "Орал қаласының білім бері бөлімінің №28 жаратылыстану-математика бағытындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 22 тұрғын үйлер.";
№ 501 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"103. № 501 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынауданы, 54 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің № 44 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 7, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 тұрғын үйлер.";
№ 505 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"107. № 505 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағын ауданы, 21/1 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43, Циолковский көшесіндегі 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, Матросов көшесiндегi 170 тұрғын үйлер. "Азаул" және "Солтүстік-2" шағынаудандарының тұрғын үйлері.";
№ 506 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"108. № 506 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Строитель" шағынауданы, 7 үй, Орал қаласының білім бері бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 1А, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36/2, 37, 37/1, 38, Циолковский көшесіндегі 20 тұрғын үйлер.";
№ 507 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"109. Избирательный участок № 507
Местонахождение: улица Көкшетау, дом 25, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №39" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай батыра по улице Литовской до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Көкшетау, по улице Көкшетау до улицы Алмы Оразбаевой, по улице Алмы Оразбаевой до улицы Кайша Михановой, по улице Кайша Михановой до улицы Гастелло, по улице Гастелло до проспекта Абулхаир хана, по проспекту Абулхаир хана до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Героя Советского Союза Г.Губарова, по улице Героя Советского Союза Г.Губарова до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Литовская.";
избирательный участок № 513 изложить в следующей редакции:
"115. Избирательный участок № 513
Местонахождение: улица Көкшетау, дом 1/9, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – центр дополнительного образования № 4" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Михаила Шолохова по улице Исатай батыра до улицы Героя Советского Союза Г.Губарова (исключая жилые дома по улице Көкшетау 16, по улице Партизанской 79/1, 88,по улице Әлкей Марғұлан 1/1), по улице Героя Советского Союза Г.Губарова до улицы Партизанская, по улице Партизанской до улицы Пионерская, по улице Пионерской до улицы Героя Советского Союза И.Зрелова, по улице Героя Советского Союза И.Зрелова до улицы Михаил Шолохова, по улице Михаил Шолохова до улицы Исатай батыра.";
избирательный участок № 514 изложить в следующей редакции:
"116. Избирательный участок № 514
Местонахождение: улица Көкшетау, дом 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39" отдел образования города Уральска.
Граница: от улицы Исатай батыра по улице Михаила Шолохова до улицы Олега Кошевого, по улице Олега Кошевого до улицы Матросова, по улице Матросова до улицы Лизы Чайкиной, по улице Лизы Чайкиной до улицы Ватутина, по улице Ватутина до улицы Гастелло, по улице Гастелло до улицы Кайша Михановой, по улице Кайша Михановой до улицы Алмы Оразбаевой, по улице Алмы Уразбаевой до улицы Көкшетау, по улице Көкшетау и до улицы Гарифолла Курмангалиева, по улице Гарифолла Курмангалиева до улицы Литовская, по улице Литовской до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Михаила Шолохова (исключая жилые дома по улице Героя Советского Союза С.Жаксыгулова 31, 33, по улице Орынбор 37/2).";
избирательный участок № 518 изложить в следующей редакции:

"109. № 507 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 25 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Литовская көшесі бойымен Исатай батыр көшесінен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесінен Көкшетау көшесіне дейін, Көкшетау көшесінен Алма Оразбаева көшесіне дейін, Алма Оразбаева көшесінен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесінен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесінен Әбілхаир хан даңғылына дейін, Әбілхаир хан даңғылымен Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесінен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесінен Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесінен Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесінен Литовская көшесіне дейін.";
№ 513 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"115. № 513 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 1/9 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 4 жалпы орта және қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай батыр көшесі бойымен Михаил Шолохов көшесінен Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесіне дейін (Көкшетау көшесіндегі 16, Партизанская көшесіндегі 79/1, 88, Әлкей Марғұлан 1/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесінен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесінен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесінен Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесіне дейін, Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесінен Михаил Шолохов көшесіне дейін, Михаил Шолохов көшесінен Исатай батыр көшесіне дейін.";
№ 514 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"116. № 514 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 25 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің " № 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Михаил Шолохов көшесі бойымен Исатай батыр көшесінен Олег Кошева көшесіне дейін, Олег Кошев көшесінен Матросов көшесіне дейін, Матросов көшесінен Лиза Чайкина көшесіне дейін, Лиза Чайкина көшесінен Ватутина көшесіне дейін, Ватутина көшесінен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесінен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесінен Алма Оразбаева көшесіне дейін, Алма Оразбаева көшесінен Көкшетау көшесіне дейін, Көкшетау көшесінен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесінен Литовская көшесіне дейін, Литовская көшесінен Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесінен Михаил Шолохов көшесіне дейін (Кеңес Одағының батыры С.Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2 тұрғын үйлерді қоспағанда).";
№ 518 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:

"120. Избирательный участок № 518
Местонахождение: населенный пункт Ветелки, улица Жанқожа батыр, дом 7, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 29" отдела образования города Уральска.
Граница: населенный пункт Ветелки.";
избирательный участок № 521 изложить в следующей редакции:
"123. Избирательный участок № 521
Местонахождение: улица Амангелді Каримуллин, дом 2/1А, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж информационных технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Михаила Шолохова по улице Героя Советского Союза И.Зрелова до улицы Болата Молдашева, по улице Болата Молдашевадо улицы Хамза Есенжанова, от улицы Хамза Есенжанова до улицы Конкина, от улицы Конкина до улицы Михаила Шолохова, по улице Михаила Шолохова до улицы Героя Советского Союза И.Зрелова. Дома индивидуальной застройки микрорайонов "Самал", "Акжунис". Дачные дома садоводческих товариществ "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "Вишенка-1", "Вишенка-3", "Мичуринское", "Нефтянник", "Рябинка", "Строитель", "Труд".".
2. Руководителю аппарата акима города (Джазыкбаев И.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Уральска А. Шыныбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Уральской
городской (территориальной)
избирательной комиссии
________Беккайыр Н.М.
"2" ноября 2020 год

"120. № 518 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ветелки елді мекені, Жанқожа батыр көшесі, 7 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 29 негізгі жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ветелки елді мекені.";
№ 521 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"123. № 521 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Амангелді Каримуллин көшесі, 2/1А үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал ақпараттық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесі бойымен Михаил Шолохов көшесінен Болат Молдашев көшесіне дейін, Болат Молдашев көшесінен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесінен Конкина көшесіне дейін, Конкина көшесінен Михаил Шолохов көшесіне дейін, Михаил Шолохов көшесінен Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесіне дейін. "Самал", "Ақжүніс" шағынаудандарының жеке тұрғын үй құрылыстары. "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "Вишенка-1", "Вишенка-3", "Мичуринское", "Нефтянник", "Рябинка", "Строитель", "Труд" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.".
2. Орал қаласы әкімі аппараты басшысы (И.Джазыкбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Нарымбетовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі А. Шыныбеков
"КЕЛIСIЛДI"
Орал қалалық (аумақтық)
сайлау комиссиясының төрағасы
___________Н.М.Беккайыр
"2" қараша 2020 жыл