О бюджете Зеленовского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13 января 2021 года № 60-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 января 2021 года № 6792.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зеленовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 418 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 894 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 034 тысячи тенге;
2) затраты – 32 408 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -990 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 990 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 990 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Поступления в бюджет Зеленовского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы", решением маслихата района Бәйтерек от 24 декабря 2020 года №59-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2021–2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6643) и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы".
4. Установить на 2021 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов - индивидуальный подоходный налог зачисляется в бюджет сельского округа 100%.
5. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 22 163 тысячи тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Зеленов ауылдық округі бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 60-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 6792 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Зеленов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 418 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 034 мың теңге;
2) шығындар – 32 408 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 990 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 990 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-7 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Зеленов ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 59-2 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6643 тіркелген) және осы шешімнің 4-тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7-бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2021 жылдың кірістерін бөлу нормативі жеке табыс салығы ауылдық округ бюджетінде 100% есепке алынады.
5. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері 22 163 мың теңге сомасында ескерілсін.

6. Руководителю аппарата маслихата района Бәйтерек (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
председатель сессии А. Андрейщев
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 13 января 2021 года № 60-7
Бюджет Зеленовского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

6. Бәйтерек ауданы мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы А. Андрейщев
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 13 қаңтардағы
№ 60-7 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Зеленов ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-7 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы