О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500 "Об утверждении типовых учебных планов начального, основного среднего, общего среднего образования Республики Казахстан"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 января 2022 года № 25. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26658
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500 "Об утверждении типовых учебных планов начального, основного среднего, общего среднего образования Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8170) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) типовой учебный план начального образования для классов с казахским языком обучения согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) типовой учебный план начального образования для классов с русским языком обучения согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) типовой учебный план начального образования для классов с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) типовой учебный план начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) типовой учебный план начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) типовой учебный план основного среднего образования для классов с казахским языком обучения согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) типовой учебный план основного среднего образования для классов с русским языком обучения согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) типовой учебный план основного среднего образования для классов с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) типовой учебный план основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) типовой учебный план основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) типовой учебный план начального образования для классов с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 11 к настоящему приказу;

"Қазақстан Республикасындағы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы қарашадағы № 500 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 25 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26658 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1."Қазақстан Республикасындағы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8170 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1.Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;

12) типовой учебный план начального образования для классов с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) типовой учебный план начального образования для классов с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) типовой учебный план начального образования для гимназических классов с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) типовой учебный план начального образования для гимназических классов с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) типовой учебный план основного среднего образования с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) типовой учебный план основного среднего образования с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) типовой учебный план основного среднего образования (с сокращением учебной нагрузки) с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) типовой учебный план основного среднего образования для гимназических/лицейских классов с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) типовой учебный план основного среднего образования для гимназических/лицейских классов с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с уйгурским/ узбекским/ таджикским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 25 к настоящему приказу;

12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия сыныптарына арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия сыныптарына арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;

26) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с уйгурским/ узбекским/ таджикским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) типовой учебный план (с сокращением учебной нагрузки) общего среднего образования естественно-математического направления для гимназических/лицейских классов с казахским языком обучения согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) типовой учебный план (с сокращением учебной нагрузки ) общего среднего образования естественно-математического направления для гимназических/лицейских классов с русским языком обучения согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) типовой учебный план (с сокращением учебной нагрузки) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для гимназических/лицейских классов с казахским языком обучения согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) типовой учебный план (с сокращением учебной нагрузки ) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для гимназических/лицейских классов с русским языком обучения согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) типовой учебный план основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с казахским языком обучения (очная форма обучения) согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) типовой учебный план основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с русским языком обучения (очная форма обучения) согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) типовой учебный план основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с казахским языком обучения (заочная форма обучения) согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) типовой учебный план основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с русским языком обучения (заочная форма обучения) согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) типовой учебный план индивидуальных занятий начального, основного среднего образования для вечерних школ с казахским языком обучения (заочная форма) согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) типовой учебный план индивидуальных занятий начального, основного среднего образования для вечерних школ с русским языком обучения (заочная форма) согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) типовой учебный план начального образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 37 к настоящему приказу;
38) типовой учебный план начального образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 38 к настоящему приказу;

26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (күндізгі оқу бөлімі) үлгілік оқу жоспары;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (күндізгі оқу бөлімі) үлгілік оқу жоспары;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (сырттай оқу бөлімі) үлгілік оқу жоспары;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (сырттай оқу бөлімі) үлгілік оқу жоспары;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін кешкі мектептер үшін бастауыш, негізгі орта білім берудің жеке сабақтарының (сырттай оқу бөлімі) үлгілік оқу жоспары;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін кешкі мектептер үшін бастауыш, негізгі орта білім берудің жеке сабақтарының (сырттай оқу бөлімі) үлгілік оқу жоспары;
37) осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
38) осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;

39) типовой учебный план индивидуальных занятий начального образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 39 к настоящему приказу;
40) типовой учебный план индивидуальных занятий начального образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) типовой учебный план основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) типовой учебный план основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 42 к настоящему приказу;
43) типовой учебный план индивидуальных занятий основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 43 к настоящему приказу;
44) типовой учебный план индивидуальных занятий основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 44 к настоящему приказу;
45) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 45 к настоящему приказу;
46) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования русским языком обучения согласно приложению 46 к настоящему приказу;
47) типовой учебный план индивидуальных занятий общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 47 к настоящему приказу;
48) типовой учебный план индивидуальных занятий общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 48 к настоящему приказу;
49) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 49 к настоящему приказу;
50) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования русским языком обучения согласно приложению 50 к настоящему приказу;
51) типовой учебный план индивидуальных занятий общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 51 к настоящему приказу;

39) осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
40) осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
41) осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
42) осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
43) осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
44) осы бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
45) осы бұйрыққа 45-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
46) осы бұйрыққа 46-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
47) осы бұйрыққа 47-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
48) осы бұйрыққа 48-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
49) осы бұйрыққа 49-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
50) осы бұйрыққа 50-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
51) осы бұйрыққа 51-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;

52) типовой учебный план индивидуальных занятий общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования русским языком обучения согласно приложению 52 к настоящему приказу;
53) типовой учебный план начального образования для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 53 к настоящему приказу;
54) типовой учебный план начального образования для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 54 к настоящему приказу;
55) типовой учебный план основного среднего образования для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 55 к настоящему приказу;
56) типовой учебный план основного среднего образования для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 56 к настоящему приказу;
57) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 57 к настоящему приказу;
58) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 58 к настоящему приказу;
59) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарное направления для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 59 к настоящему приказу;
60) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 60 к настоящему приказу;
61) типовой учебный план начального образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 61 к настоящему приказу;
62) типовой учебный план начального образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 62 к настоящему приказу;
63) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 63 к настоящему приказу;
64) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 64 к настоящему приказу;
65) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с казахским языком обучения) согласно приложению 65 к настоящему приказу;
66) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с русским языком обучения) согласно приложению 66 к настоящему приказу;

52) осы бұйрыққа 52-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
53) осы бұйрыққа 53-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
54) осы бұйрыққа 54-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
55) осы бұйрыққа 55-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
56) осы бұйрыққа 56-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
57) осы бұйрыққа 57-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша үйде оқитын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
58) осы бұйрыққа 58-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша үйде оқитын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
59) осы бұйрыққа 59-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша үйде оқытылатын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
60) осы бұйрыққа 60-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша үйде оқитын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
61) осы бұйрыққа 61-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
62) осы бұйрыққа 62-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
63) осы бұйрыққа 63-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
64) осы бұйрыққа 64-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
65) осы бұйрыққа 65-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептер үшін) негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
66) осы бұйрыққа 66-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған (оқыту орыс тілінде жүргізілетін мектептер үшін) негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;

67) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 67 к настоящему приказу; `
68) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 68 к настоящему приказу;
69) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 69 к настоящему приказу;
70) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 70 к настоящему приказу;
71) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения (в том числе "Білім инновация-лицеи") согласно приложению 71 к настоящему приказу;
72) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения (в том числе "Білім инновация-лицеи") согласно приложению 72 к настоящему приказу;
73) типовой учебный план начального образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с казахским языком обучения согласно приложению 73 к настоящему приказу;
74) типовой учебный план начального образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с русским языком обучения согласно приложению 74 к настоящему приказу;
75) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с казахским языком согласно приложению 75 к настоящему приказу;
76) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с русским языком обучения согласно приложению 76 к настоящему приказу;
77) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с казахским языком обучения согласно приложению 77 к настоящему приказу;
78) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с русским языком обучения согласно приложению 78 к настоящему приказу;

67) осы бұйрыққа 67-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
68) осы бұйрыққа 68-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
69) осы бұйрыққа 69-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
70) осы бұйрыққа 70-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
71) осы бұйрыққа 71-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына (оның ішінде "Білім инновация-лицейі") арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
72) осы бұйрыққа 72-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына (оның ішінде "Білім инновация- лицейі") арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
73) осы бұйрыққа 73-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған музыкалық мектептерге арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
74) осы бұйрыққа 74-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған мектептерге арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
75) осы бұйрыққа 75-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған музыкалық мектептерге арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
76) осы бұйрыққа 76-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған музыкалық мектептерге арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
77) осы бұйрыққа 77-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған мектептерге арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
78) осы бұйрыққа 78-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандырылған мектептерге арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;

79) типовой учебный план начального образования для физико-математических школ с казахским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 79 к настоящему приказу;
80) типовой учебный план начального образования для физико-математических школ с русским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 80 к настоящему приказу;
81) типовой учебный план основного среднего образования для физико-математических школ с казахским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 81 к настоящему приказу;
82) типовой учебный план основного среднего образования для физико-математических школ с русским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 82 к настоящему приказу;
83) типовой учебный план общего среднего образования для физико-математических школ с казахским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 83 к настоящему приказу;
84) типовой учебный план общего среднего образования для физико-математических школ с русским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 84 к настоящему приказу";
85) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с казахским языком обучения согласно приложению 85 к настоящему приказу;
86) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с казахским языком обучения согласно приложению 86 к настоящему приказу;
87) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с русским языком обучения согласно приложению 87 к настоящему приказу;
88) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с русским языком обучения согласно приложению 88 к настоящему приказу;
89) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с уйгурским, узбекским, таджикским языками обучения согласно приложению 89 к настоящему приказу;
90) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для классов с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 90 к настоящему приказу;
91) типовой учебный план основного среднего образования для Республиканской специализированной школы-интерната-колледжа олимпийского резерва, специализированных школ-интернатов для одаренных в спорте детей, областных специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва с казахским языком обучения согласно приложению 91 к настоящему приказу;

79) осы бұйрыққа 79-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
80) осы бұйрыққа 80-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
81) осы бұйрыққа 81-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
82) осы бұйрыққа 82-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
83) осы бұйрыққа 83-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
84) осы бұйрыққа 84-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
85) осы бұйрыққа 85-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
86) осы бұйрыққа 86-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математика бағыты бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
87) осы бұйрыққа 87-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
88) осы бұйрыққа 88-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математика бағыты бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
89) осы бұйрыққа 89-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр, өзбек, тәжік тілдерінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
90) осы бұйрыққа 90-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр, өзбек, тәжік тілдерінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
91) осы бұйрыққа 91-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі, спорттағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернаттары, облыстық мамандандырылған олимпиада резервінің балалар мен жасөспірімдер мектептері үшін негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;

92) типовой учебный план основного среднего образования для Республиканской специализированной школы-интерната-колледжа олимпийского резерва, специализированных школ-интернатов для одаренных в спорте детей, областных специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва с русским языком обучения согласно приложению 92 к настоящему приказу;
93) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для Республиканской специализированной школы-интерната-колледжа олимпийского резерва, специализированных школ-интернатов для одаренных в спорте детей, областных специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва с казахским языком обучения согласно приложению 93 к настоящему приказу;
94) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для Республиканской специализированной школы-интерната-колледжа олимпийского резерва, специализированных школ-интернатов для одаренных в спорте детей, областных специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва с русским языком обучения с русским языком обучения согласно приложению 94 к настоящему приказу;
95) типовой учебный план для специализированных организаций основного среднего образования общественно-гуманитарного направления с углубленным изучением учебных предметов "Казахский язык" и "Казахская литература" с казахским языком обучения (включая сеть организаций образования "Школы Абая") согласно приложению 95 к настоящему приказу;
96) типовой учебный план для специализированных организаций общего среднего образования общественно- гуманитарного направления с углубленным изучением учебных предметов "Казахский язык" и "Казахская литература" с казахским языком обучения (включая сеть организаций образования "Школы Абая") согласно приложению 96 к настоящему приказу;
97) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для обучающимися с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 97 к настоящему приказу;
98) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 98 к настоящему приказу;
99) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 99 к настоящему приказу;
100) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 100 к настоящему приказу;

92) осы бұйрыққа 92-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі, спорттағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернаттары, облыстық мамандандырылған олимпиада резервінің балалар мен жасөспірімдер мектептері үшін негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
93) осы бұйрыққа 93-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі, спорттағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернаттары, облыстық мамандандырылған олимпиада резервінің балалар мен жасөспірімдер мектептері үшін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
94) осы бұйрыққа 94-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі, спорттағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернаттары, облыстық мамандандырылған олимпиада резервінің балалар мен жасөспірімдер мектептері үшін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары бекітілсін;
95) осы бұйрыққа 95-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін "Қазақ тілі" және "Қазақ әдебиеті" оқу пәндерін тереңдете оқытатын ("Абай мектептері" білім беру ұйымдарының желісін қоса алғанда) қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша негізгі орта білім беретін мамандандырылған ұйымдарға арналған үлгілік оқу жоспары;
96) осы бұйрыққа 96-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін "Қазақ тілі" және "Қазақ әдебиеті" пәндерін тереңдете оқытатын ("Абай мектептері" білім беру ұйымдарының желісін қоса алғанда) қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім беретін мамандандырылған ұйымдарға арналған үлгілік оқу жоспары;
97) осы бұйрыққа 97-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүзгізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
98) осы бұйрыққа 98-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүзгізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
99) осы бұйрыққа 99-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүзгізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
100) осы бұйрыққа 100-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүзгізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;

101) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления обучения для обучающихся с особыми образовательными потребностями с уйгурским, узбекским, таджикским языками согласно приложению 101 к настоящему приказу;
102) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с уйгурским, узбекским, таджикским языками обучения согласно приложению 102 к настоящему приказу.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 и 102 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101 и 102;
приложения 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 и 116 исключить.
2. Комитету дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
Приложение 1
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 26 января 2022 года № 25
Приложение 1
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 8 ноября 2012 года № 500
Типовой учебный план начального образования для классов с казахским языком обучения
Образовательные области и учебные предметы
Количество часов в неделю по классам
Общая нагрузка, часы
1
2
3
4
недельная
годовая
Инвариантный компонент
Язык и литература
10
11
11
11
43

101) осы бұйрыққа 101-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр, өзбек, тәжік тілдерінде жүзгізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
102) осы бұйрыққа 102-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр, өзбек, тәжік тілдерінде жүзгізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары бекітілсін;";
көрсетілген бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 және 116-қосымшалар алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім беру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2022 жылғы 26 қаңтардағы
№ 25 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 500 бұйрығына
1-қосымша
Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары
Білім салалары және оқу пәндері
Сыныптар бойынша апталық сағат саны
Жалпы жүктеме, сағат
1
2
3
4
апталық
жылдық
Инварианттық компонент
Тіл және әдебиет
10
11
11
11
43

986
Объем максимальной учебной нагрузки
29
30
31
32
34
156
5304
*Примечание
Для обеспечения ранней профилизации обучающихся в вариативном компоненте предусмотрена следующая комбинация учебных предметов (каждый по 2 часа) по выбору из инвариантного компонента:
1) учебные предметы: "Алгебра", "Физика" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
2) учебные предметы: "Алгебра", "География" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;

986
Оқу жүктемесінің жоғарғы шекті көлемі
29
30
31
32
34
156
5304
*Ескерту
Білім алушылардың ерте кәсіби бейімделуін қамтамасыз ету мақсатында вариативті компонентте инвариантты компоненттен таңдалатын оқу пәндерінің (әрқайсысы 2 сағаттан) келесі комбинациясы қарастырылған:
1) оқу пәндері: "Алгебра", "Физика" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
2) оқу пәндері: "Алгебра", "География" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;

3) учебные предметы: "Биология", "Химия"" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
4) учебные предметы: "Биология", "География" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
5) учебные предметы: "Иностранный язык", "История Казахстана" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
6) учебные предметы: "География", "Иностранный язык" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
7) учебные предметы: "История Казахстана", "География" и другой предмет по выбору из инвариантного компонента;

3) оқу пәндері: "Биология", "Химия" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
4) оқу пәндері: "Биология", "География" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
5) оқу пәндері: "Шетел тілі", "Қазақстан тарихы" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
6) оқу пәндері: "География", "Шетел тілі" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
7) оқу пәндері: "Қазақстан тарихы", "География" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;