О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020 "Об утверждении правил оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 апреля 2022 года № ҚР ДСМ -38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27857
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020 "Об утверждении правил оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21831) следующие изменения и дополнения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.";
в правилах оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных указанным приказом:
подпункты 35) и 37) пункта 2 исключить;
пункт 47 изложить в следующей редакции:
"47. Оплата услуг поставщиков – субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП и специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях (далее – услуги АПП) прикрепленному населению осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг за:
1) оказание услуг АПП прикрепленному населению;
2) оказание неотложной медицинской помощи прикрепленному населению для обслуживания 4 категории срочности вызовов;
3) обеспечение специализированными лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина;
4) разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности.";
пункты 50-1 и 78 исключить;
пункт 84 изложить в следующей редакции:
"84. При экстренной госпитализации ребенка в возрасте до пяти лет, а также тяжело больных детей старшего возраста, нуждающихся по заключению врачей в дополнительном уходе, оплата бактериологического обследования на сальмонеллез, экспресс тестирование на коронавирусную инфекцию COVID-19 и диагностического исследования на выявление РНК вируса COVID-19 матери (отца), непосредственно осуществляющего уход за ребенком, из числа получателей адресной социальной помощи, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа", неработающих лиц, осуществляющих уход за ребенком-инвалидом; неработающих лиц, осуществляющих уход за инвалидом первой группы, производится дополнительно к стоимости пролеченного случая по тарифу.";
пункт 91 изложить в следующей редакции:

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № ҚР ДСМ -38 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27857 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21831 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
3-тармақ мынадай редақцияда жазылсын:
"3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларында:
2-тармақтың 35) және 37) тармақшалары алып тасталсын;
47-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"47. Өнім берушілердің – бекітілген халыққа амбулаториялық жағдайларда МСАК және мамандандырылған медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне (бұдан әрі – АЕК қызметтері) ақы төлеу:
1) бекітілген халыққа АЕК қызметтерін көрсеткені;
2) шұғыл шақыртудың 4-санатына қызметтер көрсету үшін бекітілген халыққа тәуліктік кезек күттірмейтін медициналық көмек көрсеткені;
3) ақуыз мөлшері төмен мамандандырылған емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен қамтамасыз еткені;
4) қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіру үшін көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген сома шегінде жүзеге асырылады.";
50-1 және 78-тармақтар алып тасталсын;
84-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"84. Бес жасқа дейінгі баланы, сондай-ақ дәрігерлердің қорытындысы бойынша қосымша күтімге мұқтаж ауыр науқас ересек балаларды шұғыл емдеуге жатқызу кезінде атаулы әлеуметтік көмек алушылар, "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көп балалы аналар, мүгедек балаға күтімді жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар қатарынан балаға күтімді тікелей жүзеге асыратын анаға (әкеге) сальмонеллезге бактериологиялық зерттеп-қарау, COVID-19 коронавирус инфекциясына жедел тестілеу және COVID-19 вирусының РНҚ-ны анықтауға диагностикалық зерттеу үшін ақы төлеу бірінші топтағы мүгедекке күтімді жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар емделген жағдайдың құнына қосымша тариф бойынша жүргізіледі.";
91-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"91. Линейная шкала не применяется:
1) к областным и городским организациям родовспоможения;
2) к многопрофильным стационарам, оказывающим услуги родовспоможения с долей родовспоможения 45 (сорок пять) процентов и выше от пролеченных случаев;
3) к стационарам, в том числе республиканским организациям здравоохранения, оказывающим услуги детям до 1 (одного) года с долей детей до 1 (одного) года 45 (сорок пять) процентов и более от пролеченных случаев;
4) к стационарам, в том числе республиканским организациям здравоохранения, оказывающим услуги детям до 1 (одного) года и услуги родовспоможения с совокупной долей детей до 1 (одного) года и услуг родовспоможения 45 (сорок пять) процентов и более от пролеченных случаев;
5) на услуги гемодиализа и перитонеального диализа, оказанные в стационарозамещающих и стационарных условиях;
6) на услуги детям с онкологическими заболеваниями, оплата по которым осуществляется согласно параграфу 4 настоящей главы;
7) на услуги, предоставляемые республиканскими организациями здравоохранения, оказывающими медицинскую помощь больным туберкулезом;
8) на услуги, предоставляемые организациями здравоохранения и Корпоративным фондом "University Medical Center", оказывающие медицинскую помощь больным со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани по перечню злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей и болезней крови, кроветворных органов по кодам Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем десятого пересмотра согласно приложению 28 к настоящим Правилам;
9) на высокотехнологичные медицинские услуги;
10) на услуги, оказанные больным инфекционными заболеваниями на койках инфекционного профиля на уровне круглосуточного стационара.";
дополнить пунктом 99-2 следующего содержания:
"99-2. Оплата за оказание услуг по проведению селективного скрининга на наследственные болезни обмена методом тандемной масс-спектрометрии при лечении новорожденных с подозрением на наследственные болезни обмена осуществляется дополнительно к стоимости пролеченного случая по тарифу.";
пункты 100 и 101 изложить в следующей редакции:
"100. Оплата за оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусной инфекцией COVID-19 в период действия чрезвычайного положения, а также на период осуществления мероприятий в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 на всей территории Республики Казахстан осуществляется:

"91. Сызықтық шкала:
1) облыстық және қалалық босандыру ұйымдарына;
2) емделіп шығу жағдайларының 45 (қырық бес) пайызы және одан астам босандыру үлесімен босандыру қызметтерін көрсететін көпбейінді стационарларға;
3) емделіп шығу жағдайларының 45 (қырық бес) пайызы және одан астам 1 (бір) жасқа дейінгі балалар үлесімен 1 (бір) жасқа дейінгі балаларға қызметтер көрсететін стационарларға, оның ішінде республикалық денсаулық сақтау ұйымдарына;
4) емделіп шығу жағдайларының 45 (қырық бес) пайызы және одан астам 1 (бір) жасқа дейінгі балалар мен босандыру қызметтерінің жиынтық үлесімен 1 (бір) жасқа дейінгі балаларға қызметтер және босандыру қызметтерін көрсететін стационарларға, оның ішінде республикалық денсаулық сақтау ұйымдарына;
5) стационарды алмастыратын және стационарлық жағдайларда көрсетілген гемодиализ және перитонеалдық диализ қызметтеріне;
6) ақы төлеу осы тараудың 4-параграфына сәйкес жүзеге асырылатын онкологиялық аурулары бар балаларға көрсетілетін қызметтерге;
7) туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін республикалық денсаулық сақтау ұйымдары ұсынатын қызметтерге;
8) осы Қағидаларға 28-қосымшаға сәйкес 10-шы қайта қараудағы аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасының кодтары бойынша лимфоидты және қан өндіру тіндерінің, қан өндіру органдарының қатерлі ісіктерінің тізбесі бойынша лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктерімен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдары және "University Medical Center" корпоративтік қоры көрсететін қызметтерге;
9) жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерге;
10) тәуліктік стационар деңгейінде инфекциялық бейін төсектеріндегі инфекциялық аурулармен ауыратын науқастарға көрсетілетін қызметтерге қолданылмайды.";
мынадай мазмұндағы 99-2-тармақпен толықтырылсын:
"99-2. Алмасудың тұқым қуалайтын ауруларына күдікті жаңа туған нәрестелерді емдеу кезінде тандемді масс-спектрометрия әдісімен алмасудың тұқым қуалайтын ауруларына селективті скрининг жүргізу жөніндегі қызметтерді көрсеткені үшін ақы төлеу емделген жағдайдың құнына қосымша тариф бойынша жүзеге асырылады.";
100 және 101-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"100. Төтенше жағдай қолданылатын кезеңде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында COVID-19 коронавирус инфекциясына қарсы күрес шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру кезеңінде COVID-19 коронавирус инфекциясының таралуын болдырмау және (немесе) COVID-19 коронавирус инфекциясымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсеткені үшін ақы төлеу:

1) за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости;
2) за пролеченный случай по тарифу за 1 (один) койко-день при изоляции в карантинном стационаре при подозрении на коронавирусную инфекцию COVID-19;
3) за оказание экстракорпоральной мембранной оксигенации – за фактически понесенные расходы на ЛС, МИ и медицинские услуги;
4) за применение монооксида азота в лечении легочной гипертензии (с учетом стоимости газовой смеси) – по тарифу;
5) за обеспечение противовирусными препаратами, за исключением препаратов, полученных на безвозмездной основе за счет резервов Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов и других источников – по фактической (закупочной) стоимости препаратов, не превышающей ее предельную стоимость, определенную уполномоченным органом в соответствии с подпунктами 95) и 96) статьи 7 Кодекса;
6) за проведение ультра гемофильтрации при тяжелых случаях лечения – по тарифу.
101. Оплата за один пролеченный случай стационара на дому при оказании услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусной инфекцией COVID-19 осуществляется по тарифу 1/6 (одной шестой) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ легкой или средней степени с учетом коэффициента затратоемкости медицинской помощи в стационарных условиях.";
дополнить пунктами 108-1 и 108-2 следующего содержания:
"108-1. В счет-реестр за оказание медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях за январь текущего финансового года включаются случаи, начало оказания медицинской помощи по которым начато в предыдущем финансовом году и завершено в текущем финансовом году.
108-2. Оплата за оказанные услуги в рамках ГОБМП в соответствии с договором закупа услуг, не принятые к оплате в течение действия договора закупа услуг в связи с проведением мониторинга качества и объема, а также не вошедшие в счет-реестр с 1 декабря года, в котором действует договор закупа услуг, до даты окончания срока действия договора закупа услуг, производится в году, следующем за годом действия договора закупа услуг.
При этом, сумма за услуги в рамках ГОБМП, оказанные в декабре предыдущего года, не превышает сумму среднемесячного фактического исполнения по принятой к оплате сумме за 11 месяцев предыдущего финансового года.";

1) шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін;
2) COVID-19 коронавирус инфекциясына күдік болған кезде карантиндік стационарларда оқшаулау кезінде 1 (бір) төсек-күн үшін тариф бойынша емделіп шығу жағдайы үшін;
3) экстракорпоралдық мембраналық оксигенация үшін - ДЗ, МБ мен медициналық қызметтерге нақты келтірілген шығыстар үшін;
4) асқынған өкпе гипертензиясын емдеу кезінде азот монооксидін (газдық қоспасының құның ескере отырып) қолданған жағдайда – тариф бойынша.
5) Қазақстан Республикасы Үкіметінің, жергілікті атқарушы органдардың резервтері және басқа да көздер есебінен өтеусіз негізде алынған вирусқа қарсы препараттарды қоспағанда, вирусқа қарсы препараттармен вирусқа қарсы препараттардың Кодекстің 7-бабының 95) және 96) тармақшаларына сәйкес уәкілетті орган айқындаған шекті құнынан аспайтын вирусқа қарсы препараттардың нақты (сатып алу) құны бойынша шекті бағасынан аспайтын нақты (сатып алу) құны бойынша қамтамасыз еткені үшін жүзеге асырылады;
6) ауыр емдеу жағдайларында ультра гемофильтрация жүргізгені үшін – тариф бойынша.
101. COVІD-19 коронавирус инфекциясының таралуын болдырмау және (немесе) COVІD-19 коронавирус инфекциясымен ауыратын науқастарды емдеу бойынша қызметтер көрсету кезінде үйдегі стационардың бір емделген жағдайы үшін ақы төлеу стационарлық жағдайда көрсетілетін медициналық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, жеңіл немесе орташа дәрежедегі КШТ бойынша бір емделген жағдай үшін тарифтің 1/6 (алтыдан бір) тарифі бойынша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 108-1 және 108-2-тармақтармен толықтырылсын:
"108-1. Ағымдағы қаржы жылының қаңтарындағы стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге олар бойынша медициналық көмек көрсетудің басталуы алдыңғы қаржы жылында басталған және ағымдағы қаржы жылында аяқталған жағдайлар енгізіледі.
108-2. Сапа мен көлем мониторингін жүргізуге байланысты көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданылуы ішінде ақы төлеуге қабылданбаған, сондай-ақ көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты қолданылатын жылдың 1 желтоқсанынан бастап көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданылу мерзімі аяқталатын күнге дейін шот-тізілімге кірмеген көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартына сәйкес ТМККК шеңберінде көрсетілген қызметтер үшін ақы төлеу көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты қолданылатын жылдан кейінгі жылы жүргізіледі.
Бұл ретте, өткен жылдың желтоқсанында көрсетілген ТМККК шеңберіндегі қызметтер үшін сома алдыңғы қаржы жылының 11 айы үшін төлеуге қабылданған сома бойынша орташа айлық нақты орындалу сомасынан аспайды.";

дополнить пунктами 129-1 и 129-2 следующего содержания:
"129-1. В счет-реестр за оказание медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях за январь текущего финансового года включаются случаи, начало оказания медицинской помощи по которым начато в предыдущем финансовом году и завершено в текущем финансовом году.
129-2. Оплата за оказанные услуги в рамках ГОБМП в соответствии с договором закупа услуг, не принятые к оплате в течение действия договора закупа услуг в связи с проведением мониторинга качества и объема, а также не вошедшие в счет-реестр с 1 декабря года, в котором действует договор закупа услуг, до даты окончания срока действия договора закупа услуг, производится в году, следующем за годом действия договора закупа услуг.
При этом, сумма за услуги в рамках ГОБМП, оказанные в декабре предыдущего года, не превышает сумму среднемесячного фактического исполнения по принятой к оплате сумме за 11 месяцев предыдущего финансового года.";
пункт 147 изложить в следующей редакции:
"147. Оплата за оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусной инфекцией COVID-19 в период действия чрезвычайного положения, а также в период осуществления мероприятий в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 осуществляется экспресс тестирование на коронавирусную инфекцию COVID-19 и диагностическое исследование на выявление РНК вируса COVID-19 при экстренной госпитализации пациентов и новорожденных от матери с подтвержденной коронавирусной инфекцией COVID-19 или подозрением на коронавирусную инфекцию COVID-19.";
дополнить пунктом 148-1 следующего содержания:
"148-1. В счет-реестр за оказание медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях за январь текущего финансового года включаются случаи, начало оказания медицинской помощи по которым начато в предыдущем финансовом году и завершено в текущем финансовом году.";
пункт 220 изложить в следующей редакции:
"220. Оплата поставщикам за оказание услуг патологоанатомического вскрытия и патологоанатомической диагностики (далее – ПАБ) на основании договора закупа услуг на оказание патологоанатомической диагностики (далее – договор ПАБ) осуществляется забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования, в том числе проводимые прижизненно, за исключением услуг, которые оплачиваются в стоимости пролеченного случая по медико-экономическим тарифам и клинико-затратным группам (за исключением пролеченных случаев по кодам МКБ-10: C00-C80, С97, D00-D09, D37-D44, D48).";

мынадай мазмұндағы 129-1 және 129-2-тармақтармен толықтырылсын:
"129-1. Ағымдағы қаржы жылының қаңтарындағы стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге олар бойынша медициналық көмек көрсетудің басталуы алдыңғы қаржы жылында басталған және ағымдағы қаржы жылында аяқталған жағдайлар енгізіледі.
129-2. Сапа мен көлем мониторингін жүргізуге байланысты көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданылуы ішінде ақы төлеуге қабылданбаған, сондай-ақ көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты қолданылатын жылдың 1 желтоқсанынан бастап көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданылу мерзімі аяқталатын күнге дейін шот-тізілімге кірмеген көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартына сәйкес ТМККК шеңберінде көрсетілген қызметтер үшін ақы төлеу көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты қолданылатын жылдан кейінгі жылы жүргізіледі.
Бұл ретте, өткен жылдың желтоқсанында көрсетілген ТМККК шеңберіндегі қызметтер үшін сома алдыңғы қаржы жылының 11 айы үшін төлеуге қабылданған сома бойынша орташа айлық нақты орындалу сомасынан аспайды.";
147-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"147. COVІD-19 коронавирус инфекциясының таралуын болдырмау және (немесе) COVІD-19 коронавирус инфекциясымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтер үшін ақы төлеу төтенше жағдай кезеңінде, сондай-ақ COVІD-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру кезеңінде COVІD-19 расталған немесе COVІD-19 күдігі бар анадан пациенттер мен жаңа туған нәрестелерді шұғыл емдеуге жатқызу кезінде COVID-19 коронавирус инфекциясына жедел тестілеу үшін талдау және COVІD-19 вирусының РНҚ-ны анықтауға диагностикалық зерттеу үшін жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 148-1 тармақпен толықтырылсын:
"148-1. Ағымдағы қаржы жылының қаңтарындағы стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге олар бойынша медициналық көмек көрсетудің басталуы алдыңғы қаржы жылында басталған және ағымдағы қаржы жылында аяқталған жағдайлар енгізіледі.";
220-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"220. Клиникалық-шығындық топтар (АХЖ-10: C00-C80, С97, D00-D09, D37-D44, D48 кодтары бойынша емделіп шығу жағдайларын қоспағанда) және медициналық-экономикалық тарифтер бойынша емделіп шығу жағдайының құнына ақы төленетін қызметтерден басқа, патологиялық-анатомиялық ашу және патологиялық-анатомиялық диагностика (бұдан әрі – ПАБ) қызметтерін көрсеткені үшін қызметтер берушілерге ақы төлеу патологиялық-анатомиялық диагностика көрсетуге арналған көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының (бұдан әрі – ПАБ шарты) негізінде биологиялық материал алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де, оның ішінде тірі кезінде жүргізілетін зерттеулер жүзеге асырылады.";

приложения 3, 4, 9, 10, 11, 16, 17, 53, 54, 55, 60, 61 и 78 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему приказу.
2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2022 года.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Ғиният
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 29 апреля 2022 года
№ ҚР ДСМ -38
Приложение 3
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре доходов при оказании скорой медицинской помощи период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(наименование поставщика)
№ п п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс. тенге
Всего
за счет бюджетных средств
за счет внебюджетных средств
1
2
3
4
5
1
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1
Оказание скорой медицинской помощи 1-3 категории срочности вызовов
1.2
Проведение тромболитической терапии
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_______________________________________________ ____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_______________________________________________ ____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2 к приказу
Приложение 4
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре расходов при оказании скорой медицинской помощи период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс. тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс. тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс. тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс. тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс. тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс. тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Остаток средств на расчетном счету
X
X
Поступление средств, всего:
Х
X
X
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание скорой медицинской помощи всего:
Х
Х
Х
1.1.
Скорой медицинской помощи
Х
Х
Х
1.2.
Проведение тромболитической терапии
Х
Х
Х
2.
Оказание медицинской помощи по договору соисполнителя
Х
Х
Х
Всего расходов
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
ТЕКУЩИЕ РАСХОДЫ:
1.
Заработная плата всего:
1.1.
Оплата труда
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.
Дополнительные денежные выплаты (премии и дифференцированная оплата, единовременное пособие к отпуску, материальная помощь)
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
2.
Налоги и другие обязательства в бюджет всего:
2.1.
Социальный налог
2.2.
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
2.3.
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
3.
Приобретение товаров всего:
3.1.
Приобретение продуктов питания
3.2.
Приобретение медикаментов и прочих средств медицинского назначения
4.
Приобретение прочих товаров
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
мягкий инвентарь
5.
Коммунальные и прочие услуги, всего:
5.1.
Оплата коммунальных услуг
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
за горячую, холодную воду, канализацию
б)
за газ, электроэнергию
в)
за теплоэнергию
г)
оплата услуг связи
5.2.
Прочие услуги и работы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
на повышение квалификации и переподготовку кадров
б)
на услуги по обеспечению питания
в)
на оплату услуг по договору соисполнения
г)
расходы на текущий ремонт зданий, сооружений и оборудования
д)
на аренду
6.
Другие текущие затраты, всего:
6.1.
Командировки и служебные разъезды внутри страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
6.2.
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
6.3.
Прочие текущие затраты
7.
Лизинговые платежи
II
ПРИОБРЕТЕНИЕ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_______________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________ _________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 3 к приказу
Приложение 9
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи
и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _____________________________________
Количество прикрепленного населения _________________________________ человек
в том числе сельское население ______________________________________ человек*
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц___________тенге;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село)___________тенге*
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении
аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США):_______;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих
медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе
Байконыр, поселках Торетам и Акай:_______.
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической
помощи на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН",
в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП,
в месяц ___________тенге;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале
"РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Комплексный подушевой норматив на оказание первичной медико-санитарной
помощи сельскому населению на одного прикрепленного человека,
зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село): ___ тенге*, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту села,
в месяц: ___________тенге*;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале
"РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Базовый подушевой норматив на на оказание неотложной помощи (далее – НП)
на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту
ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание неотложной помощи (далее – НП) на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек
Базовый подушевой норматив на расчетную численность городского населения,
прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Подушевой норматив на расчетную численность городского населения,
прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявляемой к оплате за оказание первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№ п п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
1.7.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:

көрсетілген Қағидаларға 3, 4, 9, 10, 11, 16, 17, 53, 54, 55, 60, 61 және 78-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 1 ақпаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Ғиният
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2022 жылғы 29 сәуірдегі
№ ҚР ДСМ -38
бұйрығына 1-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер құрылымы туралы ақпарат
20__жылғы "__"_____бастап 20___жылғы "__"_______дейінгі кезең
______________________________________________________
(Өнім берушінің атауы)
№ р с
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
ЖИЫНЫ
бюджет қаражатының еебінен
бюджет қаражатының есебінен тыс
1
2
3
4
5
1
Есепті кезеңдегі кіріс, жиыны
оның ішінде:
1.1
Жедел медициналық көмек
1.2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ________________ ___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Өнім берушінің) бас бухгалтері: _____________________________ _______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"______________________________
бұйрығына
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат
20__жылғы "__"______бастап 20__жылғы "__"_____дейінгі кезең
_____________________________________________________________________
(қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсім бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
Оның ішінде есепті айда (мың теңге)
Барлығы есепті кезеңдегі өсім бойынша нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсім бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсім бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Өткен жылдың алдыңғы жылы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қаражаттың қалдығы
X
X
Қажаттың түсуі, барлығы:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Жедел медициналық көмек көрсету барлығы:
Х
Х
Х
1.1.
Жедел медициналық көмек
Х
Х
Х
1.2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
Х
Х
Х
2.
Бірге орындау шарты бойынша медициналық көмек көрсету
Х
Х
Х
Барлық шығыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
АҒЫМДАҒЫ ШЫҒЫСТАР:
1.
Жалақы барлығы:
1.1.
Еңбекақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Басқа персонал
1.2.
Қосымша ақшалай төлемдер (сыйақылар мен сараланған төлем, демалысқа біржолғы жәрдемақы, матераиалдық көмек)
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігер персоналы мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Басқа персонал
2.
Салықтар мен басқа да бюджетке міндетті төлемдер барлығы:
2.1.
Әлеуметтік салық
2.2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар
2.3.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
3.
Тауарлар сатып алу барлығы:
3.1.
Азық-түлік өнімдерін сатып алу
3.2.
Дәрі-дәрмек пен басқа да медициналық бұйымдар сатып алу
4.
Басқа да тауарлар сатып алу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Жұмсақ мүлік
5.
Коммуналдық және өзге де қызметтер, барлығы:
5.1.
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
ыстық, суық суға, кәрізге
б)
за газ, электроэнергиясына
в)
Жылу энергиясына
г)
Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
5.2.
Басқа да қызметтер мен жұмыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
б)
Азық-түлікпен қамтамасыз ету бойынша қызметтерге
в)
Бірге орындау шарты бойынша қызметтерге ақы төлеуге
г)
ғимаратты, құрылыстарды және жабдықтарды ағымдағы жөндеуге арналған шығыстар
д)
Жалға алуға
6.
Басқа да ағымдағы шығыстар, барлығы:
6.1.
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
6.2.
Елден тыс іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
6.3.
Басқа да ағымдағы шығыстар
7.
Лизингтік төлемдер
II
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ САТЫП АЛУ
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ____________ ______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Өнім берушінің) бас бухгалтері: _____________________________ _______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"______________________________
бұйрығына
3-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі Денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
9-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған
шот-тізілім
20 ___ жылғы "___" _________ №_______ кезеңі: 20___ жылғы "___" _______ және
20___ жылғы "___" _______ аралығында 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі: __________________________________________________
Қызмет берушініңатауы: ______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
Бекітілген халық саны _________________________адам
оның ішінде ауыл халқы _________________________адам*
"БХТ" порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына___________теңге;
"БХТ" порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына (ауыл) ___________теңге *
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCІ, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
"БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына: ___ теңге, оның ішінде:
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына ___________теңге;
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
"БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған ауыл халқына медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына (ауыл): ___ теңге*, оның ішінде:
ауыл субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына: ___________тенге*;
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
МСАК субъектісіне "БХТ" АЖ-да тіркелген бір бекітілген адамға шұғыл көмек (бұдан әрі - ШК) көрсетуге арналған базалық жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
МСАК субъектісіне "БХТ" АЖ - да тіркелген, бекітілген бір адамға шұғыл көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
Айына бір оқушыға ШМ көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге
Оқушылар саны _________________________адам
БМСК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына базалық жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
БМСК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
№ 1 кесте. Бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылатын соманы есептеу
р с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
1.7.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:

1.7.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.7.2.
услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.7.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.7.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.7.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.7.6.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ)
1.7.7.
услуги в травматологических пунктах
1.7.8.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и, или отделениях при многопрофильных больницах)
1.7.9
услуги в республиканских организациях здравоохранения
1.7.10
услуги молодежных центров здоровья
1.8.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.9.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.10.
услуги мобильной бригады ПМСП
1.11.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ)
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомического вскрытия.
№ п п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомической диагностики (Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования).
№ п п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_______________________________________________________________ __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _____________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:

1.7.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1..2.
зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.7.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.7.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.7.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.7.6.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізгені үшін (КТ, МРТ)
1.7.7.
травматологиялық бөлімшелердегі қызметтер
1.7.8.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.7.9
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
1.7.10
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.8.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.9.
COVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсету: полимеразды тізбектік реакция әдісі арқылы биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНҚ-сын анықтауға
1.10
Мобильді бригада қызметтері
1.11
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері (ПЭТ)
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтері үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
р с №
Атауы
Қызметтер саны
Қызмет құны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Жиыны ақы төлеуге
№ 3 кесте. Патологоанатомиялық диагностиканың (биологиялық материалды алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де зерттеулер) көрсетілген қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
с №
Қызметтердің атауы
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _______________ __________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушініңбас бухгалтері:_____________________________ ____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса) ( қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20___ жылғы "_____"_________
Осы шот-тіркелімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
4) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание комплекса первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
5) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
6) реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
7) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету- реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
Примечание:
* - данные вводятся поставщиками, имеющими прикрепленное население, проживающее в сельской местности;
** - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" период:

1) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға ұсынылған соманы есептеу;
3) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитариялық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
5) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6-дан 17 жасқа дейінгі балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 10 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
9) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;
- Ескертпе:
* - деректерді ауылдық жерде тұратын тіркелген халқы бар жеткізушілер енгізеді;
** - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісіне қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
"Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы және құрылымы туралы деректер кезең:

2) количеству открепленного населения соответствует: по смерти: количеству справок
о смерти или перинатальной смерти; по выезду за пределы страны: количеству
заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность.
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________ _________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые
индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения,
оказывающего первичную медико-санитарную помощь период:

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
қайтыс болу бойынша: қайтыс болу перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ __________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда (қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"________
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже
индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге ұсынылған
сомманы есептеу кезең:

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_____________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_____________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения"
** - значение целевого показателя соответствует данным портала "ДКПН";

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
Сүт безінің және жатыр мойнының қатерлі ісіктерін қоспағанда, 0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ ___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ _____________
Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегішот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткіштің есебі "Бекітілген халық тіркелімі"порталының деректері негізінде келтірілген.
** - нысаналы көрсеткіштің мәні "ЖБНЫК" порталының деректеріне сәйкес келеді;
баллдардың саны "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан

10.1
10.2
11.
Оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
11.1.
11.2.
12.
Оказание услуг молодежными центрами здоровья
12.1.
12.2.
13.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
13.1.
На выявление рака молочной железы
13.2.
На выявление рака шейки матки
13.3
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
______________________________________________ __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1
2
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 6
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Наименование соисполнителя ________________
(по договору соисполнения от №___ )
1.1.
1.2.
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период, подлежит оплате
соисполнителям в порядке и сроки, определенные настоящими Правилами
Приложение 7
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма

10.1
10.2
11.
Консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
11.1.
11.2.
12
Жастар денсаулық орталықтарының қызметтер көрсетуі
12.1
12.2
13.
Қатерлі ісіктердің ерте диагностикасына скринингтік зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер (скринингтер түрлері бойынша)
13.1.
Сүт безі обырын анықтау
13.2.
Жатыр мойны обырын анықтауға
13.3
Колоректалды обырды анықтауға
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ __________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе: * - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық
көмек кешенін көрсеткені
үшін көрсетуге арналған
шот-тізілімге 5-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны қатыстырмай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең:
20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1
2
Жалпы саны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ __________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңдегі төлемге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық
көмек кешенін көрсеткені
үшін көрсетуге арналған
шот-тізілімге 6-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең:
20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Қосалқы мердігердің атауы_________( _________№___ шарт бойынша)
1.1.
1.2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді, осы Қағидаларда белгіленген тәртіппен және мерзімде бірлесіп орындаушыларға төленуге тиіс.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
7-қосымша
Нысан

Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
ИИН
Полный код услуги
Наименование услуги
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
1.
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 8
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности * период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
ИИН
Наименование услуги
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Х
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 9
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами
с низким содержанием фенилаланина период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Наименование
Количество
Стоимость
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5
1.
Итого
Х
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________ __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4 к приказу
Приложение 10
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре доходов при оказании комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную
медико-санитарную помощь период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс. тенге
всего
за счет бюджетных средств (ГОБМП, активы ОСМС)
за счет внебюджетных средств
1
2
3
4
5
1.
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1.
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
1.7.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
1.8.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.9.

6-дан 17 жасқа дейін қоса алғанда балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі * кезең:
20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Р с №
ЖСН
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Сома, теңге **
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек
кешенін көрсеткені
үшін көрсетуге арналған
шот-тізілімге 8-қосымша
Нысан
Жеделдігі 4-санаттағы кезек күттірмейтін медициналық көмек шақыртуларының тізілімі * кезең:
20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р с №
ЖСН
Қызметтер атауы
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек
кешенін көрсеткені
үшін көрсетуге арналған
шот-тізілімге 9-қосымша
Нысан
Емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз етуі бойынша тізілім кезең:
20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Р с №
Атауы
Саны
Құны
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Бұйрығына
4-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
10-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсету кезіндегі кіріс құрылымы туралы ақпарат
20 ___ жылғы "___" _______ және 20 ___ жылғы "___" _______ кезең _____________________________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
р с №
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
Барлығы
Бюджет қаражаты есебінен
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
1
2
3
4
5
1.
Есепті кезеңдегі кіріс, барлығы
оның ішінде:
1.1.
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
1.7.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін
1.8.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.9.

1.12
Другие услуги (указать)
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 5 к приказу
Приложение 11
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре расходов при оказании комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную
медико-санитарную помощь период

1.12.
онкологиялық ауруларды анықтау диагностикасы және онкологиялық науқастарды динамикалық бақылау кезінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін
1.13.
Өзге де қызметтер
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ________________ ________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
бұйрығына
5-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
11-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызмет берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1 по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2 по услугам вне договора ____________тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге, принятая: ___________ тенге, из них:
2.1 выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка: _________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Руководитель:
____________________ _________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 8 к приказу
Приложение 53
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _____________________________________
Наименование поставщика: _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ________________________
Количество прикрепленного сельского населения ______________________ человек;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения",
в месяц ___________ тенге;
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении
аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) _____;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих
медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе
Байконыр, поселках Торетам и Акай_____.
Сумма на оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи
на 1-го жителя в месяц ______________тенге;
Комплексный подушевой норматив на сельское население в расчете на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного
населения", в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного
населения" к субъекту первичной медико-санитарной помощи, в месяц _______ тенге;
сумма стимулирующий компонент подушевого норматива на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения"
к субъекту в месяц ____________ тенге.
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек;
№ п п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

1. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем монитрингісінің нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. шарттан тыс қызметтер бойынша:__________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
3.1. төлемдер: ______________ теңге,
3.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома__________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________ теңге
Аудару үшін жиыны____________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші : ___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _________________ _____________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Қызмет беруші: ___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы: ______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: _________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
бұйрығына
8-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
53-қосымша
Нысан
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ ауыл халқына медициналық көмек
көрсеткені үшін шот-тізілім кезең:
20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі: ________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген ауыл халқының саны ________________ адам;
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы МСАК базалық
кешенді жан басына шаққандағы норматив айына _________теңге,
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-
диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету
коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCІ, АҚШ)
аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан
Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар
үшін түзету коэффициенті______.
Айына, бір тұрғынға шаққандағы стационарлық және стационарды алмастыратын
көмекті көрсетуге арналған сома _________ теңге;
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға шаққандағы ауыл халқына
жан басына шаққандағы кешенді норматив айына _________ теңге
оның ішінде:
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға
шаққандағы кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген компоненті
айына _________ теңге;
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға
шаққандағы КЖНЫК сомасы_________ теңге;
Айына 1 оқушыға жан басына шаққандағы норматив_________ теңге
Оқушылар саны_________ адам;
р с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсетуге:

оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.9.
услуги мобильной бригады ПМСП
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):
_____________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________ ____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
К данному счет-реестру прилагаются следующие приложения:
1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
4) реестр оказанных клинико-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
5) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
6) реестр клинико-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
7) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание медицинской помощи сельскому населению;

CОVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусы бар науқастарды емдеу бойынша қызметтер көрсету: полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНК анықтауға диагностикалық зерттеулер
1.9
Мобильді бригада қызметтері
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"___________
Осы шот-тізілімге төмендегі қосымшалар қоса беріледі:
1) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерін ынталандыруға ақы төлеуге ұсынылған соманың есебі;
3) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитарлық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
5) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6 жастан 17 жасқа дейінгі балаларды қоса алғанда көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 4 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;

9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
10) персонифицированный реестр выписанных больных, которым оказана стационарная и стационарозамещающая помощь по форме согласно приложению 10 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;

9) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;
10) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазып берілген стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсетілген науқастардың дербестендірілген тізілімі;

11) реестр оказанных клинико-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга по форме согласно приложению 11 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
Примечание: - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком сельскому населению
Форма

11) ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
Ескертпе: - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісінде қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Қызмет берушінің ауыл
халқына медициналық
көмек көрсеткені үшін
шот-тізілімге 1-қосымша
Нысан
"Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы және құрылымы туралы деректер* кезең:

20-29 лет
7.
30-39 лет
8.
40-49 лет
9.
50-59 лет
10.
60-69 лет
11.
70 и старше
Итого
Подтверждаем, что
1) количеству прикрепленного населения за отчетный период соответствует:
- по новорожденным: количеству медицинских свидетельств о рождении, выданных поставщиком родовспоможения, и (или) свидетельств о рождении, зарегистрированных в органах юстиции;
- по свободному выбору: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность;
- по территориальному распределению: (указать приказ управления здравоохранения);
2) количеству открепленного населения соответствует:
- по смерти: количеству справок о смерти или перинатальной смерти
- по выезду за пределы страны: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ ______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"____________20___ года
Примечание: * - данные таблицы представляются в качестве информации о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" и не влияют на оплату за отчетный период.
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
сельскому населению
Форма

20-29 жыл
7.
30-39 жыл
8.
40-49 жыл
9.
50-59 жыл
10.
60-69 жыл
11.
70 жас және одан жоғары
Жиыны
Растаймыз:
1) есепті кезеңде бекітілген халықтың санына мыналар сәйкес келеді:
- жаңа туған нәрестелер бойынша: босандыру жеткізушісі берген туу туралы медициналық куәліктердің және (немесе) әділет органдарында тіркелген туу туралы куәліктердің саны;
- еркін таңдау бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына;
- аумақтық бөлу бойынша: (денсаулық сақтау басқармасының бұйрығын көрсету;)
2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
- қайтыс болу бойынша: қайтыс болу перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
- елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына.
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе: * "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы және құрылымы туралы деректер ақпарат ретінде ұсынылады және есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу кезең:

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки.
Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечнососудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения";

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткішті есептеу "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері негізінде келтірілген;
** - нысаналы көрсеткіштің мәні Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі мен облыс, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімі арасында жасалған ағымдағы қаржы жылына арналған нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісімге сәйкес белгіленген және " ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді;

** - значение целевого показателя установлено в соответствии с Соглашением о результатах по целевым трансфертам на текущий финансовый год, заключенным между Министром здравоохранения Республики Казахстан и Акимом области, городов республиканского значения и столицы и соответствует данным портала "ДКПН"; - количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методикой формирования тарифов, утвержденной уполномоченным органом согласно пункта 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье населения и системе здравоохранения", сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
*** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком сельскому населению
Форма
Реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
3.1.
На выявление рака молочной железы
3.2.
На выявление рака шейки матки
3.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):
___________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"____________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком сельскому населению
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи * период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.1.
1.2.
2.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.1
2.2.
3.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
3.1.
3.2.
4.
Услуги в травматологических пунктах
5.1.
5.2.
5.
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и, или отделениях при многопрофильных больницах
6.1.
6.2.
6.
Медицинское обслуживание школьников в организациях образования
7.1.
7.2.
7.
Проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
8.1
8.2
9.
Оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
9.1.
9.2.
10
Оказание услуг молодежных центров здоровья
10.1
10.2
10.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
10.1.
На выявление рака молочной железы
10.2.
На выявление рака шейки матки

- баллдар саны "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес уәкілетті орган бекіткен тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнде көрсетілген, сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректердің негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтиже индикаторлары бойынша бөлінген;
*** - деректер Қордың "ЖБНҚК" порталында есепті кезеңді жапқаннан кейін "ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* кезең:
20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" _______ дейін
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скринингтер түрлері бөлінісінде) жүргізу қызметтері
3.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
3.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
3.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - деректер Қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізінде қалыптасады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
4-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі* кезең: 20___жылғы "___"______ ______ бастап 20___жылғы "___" ____________ дейін
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.1.
1.2.
2.
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.1
2.2.
3.
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
3.1.
3.2.
4.
Травматологиялық пункттердегі қызметтер
4.1.
4.2.
5.
Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және немесе бөлімшелердегі қызметтер
5.1.
5.2.
6.
Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету
6.1.
6.2.
7.
Амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізу
7.1
7.2
8.
Консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
8.1.
8.2.
9.
Жастар денсаулық орталықтарының қызметтерін көрсету
9.1.
9.2.
10.
Қатерлі ісіктердің ерте диагностикасына скринингтік зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер (скринингтер түрлері бойынша)
10.1.
Сүт безі обырын анықтау
10.2.
Жатыр мойны обырын анықтауға

Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
ИИН
Полный код услуги
Наименование услуги
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):
________________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_________________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 8
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической помощи
Форма
Реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности* период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
ИИН
Наименование услуги
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):
__________________________ ______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_______________________ ______________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 9
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком сельскому
населению
Форма
Реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами
с низким содержанием фенилаланина период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Наименование
Количество
Стоимость
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):
_______________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
____________________________ __________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 10
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком сельскому
населению
Форма
Персонифицированный реестр выписанных больных, которым оказана
специализированная медицинская помощи в форме стационарной и (или)
стационарозамещающей медицинской помощи * период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
Таблица № 1: Оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому
№ п п
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпита лизации
Дата выписки
Основной заключительный диагноз Код МКБ-10
Основная операция Наименование
Основной заключительный диагноз
Основная операция
Исход лечения
Код МКБ-10
Наименование
Код МКБ-10
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи ______, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь ________, в том числе:
1.2.
итого стационарозамещающая помощь _____, в том числе:
1.3.
итого стационар на дому________, в том числе:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):
________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________ __________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основе данных, введенных поставщиком в ИС "ЭРСБ".
Приложение 9 к приказу
Приложение 54
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре доходов при оказании медицинской помощи субъектом села
период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс.тенге
всего
за счет бюджетных средств
за счет внебюджетных средств
1
2
3
4
5
1.
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

6-дан 17 жасқа дейін қоса алғанда балаларға көрсетілген консультациялық- диагностикалық қызметтердің тізбесі *
кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р с №
ЖСН
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Сомасы, теңге**
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - деректер Қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізінде қалыптасады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
8-қосымша
Нысан
Жеделдігі 4-санаттағы кезек күттірмейтін медициналық көмек шақыртуларының тізбесі * кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р с №
ЖСН
Қызметтің атауы
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - деректер Қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізінде қалыптасады.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
9-қосымша
Нысан
Емдік ақуызы аз өнімдермен және құрамында фенилаланині аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім кезең:
20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р с №
Атауы
Саны
Құны
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
10-қосымша
Нысан
Стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмек көрсетілген емделіп шыққан науқастардың дербестелген тізбесі* кезең:
20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
№ 1 кесте: Стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмек көрсету
р с №
ЖСН
медициналық картаның №
Келіп түскен күні
Шыққан күні
Негізгі қорытынды диагноз
Негізгі операция
Емдеу нәтижесі
АХЖ-10 коды
Атауы
АХЖ-10 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар ______, оның ішінде:
1.1.
Жиыны стационарлық көмек ________, оның ішінде:
1.2.
Жиыны стационарды алмастыратын көмек ________, оның ішінде:
1.3.
Жиыны үйдегі стационар ________, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - деректер Қызмет берушінің "СНЭТ" АЖ-ға енгізген деректері негізінде қалыптасады.
бұйрығына
9-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
54-қосымша
Нысан
Ауыл халқына медициналық көмекті көрсетуі кезіндегі шығыстардың құрылымы туралы ақпарат
20__жылғы "__"______бастап 20___жылғы "___"______ дейінгі кезең
_____________________________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
р с №
Қызметтердің атауы
Кіріс көзі, мың теңге
барлығы
Бюджет қаражаты есебінен
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
1
2
3
4
5
1.
Есепті кезеңдегі кіріс, жиыны
Оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсетуге:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. услуги вне Договора ____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие
мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.4. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде:
_____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге, принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
___________________________________
___________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 13 к приказу
Приложение 78
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Акт оказанных услуг за оказание медико-социальной помощи зараженным
ВИЧ-инфекцией №_______ от "___" _________ 20 ___ года период
с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:______________________________
Общая сумма Договора: ________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: ______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: _____________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):_____________ тенге
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией
№ п п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией, в том числе:
1.1.
по тарифу на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией;
1.2.
по тарифу на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет
1.3.
по тарифу на обследование населения по поводу ВИЧ
1.4.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Таблица № 2. Сумма иных выплат и вычетов
№ п п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов и выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:
удержанная сумма: _____________ тенге, из них:

1. ұсталған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді бақылау нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. Шарттан тыс қызметтер _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген өліммен аяқталғанмен ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге
2. алынған сома: ____________ теңге қабылданған: ___________ теңге, соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома _____________________ теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________ теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________ БИН: _____________________________ ИИК: ____________________________ БИК: _____________________________ __________________________________ (бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _____________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________ БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________ БИК:_______________________________
Банктің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
бұйрығына
13-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
78-қосымша
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісі
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап
20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы: ______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы_____________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _____________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы: _____________________теңге
Айына кешендік тариф: _______________ теңге
№ 1 Кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған сома есебі
р с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
3
4
5
6
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.3.
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.
Антиретровирустық препараттардың қамтамасыз ету үшін
№ 2 кесте. Өзге төлемдер шегерістер сомасының есебі
р с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:
1. ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:

1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом,
не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге, принятая: ___________ тенге, в том числе:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий
период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК:______________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:_______________________________
БИН:________________________________
ИИК:________________________________
БИК:________________________________
Наименование банка:__________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Руководитель:
__________________ ___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)

1.1. сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;
1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін : _____________ теңге;;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ теңге;
2. Алынған сома: ____________ теңге қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге;
Тапсырыс беруші :__________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: _______________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: ________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________ ______________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)